Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Kårvåg IL
Dato: søndag 22 mai 2016

D 10-12N

1 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tuva Nørdsti-Kongshaug Kårvåg IL 21:09 17:03
2 Frida Fredli Hellesfjord Kårvåg IL 21:12 +0:03 17:05

D 13-14

2 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Lundanes Emblem IL 1:00:44 20:18

D 13-16N

1 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Nørdsti-Kongshaug Kårvåg IL 21:14 17:07

D 17-C

2 270 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Hagset Stavnesli Molde og Omegn IF 35:19 15:33
2 Sofie Sjåholm Molde og Omegn IF 37:22 +2:03 16:27
3 Ingun Eliassen Kårvåg IL 41:36 +6:17 18:19
4 Ingrid Elise Staurnes Kårvåg IL 1:21:00 +45:41 35:40
5 Eldbjørg Johnsen Kårvåg IL 1:21:05 +45:46 35:43
6 Åshild Sundsøy Kårvåg IL 1:21:40 +46:21 35:58
7 Andrea Kvalshaug Kårvåg IL 1:25:15 +49:56 37:33

D 17-20

4 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 45:16 10:00
2 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 59:53 +14:37 13:14

D 21-39

4 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Camilla Öhman NTNUI 54:34 12:04

D 40-49

3 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cathrine Talseth Molde og Omegn IF 49:04 14:18
2 Jørill Gjeitnes Molde og Omegn IF 59:36 +10:32 17:22

D 50-59

3 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Sylte Lundanes Emblem IL 50:25 14:41
Guri Olenka Utheim Kårvåg IL diskvalifisert
Merethe Sakshaug Kårvåg IL brutt

H 10-12N

1 240 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Ramsevik Teigene Emblem IL 14:30 11:41
2 Andreas Lande Emblem IL 16:31 +2:01 13:19
3 William Emblem Emblem IL 16:37 +2:07 13:24
4 Olav Nørdsti-Kongshaug Kårvåg IL 21:12 +6:42 17:05
5 Martin Herlof Aae Kårvåg IL 22:48 +8:18 18:23

H 15-16

4 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Angelhus Morstøl Molde og Omegn IF 56:00 12:23

H 17-20

5 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Støen Gussiås Molde og Omegn IF 1:16:27 14:52

H 21-39

5 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Lundanes NTNUI 41:10 8:00

H 40-49

4 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Osnes Teigene Emblem IL 41:25 9:09
2 Arunas Saunorius Molde og Omegn IF 41:37 +0:12 9:12
3 Arunas Razickas Emblem IL 1:07:45 +26:20 14:59
4 Stig Dahle Molde og Omegn IF 1:12:30 +31:05 16:02
Knut Kongshaug Kårvåg IL brutt

H 50-59

4 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Roger Lundanes Emblem IL 45:35 10:05
2 Eivind Morstøl Molde og Omegn IF 49:08 +3:33 10:52
3 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 59:32 +13:57 13:10
4 Odd Willy Sakshaug Kårvåg IL 1:41:45 +56:10 22:30

H 60-69

3 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Heggem Halsa IL 42:04 12:15
2 Per Oddvar Kvalshaug Kårvåg IL 53:51 +11:47 15:41
3 Kjell Sundsøy Kårvåg IL 55:29 +13:25 16:10
4 Geir Nilsen Emblem IL 1:02:51 +20:47 18:19
5 Kjell Stenså Molde og Omegn IF 1:19:16 +37:12 23:06
Roald Sevalsen Kårvåg IL brutt
Lars Inge Gustad Kårvåg IL brutt

H 70-79

2 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edmund Talseth Molde og Omegn IF 1:27:33 29:16
2 Kjell Tore Johansen Kårvåg IL 1:36:17 +8:44 32:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor