Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup 2016, Løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 12 april 2016

D 11-12

2 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 24:19 9:00
2 Marie Saugestad Nydalens SK 31:14 +6:55 11:34
3 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 32:11 +7:52 11:55
4 Emilie Flø Lillomarka OL 32:56 +8:37 12:11
5 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 37:15 +12:56 13:47
6 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 38:35 +14:16 14:17
7 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 41:24 +17:05 15:20
8 Marie Scheele Nydalens SK 42:46 +18:27 15:50
9 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 44:49 +20:30 16:35
10 Malin Sveen Bækkelagets SK 45:30 +21:11 16:51
11 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 49:58 +25:39 18:30
12 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 50:52 +26:33 18:50
13 Sara Martini Asker Skiklubb 56:20 +32:01 20:51
Linnea Holst IL Tyrving diskvalifisert

H 11-12

2 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Krogh Oppsal Orientering 24:33 8:46
2 Axel Aalde Nydalens SK 26:04 +1:31 9:18
3 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 26:48 +2:15 9:34
4 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 29:14 +4:41 10:26
5 Christian Fredrik Borg IL Koll 29:34 +5:01 10:33
6 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 31:27 +6:54 11:13
7 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 31:30 +6:57 11:15
8 Eskil Brænden Lillomarka OL 41:02 +16:29 14:39
Jørgen Terland Gundersen Heming Orientering diskvalifisert

D 13-16

2 700 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 20:47 7:41
2 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 21:04 +0:17 7:48
3 Oda Scheele Nydalens SK 21:14 +0:27 7:51
4 Marie Liland Nydalens SK 21:44 +0:57 8:02
5 Åsne Holo Fossum IF 21:57 +1:10 8:07
6 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 22:00 +1:13 8:08
7 Ragne Norrud Fossum IF 22:13 +1:26 8:13
8 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 22:23 +1:36 8:17
9 Maren Norderud IL Tyrving 22:41 +1:54 8:24
10 Pia Young Vik Nydalens SK 22:43 +1:56 8:24
11 Karen Jomaas Fossum IF 22:52 +2:05 8:28
12 Pernille Katla Fossum IF 22:58 +2:11 8:30
13 Ada Wulfsberg Nydalens SK 23:07 +2:20 8:33
14 Ingrid Madslien Nydalens SK 24:04 +3:17 8:54
15 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 24:29 +3:42 9:04
16 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 24:31 +3:44 9:04
16 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 24:31 +3:44 9:04
18 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 24:46 +3:59 9:10
19 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 24:59 +4:12 9:15
20 Ina Martini Asker Skiklubb 25:12 +4:25 9:20
21 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 25:13 +4:26 9:20
22 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 25:15 +4:28 9:21
23 Solveig Eline Berg IL Tyrving 25:33 +4:46 9:27
24 Mina Jørgensen IL Tyrving 25:37 +4:50 9:29
25 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 25:38 +4:51 9:29
26 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 25:51 +5:04 9:34
27 Ingvild Høydal Nydalens SK 26:05 +5:18 9:39
28 Ea Lunøe Nydalens SK 26:11 +5:24 9:41
29 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 27:18 +6:31 10:06
30 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 28:30 +7:43 10:33
31 Tina Kalleson Oppsal Orientering 28:59 +8:12 10:44
32 Anna Trindade Eriksen Nydalens SK 29:23 +8:36 10:52
33 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 29:35 +8:48 10:57
34 Mari Brende Fossum IF 29:49 +9:02 11:02
35 Iris Holst IL Tyrving 30:50 +10:03 11:25
36 Ida Marie Flågen Heming Orientering 30:57 +10:10 11:27
37 Frida Solsrud Nydalens SK 32:12 +11:25 11:55
38 Hannah Mans Nydalens SK 33:42 +12:55 12:28
39 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 33:50 +13:03 12:31
40 Ingunn Hofgaard Nydalens SK 34:50 +14:03 12:54
41 Ella Berstad Heming Orientering 35:08 +14:21 13:00
42 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 35:26 +14:39 13:07
43 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 36:12 +15:25 13:24
44 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 37:18 +16:31 13:48
45 Astrid Rognstad Hadeland OL 37:27 +16:40 13:52
46 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 38:49 +18:02 14:22
47 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 39:03 +18:16 14:27
48 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 39:22 +18:35 14:34
49 Ingrid Lund IL Tyrving 40:16 +19:29 14:54
50 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 40:22 +19:35 14:57
51 Hilde Sogn Haug Fossum IF 41:34 +20:47 15:23
52 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 43:13 +22:26 16:00
53 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 43:23 +22:36 16:04
54 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 43:25 +22:38 16:04
55 Eira Wessel Line Østmarka OK 44:07 +23:20 16:20
56 Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK 44:48 +24:01 16:35
57 Oda Aarstad Odal OL - Orientering 53:46 +32:59 19:54
58 tia Jansen Heming Orientering 54:56 +34:09 20:20
Tonje Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert
Wilmine Resvoll Skaug Oppsal Orientering diskvalifisert
Frida Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert

H 13-16

2 700 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 15:21 5:41
2 Lars Young Vik Nydalens SK 15:27 +0:06 5:43
3 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 15:40 +0:19 5:48
4 Håkon Sturød Nydalens SK 17:18 +1:57 6:24
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 17:18 +1:57 6:24
6 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 17:23 +2:02 6:26
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 17:23 +2:02 6:26
6 Peter Gisholt Fossum IF 17:23 +2:02 6:26
9 Isak Jonsson Nydalens SK 17:26 +2:05 6:27
10 Emil Størmer Fossum IF 17:59 +2:38 6:39
11 Henrik Reusch Heming Orientering 18:09 +2:48 6:43
12 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 18:16 +2:55 6:45
13 Sivert Sande Kverme Fossum IF 18:24 +3:03 6:48
14 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 18:29 +3:08 6:50
15 Felix Finsrud Asker Skiklubb 18:44 +3:23 6:56
16 Gaute Bergan Nydalens SK 18:51 +3:30 6:58
17 Kristian Østermann Heming Orientering 19:36 +4:15 7:15
18 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 19:40 +4:19 7:17
19 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:43 +4:22 7:18
20 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 19:52 +4:31 7:21
21 Eirik Øvstedal Nydalens SK 20:03 +4:42 7:25
21 Mikkel Katla Fossum IF 20:03 +4:42 7:25
23 Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering 20:11 +4:50 7:28
24 Trygve Myhr Asker Skiklubb 20:22 +5:01 7:32
25 Erlend Børli Fossum IF 20:27 +5:06 7:34
26 Jonas Myhr Asker Skiklubb 20:35 +5:14 7:37
27 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 20:50 +5:29 7:42
28 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 21:03 +5:42 7:47
29 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 21:05 +5:44 7:48
30 Ådne Skjærstein IL Tyrving 21:11 +5:50 7:50
31 Eivind Berner Myhre Fossum IF 21:14 +5:53 7:51
32 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 21:16 +5:55 7:52
33 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 21:56 +6:35 8:07
34 Ferdinand Fremming Heming Orientering 21:57 +6:36 8:07
35 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 22:07 +6:46 8:11
36 Bram Langerød Fossum IF 22:10 +6:49 8:12
37 Kristian Strøm Nydalens SK 22:14 +6:53 8:14
38 Andreas Moldskred Oppsal Orientering 22:18 +6:57 8:15
39 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 22:29 +7:08 8:19
40 Andreas Lerø Fossum IF 22:44 +7:23 8:25
41 Torjus Ullern IL Tyrving 22:49 +7:28 8:27
42 Marius Bakke Fossum IF 23:03 +7:42 8:32
43 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 23:14 +7:53 8:36
44 Vemund Heier Nydalens SK 23:39 +8:18 8:45
45 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 24:47 +9:26 9:10
46 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 25:12 +9:51 9:20
47 Simen Våge Asker Skiklubb 25:48 +10:27 9:33
48 Simen Fritzner Nittedal OL 25:53 +10:32 9:35
49 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 26:25 +11:04 9:47
50 Storm Kleiva Nydalens SK 26:29 +11:08 9:48
51 Henrik Knudsen Oppsal Orientering 27:13 +11:52 10:04
52 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 27:18 +11:57 10:06
53 Brede Tolo Haugland Asker Skiklubb 27:53 +12:32 10:19
54 Torstein Norgaard Odal OL - Orientering 28:14 +12:53 10:27
55 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 28:21 +13:00 10:30
56 Elias Stubberud Nydalens SK 29:12 +13:51 10:48
57 Kristian Aas Asker Skiklubb 31:19 +15:58 11:35
58 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 36:33 +21:12 13:32
59 Simen Høyer Fossum IF 38:16 +22:55 14:10
60 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 38:37 +23:16 14:18
61 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 39:30 +24:09 14:37
Johannes Halvorsen Nydalens SK diskvalifisert
Sondre Zahl Hagen Fossum IF diskvalifisert
Marlon Rustad Bækkelagets SK diskvalifisert

D 17-

2 800 m, 84 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 17:56 6:24
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 18:28 +0:32 6:35
3 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 18:48 +0:52 6:42
4 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 19:03 +1:07 6:48
5 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 19:04 +1:08 6:48
6 Siri Ulvestad Nydalens SK 19:10 +1:14 6:50
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 19:12 +1:16 6:51
8 Ina Westerlund Nydalens SK 19:31 +1:35 6:58
9 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 19:39 +1:43 7:01
10 Anine Lome Hamar OK 19:47 +1:51 7:03
11 Marion Huber Nydalens SK 20:04 +2:08 7:10
12 Linn Hokholt NTNUI 20:09 +2:13 7:11
13 Line Hagman Bækkelagets SK 20:10 +2:14 7:12
14 Tone E Lye Nydalens SK 20:16 +2:20 7:14
15 Synne Strand Asker Skiklubb 20:24 +2:28 7:17
16 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 20:26 +2:30 7:17
17 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 20:32 +2:36 7:20
18 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 20:48 +2:52 7:25
19 Oda Lægran Nydalens SK 20:49 +2:53 7:26
20 Hanne Nøvik Nydalens SK 20:50 +2:54 7:26
21 Johanne Lægran Nydalens SK 20:54 +2:58 7:27
22 Julie Hjortland Larvik OK 21:02 +3:06 7:30
23 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 21:05 +3:09 7:31
24 Ida Tiltnes IL Tyrving 21:29 +3:33 7:40
25 Ingvild Tømta Raumar Orientering 21:34 +3:38 7:42
26 Åsa Franzen IL Tyrving 21:44 +3:48 7:45
27 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 21:54 +3:58 7:49
28 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 21:55 +3:59 7:49
29 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 22:03 +4:07 7:52
30 Ingunn Hultgreen Weltzien IL Tyrving 22:08 +4:12 7:54
31 Camilla Stridsklev IL Tyrving 22:23 +4:27 7:59
32 Maria Brodin Fossum IF 22:27 +4:31 8:01
33 Ingrid Tronshaug Stokke IL 22:30 +4:34 8:02
34 Toril Nes Nydalens SK 22:31 +4:35 8:02
35 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 22:35 +4:39 8:03
36 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 22:50 +4:54 8:09
37 Åshild Faller Råheim Fet OL 22:51 +4:55 8:09
38 Åse Bergan Nydalens SK 22:56 +5:00 8:11
39 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 22:58 +5:02 8:12
40 Anine Hallén Nydalens SK 23:20 +5:24 8:20
41 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 23:29 +5:33 8:23
42 Tonje Granne Kvale NOTEAM 23:42 +5:46 8:27
43 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 23:57 +6:01 8:33
44 Karen Bjergaard Nydalens SK 23:58 +6:02 8:33
45 Johanne Ligaard NOTEAM 24:09 +6:13 8:37
46 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 24:32 +6:36 8:45
47 Marianne Bakken Nydalens SK 24:35 +6:39 8:46
48 Ingrid Skautze IL Tyrving 24:41 +6:45 8:48
49 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 24:45 +6:49 8:50
50 Ida Tangen Nydalens SK 24:51 +6:55 8:52
51 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 24:58 +7:02 8:55
52 Elin Ekeberg IL Tyrving 25:18 +7:22 9:02
53 Marit Isachsen Asker Skiklubb 25:44 +7:48 9:11
53 Dagrun Brox Rayamajhi Oppsal Orientering 25:44 +7:48 9:11
55 Maren Kopland Modum OL 25:50 +7:54 9:13
56 Stine Njåstein IL Tyrving 26:03 +8:07 9:18
57 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 26:17 +8:21 9:23
58 Evine Westli Andersen Løten o-lag 26:47 +8:51 9:33
59 Stina Haga Dalberg Raumar Orientering 26:52 +8:56 9:35
60 Ingrid Bjørshol Holm Oppsal Orientering 27:37 +9:41 9:51
61 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 27:57 +10:01 9:58
62 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 27:59 +10:03 9:59
63 Marie Ullevålseter Nydalens SK 28:12 +10:16 10:04
64 Elisabeth Mork Fjeldvær Oslostudentenes IK 28:21 +10:25 10:07
65 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 29:09 +11:13 10:24
66 Elena Grand Nydalens SK 29:45 +11:49 10:37
67 Ingrid Nytun - Lillomarka OL 31:36 +13:40 11:17
68 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 32:32 +14:36 11:37
69 Lina Undrum Mariussen Oppsal Orientering 32:46 +14:50 11:42
70 prøve christina - NOTEAM 33:42 +15:46 12:02
71 Vilde Brabrand Urfjell Imås 34:43 +16:47 12:23
72 Yvonne Svendsen IL Tyrving 35:25 +17:29 12:38
73 Ingrid Eck Jore Stokke IL 44:55 +26:59 16:02
74 Ronja Heller Bækkelagets SK 1:01:36 +43:40 22:00
Guro Jordheim Hemsedal IL diskvalifisert
Tonje Vassend Fossum IF diskvalifisert
Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert
Lise Taraldsvik NOTEAM diskvalifisert
Beatrice Tollefsen NOTEAM diskvalifisert
Vilde Rapp Riise NOTEAM diskvalifisert
Vigdis Hobøl Oppsal Orientering diskvalifisert
Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK diskvalifisert
Ida Feiring Haltia IL Tyrving diskvalifisert
Monica Wigemyr Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 17-

2 700 m, 103 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertson Fossum IF 14:47 5:28
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 15:26 +0:39 5:42
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 15:31 +0:44 5:44
3 Martin Johansson IL Tyrving 15:31 +0:44 5:44
5 Borger Melsom Fossum IF 15:32 +0:45 5:45
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 15:33 +0:46 5:45
7 Kasper Fosser Heming Orientering 15:42 +0:55 5:48
8 Olai Lillevold Fossum IF 16:06 +1:19 5:57
9 Riccardo Scalet Lillomarka OL 16:09 +1:22 5:58
10 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:33 +1:46 6:07
11 Alex Carcas Halden SK 16:41 +1:54 6:10
12 Knut Aasheim Oppsal Orientering 16:46 +1:59 6:12
13 Anders Tiltnes IL Tyrving 17:03 +2:16 6:18
14 Bojan Blumenstein Nydalens SK 17:07 +2:20 6:20
15 Mats Nordbrøden Halden SK 17:09 +2:22 6:21
15 Erik Andersson Järla Orientering 17:09 +2:22 6:21
17 Sindre Rønning Fossum IF 17:13 +2:26 6:22
18 Erik Persson Oppsal Orientering 17:19 +2:32 6:24
19 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17:24 +2:37 6:26
19 Halvor Saunes Nydalens SK 17:24 +2:37 6:26
21 Anders Skarholt IFK Lidingö 17:26 +2:39 6:27
22 Sverre Bang Støeng Hamar OK 17:37 +2:50 6:31
23 Henrik Eijsink Nydalens SK 17:40 +2:53 6:32
24 Ove Sætra Hadeland OL 17:44 +2:57 6:34
25 Sindre Sandven Fossum IF 17:47 +3:00 6:35
26 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 17:49 +3:02 6:35
27 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 17:54 +3:07 6:37
27 Are Wigaard Oppsal Orientering 17:54 +3:07 6:37
29 Elias Jonsson Nydalens SK 18:01 +3:14 6:40
29 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 18:01 +3:14 6:40
31 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 18:08 +3:21 6:42
32 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 18:16 +3:29 6:45
33 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 18:21 +3:34 6:47
34 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 18:22 +3:35 6:48
35 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 18:33 +3:46 6:52
37 Sam Lunøe Nydalens SK 18:38 +3:51 6:54
38 Trygve Tømta Raumar Orientering 18:39 +3:52 6:54
39 Stian Bergersen IL Tyrving 18:44 +3:57 6:56
39 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 18:44 +3:57 6:56
41 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 18:50 +4:03 6:58
42 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 18:55 +4:08 7:00
43 Jostein Tandberg Nydalens SK 18:56 +4:09 7:00
44 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 19:09 +4:22 7:05
45 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 19:12 +4:25 7:06
46 Audun Hokholt Kolbotn og Skimt OL 19:20 +4:33 7:09
47 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 19:24 +4:37 7:11
47 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 19:24 +4:37 7:11
49 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 19:36 +4:49 7:15
50 Axel Hoveid Asker Skiklubb 19:40 +4:53 7:17
51 Lukas Liland Nydalens SK 19:47 +5:00 7:19
52 Øyvind Hjermstad Fossum IF 19:52 +5:05 7:21
52 Morten Severin Saue NTNUI 19:52 +5:05 7:21
54 Markus Glad Nydalens SK 20:02 +5:15 7:25
55 Mathias Olsen Larvik OK 20:07 +5:20 7:27
56 Kyongsa Ri Nydalens SK 20:12 +5:25 7:28
56 Ivar Seierstad IL GeoForm 20:12 +5:25 7:28
58 Sondre Gullord Nydalens SK 20:15 +5:28 7:30
59 Tarjei Holo Fossum IF 20:17 +5:30 7:30
60 Magnus Wølneberg IL Tyrving 20:25 +5:38 7:33
61 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 20:28 +5:41 7:34
62 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 20:39 +5:52 7:38
63 Stig Carlson Strandhagen Røyken OL 20:49 +6:02 7:42
64 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 21:20 +6:33 7:54
64 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 21:20 +6:33 7:54
66 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 21:34 +6:47 7:59
67 Tarjei Vollset Heming Orientering 21:35 +6:48 7:59
68 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 21:39 +6:52 8:01
69 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 22:00 +7:13 8:08
70 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 22:11 +7:24 8:12
70 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 22:11 +7:24 8:12
72 Petr Sergeev Lillomarka OL 22:22 +7:35 8:17
73 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 22:42 +7:55 8:24
74 Jostein Thorstensen Sintef BIL 22:45 +7:58 8:25
75 Per Magnus Dahl Elverum OK 22:58 +8:11 8:30
76 Truls Kvaase Bækkelagets SK 23:00 +8:13 8:31
77 Morten Tangen Måren OK 23:21 +8:34 8:38
77 Bernt Gjellestad Nydalens SK 23:21 +8:34 8:38
79 Simen Smestad Bækkelagets SK 23:33 +8:46 8:43
80 Gunnar Nerijus Jacobsen Stokke IL 23:41 +8:54 8:46
81 Marcus Faruga Karlden Kvillebyns SK 23:48 +9:01 8:48
83 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 24:07 +9:20 8:55
84 Lars Benestad Grane 25:04 +10:17 9:17
85 Jeff Geudens NOTEAM 25:14 +10:27 9:20
86 Henrik Kvikne Hansen Nydalens SK 26:38 +11:51 9:51
87 Espen Coward OK Sør 26:56 +12:09 9:58
88 John Eivind Presterud Fet OL 27:18 +12:31 10:06
89 Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK 27:46 +12:59 10:17
90 Girmay Bror Nydalens SK 27:57 +13:10 10:21
91 Halvor Mangseth Oslostudentenes IK 29:29 +14:42 10:55
92 Oskar Størmer Fossum IF 41:06 +26:19 15:13
Tobias Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert
Martin Schalli Bækkelagets SK diskvalifisert
Mats Hauge NOTEAM diskvalifisert
Torbjørn Dalløkken IL GeoForm diskvalifisert
Stian Lillegård Lillomarka OL diskvalifisert
Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK diskvalifisert
Magnus Zachariasen Oppsal Orientering diskvalifisert
David Gottfridsson Lillomarka OL diskvalifisert
Joar Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert
Anders Vister Nydalens SK diskvalifisert
Mikael Olausson Oslostudentenes IK diskvalifisert
Martin Hallberg NOBIL diskvalifisert

D 40-

2 700 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 19:42 7:17
2 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 21:16 +1:34 7:52
3 Hege Feiring IL Tyrving 21:34 +1:52 7:59
4 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 21:35 +1:53 7:59
5 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 21:46 +2:04 8:03
6 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 23:17 +3:35 8:37
7 Marit B. Eithun Nittedal OL 24:01 +4:19 8:53
8 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 24:02 +4:20 8:54
9 Anne Ruste Flø Lillomarka OL 24:33 +4:51 9:05
10 Nora Skauen IL Tyrving 24:53 +5:11 9:12
11 Ann Elin Flågen Heming Orientering 25:43 +6:01 9:31
12 Hege Wang Lillomarka OL 25:53 +6:11 9:35
13 Trine Oldernes Lillomarka OL 26:01 +6:19 9:38
14 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 27:10 +7:28 10:03
15 Ingrid Skaarer Nydalens SK 27:14 +7:32 10:05
16 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 27:38 +7:56 10:14
17 Heidi Østli Raumar Orientering 27:45 +8:03 10:16
18 Merete Rørvik Lillomarka OL 28:14 +8:32 10:27
19 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 29:35 +9:53 10:57
20 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 29:52 +10:10 11:03
21 Ida Margrethe Ullern IL Tyrving 30:18 +10:36 11:13
22 Marianne Reusch Heming Orientering 30:59 +11:17 11:28
23 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 31:37 +11:55 11:42
24 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 33:03 +13:21 12:14
25 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 33:15 +13:33 12:18
Marit Inngjerdingen Heming Orientering diskvalifisert

H 40-

2 700 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 16:01 5:55
2 Bent Erik Skaug Oppsal Orientering 16:41 +0:40 6:10
3 Vegard Brox IL Tyrving 16:52 +0:51 6:14
4 Sven Arne Gylterud Fossum IF 16:53 +0:52 6:15
5 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:05 +1:04 6:19
6 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 17:33 +1:32 6:29
7 Inge Gunnes IL Tyrving 17:48 +1:47 6:35
8 Steinar Låg Asker Skiklubb 17:56 +1:55 6:38
9 Geir Hoff IL Tyrving 18:33 +2:32 6:52
10 Bjørn Hauge Nydalens SK 18:49 +2:48 6:58
10 Henning Spjelkavik IL Tyrving 18:49 +2:48 6:58
12 Christian Jomaas Fossum IF 18:54 +2:53 6:59
13 Kyrre Gran Fet OL 19:00 +2:59 7:02
14 Eirik Jørgensen IL Tyrving 19:03 +3:02 7:03
15 Tommy Skårbø Raumar Orientering 19:07 +3:06 7:04
16 Ola Perman OK Tyr 19:20 +3:19 7:09
17 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 19:44 +3:43 7:18
18 Pål Chr Ingierd Bækkelagets SK 19:49 +3:48 7:20
19 Kimme Arnesen Heming Orientering 20:19 +4:18 7:31
20 Robert Hafsrød Oppsal Orientering 20:21 +4:20 7:32
21 Øystein Rapp Raumar Orientering 20:26 +4:25 7:34
22 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 20:37 +4:36 7:38
23 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 20:41 +4:40 7:39
24 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 21:06 +5:05 7:48
25 Tor Ringstad Hedrum OL 21:22 +5:21 7:54
26 Trond Lund IL Tyrving 21:32 +5:31 7:58
27 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 21:46 +5:45 8:03
27 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 21:46 +5:45 8:03
29 Anders Flågen Heming Orientering 21:48 +5:47 8:04
30 Espen Jernberg Nydalens SK 21:55 +5:54 8:07
31 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 21:57 +5:56 8:07
32 Svein Granerud Asker Skiklubb 22:10 +6:09 8:12
33 Fredrik Høyer Fossum IF 22:35 +6:34 8:21
34 Morten Rannem Fossum IF 22:57 +6:56 8:30
35 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 23:08 +7:07 8:34
36 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 25:08 +9:07 9:18
37 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 26:38 +10:37 9:51
38 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 26:56 +10:55 9:58
39 Alexander Rødsten Heming Orientering 27:28 +11:27 10:10
40 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 27:34 +11:33 10:12
41 Ove Hildrum Lillomarka OL 27:54 +11:53 10:20
42 Jon Solsrud Nydalens SK 28:00 +11:59 10:22
Knut Harald Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert
Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert
Henrik Vaage Bækkelagets SK diskvalifisert
Bjørn Martini Asker Skiklubb diskvalifisert

D 50-

2 700 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 23:38 8:45
2 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 24:37 +0:59 9:07
3 Christine Gjermo Østmarka OK 25:43 +2:05 9:31
4 Dagrun Melkild Heming Orientering 26:10 +2:32 9:41
5 Linda Hanssen Østmarka OK 26:17 +2:39 9:44
6 Aleidis Løken Heming Orientering 26:51 +3:13 9:56
7 Astrid Waaler Kaas Heming Orientering 27:14 +3:36 10:05
8 Marianne Njåstein IL Tyrving 27:24 +3:46 10:08
9 Anne Danielsen Nydalens SK 27:45 +4:07 10:16
10 Bente Landmark Fossum IF 28:00 +4:22 10:22
11 Maria Jonsson Nydalens SK 28:10 +4:32 10:25
12 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 28:26 +4:48 10:31
13 Berit Berge IL Tyrving 28:35 +4:57 10:35
14 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 28:52 +5:14 10:41
15 Helena Stubberud Nydalens SK 28:53 +5:15 10:41
16 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 29:01 +5:23 10:44
17 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 29:10 +5:32 10:48
18 Berit Danielsen IL Tyrving 29:12 +5:34 10:48
19 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 29:27 +5:49 10:54
20 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 29:39 +6:01 10:58
21 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 30:58 +7:20 11:28
22 Anne Dahl Nydalens SK 31:03 +7:25 11:30
23 Åshild Flatebakken IL Tyrving 31:12 +7:34 11:33
24 Kjersti Skantze IL Tyrving 31:33 +7:55 11:41
25 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 32:02 +8:24 11:51
26 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 32:19 +8:41 11:58
27 Line Telje Høydal Nydalens SK 32:29 +8:51 12:01
28 Åse Brødholt Indre Østfold OK 33:02 +9:24 12:14
29 Ida Engen Raumar Orientering 33:46 +10:08 12:30
30 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 34:02 +10:24 12:36
31 Anna Göhlman IL Tyrving 34:47 +11:09 12:52
32 Anne Myhr Nydalens SK 35:01 +11:23 12:58
33 Else Grandal IL Tyrving 35:32 +11:54 13:09
34 Jartrud Steinsli Østmarka OK 35:36 +11:58 13:11
35 Ingrid Nermoen Østmarka OK 35:38 +12:00 13:11
36 Ellen Marie Turter Nydalens SK 35:44 +12:06 13:14
37 Marianne Hjermstad Fossum IF 36:16 +12:38 13:25
38 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 37:13 +13:35 13:47
39 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 41:33 +17:55 15:23
40 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 42:58 +19:20 15:54
41 Torunn Nordbø Bækkelagets SK 47:49 +24:11 17:42
Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Anne Madslien Nydalens SK diskvalifisert
Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Maria Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert

H 50-

2 800 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 18:49 6:43
2 Christian Grotnes IL Tyrving 19:32 +0:43 6:58
3 Are Kristiansen IL Tyrving 19:40 +0:51 7:01
4 Øystein Holo Fossum IF 20:00 +1:11 7:08
5 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 20:02 +1:13 7:09
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 20:34 +1:45 7:20
7 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 21:02 +2:13 7:30
8 Bent Skatvedt Raumar Orientering 21:20 +2:31 7:37
9 Nils Hæstad Fossum IF 21:41 +2:52 7:44
10 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 22:20 +3:31 7:58
11 Arne Dybdahl Lillomarka OL 22:26 +3:37 8:00
12 Egil Eide IL Tyrving 22:35 +3:46 8:03
13 Kjetil Espedal Nydalens SK 23:41 +4:52 8:27
14 Hallvard Koren OK Moss 23:50 +5:01 8:30
15 Hallvard Berg IL Tyrving 23:53 +5:04 8:31
16 Arne Torgersen Bækkelagets SK 24:01 +5:12 8:34
17 Eirik Tandrevold Fossum IF 24:40 +5:51 8:48
17 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 24:40 +5:51 8:48
19 Håvard Christiansen NOTEAM 24:48 +5:59 8:51
20 Roar Pedersen Oppsal Orientering 24:52 +6:03 8:52
21 Trond Hegna Asker Skiklubb 24:56 +6:07 8:54
22 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 24:58 +6:09 8:55
23 Terje Urfjell Imås 25:10 +6:21 8:59
24 Karl Aasmund Erøy OK Moss 25:41 +6:52 9:10
25 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 25:43 +6:54 9:11
26 Ottar Wiklund Nydalens SK 25:44 +6:55 9:11
27 Lasse Arnesen Heming Orientering 26:01 +7:12 9:17
28 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 26:08 +7:19 9:20
29 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 27:05 +8:16 9:40
30 Are Njåstein IL Tyrving 27:22 +8:33 9:46
31 Truls Angell Lillomarka OL 28:08 +9:19 10:02
32 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 29:25 +10:36 10:30
33 Erik Borg IL Koll 30:11 +11:22 10:46
34 Bjørn Christensen Østmarka OK 30:14 +11:25 10:47
35 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 30:41 +11:52 10:57
36 Donald Skantze IL Tyrving 31:08 +12:19 11:07
37 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 31:09 +12:20 11:07
38 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 31:11 +12:22 11:08
39 Øyvind Helussen Fet OL 31:22 +12:33 11:12
40 Dag Langseth Ringnes BIL 31:41 +12:52 11:18
41 Tormod Bøe VBIL 33:51 +15:02 12:05
42 Morten Engebretsen Raumar Orientering 41:41 +22:52 14:53
Stein Mella Oppsal Orientering diskvalifisert
Frode Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert
Stein H. Hagen Fossum IF diskvalifisert
Knut Erling Øen Heming Orientering diskvalifisert
Thor Vollset Heming Orientering diskvalifisert
Geir Sverre Svingheim Hadeland OL diskvalifisert
Bjørn Willadssen Heming Orientering diskvalifisert
Ove Martinsen Hauketo IF diskvalifisert
Thor Norderud IL Tyrving diskvalifisert
Morten Karlsen Måren OK diskvalifisert
Harald Kvisli Notodden OL diskvalifisert
Terje Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Terje Urfjell Imås ikke startet
Per Stedje Østmarka OK ikke startet

D 60-

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 28:23 10:30
2 Birgit Korvald Nydalens SK 31:01 +2:38 11:29
3 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 32:20 +3:57 11:58
4 Randi Nilstad IL Tyrving 37:48 +9:25 13:59
5 Margaret Roseveare Oppsal Orientering 39:43 +11:20 14:42
Sissel Plejdrup Oppsal Orientering diskvalifisert

H 60-

2 800 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 20:41 7:23
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 22:15 +1:34 7:56
3 Einar Jensen Nydalens SK 23:09 +2:28 8:16
4 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 23:12 +2:31 8:17
5 Are Eriksen Oslostudentenes IK 24:24 +3:43 8:42
6 Eldar Børsum Bækkelagets SK 24:59 +4:18 8:55
7 Petter Næss Oppsal Orientering 25:11 +4:30 8:59
8 Bård Natvig Nittedal OL 25:16 +4:35 9:01
9 Vidar Elvekrok Eiker OL 25:48 +5:07 9:12
10 Reidar Fossum Asker Skiklubb 25:51 +5:10 9:13
11 Stein Klyve OK Moss 27:21 +6:40 9:46
12 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 27:32 +6:51 9:50
13 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 27:40 +6:59 9:52
14 Dag Kaas Heming Orientering 28:32 +7:51 10:11
15 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 29:02 +8:21 10:22
16 Nils-Petter Wiik Driv IL 29:10 +8:29 10:25
17 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 30:45 +10:04 10:58
18 Jan Sveen Raumar Orientering 36:33 +15:52 13:03
19 Torgeir Stenstad Oppsal Orientering 37:50 +17:09 13:30
20 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 46:48 +26:07 16:42
Svein S Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert
Ketil Berge Vestre Akers SK diskvalifisert
Rune Hultgreen Oppsal Orientering diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert

D 70-

2 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lome-Hagman Kolbotn og Skimt OL 44:17 16:24
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 46:41 +2:24 17:17
Unni Drage Haugerud IF diskvalifisert

H 70-

2 700 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Holmboe IL Tyrving 23:06 8:33
2 Helge Revhaug Ringerike OL 24:08 +1:02 8:56
3 Kjell Røkke IL Tyrving 25:36 +2:30 9:28
4 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 26:05 +2:59 9:39
5 John Thomas Petersen Nittedal OL 26:14 +3:08 9:42
6 Bjørn Egner Heming Orientering 27:22 +4:16 10:08
7 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 31:56 +8:50 11:49
8 Einar Hem Lillomarka OL 33:14 +10:08 12:18
9 Bjørn Sandelien Heming Orientering 33:33 +10:27 12:25
10 Tor Drage Haugerud IF 35:51 +12:45 13:16
11 Sturle Hånes IL GeoForm 42:05 +18:59 15:35
12 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 43:27 +20:21 16:05

H Bedrift

2 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wiig Mathisen Open iT 21:05 7:48

D Rekrutt

1 400 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 32:24 23:08
0 Guro Brænden Lillomarka OL 22:53 16:20
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 21:37 15:26
0 Agnes Halvorsen Nydalens SK 23:11 16:33
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 18:31 13:13
0 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 17:09 12:15
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:38 +6:14 27:35
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 27:15 19:27
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 33:32 +1:08 23:57
0 Helen McGrath NOTEAM 14:24 10:17
0 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 17:09 12:15
0 Annika Næss-Ulseth NOTEAM 36:12 +3:48 25:51
0 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 22:28 16:02
0 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 21:30 15:21
0 Helene Scheele Nydalens SK 20:41 14:46
0 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 20:09 14:23
0 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 19:09 13:40
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 17:15 12:19

H Rekrutt

1 400 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 26:41 19:03
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 25:09 17:57
0 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 17:12 12:17
0 Eskil Hafskjold Nydalens SK 20:53 14:55
0 Sondre Hafskjold Nydalens SK 30:49 +4:08 22:00
0 Markus Hirsch Bækkelagets SK 24:04 17:11
0 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 21:11 15:07
0 Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 24:04 17:11
0 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 24:39 17:36
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 17:26 12:27
0 Leon Knudsen Oppsal Orientering 18:36 13:17
0 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 20:46 14:50
0 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 22:20 15:57
0 Ludvik Olsen Bækkelagets SK 12:32 8:57
0 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 20:59 14:59
Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe Oppsal Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor