Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival lang eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival lang eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

D 17-18 E

5 950 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 51:29 8:39
1 Synne Strand Asker Skiklubb 51:29 8:39
3 Anine Lome Hamar OK 52:53 +1:24 8:53
4 Ane Dyrkorn Eiker OL 53:04 +1:35 8:55
5 Ragnhild Eide Byåsen IL 53:49 +2:20 9:02
6 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 54:25 +2:56 9:08
7 Malin Sandstad Freidig 58:17 +6:48 9:47
8 Thea Dyrkorn Eiker OL 58:49 +7:20 9:53
9 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1:00:41 +9:12 10:11
10 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:00:57 +9:28 10:14
10 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:00:57 +9:28 10:14
12 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 1:01:27 +9:58 10:19
13 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:01:29 +10:00 10:20
14 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:01:49 +10:20 10:23
15 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 1:03:45 +12:16 10:42
16 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:06:51 +15:22 11:14
17 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:07:25 +15:56 11:19
18 Silje Hauge Hisøy OK 1:07:27 +15:58 11:20
19 Åse Bergan Nydalens SK 1:08:50 +17:21 11:34
20 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 1:09:41 +18:12 11:42
21 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:09:52 +18:23 11:44
22 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:10:02 +18:33 11:46
23 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:10:27 +18:58 11:50
24 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:12:52 +21:23 12:14
25 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:13:28 +21:59 12:20
26 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:14:46 +23:17 12:33
27 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:14:49 +23:20 12:34
28 Vera Melkild Freidig 1:15:52 +24:23 12:45
29 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:15:54 +24:25 12:45
30 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:16:18 +24:49 12:49
31 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:17:17 +25:48 12:59
32 Julie Nærestad Vegårshei IL 1:17:18 +25:49 12:59
33 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:19:13 +27:44 13:18
34 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1:21:23 +29:54 13:40
35 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 1:21:52 +30:23 13:45
36 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:22:23 +30:54 13:50
37 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:26:18 +34:49 14:30
38 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:26:38 +35:09 14:33
39 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:26:44 +35:15 14:34
40 Line Sølberg OL Trollelg 1:28:34 +37:05 14:53
41 Elin Ulsaker Hemsedal IL 1:28:57 +37:28 14:56
42 Karoline Aune Halden SK 1:29:40 +38:11 15:04
43 Camilla Kalenius Mo OK 1:29:44 +38:15 15:04
44 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:30:41 +39:12 15:14
45 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:31:10 +39:41 15:19
46 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:32:07 +40:38 15:28
47 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:34:20 +42:51 15:51
48 Linn Hege Roso Lardal OL 1:34:42 +43:13 15:54
49 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 1:38:53 +47:24 16:37
50 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:38:57 +47:28 16:37
51 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:41:56 +50:27 17:07
52 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:42:01 +50:32 17:08
53 Marie Bakken Sørensen Freidig 1:44:41 +53:12 17:35
54 Pernille Opheim Freidig 1:45:02 +53:33 17:39
55 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:47:33 +56:04 18:04
56 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:53:24 +1:01:55 19:03
57 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:56:37 +1:05:08 19:35
58 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 2:02:48 +1:11:19 20:38
59 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 2:35:01 +1:43:32 26:03
60 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 2:43:04 +1:51:35 27:24
Kristina Voll Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert
Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL diskvalifisert
Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert
Ingvil Ahlsand Nydalens SK diskvalifisert
Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert

D 19-20 E

6 790 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:02:10 9:09
2 Aleksandra Hornik OK Kolmården 1:04:31 +2:21 9:30
3 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:07:56 +5:46 10:00
4 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:09:04 +6:54 10:10
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:10:15 +8:05 10:20
6 Tonje Vassend Fossum IF 1:11:12 +9:02 10:29
7 Evine Westli Andersen Løten o-lag 1:13:26 +11:16 10:48
8 Frida Sæther Freidig 1:14:31 +12:21 10:58
9 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:14:36 +12:26 10:59
10 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:14:48 +12:38 11:00
11 Dorte Narum Hamar OK 1:18:27 +16:17 11:33
12 Marte Hoff Hagen NTNUI 1:18:47 +16:37 11:36
13 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:19:49 +17:39 11:45
14 Julie Hjortland Larvik OK 1:20:25 +18:15 11:50
15 Maren Grande Frol IL 1:20:26 +18:16 11:50
16 Helene Omdal NTNUI 1:30:06 +27:56 13:16
17 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:31:34 +29:24 13:29
18 Åshild Kolstad Freidig 1:32:25 +30:15 13:36
19 Ingvild Wang NTNUI 1:38:24 +36:14 14:29
20 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 1:45:18 +43:08 15:30
21 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 2:35:28 +1:33:18 22:53
Benedicte Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert
Karen Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert
Silje Arntzen NTNUI diskvalifisert
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Nanna Norderud IL Tyrving diskvalifisert
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert

D 21-E

9 160 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 1:14:26 8:07
2 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:16:30 +2:04 8:21
3 Julia Gross Stora Tuna OK 1:18:02 +3:36 8:31
4 Hollie Orr Halden SK 1:18:38 +4:12 8:35
4 Sabine Hauswirth Halden SK 1:18:38 +4:12 8:35
6 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:19:15 +4:49 8:39
7 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK 1:21:00 +6:34 8:50
8 Judith Wyder Göteborg Majorna OK 1:22:01 +7:35 8:57
9 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 1:23:44 +9:18 9:08
10 Lizzie Ingham Halden SK 1:24:00 +9:34 9:10
11 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:24:03 +9:37 9:10
12 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK 1:25:44 +11:18 9:21
13 Eva Jurenikova Halden SK 1:26:19 +11:53 9:25
14 Siri Ulvestad Nydalens SK 1:27:58 +13:32 9:36
15 Elena Roos Halden SK 1:28:11 +13:45 9:37
16 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:30:10 +15:44 9:50
17 Therese Haare Konnerud IL 1:31:13 +16:47 9:57
18 Agnes Leo Göteborg Majorna OK 1:31:28 +17:02 9:59
19 Rahel Friederich Leksands OK 1:31:55 +17:29 10:02
20 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:33:12 +18:46 10:10
21 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:36:07 +21:41 10:29
22 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:37:21 +22:55 10:37
23 Kristine Berglia Eiker OL 1:37:30 +23:04 10:38
24 Kristine Fjellanger NTNUI 1:37:35 +23:09 10:39
25 Beata Falk Hagaby GoIF 1:37:43 +23:17 10:40
26 Anette Juveli Konnerud IL 1:39:41 +25:15 10:52
27 Marion Huber Nydalens SK 1:39:49 +25:23 10:53
27 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:39:49 +25:23 10:53
29 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:39:50 +25:24 10:53
30 Gry Granstedt NTNUI 1:41:16 +26:50 11:03
31 Sabine Rothaug Halden SK 1:42:53 +28:27 11:13
32 Hanna Wisniewska OK Orion 1:45:08 +30:42 11:28
33 Marit Kahrs Fredrikstad SK 1:45:11 +30:45 11:28
34 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 1:46:17 +31:51 11:36
35 Emma Bergman Göteborg Majorna OK 1:46:42 +32:16 11:38
36 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:49:40 +35:14 11:58
37 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:50:06 +35:40 12:01
38 Hanne Nøvik Nydalens SK 1:51:38 +37:12 12:11
39 Josefin Persson Järla Orientering 1:54:48 +40:22 12:31
40 Mathilde Rundhaug Frol IL 1:55:50 +41:24 12:38
41 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 2:01:17 +46:51 13:14
42 Siri Kollerud Lillomarka OL 2:26:01 +1:11:35 15:56
Marthe Gløersen Bækkelagets SK diskvalifisert
Camilla Öhman NTNUI diskvalifisert
Kristine Fjeldbo NTNUI diskvalifisert
Christiane Trösse Varegg Fleridrett diskvalifisert
Laura Robertson Hutt valley diskvalifisert
Lone Brochmann Bækkelagets SK diskvalifisert
Linn Hokholt NTNUI diskvalifisert
Lisa Risby Ok Kåre diskvalifisert
Kristin Löfgren Varegg Fleridrett diskvalifisert
Andrine Benjaminsen Lillomarka OL brutt

H 17-18E

8 620 m, 73 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 1:04:22 7:28
2 Lukas Liland Nydalens SK 1:06:03 +1:41 7:39
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:06:24 +2:02 7:42
4 Anders Haga Raumar Orientering 1:06:53 +2:31 7:45
5 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:10:00 +5:38 8:07
6 Einar Melsom Fossum IF 1:11:37 +7:15 8:18
7 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:12:02 +7:40 8:21
8 Jørgen Baklid Konnerud IL 1:12:27 +8:05 8:24
9 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:12:55 +8:33 8:27
10 Oskar Spets Storhov Freidig 1:13:14 +8:52 8:29
11 Tord Strand Kongsberg OL 1:14:00 +9:38 8:35
12 Håvard Eidsmo Freidig 1:14:06 +9:44 8:35
13 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:14:55 +10:33 8:41
14 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:15:33 +11:11 8:45
15 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:16:18 +11:56 8:51
16 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:44 +12:22 8:54
17 August Asheim Birkeland Halden SK 1:17:15 +12:53 8:57
18 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:17:51 +13:29 9:01
19 Martin Borge Heir Fossum IF 1:18:22 +14:00 9:05
20 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:18:32 +14:10 9:06
21 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:18:33 +14:11 9:06
22 Johannes Bordal Ringsaker OK 1:18:50 +14:28 9:08
23 Vegard Myklemyr Eiker OL 1:19:21 +14:59 9:12
24 Tobias Kristensen Larvik OK 1:20:59 +16:37 9:23
25 Marius Pytten Kristiansand OK 1:22:50 +18:28 9:36
26 Lars Solli Mo OK 1:23:07 +18:45 9:38
27 Sturla Frydenlund Sturla, IF 1:23:14 +18:52 9:39
28 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:23:26 +19:04 9:40
29 Sindre R Holt Hedrum OL 1:23:36 +19:14 9:41
30 Erlend Brendstuen Halden SK 1:24:00 +19:38 9:44
31 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:25:02 +20:40 9:51
32 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:27:30 +23:08 10:09
33 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:28:02 +23:40 10:12
33 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 1:28:02 +23:40 10:12
35 Håkon Lund Kongsberg OL 1:28:41 +24:19 10:17
36 Ole Wanvik Haugen Freidig 1:32:09 +27:47 10:41
37 Mathias Hermstad Freidig 1:32:32 +28:10 10:44
38 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:33:54 +29:32 10:53
39 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:36:01 +31:39 11:08
40 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 1:38:24 +34:02 11:24
41 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 1:38:37 +34:15 11:26
42 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:39:21 +34:59 11:31
43 Anders Haugskott OL Trollelg 1:40:23 +36:01 11:38
44 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:42:36 +38:14 11:54
45 Adrian Opheim Freidig 1:42:55 +38:33 11:56
46 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 1:43:56 +39:34 12:03
47 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:45:40 +41:18 12:15
48 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:46:38 +42:16 12:22
49 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:47:56 +43:34 12:31
50 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:48:35 +44:13 12:35
51 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:49:36 +45:14 12:42
52 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:50:21 +45:59 12:48
53 Rune Østergaard Søllerød OK 1:51:20 +46:58 12:54
54 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:53:18 +48:56 13:08
55 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:54:21 +49:59 13:15
56 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:56:27 +52:05 13:30
57 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:57:59 +53:37 13:41
58 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:59:23 +55:01 13:50
59 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 2:00:18 +55:56 13:57
60 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 2:08:47 +1:04:25 14:56
61 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 2:11:12 +1:06:50 15:13
62 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 2:11:16 +1:06:54 15:13
Sebastian Daland Kristiansand OK diskvalifisert
Joar Gjerdahl Konnerud IL diskvalifisert
Audun Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert
Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering diskvalifisert
Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF diskvalifisert
Jørgen Vister Halden SK diskvalifisert
Håkon Kornmo Porsgrunn OL diskvalifisert
Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Oscar Lyngen Frol IL diskvalifisert
Erling Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 19-20E

10 220 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:16:56 7:31
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:17:19 +0:23 7:33
3 Håvard Irgens Kristiansand OK 1:17:37 +0:41 7:35
4 Karl Fremstad Halden SK 1:20:06 +3:10 7:50
5 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:20:36 +3:40 7:53
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:24:27 +7:31 8:15
7 Peter Nordbrøden Halden SK 1:27:54 +10:58 8:36
8 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:31:25 +14:29 8:56
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:32:22 +15:26 9:02
10 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:34:46 +17:50 9:16
11 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:35:06 +18:10 9:18
12 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:38:36 +21:40 9:38
13 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:42:29 +25:33 10:01
14 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:45:18 +28:22 10:18
15 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:45:32 +28:36 10:19
16 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:46:16 +29:20 10:23
17 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:47:45 +30:49 10:32
18 Ole Kostøl Kristiansand OK 1:48:40 +31:44 10:37
19 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:54:09 +37:13 11:10
20 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:57:15 +40:19 11:28
21 Trygve Heggedal Kongsberg OL 2:00:23 +43:27 11:46
22 Einar Lofthus Hamar OK 2:08:34 +51:38 12:34
23 Johan Gustafsson OK Nackhe 2:16:53 +59:57 13:23
24 Jarle Lysnes Hedrum OL 2:37:39 +1:20:43 15:25
25 Nils Ola Kvam Freidig 3:00:00 +1:43:04 17:36
Will Rigg Halden SK diskvalifisert
Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL diskvalifisert
Michael Adams EUOC diskvalifisert
Knut Aasheim Oppsal Orientering diskvalifisert
Herman Aarstrand Kirste Skien OK diskvalifisert
Olai Stensland Lillevold Fossum IF diskvalifisert
Dag Blandkjenn Kristiansand OK diskvalifisert

H 21-E

14 170 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Dæhli Halden SK 1:29:56 6:20
2 Matthias Kyburz OK Tisaren 1:30:37 +0:41 6:23
3 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 1:30:50 +0:54 6:24
4 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:32:22 +2:26 6:31
5 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:32:27 +2:31 6:31
6 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:34:24 +4:28 6:39
7 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:36:23 +6:27 6:48
8 Fabian Hertner Kalevan rasti 1:37:57 +8:01 6:54
9 Baptiste Rollier Kalevan rasti 1:37:59 +8:03 6:54
10 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:38:10 +8:14 6:55
11 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 1:40:01 +10:05 7:03
12 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering 1:41:39 +11:43 7:10
13 Martin Hubmann Kristiansand OK 1:42:10 +12:14 7:12
14 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:42:35 +12:39 7:14
15 Florian Howald Tampereen Pyrintö 1:42:38 +12:42 7:14
16 Matthew Speake Lillomarka OL 1:42:53 +12:57 7:15
17 Alasdair McLeod Lillomarka OL 1:43:03 +13:07 7:16
18 Andreas Rüedlinger Halden SK 1:44:33 +14:37 7:22
19 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 1:44:56 +15:00 7:24
20 Håvard Haga Nydalens SK 1:45:11 +15:15 7:25
21 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:45:25 +15:29 7:26
22 Hector Haines IFK Lidingö SOK 1:46:06 +16:10 7:29
23 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:47:40 +17:44 7:35
24 Audun Weltzien IL Tyrving 1:48:10 +18:14 7:38
25 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1:49:08 +19:12 7:42
26 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:49:48 +19:52 7:44
27 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:49:53 +19:57 7:45
28 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:51:15 +21:19 7:51
29 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:52:54 +22:58 7:58
30 Martin Vister Frol IL 1:53:25 +23:29 8:00
31 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:53:55 +23:59 8:02
32 Raffael Huber Göteborg Majorna OK 1:54:26 +24:30 8:04
33 Lukas Peterson IFK Umeå 1:56:13 +26:17 8:12
34 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:56:33 +26:37 8:13
35 Sebastian Inderst Eksjö SOK 1:58:46 +28:50 8:22
36 Sindre Rønning Fossum IF 1:59:05 +29:09 8:24
37 Espen Fiskum Halden SK 1:59:27 +29:31 8:25
38 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 2:01:36 +31:40 8:34
39 Sindre Sandven Fossum IF 2:01:52 +31:56 8:36
40 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 2:02:29 +32:33 8:38
41 Martin Hederskog IFK Umeå 2:02:57 +33:01 8:40
42 Matthieu Puech IFK Göteborg 2:03:02 +33:06 8:40
43 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:05:11 +35:15 8:50
44 Bjørn Lundanes NTNUI 2:09:23 +39:27 9:07
45 Anders Felde Olaussen Halden SK 2:09:30 +39:34 9:08
46 Aleksander Bernaciak OK Orion 2:09:38 +39:42 9:08
47 Sverre Turter Sandvold NTNUI 2:12:33 +42:37 9:21
48 Simen Eid Nielsen NTNUI 2:15:56 +46:00 9:35
49 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 2:22:02 +52:06 10:01
50 Jarrah Day Australopers Orienteering Club 2:22:22 +52:26 10:02
51 Jonathan Crickmore EUOC 2:24:15 +54:19 10:10
52 Erik Gustafsson NTNUI 2:28:41 +58:45 10:29
Mikkel Sørensen NTNUI diskvalifisert
Eirik Rustad Raumar Orientering diskvalifisert
Jørgen Frøyd Larvik OK diskvalifisert
Markus Holter Halden SK diskvalifisert
Paul Sirum Frol IL diskvalifisert
Simen Aamodt NTNUI diskvalifisert
Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Rune Nygaard IL Gular diskvalifisert
Dag Lofthus NTNUI diskvalifisert
Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK diskvalifisert
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI diskvalifisert
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving diskvalifisert
Anders Vister Nydalens SK diskvalifisert
Carl Petter Lyngen Frol IL diskvalifisert
Morten Jarvis Westergård Halden SK diskvalifisert
Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering diskvalifisert
Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering diskvalifisert
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ola Martner Göteborg Majorna OK diskvalifisert
Andreas Kyburz Tullinge SK diskvalifisert
Frederic Tranchand Paimion Rasti diskvalifisert
Daniel Hubmann Koovee diskvalifisert
Mats Nordbrøden Halden SK brutt

H 21-E2

11 870 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Brunner Södertälje-Nykvarn Orientering 1:49:03 9:11
2 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1:49:22 +0:19 9:12
3 Anders Bjergaard NTNUI 1:50:06 +1:03 9:16
4 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:50:42 +1:39 9:19
5 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:52:39 +3:36 9:29
6 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:53:07 +4:04 9:31
7 Magne Jutulstad NTNUI 1:53:23 +4:20 9:33
8 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 1:58:37 +9:34 9:59
9 Simen Bordal Fossum IF 1:58:47 +9:44 10:00
10 Erik Olsvik Dengerud NTNUI 2:02:06 +13:03 10:17
11 Øyvind Hylleseth Skien OK 2:02:10 +13:07 10:17
12 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 2:05:24 +16:21 10:33
13 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 2:05:43 +16:40 10:35
14 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 2:06:54 +17:51 10:41
15 Mark Purkis Halden SK 2:15:49 +26:46 11:26
16 Vegard Line Oslostudentenes IK 2:19:09 +30:06 11:43
17 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 2:22:55 +33:52 12:02
18 Oliver Williams Deeside 2:30:37 +41:34 12:41
19 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 2:31:24 +42:21 12:45
20 Håkon Hjelstuen Nydalens SK 2:32:09 +43:06 12:49
21 Per-Martin Vian Grønli Flosta IL 3:57:02 +2:07:59 19:58
Petter Næss Bjørgul Halden SK diskvalifisert
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert
Halvor Saunes Nydalens SK diskvalifisert
Øyvind Enger Nydalens SK diskvalifisert
Lok Hin Ma Varegg Fleridrett diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor