Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 3.løp versjon 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 3.løp versjon 2
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Sarpsborg OL
Dato: torsdag 4 februar 2016

D-12

2 125 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 29:47 14:00
2 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 29:49 +0:02 14:01
3 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 29:52 +0:05 14:03

D13-16

2 950 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Hansen Sarpsborg OL 35:28 12:01
2 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 40:03 +4:35 13:34
3 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 47:18 +11:50 16:02
3 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 47:18 +11:50 16:02
5 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:07:41 +32:13 22:56
5 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 1:07:41 +32:13 22:56

D17-

4 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 42:10 10:02
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 42:18 +0:08 10:04
3 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 55:14 +13:04 13:09

D50-

2 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 39:47 13:29
2 Heidi Børstad Sarpsborg OL 47:27 +7:40 16:05

H-12

2 125 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 29:44 13:59
2 Jørgen Dahl Fredrikstad SK 29:46 +0:02 14:00
3 Audun Nordby Fredrikstad SK 29:54 +0:10 14:04
4 Henrik Fredriksen Fredrikstad SK 30:02 +0:18 14:08
5 Sondre Rømyr Fredrikstad SK 30:13 +0:29 14:13

H13-16

2 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Imrik Fredrikstad SK 32:28 11:00
2 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 32:34 +0:06 11:02
3 Odin Sæther Fredrikstad SK 32:36 +0:08 11:03
4 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 33:23 +0:55 11:18
5 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 37:10 +4:42 12:35
6 Sivert Poppe Fredrikstad SK 38:49 +6:21 13:09
7 Matias Kjerre-Ludviksen Fredrikstad SK 1:14:08 +41:40 25:07

H17-KORT

2 950 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Standal Fredrikstad SK 32:39 11:04
2 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:07:52 +35:13 23:00
Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL diskvalifisert

H17-

4 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Sæther Fredrikstad SK 34:21 8:10
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 41:52 +7:31 9:58
3 Thomas Roskifte OK Moss 42:14 +7:53 10:03
4 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 42:27 +8:06 10:06
5 Pål Angvoll Fredrikstad SK 42:32 +8:11 10:07
6 Espen Bekhus Fredrikstad SK 44:05 +9:44 10:29
Fredrik Torjusen Fredrikstad SK diskvalifisert

H50-

2 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Jensen Sarpsborg OL 34:36 11:43
2 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 36:14 +1:38 12:16
3 Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK 37:20 +2:44 12:39
4 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 38:37 +4:01 13:05
5 Håkon Standal Fredrikstad SK 38:53 +4:17 13:10
6 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 1:08:55 +34:19 23:21
Thor Moen Fredrikstad SK diskvalifisert

N-ÅPEN

1 875 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 27:38 14:44
0 Martine Hansen Fredrikstad SK 29:30 +1:52 15:44
0 Patrick Haugen Fredrikstad SK 27:57 +0:19 14:54
0 Emilie Sophie Korssjøen Fredrikstad SK 38:00 +10:22 20:16
0 Guro Ottesen Fredrikstad SK 27:12 14:30
0 Karina Pedersen Fredrikstad SK 38:03 +10:25 20:17
0 Caroline Rømyr Fredrikstad SK 29:28 +1:50 15:42
0 Maja Sksdsmo Fredrikstad SK 27:51 +0:13 14:51
0 Ingrid Steinsland Fredrikstad SK 27:44 +0:06 14:47
0 Jesper Vonen Svae Fredrikstad SK 24:27 13:02
0 Julie Såheim Fredrikstad SK 27:36 14:43
0 Rebecca Øieroset Fredrikstad SK 37:14 +9:36 19:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor