Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 1 mars 2016

D 17-

4 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Sørensen Nydalens SK 46:50 11:09
2 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:01:32 +14:42 14:39
3 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:39:53 +53:03 23:46

H 17-

6 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:01:01 8:58
2 Thor Mella Oppsal Orientering 1:12:57 +11:56 10:43
3 Svein Nygård Lillomarka OL 1:19:06 +18:05 11:37
Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering brutt

H 17-A kort

4 200 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian F Schive Halden SK 42:02 10:00
2 Thomas Bedin Indre Østfold OK 43:30 +1:28 10:21
3 Simo Martomaa Kalevan rasti 43:53 +1:51 10:26
4 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 46:39 +4:37 11:06
5 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 48:19 +6:17 11:30
6 Henning Bratland Carlsen OK Moss 48:49 +6:47 11:37
7 Terje Wiig Mathisen Open iT 49:13 +7:11 11:43
8 Karl Aasmund Erøy OK Moss 50:51 +8:49 12:06
9 Christopher Schive OK Moss 53:06 +11:04 12:38
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 54:42 +12:40 13:01
11 Arve Opheim Måren OK 55:33 +13:31 13:13
12 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 1:00:29 +18:27 14:24
13 Morten Tangen Måren OK 1:01:59 +19:57 14:45
14 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:07:04 +25:02 15:58
15 Olav Nipen IL Tyrving 1:11:13 +29:11 16:57
16 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:13:30 +31:28 17:30
Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF diskvalifisert
Robert Banfi Ås-NMBU Orientering ikke startet
Karl Kristen Gjølsjø OK Moss ikke startet
Kjetil Karlsen OK Moss ikke startet

H/D 13-16B

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aurora Gjølsjø OK Moss 26:43 11:07
2 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 27:43 +1:00 11:32
3 Sondre Ladim OK Moss 31:42 +4:59 13:12
4 Christopher Ladim OK Moss 38:45 +12:02 16:08
5 Selma Kristiansen OK Moss 42:25 +15:42 17:40

Åpen B

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Landmark Elitebloggen 30:10 12:34
2 Dag Haugland Østmarka OK 33:57 +3:47 14:08
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 36:23 +6:13 15:09
4 Daniel Holt Klubbløs 37:32 +7:22 15:38
5 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 44:49 +14:39 18:40
6 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 52:53 +22:43 22:02
7 Mona Wattum OK Moss 1:16:56 +46:46 32:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor