Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers (KM Sprint)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers (KM Sprint)
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: fredag 17 juni 2016

N-åpen

1 040 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Leo Andersen Buvik Korgen IL fullført
Maja Andersen Buvik Korgen IL fullført
Sandra Mortensen Mo OK fullført

D 11-12

1 150 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 8:44 7:35

D 13-14

1 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14:33 7:34
2 Ida Solli Mo OK 15:00 +0:27 7:48

D 15-16

1 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 12:09 6:19
2 Eli Kolstad Mo OK 12:52 +0:43 6:42

D 17-

2 280 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Dlouha Oddil OB Kotlarka 12:41 5:33
2 Åshild Kolstad Freidig 12:56 +0:15 5:40
3 Torun Ankjell Nordreisa IL 15:10 +2:29 6:39
Camilla Kalenius Mo OK diskvalifisert
Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

D 45-

1 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Sofie Hansen Mo OK 12:16 6:23
2 Doris Stien Kaspersen Mo OK 12:35 +0:19 6:33
3 Hilde Anita Rokkan Mo OK 26:34 +14:18 13:50

D 55-

1 920 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Lise Pettersen Korgen IL 15:49 8:14
2 Eli Ringdalen Mo OK 16:46 +0:57 8:43
3 Wenche Hjelmseth Mo OK 17:19 +1:30 9:01
4 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 17:43 +1:54 9:13

H -10

1 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leo Melfjord Fjellheim Mo OK 9:00 8:39
2 Isak Mortensen Mo OK 9:02 +0:02 8:41

H 11-12

1 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Knutsen Mo OK 6:48 5:54
2 Oliver Larsen Mo OK 8:38 +1:50 7:30
3 Martin Alterås Mo OK 9:24 +2:36 8:10

H 13-14

1 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Børge Strømsvik Meløy OK 14:21 7:28
Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL diskvalifisert
Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 15-16

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 13:17 5:49

H 17-

2 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 13:13 4:54
2 Magnus Beyer Brattli Mo OK 13:54 +0:41 5:10
3 Lars Solli Mo OK 14:03 +0:50 5:13
4 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 14:52 +1:39 5:31
5 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 15:15 +2:02 5:40
6 Håvard Rokkan Mo OK 16:23 +3:10 6:05
7 Håvard Mølnås Mo OK 16:57 +3:44 6:18
8 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 20:18 +7:05 7:32
9 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 22:53 +9:40 8:30
Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 45-

2 280 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 14:40 6:25
2 Atle Rokkan Mo OK 14:42 +0:02 6:26
3 Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 15:07 +0:27 6:37
4 Rune Strømsvik Meløy OK 17:37 +2:57 7:43
Tore Kolstad Mo OK diskvalifisert

H 55-

1 920 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 12:24 6:27
2 Ole Petter Rundhaug Mo OK 14:41 +2:17 7:38
3 Tare Steiro Mo OK 15:44 +3:20 8:11
4 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 20:33 +8:09 10:42
Arnulf Villmo Korgen IL diskvalifisert

H 65-

1 920 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 13:39 7:06
2 Reidar Andersen Korgen IL 15:51 +2:12 8:15
3 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 18:28 +4:49 9:37
4 Asbjørn Pedersen IL Siso 19:16 +5:37 10:02
Tor Trøan Hadeland OL diskvalifisert
Erling Pedersen IL Siso diskvalifisert

H 75-

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 19:24 10:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor