Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 april 2016

H 21-E

15 610 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thierry GueorgiouKalevan rasti1:26:455:33
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1:28:47+2:025:41
3Magne DæhliHalden SK1:28:58+2:135:41
4Olav LundanesHalden SK1:29:31+2:465:44
5Bjørn EkebergIL Tyrving1:29:55+3:105:45
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1:30:21+3:365:47
7Carl Godager KaasBækkelagets SK1:31:22+4:375:51
8Torgeir NørbechIL Tyrving1:31:37+4:525:52
9Jon Aukrust OsmoenNTNUI1:31:52+5:075:53
10Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:32:13+5:285:54
11Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1:32:17+5:325:54
12Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering1:32:54+6:095:57
13Mattias KarlssonFredrikstad SK1:33:17+6:325:58
14Markus HolterHalden SK1:34:56+8:116:04
14Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:34:56+8:116:04
16Audun WeltzienIL Tyrving1:35:18+8:336:06
17Marcus MillegårdSävedalens AIK1:35:19+8:346:06
18Matthew SpeakeLillomarka OL1:35:21+8:366:06
19Yngve SkogstadFrol IL1:36:21+9:366:10
20Borger MelsomFossum IF1:37:07+10:226:13
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK1:38:15+11:306:17
22Martin VisterFrol IL1:39:49+13:046:23
23Carl Petter LyngenFrol IL1:39:58+13:136:24
24Alan CherryVaregg Fleridrett1:41:45+15:006:31
25Bojan BlumensteinNydalens SK1:42:11+15:266:32
26Anders VisterNydalens SK1:42:19+15:346:33
27Andreas SølbergOL Trollelg1:43:29+16:446:37
28Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1:43:32+16:476:37
29Simen AamodtNTNUI1:45:23+18:386:45
30Sindre Østgulen DeiszNTNUI1:45:43+18:586:46
31Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:45:44+18:596:46
32Sindre ØsthagenFredrikstad SK1:46:03+19:186:47
33Øystein SørensenNydalens SK1:46:45+20:006:50
34Magne JutulstadNTNUI1:47:06+20:216:51
35Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1:47:12+20:276:52
36Sverre Turter SandvoldNTNUI1:48:30+21:456:57
37Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering1:48:34+21:496:57
38Sindre SandvenFossum IF1:49:20+22:357:00
39Håvard HagaNydalens SK1:50:03+23:187:02
40Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:50:04+23:197:03
41Dag LofthusNTNUI1:50:15+23:307:03
42Espen FiskumHalden SK1:50:22+23:377:04
43Bjørn LundanesNTNUI1:51:15+24:307:07
44Paul SirumFrol IL1:51:16+24:317:07
45Anders Felde OlaussenHalden SK1:53:00+26:157:14
46Daniel MarstonBækkelagets SK1:53:24+26:397:15
47Ola BergerByåsen IL1:53:58+27:137:18
48Jonas Klausen EspedalNTNUI1:54:09+27:247:18
49Mikkel SørensenNTNUI1:55:11+28:267:22
50Torben Christian WendlerFredrikstad SK1:55:35+28:507:24
51Sindre JohannessenFreidig1:56:20+29:357:27
52Ståle GjelstenKristiansand OK1:56:54+30:097:29
53Sverre Waaler KaasNydalens SK1:57:22+30:377:31
54Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett1:58:12+31:277:34
55Erik GustafssonNTNUI1:59:01+32:167:37
56Marius WikstrømRingsaker OK1:59:13+32:287:38
57Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2:02:44+35:597:51
58Dag Steinar RagvinBø OL2:03:54+37:097:56
59Jørgen FiskumFrol IL2:04:15+37:307:57
60Adrian OpheimNTNUI2:17:52+51:078:49
61Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2:30:47+1:04:029:39
Halvor Eid NielsenÄrla IFdiskvalifisert
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Vegard RuttenborgNTNUIdiskvalifisert
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor