Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 4
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 7 september 2016

N-åpen

1 700 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 21:15 12:30
Johan Fredrik Braarud Halden SK 30:14 17:47
Magnus Bratt Buvik Sarpsborg OL 21:05 12:24
Sylvia Dannevig Halden SK 20:43 12:11
Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 26:35 15:38
Halvor Ek Hedlund Trøsken IL 34:42 20:24
Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL 29:42 17:28
Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 30:50 18:08
Thea Kvalheim Halden SK 22:45 13:22
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 20:15 11:54
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 20:04 11:48
Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 21:21 12:33
Sunniva Ryste Odden Sarpsborg OL 33:37 19:46
Ask Skivdal Sarpsborg OL 25:09 14:47
Elias Thoresen Halden SK 45:04 26:30
Andreas Tveter Halden SK 35:36 20:56

D -10

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger Anne Braarud Halden SK 42:35 18:30
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 46:33 20:14
Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 1:00:48 26:26

D 11-12

2 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 26:26 11:29
2 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 27:33 +1:07 11:58
3 Solveig Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 28:10 +1:44 12:14
4 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 30:03 +3:37 13:03
5 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 30:26 +4:00 13:13
6 Maren Henriksen Halden SK 32:31 +6:05 14:08
7 Emma Helene Olsen Halden SK 33:50 +7:24 14:42
8 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 34:23 +7:57 14:56
9 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 35:50 +9:24 15:34
10 Mathilde Fossaas Gimle IF 40:58 +14:32 17:48
11 Josefin Eylertsen Halden SK 41:17 +14:51 17:56

D 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 29:50 11:28
2 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 32:53 +3:03 12:38
3 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 34:58 +5:08 13:26
4 Nina Pedersen Sarpsborg OL 36:20 +6:30 13:58
5 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 36:32 +6:42 14:03
6 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 40:54 +11:04 15:43
7 Synne Marie Jenssen Halden SK 1:00:31 +30:41 23:16

D 15-16

3 400 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 41:55 12:19
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 46:39 +4:44 13:43
3 Lisa Jenssen Halden SK 50:00 +8:05 14:42
4 Marie Hansen Sarpsborg OL 50:14 +8:19 14:46
5 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 51:26 +9:31 15:07
6 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 55:11 +13:16 16:13
7 Hanna Lye Moum Halden SK 57:25 +15:30 16:53
Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK diskvalifisert
Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL diskvalifisert

D 17-20

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helena Åsberg Sarpsborg OL 1:06:09 16:57
2 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 1:07:31 +1:22 17:18
Siri Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert

D 13-20C

2 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingvild Agnalt Trøsken IL 48:24 21:02
Victoria Lunde Andersen Sarpsborg OL 43:47 19:02
Pernille Simensen Sarpsborg OL 54:23 23:38
Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 26:13 11:23
Embla Øvretveit Fredrikstad SK 44:50 19:29

H -10

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 40:28 +0:37 17:35
0 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 39:51 17:19
0 Sverre Sandvik Halden SK 42:15 +2:24 18:22

H 11-12

2 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 16:10 7:01
2 Sondre Ladim OK Moss 16:48 +0:38 7:18
3 Herman Lien Backstrøm Halden SK 24:46 +8:36 10:46
4 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 25:30 +9:20 11:05
5 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 26:31 +10:21 11:31
6 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 29:23 +13:13 12:46
7 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 36:26 +20:16 15:50
8 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 46:49 +30:39 20:21
9 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 50:06 +33:56 21:46

H 13-14

2 600 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 20:22 7:50
2 Odin Sæther Fredrikstad SK 23:02 +2:40 8:51
3 Theodor Lier Indre Østfold OK 29:37 +9:15 11:23
4 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 29:46 +9:24 11:26
5 Jakob Torgersen Halden SK 30:27 +10:05 11:42
6 Sivert Poppe Fredrikstad SK 32:02 +11:40 12:19
7 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 34:27 +14:05 13:15
8 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 38:53 +18:31 14:57
9 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 40:04 +19:42 15:24
10 Jonathan Eylertsen Halden SK 51:20 +30:58 19:44
11 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 53:26 +33:04 20:33

H 15-16

3 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 32:30 9:33
2 Eirik Imrik Fredrikstad SK 36:21 +3:51 10:41
3 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 36:46 +4:16 10:48
4 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 37:41 +5:11 11:05
5 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 40:31 +8:01 11:55
6 Vegar Skinne Indre Østfold OK 43:31 +11:01 12:47
7 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 53:07 +20:37 15:37
8 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 53:18 +20:48 15:40
9 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 53:43 +21:13 15:47
10 Ole Øivind Norsted Halden SK 59:34 +27:04 17:31
11 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 1:29:11 +56:41 26:13
Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK diskvalifisert

H 17-20

3 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 46:47 11:59
2 Thomas Tubbehaugen OK Moss 57:27 +10:40 14:43
3 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 1:18:04 +31:17 20:01

H 13-20C

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 27:23 11:54
2 Alf Kristian Helle Halden SK 29:27 +2:04 12:48
3 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 31:16 +3:53 13:35
4 Simon Myklevold-Bøhn Halden SK 58:32 +31:09 25:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor