Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK3
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

H Lang

4 800 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 39:41 8:16
2 Stian Rykkje Stord Orientering 42:36 +2:55 8:52
3 Henrik Ottesen Stord Orientering 44:55 +5:14 9:21
4 Einar Martinsen Vikebygd IL 45:13 +5:32 9:25
5 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 49:23 +9:42 10:17
6 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 49:40 +9:59 10:20
7 Arne H. Hovden Stord Orientering 51:10 +11:29 10:39
8 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 53:33 +13:52 11:09
9 Jarle Halland Stord Orientering 55:51 +16:10 11:38
10 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 56:49 +17:08 11:50
11 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 58:05 +18:24 12:06
12 Henrik Haga  Nesse Haugesund IL Orientering 59:27 +19:46 12:23
13 Ove Vedøy Stord Orientering 1:01:19 +21:38 12:46
14 Magnar Hillesdal Stord Orientering 1:01:27 +21:46 12:48
15 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 1:01:40 +21:59 12:50
16 Even Rolsnes Stord Orientering 1:02:16 +22:35 12:58
17 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 1:03:11 +23:30 13:09
18 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 1:12:56 +33:15 15:11
Øyvind  Berg Stord Orientering diskvalifisert

D Lang

4 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Agdestein Stord Orientering 1:00:47 12:39
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:02:36 +1:49 13:02
3 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:03:18 +2:31 13:11
4 Arnfrid Skjæveland Stord Orientering 1:10:49 +10:02 14:45
5 Irinja Almås Stord Orientering 1:11:21 +10:34 14:51
6 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 1:12:40 +11:53 15:08

H Mellom

3 000 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ketil Skjolde Onarheim IL 26:39 8:53
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 27:04 +0:25 9:01
3 Sigmund Sætre Fitjar IL 29:07 +2:28 9:42
4 Jens Kloster Fitjar IL 32:05 +5:26 10:41
5 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 32:25 +5:46 10:48
6 Øyvind Skålevik Fitjar IL 33:10 +6:31 11:03
7 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 33:36 +6:57 11:12
8 Jon Ingvar Skjolde Onarheim IL 35:04 +8:25 11:41
9 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 35:25 +8:46 11:48
10 Harald Westerheim Fitjar IL 36:42 +10:03 12:14
11 Arne Stakkestad Haugesund IL Orientering 37:04 +10:25 12:21
12 Ingolf Dybvik Stord Orientering 38:16 +11:37 12:45
13 Ingebrigt Gule Vindafjord OL 38:21 +11:42 12:47
14 Per Audun Kloster Fitjar IL 39:18 +12:39 13:06
15 Sigved Gramstad Haugesund IL Orientering 39:59 +13:20 13:19
16 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 41:09 +14:30 13:43
17 Ivan Krutikov Stord Orientering 41:14 +14:35 13:44
18 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 41:27 +14:48 13:49
19 Harald Steinsland Vikebygd IL 42:00 +15:21 14:00
20 Jonny Huse Stord Orientering 43:00 +16:21 14:20
21 Bjørnar S. Førde Sveio OL - Orientering 43:15 +16:36 14:25
22 Mikal Liknes Haugesund IL Orientering 45:04 +18:25 15:01
23 Anfinn Paulsen Torvastad IL 45:32 +18:53 15:10
24 Oddvar Huglen NOTEAM 1:03:35 +36:56 21:11
Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Lars Helge Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 33:34 11:11
2 Gunn Kjersti Røgenes Stord Orientering 37:54 +4:20 12:38
3 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 41:10 +7:36 13:43
4 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 41:35 +8:01 13:51
Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL diskvalifisert
Solfrid Thuestad Haugesund IL Orientering diskvalifisert

H -16K

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Andersen Stord Orientering 43:20 18:50
2 Jørgen Westerheim Stord Orientering 43:23 +0:03 18:51

D -16K

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Rykkje Stord Orientering 51:39 22:27
2 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 57:00 +5:21 24:46

D 17-K

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Hagerup Stord Orientering 44:52 19:30
2 Astrid Sandvik Sveio OL - Orientering 59:00 +14:08 25:39

H Ny

1 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Aarbø Olsen Stord Orientering 14:38 13:18
2 Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 15:35 +0:57 14:09
3 Håkon Berg Stord Orientering 16:20 +1:42 14:50
4 Olav Gramstad Berstad Haugesund IL Orientering 16:28 +1:50 14:58
5 Eirik Berg Stord Orientering 17:02 +2:24 15:29
6 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 17:16 +2:38 15:41
7 Harald Nappen Haugesund IL Orientering 55:17 +40:39 50:15
Johannes Olsen Fitjar IL diskvalifisert

D Ny

1 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Andresen Stord Orientering 11:18 10:16
2 Tonje Rykkje Stord Orientering 11:25 +0:07 10:22
3 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 15:19 +4:01 13:55
4 Erika Jæger Stord Orientering 16:13 +4:55 14:44
5 Sigrid Berg Stord Orientering 18:52 +7:34 17:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor