Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SM Lang
Arrangørorganisasjoner: Vegårshei IL / Vest-Agder
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

2 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Eline Bergan Vegårshei IL 1:01:46 25:31
Olav Bergan Vegårshei IL 50:56 21:02
Jørgen Flaten Vegårshei IL 50:33 20:53
Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 58:06 24:00

D 11-12

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Stødle Kristiansand OK 47:02 18:05
2 Lene Hauge Hisøy OK 52:43 +5:41 20:16
3 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 1:12:39 +25:37 27:56

D 11-12N

2 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL diskvalifisert

D 13-14

2 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:01:10 23:36
2 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:04:15 +3:05 24:48

D 15-16

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 32:44 10:21
2 Inga Stødle Kristiansand OK 1:00:17 +27:33 19:04

D 17-18

4 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 45:43 10:16

D 21-

5 610 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 55:38 9:55
2 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:09:24 +13:46 12:22

D 45-

4 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Hauge Hisøy OK 1:01:48 13:53

D 55-

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 56:05 17:44
2 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:24:03 +27:58 26:35

D 65-

2 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 57:03 22:01
2 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:02:05 +5:02 23:58

H 11-12

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Pytten Kristiansand OK 1:05:49 25:18

H 13-14

2 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 35:36 13:44
2 Brage Takle Kristiansand OK 37:35 +1:59 14:30
3 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 38:14 +2:38 14:45

H 13-16C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 1:19:29 30:34

H 15-16

4 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 33:45 7:35
2 David Runde Kristiansand OK 36:35 +2:50 8:13
3 Anders Vestøl Vegårshei IL 40:34 +6:49 9:06
4 Kristian Pytten Kristiansand OK 49:16 +15:31 11:04
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 56:04 +22:19 12:35
6 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 59:15 +25:30 13:18
7 Atle Nilsen Vegårshei IL 1:09:23 +35:38 15:35

H 17-18

5 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Pytten Kristiansand OK 41:09 7:20
2 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 49:31 +8:22 8:49
3 John Runde Kristiansand OK 1:03:24 +22:15 11:18
4 Even Fossum IK Grane Arendal Orientering 1:10:11 +29:02 12:30

H 19-20

5 610 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 47:13 8:24

H 21-

8 540 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 54:10 6:20
2 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 59:45 +5:35 6:59
3 Holger Hott Kristiansand OK 1:00:20 +6:10 7:03
4 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:01:14 +7:04 7:10
5 Håvard Irgens Kristiansand OK 1:01:37 +7:27 7:12
6 Stig Alvestad Ganddal IL 1:06:40 +12:30 7:48
7 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:10:18 +16:08 8:13
8 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:10:35 +16:25 8:15
9 Jostein Moe Torridal IL 1:10:47 +16:37 8:17
10 Kjell Arne Håland OK Sør 1:17:58 +23:48 9:07
11 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:22:36 +28:26 9:40
12 Tallak Olav Gryting Gjerstad IL 1:31:48 +37:38 10:44
13 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 1:39:37 +45:27 11:39

H 35-

5 610 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ernst Pytten Kristiansand OK 1:14:30 13:16

H 45-

5 610 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mads Henrik Sandnes Hope IL 58:52 10:29
2 Helge Fossøy Øyestad IF allianse 1:04:34 +5:42 11:30
3 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 1:10:14 +11:22 12:31
4 Christian Jomaas Fossum IF 1:12:58 +14:06 13:00
5 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:14:37 +15:45 13:18
Inge Hauge Hisøy OK diskvalifisert
Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

H 55-

4 450 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Moe Kristiansand OK 45:48 10:17
2 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 51:26 +5:38 11:33
3 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 55:08 +9:20 12:23
4 Stein Coward OK Sør 57:46 +11:58 12:58
5 Kjell Sandåker IL Imås 1:02:17 +16:29 13:59

H 65-

3 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Pettersen Gjerstad IL 40:11 12:42
2 Øyvin Simonsen IL Imås 42:28 +2:17 13:26
3 Widar Taxth Løland Hisøy OK 50:50 +10:39 16:05
4 Trygve Løland Birkenes IL 52:48 +12:37 16:42

Direkte C

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Siri Coward OK Sør diskvalifisert

Direkte B

2 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Kristiansen Oddersjaa SSK 59:28 22:57
2 Aileen Runde Kristiansand OK 1:20:09 +20:41 30:56
Morten Coward OK Sør diskvalifisert

Direkte A

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 54:32 17:15
2 Åge Aashamar Flosta IL 1:09:50 +15:18 22:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor