Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Råtassen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Råtassen 1
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 10 februar 2016

Nybegynner

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Andersen Indre Østfold OK 25:16 14:02

Sti og gate

2 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 21:51 7:48
2 Even Storeheier Indre Østfold OK 23:30 +1:39 8:23
3 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 23:38 +1:47 8:26
4 Theodor Lier Indre Østfold OK 26:00 +4:09 9:17
5 Ina Blågestad Indre Østfold OK 26:24 +4:33 9:25
6 Marie Reed Askim IF 26:45 +4:54 9:33
7 Halvor Nærby Indre Østfold OK 31:03 +9:12 11:05
8 Kristian Sletner Indre Østfold OK 31:09 +9:18 11:07
9 Eline Myhrvold Indre Østfold OK 31:54 +10:03 11:23
10 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 33:13 +11:22 11:51
11 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 34:16 +12:25 12:14
12 Per Valsgård Indre Østfold OK 34:33 +12:42 12:20
13 Tove Tesdal Indre Østfold OK 36:39 +14:48 13:05
14 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 40:14 +18:23 14:22
15 Julie Brenås Varteig OL 55:30 +33:39 19:49

Skog

3 400 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 25:05 7:22
2 Thomas Bedin Indre Østfold OK 25:10 +0:05 7:24
3 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 26:14 +1:09 7:42
4 Sigmund Vister Indre Østfold OK 26:22 +1:17 7:45
5 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 27:30 +2:25 8:05
6 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 31:38 +6:33 9:18
7 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 32:12 +7:07 9:28
8 Glenn Bergland Indre Østfold OK 32:55 +7:50 9:40
9 Dag Brenås Varteig OL 33:42 +8:37 9:54
10 Rune Nygård Indre Østfold OK 34:42 +9:37 10:12
11 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 36:21 +11:16 10:41
12 Vegar Skinne Indre Østfold OK 36:26 +11:21 10:42
13 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 38:50 +13:45 11:25
14 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 39:37 +14:32 11:39
15 Bente Line Indre Østfold OK 39:52 +14:47 11:43
16 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 40:30 +15:25 11:54
17 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 41:39 +16:34 12:15
18 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 42:53 +17:48 12:36
19 Bent Galborgen Indre Østfold OK 43:20 +18:15 12:44
20 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 43:31 +18:26 12:47
21 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 45:46 +20:41 13:27
Håkon Blågestad Indre Østfold OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor