Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-festival Sprint eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival Sprint eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

D 17-18 E

2 480 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 13:54 5:36
2 Anine Lome Hamar OK 13:58 +0:04 5:37
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 13:59 +0:05 5:38
4 Ragnhild Eide Byåsen IL 14:22 +0:28 5:47
5 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 14:28 +0:34 5:50
6 Synne Strand Asker Skiklubb 14:36 +0:42 5:53
7 Ane Dyrkorn Eiker OL 14:49 +0:55 5:58
8 Vera Melkild Freidig 15:01 +1:07 6:03
9 Malin Sandstad Freidig 15:02 +1:08 6:03
10 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:08 +1:14 6:06
11 Maria Prestbøen Sandefjord OK 15:24 +1:30 6:12
12 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 15:26 +1:32 6:13
12 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 15:26 +1:32 6:13
14 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 15:29 +1:35 6:14
15 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:30 +1:36 6:15
16 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 15:59 +2:05 6:26
17 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 16:01 +2:07 6:27
18 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 16:03 +2:09 6:28
19 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 16:11 +2:17 6:31
20 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 16:20 +2:26 6:35
21 Åse Bergan Nydalens SK 16:25 +2:31 6:37
22 Thea Dyrkorn Eiker OL 16:27 +2:33 6:37
23 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 16:33 +2:39 6:40
24 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 16:35 +2:41 6:41
25 Heidi Therese Wiest Vang OL 16:40 +2:46 6:43
26 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 16:42 +2:48 6:44
26 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 16:42 +2:48 6:44
28 Line Sølberg OL Trollelg 16:45 +2:51 6:45
29 Silje Hauge Hisøy OK 16:51 +2:57 6:47
30 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 16:58 +3:04 6:50
31 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 16:59 +3:05 6:50
32 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 17:04 +3:10 6:52
33 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 17:07 +3:13 6:54
34 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 17:10 +3:16 6:55
35 Aurora Moholth Kongsberg OL 17:20 +3:26 6:59
36 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 17:22 +3:28 7:00
37 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 17:37 +3:43 7:06
38 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 17:41 +3:47 7:07
39 Julie Nærestad Vegårshei IL 17:42 +3:48 7:08
40 Pernille Opheim Freidig 17:45 +3:51 7:09
41 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 17:56 +4:02 7:13
42 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 17:57 +4:03 7:14
43 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 18:08 +4:14 7:18
44 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 18:10 +4:16 7:19
45 Nora Torgersen Halden SK 18:23 +4:29 7:24
46 Marte Bergsland Trøsken IL 18:24 +4:30 7:25
47 Marie Bakken Sørensen Freidig 18:35 +4:41 7:29
48 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:53 +4:59 7:36
49 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:08 +5:14 7:42
50 Synne Skjærstein IL Tyrving 19:17 +5:23 7:46
51 Karoline Aune Halden SK 19:21 +5:27 7:48
51 Helena Åsberg Sarpsborg OL 19:21 +5:27 7:48
53 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 19:39 +5:45 7:55
54 Elin Ulsaker Hemsedal IL 19:50 +5:56 7:59
55 Camilla Kalenius Mo OK 19:56 +6:02 8:02
56 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 20:11 +6:17 8:08
57 Emilie Westin Porsgrunn OL 20:19 +6:25 8:11
58 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 20:36 +6:42 8:18
59 Linn Hege Roso Lardal OL 20:41 +6:47 8:20
60 Maria Ulseth Sylte Freidig 21:45 +7:51 8:46
61 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 21:48 +7:54 8:47
62 Hedvig Vollset Heming Orientering 22:41 +8:47 9:08
63 Idunn Haavengen Kongsberg OL 26:07 +12:13 10:31
Synne Malene Brække Halden SK diskvalifisert
Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert
Ingrid Aaslund Fet OL diskvalifisert
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert

D 19-20 E

2 570 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 14:13 5:31
2 Aleksandra Hornik OK Kolmården 14:48 +0:35 5:45
3 Tonje Vassend Fossum IF 15:26 +1:13 6:00
4 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:36 +1:23 6:04
5 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 15:38 +1:25 6:04
6 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 15:48 +1:35 6:08
7 Marte Hoff Hagen NTNUI 15:56 +1:43 6:11
8 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 16:04 +1:51 6:15
9 Åshild Kolstad Freidig 16:07 +1:54 6:16
10 Ingeborg Eide Byåsen IL 16:09 +1:56 6:17
11 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 16:28 +2:15 6:24
12 Maren Grande Frol IL 16:31 +2:18 6:25
13 Kristine Fjeld Ringsaker OK 16:34 +2:21 6:26
14 Frida Sæther Freidig 16:41 +2:28 6:29
15 Dorte Narum Hamar OK 16:43 +2:30 6:30
16 Nina Asheim Birkeland Halden SK 16:54 +2:41 6:34
17 Sigrid Bjørgen Hamar OK 17:35 +3:22 6:50
18 Evine Westli Andersen Løten o-lag 17:37 +3:24 6:51
19 Karen Bjergaard Nydalens SK 17:40 +3:27 6:52
20 Martine Topstad Larvik OK 17:50 +3:37 6:56
21 Silje Arntzen NTNUI 18:09 +3:56 7:03
22 Ingvild Torgersen NTNUI 18:30 +4:17 7:11
23 Helene Omdal NTNUI 18:45 +4:32 7:17
24 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 18:47 +4:34 7:18
25 Kristine Ausen NTNUI 19:17 +5:04 7:30
26 Ingvild Wang NTNUI 20:46 +6:33 8:04
27 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 21:14 +7:01 8:15
28 Nanna Norderud IL Tyrving 21:16 +7:03 8:16
29 Oda Furuholmen Bodø og Omegn IF Orientering 24:19 +10:06 9:27

D 21-E

2 890 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Judith Wyder Göteborg Majorna OK 13:45 4:45
2 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 14:29 +0:44 5:00
3 Elena Roos Halden SK 14:48 +1:03 5:07
4 Sabine Hauswirth Halden SK 14:56 +1:11 5:10
5 Rahel Friederich Leksands OK 15:04 +1:19 5:12
6 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 15:19 +1:34 5:17
7 Marianne Andersen Kristiansand OK 15:28 +1:43 5:21
8 Sarina Jenzer IFK Lidingö SOK 15:33 +1:48 5:22
9 Julia Gross Stora Tuna OK 15:37 +1:52 5:24
10 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 15:39 +1:54 5:24
11 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund 15:40 +1:55 5:25
12 Ingjerd Myhre Järla Orientering 15:43 +1:58 5:26
13 Siri Ulvestad Nydalens SK 15:58 +2:13 5:31
14 Catherine Taylor OK Linné 16:02 +2:17 5:32
15 Emma Johansson Fredrikstad SK 16:04 +2:19 5:33
16 Kine Hallan Steiwer Halden SK 16:11 +2:26 5:35
16 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 16:11 +2:26 5:35
18 Sigrid Alexandersen Fossum IF 16:13 +2:28 5:36
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 16:14 +2:29 5:37
20 Lisa Risby Ok Kåre 16:15 +2:30 5:37
21 Mathilde Rundhaug Frol IL 16:18 +2:33 5:38
21 Laura Robertson Hutt valley 16:18 +2:33 5:38
23 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:48 +3:03 5:48
24 Beata Falk Hagaby GoIF 16:51 +3:06 5:49
25 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 16:57 +3:12 5:51
26 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 17:01 +3:16 5:53
27 Iliana Ilieva Halden SK 17:04 +3:19 5:54
27 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK 17:04 +3:19 5:54
29 Sabine Rothaug Halden SK 17:13 +3:28 5:57
30 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 17:15 +3:30 5:58
30 Runa Fremstad Larvik OK 17:15 +3:30 5:58
32 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 17:16 +3:31 5:58
33 Emma Bergman Göteborg Majorna OK 17:17 +3:32 5:58
34 Kristine Fjellanger NTNUI 17:21 +3:36 6:00
35 Anette Juveli Konnerud IL 17:40 +3:55 6:06
36 Synnøve Bråten Vegårshei IL 17:41 +3:56 6:07
37 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 17:46 +4:01 6:08
38 Agnes Leo Göteborg Majorna OK 18:02 +4:17 6:14
39 Gøril Fristad Halden SK 18:10 +4:25 6:17
40 Helen Palmer Halden SK 18:17 +4:32 6:19
41 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 18:22 +4:37 6:21
42 Kristine Berglia Eiker OL 18:26 +4:41 6:22
43 Julie Størmer NTNUI 18:34 +4:49 6:25
44 Kristine Fjeldbo NTNUI 18:43 +4:58 6:28
45 Linn Hokholt NTNUI 18:50 +5:05 6:31
46 Eline Drage Kongsberg OL 18:57 +5:12 6:33
47 Camilla Öhman NTNUI 19:45 +6:00 6:50
48 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 20:51 +7:06 7:12
49 Hedvig Åstebøl NTNUI 20:58 +7:13 7:15
50 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 21:45 +8:00 7:31
51 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 23:14 +9:29 8:02
52 Marianne Dæhli Halden SK 23:27 +9:42 8:06
Siri Kollerud Lillomarka OL diskvalifisert

H 17-18E

2 870 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 13:18 4:38
2 Lukas Liland Nydalens SK 13:27 +0:09 4:41
3 Einar Melsom Fossum IF 13:56 +0:38 4:51
4 Håvard Eidsmo Freidig 14:04 +0:46 4:54
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 14:07 +0:49 4:55
6 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 14:12 +0:54 4:56
7 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 14:15 +0:57 4:57
8 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 14:23 +1:05 5:00
9 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 14:24 +1:06 5:01
9 Oscar Lyngen Frol IL 14:24 +1:06 5:01
9 Oskar Spets Storhov Freidig 14:24 +1:06 5:01
12 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:39 +1:21 5:06
13 Erling Hjermstad Fossum IF 14:41 +1:23 5:06
14 Jørgen Baklid Konnerud IL 14:45 +1:27 5:08
15 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 14:47 +1:29 5:09
16 Even-Johan Kaspersen Mo OK 14:52 +1:34 5:10
17 Tobias Kristensen Larvik OK 14:56 +1:38 5:12
18 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 14:58 +1:40 5:12
19 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:09 +1:51 5:16
19 Anders Haugskott OL Trollelg 15:09 +1:51 5:16
21 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 15:10 +1:52 5:17
22 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 15:12 +1:54 5:17
23 Johannes Bordal Ringsaker OK 15:13 +1:55 5:18
24 Marius Pytten Kristiansand OK 15:15 +1:57 5:18
25 Tord Strand Kongsberg OL 15:22 +2:04 5:21
26 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 15:24 +2:06 5:21
27 Sturla Frydenlund Sturla, IF 15:27 +2:09 5:22
28 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 15:28 +2:10 5:23
29 Joar Gjerdahl Konnerud IL 15:43 +2:25 5:28
30 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 15:45 +2:27 5:29
31 Martin Borge Heir Fossum IF 15:48 +2:30 5:30
32 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 15:53 +2:35 5:32
33 Ole Wanvik Haugen Freidig 15:58 +2:40 5:33
34 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 16:00 +2:42 5:34
35 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 16:03 +2:45 5:35
36 Lars Solli Mo OK 16:05 +2:47 5:36
36 Vegard Myklemyr Eiker OL 16:05 +2:47 5:36
38 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 16:06 +2:48 5:36
38 Joar Oldernes Lillomarka OL 16:06 +2:48 5:36
40 Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:07 +2:49 5:36
41 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 16:08 +2:50 5:37
42 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 16:09 +2:51 5:37
43 Rune Østergaard Søllerød OK 16:14 +2:56 5:39
44 Alex Carcas Halden SK 16:30 +3:12 5:44
45 August Asheim Birkeland Halden SK 16:31 +3:13 5:45
46 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 16:37 +3:19 5:47
47 Erlend Brendstuen Halden SK 16:38 +3:20 5:47
47 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 16:38 +3:20 5:47
47 Sindre R Holt Hedrum OL 16:38 +3:20 5:47
50 Håkon Lund Kongsberg OL 16:41 +3:23 5:48
51 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 16:48 +3:30 5:51
52 Sam Lunøe Nydalens SK 16:49 +3:31 5:51
53 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 16:53 +3:35 5:52
54 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 17:07 +3:49 5:57
55 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 17:09 +3:51 5:58
56 Jørgen Vister Halden SK 17:20 +4:02 6:02
57 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 17:31 +4:13 6:06
58 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 17:42 +4:24 6:10
59 Sverre Narum OL Vallset/Stange 17:45 +4:27 6:11
60 Adrian Opheim Freidig 17:52 +4:34 6:13
61 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 18:18 +5:00 6:22
61 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 18:18 +5:00 6:22
63 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 18:20 +5:02 6:23
64 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 18:25 +5:07 6:25
65 Martin Andresen Skotte Fossum IF 18:28 +5:10 6:26
66 Sander Arnevik Ringerike OL 18:30 +5:12 6:26
67 Mathias Hermstad Freidig 18:40 +5:22 6:30
68 John Runde Kristiansand OK 18:52 +5:34 6:34
69 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 19:00 +5:42 6:37
70 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 19:03 +5:45 6:38
71 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 19:05 +5:47 6:38
72 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 20:40 +7:22 7:12
73 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 21:17 +7:59 7:24
74 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 33:54 +20:36 11:48
Øyvind Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Benjamin Aasen Sarpsborg OL diskvalifisert

H 19-20E

2 960 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Halden SK 13:25 4:31
2 Audun Heimdal Konnerud IL 13:45 +0:20 4:38
3 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 13:50 +0:25 4:40
4 Stian Sundsvik Frol IL 14:02 +0:37 4:44
5 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 14:10 +0:45 4:47
6 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 14:11 +0:46 4:47
7 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:18 +0:53 4:49
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:19 +0:54 4:50
9 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 14:25 +1:00 4:52
10 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 14:28 +1:03 4:53
11 Will Rigg Halden SK 14:41 +1:16 4:57
12 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 14:54 +1:29 5:02
13 Henrik Eijsink Nydalens SK 14:59 +1:34 5:03
14 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:04 +1:39 5:05
15 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 15:05 +1:40 5:05
16 Håvard Irgens Kristiansand OK 15:06 +1:41 5:06
17 Knut Aasheim Oppsal Orientering 15:07 +1:42 5:06
18 Sverre Bang Støeng Hamar OK 15:37 +2:12 5:16
19 Trygve Heggedal Kongsberg OL 15:39 +2:14 5:17
20 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 15:44 +2:19 5:18
21 Peter Nordbrøden Halden SK 15:47 +2:22 5:19
22 Michael Adams EUOC 15:52 +2:27 5:21
23 Ole Kostøl Kristiansand OK 15:53 +2:28 5:21
24 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 15:58 +2:33 5:23
25 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 16:50 +3:25 5:41
26 Johan Gustafsson OK Nackhe 16:51 +3:26 5:41
27 Magnus Wølneberg IL Tyrving 16:57 +3:32 5:43
28 Einar Lofthus Hamar OK 17:40 +4:15 5:58
29 Aksel Madslien Nydalens SK 17:48 +4:23 6:00
30 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 19:45 +6:20 6:40
31 Jarle Lysnes Hedrum OL 20:04 +6:39 6:46
32 Elias Wiklund Nydalens SK 20:22 +6:57 6:52
33 Håvard Ulsaker Hemsedal IL 20:47 +7:22 7:01
Nils Ola Kvam Freidig diskvalifisert

H 21-E

3 220 m, 86 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matthias Kyburz OK Tisaren 13:25 4:10
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 13:38 +0:13 4:14
3 Florian Howald Tampereen Pyrintö 13:52 +0:27 4:18
4 Martin Hubmann Kristiansand OK 13:55 +0:30 4:19
5 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 13:56 +0:31 4:19
6 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 14:04 +0:39 4:22
7 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 14:05 +0:40 4:22
8 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 14:08 +0:43 4:23
9 Daniel Hubmann Koovee 14:11 +0:46 4:24
10 Jonathan Crickmore EUOC 14:12 +0:47 4:24
11 Frederic Tranchand Paimion Rasti 14:13 +0:48 4:24
11 Andreas Kyburz Tullinge SK 14:13 +0:48 4:24
13 Ralph Street Södertälje-Nykvarn Orientering 14:20 +0:55 4:27
14 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering 14:21 +0:56 4:27
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 14:24 +0:59 4:28
16 Raffael Huber Göteborg Majorna OK 14:26 +1:01 4:28
16 Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund 14:26 +1:01 4:28
18 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 14:28 +1:03 4:29
19 Tim Robertson Fossum IF 14:29 +1:04 4:29
20 Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund 14:30 +1:05 4:30
21 Ola Martner Göteborg Majorna OK 14:35 +1:10 4:31
21 Andreas Rüedlinger Halden SK 14:35 +1:10 4:31
23 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 14:36 +1:11 4:32
24 Andreu Blanes Reig Södertälje-Nykvarn Orientering 14:37 +1:12 4:32
25 Fabian Hertner Kalevan rasti 14:41 +1:16 4:33
26 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:42 +1:17 4:33
27 Paul Sirum Frol IL 14:44 +1:19 4:34
28 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:45 +1:20 4:34
29 Bartosz Pawlak Södertälje-Nykvarn Orientering 14:46 +1:21 4:35
30 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 14:47 +1:22 4:35
31 Bojan Blumenstein Nydalens SK 14:50 +1:25 4:36
32 Martin Vister Frol IL 14:51 +1:26 4:36
33 Håvard Haga Nydalens SK 14:54 +1:29 4:37
34 Baptiste Rollier Kalevan rasti 14:59 +1:34 4:39
35 Gaute Friestad Kristiansand OK 15:05 +1:40 4:41
35 Simen Aamodt NTNUI 15:05 +1:40 4:41
37 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 15:09 +1:44 4:42
38 Markus Holter Halden SK 15:12 +1:47 4:43
39 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:20 +1:55 4:45
40 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 15:21 +1:56 4:46
40 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 15:21 +1:56 4:46
40 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:21 +1:56 4:46
43 Magnus Dewett Dansk Orienterings-Forbund 15:24 +1:59 4:46
44 Jan Brunner Södertälje-Nykvarn Orientering 15:28 +2:03 4:48
45 Eirik Rustad Raumar Orientering 15:29 +2:04 4:48
45 Sindre Sandven Fossum IF 15:29 +2:04 4:48
47 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 15:31 +2:06 4:49
48 Sigur Heggedal Nydalens SK 15:32 +2:07 4:49
48 Bjørn Lundanes NTNUI 15:32 +2:07 4:49
50 Andreas Høye Fredrikstad SK 15:35 +2:10 4:50
51 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:44 +2:19 4:53
52 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 15:47 +2:22 4:54
53 Aleksander Bernaciak OK Orion 15:48 +2:23 4:54
54 Magne Haga Raumar Orientering 15:54 +2:29 4:56
55 Magnus Svingheim Raumar Orientering 15:56 +2:31 4:56
56 Espen Fiskum Halden SK 15:58 +2:33 4:57
57 Mats Nordbrøden Halden SK 16:10 +2:45 5:01
58 Anders Felde Olaussen Halden SK 16:12 +2:47 5:01
59 Damien Renard Kongsberg OL 16:17 +2:52 5:03
60 Jarrah Day Australopers Orienteering Club 16:19 +2:54 5:04
61 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 16:20 +2:55 5:04
62 Oliver Williams Deeside 16:25 +3:00 5:05
63 Sebastian Inderst Eksjö SOK 16:26 +3:01 5:06
64 Eivind Schjelderup Skarpsno NTNUI 16:41 +3:16 5:10
65 Simen Eid Nielsen NTNUI 16:56 +3:31 5:15
66 Øyvind Watterdal Hadeland OL 17:06 +3:41 5:18
67 Mark Purkis Halden SK 17:08 +3:43 5:19
68 Anders Bjergaard NTNUI 17:19 +3:54 5:22
69 Simen Bordal Fossum IF 17:35 +4:10 5:27
70 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 17:38 +4:13 5:28
71 Anders Vister Nydalens SK 17:40 +4:15 5:29
72 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 17:43 +4:18 5:30
73 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 17:53 +4:28 5:33
74 Sverre Turter Sandvold NTNUI 18:04 +4:39 5:36
75 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 18:09 +4:44 5:38
76 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 18:13 +4:48 5:39
77 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 18:30 +5:05 5:44
78 Erik Gustafsson NTNUI 18:36 +5:11 5:46
79 Jørgen Frøyd Larvik OK 18:50 +5:25 5:50
80 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 19:22 +5:57 6:00
81 Arne Johannes Løkken NTNUI 19:34 +6:09 6:04
82 Per Arne Troset Wing OK 19:38 +6:13 6:05
83 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 19:56 +6:31 6:11
84 Per-Martin Vian Grønli Flosta IL 23:18 +9:53 7:14
Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig diskvalifisert
Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor