Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Rykkje Stord Orientering 1:07:06 27:57

D 11-12N

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Andresen Stord Orientering 28:24 14:12
2 Erika Jæger Stord Orientering 34:57 +6:33 17:28

D 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annie Myhre Stord Orientering 53:23 17:13

D 17-

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 55:27 13:51
2 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:04:13 +8:46 16:03
3 Edel Slettemark Stord Orientering 1:16:48 +21:21 19:12

D 17-C

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 43:18 18:02
2 Randi Høyvik Stord Orientering 54:02 +10:44 22:30
3 Aud Jorunn Vedøy Stord Orientering 54:04 +10:46 22:31
Kjersti Langeland Onarheim IL diskvalifisert

D 40-

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Rykkje Stord Orientering 44:11 14:15
2 Marit Stalheim Grimstad Stord Orientering 1:04:54 +20:43 20:56

H 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik S. Berg Stord Orientering 31:14 15:37

H 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivan Krutikov Stord Orientering 50:34 16:18
2 Martin Stautland Stord Orientering 52:05 +1:31 16:48

H 13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Westerheim Stord Orientering 1:14:08 30:53
2 Johannes Andersen Stord Orientering 1:14:09 +0:01 30:53

H 15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 43:23 10:50

H 17-

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Helge Westerheim Stord Orientering 45:20 11:20
2 Håkon Rykkje Stord Orientering 52:39 +7:19 13:09

H 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Rykkje Stord Orientering 40:04 10:01
2 Henrik Ottesen Stord Orientering 44:20 +4:16 11:05
3 Jarle Haugland Stord Orientering 48:20 +8:16 12:05
4 Even Rolsnes Stord Orientering 53:55 +13:51 13:28
5 Ove Vedøy Stord Orientering 59:22 +19:18 14:50

H 50-

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnar Hillesdal Stord Orientering 50:17 12:34
2 Leif G. Hovden Halsnøy OL 54:53 +4:36 13:43
3 Jarle Halland Stord Orientering 56:07 +5:50 14:01

H 60-

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lars Helge Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 70-

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingolf Dybvik Stord Orientering 53:05 17:07
2 Harald Haugen Stord Orientering 58:02 +4:57 18:43
3 Harald Westerheim Fitjar IL 1:01:17 +8:12 19:46
4 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1:05:38 +12:33 21:10
5 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:14:51 +21:46 24:08

H-Open

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Storesætre Onarheim IL 39:17 12:40
2 Ole Skaten Onarheim IL 43:01 +3:44 13:52
3 Øyvind Skålevik Fitjar IL 43:41 +4:24 14:05
4 Ole Langeland Onarheim IL 47:15 +7:58 15:14
5 Stein Olav Skaten Onarheim IL 48:50 +9:33 15:45
6 Magne Storesætre Onarheim IL 1:08:27 +29:10 22:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor