Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival mellom eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival mellom eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

D 17-18 E

3 480 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Strand Asker Skiklubb 30:23 8:43
2 Anine Lome Hamar OK 30:30 +0:07 8:45
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 33:11 +2:48 9:32
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:53 +4:30 10:01
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 35:12 +4:49 10:06
6 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 35:45 +5:22 10:16
7 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:12 +5:49 10:24
8 Vera Melkild Freidig 36:55 +6:32 10:36
9 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 37:37 +7:14 10:48
10 Ane Dyrkorn Eiker OL 37:38 +7:15 10:48
11 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 37:54 +7:31 10:53
12 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 38:05 +7:42 10:56
13 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 38:06 +7:43 10:56
14 Silje Hauge Hisøy OK 38:20 +7:57 11:00
15 Maria Prestbøen Sandefjord OK 38:48 +8:25 11:08
16 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 39:13 +8:50 11:16
17 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 39:38 +9:15 11:23
18 Malin Sandstad Freidig 39:41 +9:18 11:24
19 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 39:58 +9:35 11:29
20 Åse Bergan Nydalens SK 40:09 +9:46 11:32
21 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 40:26 +10:03 11:37
22 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 40:30 +10:07 11:38
23 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 40:53 +10:30 11:44
24 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 41:27 +11:04 11:54
25 Aurora Moholth Kongsberg OL 41:49 +11:26 12:00
26 Karoline Aune Halden SK 42:53 +12:30 12:19
27 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43:05 +12:42 12:22
28 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 44:54 +14:31 12:54
29 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 44:56 +14:33 12:54
30 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 45:10 +14:47 12:58
31 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 45:12 +14:49 12:59
32 Thea Dyrkorn Eiker OL 45:39 +15:16 13:07
33 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 45:49 +15:26 13:09
34 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 45:55 +15:32 13:11
34 Synne Skjærstein IL Tyrving 45:55 +15:32 13:11
36 Heidi Therese Wiest Vang OL 46:15 +15:52 13:17
37 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 47:13 +16:50 13:34
38 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 48:04 +17:41 13:48
39 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 48:28 +18:05 13:55
40 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 48:58 +18:35 14:04
41 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 49:26 +19:03 14:12
42 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 49:35 +19:12 14:14
43 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 49:38 +19:15 14:15
44 Emilie Westin Porsgrunn OL 50:08 +19:45 14:24
45 Idunn Haavengen Kongsberg OL 51:19 +20:56 14:44
46 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 51:35 +21:12 14:49
47 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 54:11 +23:48 15:34
48 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 55:00 +24:37 15:48
49 Elin Ulsaker Hemsedal IL 55:01 +24:38 15:48
50 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 55:15 +24:52 15:52
51 Pernille Opheim Freidig 56:19 +25:56 16:10
52 Nora Torgersen Halden SK 59:05 +28:42 16:58
53 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:00:56 +30:33 17:30
54 Linn Hege Roso Lardal OL 1:01:38 +31:15 17:42
55 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:02:28 +32:05 17:57
56 Line Sølberg OL Trollelg 1:03:04 +32:41 18:07
57 Synne Malene Brække Halden SK 1:03:40 +33:17 18:17
58 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:04:57 +34:34 18:39
59 Ingrid Aaslund Fet OL 1:07:18 +36:55 19:20
60 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 1:09:40 +39:17 20:01
61 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:12:00 +41:37 20:41
62 Julie Bakke Fossum IF 1:12:29 +42:06 20:49
63 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:15:05 +44:42 21:34
64 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:29:53 +59:30 25:49
65 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 2:01:16 +1:30:53 34:50
Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK diskvalifisert
Julie Nærestad Vegårshei IL diskvalifisert
Helena Åsberg Sarpsborg OL diskvalifisert
Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert
Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert
Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Camilla Kalenius Mo OK diskvalifisert
Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb brutt

D 19-20 E

3 670 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 31:59 8:42
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 33:01 +1:02 8:59
3 Aleksandra Hornik OK Kolmården 33:14 +1:15 9:03
4 Tonje Vassend Fossum IF 34:52 +2:53 9:30
5 Marte Hoff Hagen NTNUI 34:54 +2:55 9:30
6 Ingrid Lundanes Emblem IL 35:12 +3:13 9:35
7 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 36:28 +4:29 9:56
8 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 36:36 +4:37 9:58
9 Nina Asheim Birkeland Halden SK 37:47 +5:48 10:17
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 38:19 +6:20 10:26
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 38:40 +6:41 10:32
12 Dorte Narum Hamar OK 39:24 +7:25 10:44
13 Frida Sæther Freidig 39:30 +7:31 10:45
14 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 40:14 +8:15 10:57
15 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 40:59 +9:00 11:10
16 Julie Hjortland Larvik OK 41:14 +9:15 11:14
17 Evine Westli Andersen Løten o-lag 41:21 +9:22 11:16
18 Maren Grande Frol IL 43:07 +11:08 11:44
19 Sigrid Bjørgen Hamar OK 44:41 +12:42 12:10
20 Åshild Kolstad Freidig 44:56 +12:57 12:14
21 Ingvild Torgersen NTNUI 46:48 +14:49 12:45
22 Nanna Norderud IL Tyrving 47:07 +15:08 12:50
23 Silje Arntzen NTNUI 48:18 +16:19 13:09
24 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 48:49 +16:50 13:18
25 Karen Bjergaard Nydalens SK 49:02 +17:03 13:21
26 Helene Omdal NTNUI 51:04 +19:05 13:54
27 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 51:53 +19:54 14:08
28 Kristine Fjeld Ringsaker OK 53:21 +21:22 14:32
29 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 54:17 +22:18 14:47
30 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 54:25 +22:26 14:49
Astrid Fiskum IL Tyrving diskvalifisert

D 21-E

4 400 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 36:30 8:17
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 39:17 +2:47 8:55
3 Emma Johansson Fredrikstad SK 39:19 +2:49 8:56
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 39:20 +2:50 8:56
5 Mari Fasting Halden SK 39:46 +3:16 9:02
6 Mathilde Rundhaug Frol IL 40:12 +3:42 9:08
7 Sabine Hauswirth Halden SK 40:28 +3:58 9:11
8 Lizzie Ingham Halden SK 40:39 +4:09 9:14
9 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 41:12 +4:42 9:21
10 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK 41:27 +4:57 9:25
11 Julia Gross Stora Tuna OK 42:37 +6:07 9:41
12 Kine Hallan Steiwer Halden SK 42:51 +6:21 9:44
13 Linn Hokholt NTNUI 42:52 +6:22 9:44
14 Lone Brochmann Bækkelagets SK 43:13 +6:43 9:49
15 Gøril Rønning Sund Frol IL 43:35 +7:05 9:54
16 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43:43 +7:13 9:56
17 Hollie Orr Halden SK 44:10 +7:40 10:02
18 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 44:45 +8:15 10:10
19 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 45:26 +8:56 10:19
20 Beata Falk Hagaby GoIF 45:29 +8:59 10:20
21 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 45:39 +9:09 10:22
22 Therese Haare Konnerud IL 46:03 +9:33 10:27
23 Sigrid Alexandersen Fossum IF 46:09 +9:39 10:29
24 Eva Jurenikova Halden SK 46:22 +9:52 10:32
25 Agnes Leo Göteborg Majorna OK 47:00 +10:30 10:40
26 Anette Juveli Konnerud IL 47:31 +11:01 10:47
27 Ingjerd Myhre Järla Orientering 47:44 +11:14 10:50
28 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 47:52 +11:22 10:52
29 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 48:04 +11:34 10:55
30 Kristine Berglia Eiker OL 48:28 +11:58 11:00
31 Linda Solberg Fredrikstad SK 48:49 +12:19 11:05
32 Sabine Rothaug Halden SK 49:15 +12:45 11:11
33 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 49:20 +12:50 11:12
34 Hanna Wisniewska OK Orion 49:23 +12:53 11:13
35 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 49:32 +13:02 11:15
36 Elin Drage Kongsberg OL 50:52 +14:22 11:33
37 Gøril Fristad Halden SK 50:55 +14:25 11:34
38 Karen Oline Kolstad Freidig 50:58 +14:28 11:34
39 Synnøve Bråten Vegårshei IL 51:16 +14:46 11:39
40 Runa Fremstad Larvik OK 51:23 +14:53 11:40
41 Iliana Ilieva Halden SK 51:58 +15:28 11:48
42 Emma Bergman Göteborg Majorna OK 53:17 +16:47 12:06
43 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 53:25 +16:55 12:08
44 Laura Robertson Hutt valley 53:50 +17:20 12:14
45 Kristine Fjellanger NTNUI 54:01 +17:31 12:16
46 Siri Kollerud Lillomarka OL 54:24 +17:54 12:21
47 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 54:26 +17:56 12:22
48 Kristine Fjeldbo NTNUI 54:52 +18:22 12:28
49 Solveig Blandkjenn NTNUI 57:15 +20:45 13:00
50 Julie Størmer NTNUI 58:34 +22:04 13:18
51 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:03:20 +26:50 14:23
52 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 1:03:24 +26:54 14:24
53 Line Drange Ruud Røyken OL 1:10:01 +33:31 15:54
54 Hedvig Åstebøl NTNUI 1:13:45 +37:15 16:45
55 Greta Borisova Sever 1:45:37 +1:09:07 24:00
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg diskvalifisert
Jo Shepherd Halden SK diskvalifisert
Catherine Taylor OK Linné diskvalifisert
Mari Jevne Arnesen IL Tyrving brutt
Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL brutt

H 17-18E

4 160 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 29:23 7:03
2 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 29:42 +0:19 7:08
3 Lukas Liland Nydalens SK 29:55 +0:32 7:11
4 Einar Melsom Fossum IF 30:59 +1:36 7:26
5 Håvard Eidsmo Freidig 31:40 +2:17 7:36
6 Jørgen Baklid Konnerud IL 31:53 +2:30 7:39
7 Anders Haga Raumar Orientering 32:07 +2:44 7:43
8 Tobias Kristensen Larvik OK 32:12 +2:49 7:44
9 Marius Pytten Kristiansand OK 33:08 +3:45 7:57
10 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 33:39 +4:16 8:05
11 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 34:09 +4:46 8:12
12 August Asheim Birkeland Halden SK 34:17 +4:54 8:14
13 Martin Borge Heir Fossum IF 34:25 +5:02 8:16
14 Sindre R Holt Hedrum OL 35:20 +5:57 8:29
15 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 35:25 +6:02 8:30
16 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 36:00 +6:37 8:39
17 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 36:23 +7:00 8:44
18 Sebastian Daland Kristiansand OK 37:17 +7:54 8:57
19 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 37:23 +8:00 8:59
20 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 37:46 +8:23 9:04
21 Vegard Myklemyr Eiker OL 37:50 +8:27 9:05
22 Jørgen Vister Halden SK 37:51 +8:28 9:05
23 Anders Haugskott OL Trollelg 37:53 +8:30 9:06
24 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 38:07 +8:44 9:09
25 Ole Wanvik Haugen Freidig 38:29 +9:06 9:15
26 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 38:37 +9:14 9:16
27 Sturla Frydenlund Sturla, IF 39:09 +9:46 9:24
28 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 39:15 +9:52 9:26
29 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 39:24 +10:01 9:28
29 Erlend Brendstuen Halden SK 39:24 +10:01 9:28
31 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 39:26 +10:03 9:28
32 Tord Strand Kongsberg OL 39:50 +10:27 9:34
33 Lars Solli Mo OK 40:14 +10:51 9:40
34 Johannes Bordal Ringsaker OK 40:52 +11:29 9:49
35 Mathias Hermstad Freidig 41:19 +11:56 9:55
36 Sam Lunøe Nydalens SK 41:25 +12:02 9:57
37 Even-Johan Kaspersen Mo OK 41:39 +12:16 10:00
38 Oskar Spets Storhov Freidig 41:47 +12:24 10:02
39 Håkon Lund Kongsberg OL 41:59 +12:36 10:05
40 Øyvind Hjermstad Fossum IF 42:47 +13:24 10:17
41 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 42:56 +13:33 10:19
42 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 43:54 +14:31 10:33
43 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 43:55 +14:32 10:33
44 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 43:58 +14:35 10:34
45 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 44:00 +14:37 10:34
46 Joar Gjerdahl Konnerud IL 44:17 +14:54 10:38
47 Rune Østergaard Søllerød OK 44:23 +15:00 10:40
48 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 44:31 +15:08 10:42
49 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 45:36 +16:13 10:57
50 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 46:35 +17:12 11:11
51 John Runde Kristiansand OK 46:38 +17:15 11:12
52 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 48:39 +19:16 11:41
53 Sverre Narum OL Vallset/Stange 49:12 +19:49 11:49
54 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 49:56 +20:33 12:00
55 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 49:59 +20:36 12:00
56 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 50:20 +20:57 12:05
57 Sander Arnevik Ringerike OL 51:30 +22:07 12:22
58 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 51:34 +22:11 12:23
59 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 51:58 +22:35 12:29
60 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 54:24 +25:01 13:04
61 Joar Oldernes Lillomarka OL 56:33 +27:10 13:35
62 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 56:54 +27:31 13:40
63 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 58:37 +29:14 14:05
64 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 59:14 +29:51 14:14
65 Adrian Opheim Freidig 59:18 +29:55 14:15
66 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:48 +31:25 14:36
67 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:00:57 +31:34 14:39
68 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:04:27 +35:04 15:29
69 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:05:34 +36:11 15:45
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert
Emil Løwengreen Fredrikstad SK diskvalifisert
Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert
Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF diskvalifisert
Einar Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Martin Andresen Skotte Fossum IF brutt
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn brutt

H 19-20E

4 390 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 30:13 6:52
2 Audun Heimdal Konnerud IL 30:54 +0:41 7:02
3 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 31:08 +0:55 7:05
4 Karl Fremstad Halden SK 32:17 +2:04 7:21
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 32:30 +2:17 7:24
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 32:48 +2:35 7:28
7 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 33:06 +2:53 7:32
8 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 33:35 +3:22 7:38
9 Henrik Eijsink Nydalens SK 33:54 +3:41 7:43
10 Peter Nordbrøden Halden SK 34:56 +4:43 7:57
11 Will Rigg Halden SK 36:06 +5:53 8:13
12 Jan Brunner Södertälje-Nykvarn Orientering 37:44 +7:31 8:35
13 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 38:00 +7:47 8:39
14 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 38:22 +8:09 8:44
15 Sverre Bang Støeng Hamar OK 38:28 +8:15 8:45
16 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 38:41 +8:28 8:48
17 Håvard Irgens Kristiansand OK 39:11 +8:58 8:55
18 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 39:51 +9:38 9:04
19 Trygve Heggedal Kongsberg OL 41:28 +11:15 9:26
20 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 41:45 +11:32 9:30
21 Ole Kostøl Kristiansand OK 41:52 +11:39 9:32
22 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 43:56 +13:43 10:00
23 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 44:20 +14:07 10:05
24 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 48:14 +18:01 10:59
25 Einar Lofthus Hamar OK 49:32 +19:19 11:16
26 Magnus Wølneberg IL Tyrving 50:23 +20:10 11:28
27 Jarle Lysnes Hedrum OL 58:14 +28:01 13:15
28 Johan Gustafsson OK Nackhe 58:26 +28:13 13:18
29 Michael Adams EUOC 58:51 +28:38 13:24
30 Oskar Størmer Fossum IF 1:00:59 +30:46 13:53
31 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 1:01:21 +31:08 13:58
32 Nils Ola Kvam Freidig 1:15:37 +45:24 17:13
Håvard Ulsaker Hemsedal IL diskvalifisert
Ludvig Rødnes Oppsal Orientering diskvalifisert

H 21-E

5 900 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 37:42 6:23
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 37:43 +0:01 6:23
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 38:24 +0:42 6:30
4 Magne Dæhli Halden SK 38:41 +0:59 6:33
5 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 39:14 +1:32 6:38
6 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 39:37 +1:55 6:42
7 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering 39:41 +1:59 6:43
8 Baptiste Rollier Kalevan rasti 40:03 +2:21 6:47
9 Graham Gristwood Forth Valley Orienteers 40:15 +2:33 6:49
10 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 40:33 +2:51 6:52
11 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 41:05 +3:23 6:57
12 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 41:16 +3:34 6:59
13 Anders Nordberg Nydalens SK 41:24 +3:42 7:01
14 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 41:31 +3:49 7:02
15 Matthew Speake Lillomarka OL 41:43 +4:01 7:04
16 Frederic Tranchand Paimion Rasti 41:56 +4:14 7:06
17 Emil Ahlbäck Fossum IF 42:13 +4:31 7:09
18 Jo Forseth Indgaard Frol IL 42:16 +4:34 7:09
19 Ralph Street Södertälje-Nykvarn Orientering 42:18 +4:36 7:10
20 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering 42:32 +4:50 7:12
21 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering 43:09 +5:27 7:18
22 Ola Martner Göteborg Majorna OK 43:25 +5:43 7:21
23 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 43:28 +5:46 7:22
24 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 43:54 +6:12 7:26
25 Hector Haines IFK Lidingö SOK 44:02 +6:20 7:27
26 Martin Vister Frol IL 44:15 +6:33 7:30
27 Alasdair McLeod Lillomarka OL 44:24 +6:42 7:31
28 Markus Holter Halden SK 44:37 +6:55 7:33
29 Bojan Blumenstein Nydalens SK 44:51 +7:09 7:36
30 Vegard Ruttenborg NTNUI 44:57 +7:15 7:37
31 Sindre Sandven Fossum IF 45:30 +7:48 7:42
32 Øystein Sørensen Nydalens SK 45:47 +8:05 7:45
33 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 45:50 +8:08 7:46
34 Mats Nordbrøden Halden SK 45:51 +8:09 7:46
35 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 46:02 +8:20 7:48
36 Håvard Haga Nydalens SK 46:04 +8:22 7:48
37 Matthieu Puech IFK Göteborg 46:16 +8:34 7:50
38 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 46:25 +8:43 7:52
39 Dag Lofthus NTNUI 46:33 +8:51 7:53
39 Andreas Sølberg OL Trollelg 46:33 +8:51 7:53
41 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 47:18 +9:36 8:01
42 Sebastian Inderst Eksjö SOK 47:27 +9:45 8:02
43 Sindre Rønning Fossum IF 47:47 +10:05 8:05
44 Simen Aamodt NTNUI 47:49 +10:07 8:06
45 Martin Hederskog IFK Umeå 48:36 +10:54 8:14
46 Anders Vister Nydalens SK 48:37 +10:55 8:14
47 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 48:51 +11:09 8:16
48 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 48:53 +11:11 8:17
49 Bjørn Lundanes NTNUI 49:29 +11:47 8:23
50 Jonathan Crickmore EUOC 50:06 +12:24 8:29
51 Lukas Peterson IFK Umeå 50:37 +12:55 8:34
52 Sverre Turter Sandvold NTNUI 51:22 +13:40 8:42
53 Espen Fiskum Halden SK 51:31 +13:49 8:43
54 Anders Felde Olaussen Halden SK 51:37 +13:55 8:44
55 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 52:48 +15:06 8:56
56 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 53:26 +15:44 9:03
57 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 53:33 +15:51 9:04
58 Martin Hoset Nydalens SK 53:40 +15:58 9:05
59 Lacho Iliev Halden SK 54:45 +17:03 9:16
60 Jan Kocbach Fana IL 59:24 +21:42 10:04
61 Mikkel Sørensen NTNUI 1:01:16 +23:34 10:23
62 Simen Eid Nielsen NTNUI 1:01:42 +24:00 10:27
63 Erik Gustafsson NTNUI 1:02:03 +24:21 10:31
64 Jørgen Frøyd Larvik OK 1:02:12 +24:30 10:32
65 Jarrah Day Australopers Orienteering Club 1:03:17 +25:35 10:43
66 Gustav Fiskum NTNUI 1:04:08 +26:26 10:52
Paul Sirum Frol IL diskvalifisert
Aleksander Bernaciak OK Orion diskvalifisert
Sindre Østgulen Deisz NTNUI brutt

H 21-E2

5 740 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Jakobsen IL Tyrving 41:39 7:15
2 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 41:48 +0:09 7:16
3 Simo Martomaa Kalevan rasti 44:33 +2:54 7:45
4 Magne Jutulstad NTNUI 45:49 +4:10 7:58
5 Ragnar Tonjer Nydalens SK 46:46 +5:07 8:08
6 Marius Øie Løten o-lag 47:03 +5:24 8:11
7 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 47:41 +6:02 8:18
8 Christian F Schive Halden SK 48:01 +6:22 8:21
9 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 49:15 +7:36 8:34
10 Gaute Friestad Kristiansand OK 51:19 +9:40 8:56
11 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 52:17 +10:38 9:06
12 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 52:31 +10:52 9:08
13 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 52:43 +11:04 9:11
14 Sigur Heggedal Nydalens SK 53:13 +11:34 9:16
15 Magnus Svingheim Raumar Orientering 53:22 +11:43 9:17
16 Simen Bordal Fossum IF 54:17 +12:38 9:27
17 Torkil Eide Solstad NTNUI 55:08 +13:29 9:36
18 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 55:54 +14:15 9:44
19 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 56:21 +14:42 9:49
20 Henrik Drange Ruud Røyken OL 56:31 +14:52 9:50
21 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 58:15 +16:36 10:08
22 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 59:17 +17:38 10:19
23 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 59:36 +17:57 10:22
24 Mark Purkis Halden SK 1:00:23 +18:44 10:31
25 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:01:05 +19:26 10:38
26 Oliver Williams Deeside 1:01:32 +19:53 10:43
27 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:01:58 +20:19 10:47
28 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:02:01 +20:22 10:48
29 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:02:20 +20:41 10:51
30 Henning Spjelkavik IL Tyrving 1:05:41 +24:02 11:26
31 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 1:12:59 +31:20 12:42
32 Gunnar A Fiskum NTNUI 1:16:10 +34:31 13:16
33 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:29:33 +47:54 15:36
34 Per-Martin Vian Grønli Flosta IL 2:03:31 +1:21:52 21:31
Anders Storbraten Bækkelagets SK fullført
Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor