Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 9 februar 2016

D 17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 53:32
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:05:07 +11:35
3 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:07:55 +14:23
4 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 1:10:21 +16:49
Mari Jensen Aas Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Ingunn Berget Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 17-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Nygård Lillomarka OL 1:04:55
2 Thomas Nipen Nydalens SK 1:05:47 +0:52
3 David Gottfridsson Lillomarka OL 1:07:17 +2:22
4 Endre Aaen Ås-NMBU Orientering 1:19:49 +14:54
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijat diskvalifisert
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijat diskvalifisert
Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijat diskvalifisert
Simo Martomaa Kalevan rasti diskvalifisert

H 17-A kort

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Bjørnerød OK Moss 47:28
2 Magnus Nordbrøden Halden SK 47:44 +0:16
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 49:31 +2:03
4 Audun Bjerknes Måren OK 52:23 +4:55
5 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 53:02 +5:34
6 Henning Bratland Carlsen OK Moss 53:43 +6:15
7 Rune Teigland Østmarka OK 54:39 +7:11
8 Morten Moe Fet OL 54:50 +7:22
9 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 55:06 +7:38
10 Sture Ottesen Indre Østfold OK 55:15 +7:47
11 Knut Edvard Helland Østmarka OK 55:55 +8:27
12 Kjetil Karlsen OK Moss 56:13 +8:45
13 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 59:12 +11:44
14 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:00:37 +13:09
15 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:02:32 +15:04
16 Ove Martinsen Hauketo IF 1:08:42 +21:14
17 Christopher Schive OK Moss 1:10:08 +22:40
18 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:11:55 +24:27
19 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:15:41 +28:13
20 Olav Nipen IL Tyrving 1:21:30 +34:02
21 Daniel Fløtre Klubbløs 1:26:56 +39:28
22 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 1:27:41 +40:13
Karl Kristen Gjølsjø OK Moss diskvalifisert
Øyvind Thømt Indre Østfold OK ikke startet

H/D 13-16B

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 38:08
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 39:28 +1:20
3 Sondre Ladim OK Moss 43:07 +4:59
4 Selma Kristiansen OK Moss 44:52 +6:44
Christopher Ladim OK Moss diskvalifisert

Åpen B

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Haugland Østmarka OK 41:20
2 Rein Jørgensen Østmarka OK 41:28 +0:08
3 Lars Landmark Elitebloggen 41:36 +0:16
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 42:02 +0:42
5 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 43:22 +2:02
6 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 49:29 +8:09
7 Daniel Holt Klubbløs 1:12:36 +31:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor