Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SM mellom
Arrangørorganisasjoner: IF Trauma / Vest-Agder
Dato: søndag 21 august 2016

N-åpen

1 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 16:15 +0:38 11:36
0 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 14:29 10:20
0 Selma White Søgne og Songdalen OK 13:40 9:45
0 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 14:01 10:00
0 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 15:37 11:09

D 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Hauge Hisøy OK 15:28 9:05
2 Astrid White Søgne og Songdalen OK 17:33 +2:05 10:19
3 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 19:28 +4:00 11:27
4 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 27:45 +12:17 16:19

D 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 32:27 14:06
2 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 34:31 +2:04 15:00
3 Julie Christiansen Kristiansand OK 43:28 +11:01 18:53

D 13-16C

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 25:19 14:53
2 Sara Stray Kristiansand OK 25:27 +0:08 14:58
3 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 27:56 +2:37 16:25
4 Ingrid Mosfjell Birkenes IL 29:58 +4:39 17:37

D 15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 30:24 10:28
2 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 33:39 +3:15 11:36
3 Inga Stødle Kristiansand OK 42:54 +12:30 14:47
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 46:11 +15:47 15:55

D 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henriette Olsen IF Trauma 29:58 13:01
2 Aileen Runde Kristiansand OK 48:43 +18:45 21:10
3 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:08:38 +38:40 29:50
Inger Johanne Kristiansen NOTEAM diskvalifisert

D 17-C

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anniken Øverås IL Imås 24:21 14:19
2 Adriana Eik Kristiansand OK 29:25 +5:04 17:18
3 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 33:06 +8:45 19:28

D 17-N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 15:20 10:57

D 17-20

3 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 30:36 9:16
2 Karine Vestøl Vegårshei IL 36:02 +5:26 10:55
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 36:02 +5:26 10:55
Ida Aurebekk Kristiansand OK diskvalifisert

D 21-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 35:11 9:46
2 Sandy Hott Kristiansand OK 38:24 +3:13 10:40
3 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 44:31 +9:20 12:21
4 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 44:44 +9:33 12:25

D 40-

3 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 51:16 15:32
2 Marianne Hauge Hisøy OK 51:50 +0:34 15:42
3 Tone Hirsch IF Trauma 51:51 +0:35 15:42
4 Målfrid Konst Kristiansand OK 52:12 +0:56 15:49
5 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 52:50 +1:34 16:00
6 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 53:53 +2:37 16:19
7 Lenka Westin Porsgrunn OL 57:07 +5:51 17:18
8 Astri Saudland IF Trauma 59:37 +8:21 18:03

D 50-

2 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 37:01 12:45
2 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 43:22 +6:21 14:57
3 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 50:41 +13:40 17:28
4 Tove Fossnes Hisøy OK 57:25 +20:24 19:47

D 60-

2 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 35:10 15:17
2 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 38:38 +3:28 16:47
3 Siri Økstad Oddersjaa SSK 41:29 +6:19 18:02
4 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 43:00 +7:50 18:41
Oddbjørg Moe Kristiansand OK diskvalifisert
Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Gerd Yttervik Hisøy OK diskvalifisert

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bøbel IL Imås 45:16 19:40

H 11-12

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 25:24 14:56
2 Simen Øverås IL Imås 31:54 +6:30 18:45
3 Fredrik Pytten Kristiansand OK 32:38 +7:14 19:11

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Bakke IF Trauma 11:16 8:02

H 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Takle Kristiansand OK 21:10 9:12
2 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 24:25 +3:15 10:36
3 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 32:28 +11:18 14:06

H 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torjus lægreid IF Trauma 20:20 11:57
2 Sander Øverås IL Imås 21:36 +1:16 12:42
3 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 23:25 +3:05 13:46

H 15-16

3 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 23:33 7:08
2 David Runde Kristiansand OK 28:45 +5:12 8:42
3 Kristian Pytten Kristiansand OK 29:28 +5:55 8:55
4 Anders Vestøl Vegårshei IL 31:32 +7:59 9:33
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 37:32 +13:59 11:22
6 Magnus Mosfjell Birkenes IL 42:18 +18:45 12:49
7 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 1:00:20 +36:47 18:16
8 Anund Nyhus Birkenes IL 1:06:26 +42:53 20:07
Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 17-AK

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Studsrud Hisøy OK 53:30 16:12
2 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 1:00:41 +7:11 18:23
3 Arild Saudland IF Trauma 1:13:05 +19:35 22:08

H 17-B

2 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tony Halsall Otra IL 31:13 13:34
2 Markus Fossnes Hisøy OK 32:05 +0:52 13:56
3 Svein Ove Gjeruldsen Øyestad IF allianse 35:11 +3:58 15:17
4 Thomas H Fossnes Hisøy OK 38:50 +7:37 16:53
5 Åge Aashamar Flosta IL 39:06 +7:53 17:00
6 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 42:51 +11:38 18:37
7 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 50:45 +19:32 22:03
8 Tore Henriksen Hisøy OK 57:41 +26:28 25:04

H 17-20

3 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Pytten Kristiansand OK 27:11 7:33
2 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 27:36 +0:25 7:40
3 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 31:26 +4:15 8:43
4 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 33:13 +6:02 9:13
5 John Runde Kristiansand OK 35:40 +8:29 9:54
6 Kristian Nyhus Birkenes IL 42:38 +15:27 11:50
7 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 46:17 +19:06 12:51
Einar Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 21-

4 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 26:32 6:19
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 29:44 +3:12 7:04
3 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 29:49 +3:17 7:05
4 Håvard Irgens Kristiansand OK 29:57 +3:25 7:07
5 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 30:39 +4:07 7:17
6 Jostein Moe Torridal IL 31:41 +5:09 7:32
7 Stig Dalsøren Kristiansand OK 35:42 +9:10 8:30
8 Terje Urfjell IL Imås 40:07 +13:35 9:33
9 Kjell Arne Håland OK Sør 45:20 +18:48 10:47
Holger Hott Kristiansand OK diskvalifisert
Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett diskvalifisert
Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL diskvalifisert
Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK diskvalifisert
Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

H 40-

3 600 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Jomaas Fossum IF 35:19 9:48
2 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 36:10 +0:51 10:02
3 Kjell Westin Porsgrunn OL 37:06 +1:47 10:18
4 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 39:55 +4:36 11:05
5 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 40:36 +5:17 11:16
6 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 44:04 +8:45 12:14
7 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 47:47 +12:28 13:16
8 Inge Hauge Hisøy OK 47:56 +12:37 13:18
9 Harald Eik Kristiansand OK 49:47 +14:28 13:49
9 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 49:47 +14:28 13:49
11 Ernst Pytten Kristiansand OK 49:58 +14:39 13:52
12 Jesse White Søgne og Songdalen OK 1:03:05 +27:46 17:31
13 Ove Kjetså Otra IL 1:07:08 +31:49 18:38

H 50-

3 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Hansen Kristiansand OK 34:04 10:19
2 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 37:51 +3:47 11:28
3 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 42:04 +8:00 12:44
4 Bjørn Stormoen Birkenes IL 42:23 +8:19 12:50
5 Nils G Gjelsten IL Høvdingen 43:38 +9:34 13:13
6 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 49:51 +15:47 15:06
7 Guttorm Nyhus Birkenes IL 52:32 +18:28 15:55
8 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 55:53 +21:49 16:56
9 Helge Kristensen OK Sør 58:31 +24:27 17:43
Svein Roar Jonsmyr Birkenes IL diskvalifisert
Jack Bjørnsen Kristiansand OK diskvalifisert

H 60-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 32:01 11:02
2 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 34:37 +2:36 11:56
3 Øyvin Simonsen IL Imås 35:54 +3:53 12:22
4 Kjell Sandåker IL Imås 38:05 +6:04 13:07
5 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 39:07 +7:06 13:29
6 Dag Moe Kristiansand OK 41:39 +9:38 14:21
7 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 53:15 +21:14 18:21
8 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 53:37 +21:36 18:29

H 70-

2 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 26:56 11:42
2 Widar Taxth Løland Hisøy OK 29:01 +2:05 12:36
3 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 34:07 +7:11 14:50
4 Arild Telstø IL Vindbjart 41:53 +14:57 18:12
5 Per Reidar Spieler IK Grane Arendal Orientering 50:30 +23:34 21:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor