Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 3
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 18 mai 2016

N-åpen

1 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Anna Elizabeth Aarbu Varteig OL 28:08 20:05
0 Emma Braathen Trøsken IL 36:50 +8:42 26:18
0 Tuva Fossaas Gimle IF 31:04 +2:56 22:11
0 Torine Hagen-Tafjord Halden SK 28:42 +0:34 20:30
0 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 18:34 13:15
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 18:52 13:28
0 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 18:39 13:19
0 Jeremias Ryste Odden Sarpsborg OL 20:50 14:52
0 Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 20:46 14:50
0 Thea Josefine Sandberg Halden SK 23:44 16:57
0 Aksel Sandvik Halden SK 34:04 +5:56 24:20
0 Sverre Sandvik Halden SK 15:30 11:04
0 Andreas Tveter Halden SK 19:07 13:39
Eilert Kristiansen Halden SK diskvalifisert

D 11-12

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Henriksen Halden SK 28:39 13:38
2 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 29:05 +0:26 13:50
3 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 35:05 +6:26 16:42
4 Mathilde Fossaas Gimle IF 40:34 +11:55 19:19
Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert

D -16

2 500 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 17:34 7:01
2 Marie Hansen Sarpsborg OL 19:14 +1:40 7:41
3 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 20:45 +3:11 8:18
4 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 21:23 +3:49 8:33
5 Nina Pedersen Sarpsborg OL 22:29 +4:55 8:59
6 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 23:28 +5:54 9:23
7 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 23:40 +6:06 9:28
8 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 26:13 +8:39 10:29
9 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 28:42 +11:08 11:28
10 Lisa Jenssen Halden SK 32:42 +15:08 13:04
11 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 33:01 +15:27 13:12

D 13-16C

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Marie Jenssen Halden SK 26:09 12:27
2 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 28:29 +2:20 13:33
3 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 35:26 +9:17 16:52
4 Sylvia Dannevig Halden SK 51:38 +25:29 24:35

D 17-

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Torgersen Halden SK 19:43 7:53
2 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 20:18 +0:35 8:07
3 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 20:38 +0:55 8:15
4 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 22:53 +3:10 9:09
5 Marion Aebi OK Tisaren 23:19 +3:36 9:19
6 Hilde Poppe Fredrikstad SK 26:00 +6:17 10:24
7 Siri Pedersen Sarpsborg OL 26:46 +7:03 10:42
8 Ida K. B. Thoresen Sarpsborg OL 27:42 +7:59 11:04

D 50-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 20:42 8:16
2 Bente Line Indre Østfold OK 22:33 +1:51 9:01
3 Heidi Børstad Sarpsborg OL 28:53 +8:11 11:33
4 Elsie Brenne Varteig OL 28:58 +8:16 11:35

H 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 17:09 8:10
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 34:39 +17:30 16:30
3 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 39:27 +22:18 18:47
4 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 50:08 +32:59 23:52

H -16

2 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 16:37 6:38
1 Christopher Ladim OK Moss 16:37 6:38
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 16:50 +0:13 6:44
4 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 17:04 +0:27 6:49
5 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 17:30 +0:53 7:00
6 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 18:02 +1:25 7:12
7 Eirik Imrik Fredrikstad SK 18:21 +1:44 7:20
8 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 19:21 +2:44 7:44
9 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 20:46 +4:09 8:18
10 Sivert Poppe Fredrikstad SK 21:57 +5:20 8:46
11 Vegar Skinne Indre Østfold OK 22:09 +5:32 8:51
12 Jakob Torgersen Halden SK 22:20 +5:43 8:56
13 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 23:54 +7:17 9:33
14 Ole Øivind Norsted Halden SK 24:26 +7:49 9:46
15 Sigurd Sandvik Halden SK 29:34 +12:57 11:49

H 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 22:18 10:37
2 Martin Kindem Gimle IF 58:57 +36:39 28:04

H 17-

2 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lukas Diener Tullinge SK 12:46 5:06
2 Sven Hellmüller Fossum IF 12:52 +0:06 5:08
3 Ueli Werren OLG Bern 13:52 +1:06 5:32
4 Christian F Schive Halden SK 14:20 +1:34 5:44
5 Sven Ruegg Tullinge SK 14:28 +1:42 5:47
6 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 16:25 +3:39 6:34
7 Rune Blågestad Indre Østfold OK 17:07 +4:21 6:50
8 Morten Tangen Måren OK 18:09 +5:23 7:15
9 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 19:00 +6:14 7:36
10 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 20:04 +7:18 8:01
11 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 20:51 +8:05 8:20
12 Tore Grønlund Moen Gimle IF 21:17 +8:31 8:30
13 Claus Norsted Halden SK 22:44 +9:58 9:05
13 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 22:44 +9:58 9:05
15 Rune Nygård Indre Østfold OK 23:32 +10:46 9:24

H 50-

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 16:12 6:28
2 Dag Brenås Varteig OL 17:27 +1:15 6:58
3 Tor Ragnar Andersen Halden SK 19:36 +3:24 7:50
4 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 20:58 +4:46 8:23
5 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 24:15 +8:03 9:42
6 Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK 24:38 +8:26 9:51
7 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 24:42 +8:30 9:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor