Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten - Eliteklasser
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 23 april 2016

D 17-18 E

3 500 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 26:49 7:39
2 Anine Lome Hamar OK 27:38 +0:49 7:53
3 Ragnhild Eide Byåsen IL 27:58 +1:09 7:59
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 29:23 +2:34 8:23
5 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 29:53 +3:04 8:32
6 Thea Dyrkorn Eiker OL 31:10 +4:21 8:54
7 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 31:11 +4:22 8:54
8 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 31:41 +4:52 9:03
9 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 32:16 +5:27 9:13
10 Aurora Moholth Kongsberg OL 32:46 +5:57 9:21
11 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 32:53 +6:04 9:23
12 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 33:19 +6:30 9:31
13 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 33:47 +6:58 9:39
14 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 34:03 +7:14 9:43
15 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 34:11 +7:22 9:46
16 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 34:23 +7:34 9:49
17 Vera Melkild Freidig 34:32 +7:43 9:52
18 Synne Strand Asker Skiklubb 34:40 +7:51 9:54
19 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 34:54 +8:05 9:58
20 Karoline Aune Halden SK 34:55 +8:06 9:58
21 Line Sølberg OL Trollelg 34:58 +8:09 9:59
22 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 35:10 +8:21 10:02
23 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 35:35 +8:46 10:10
24 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 35:40 +8:51 10:11
25 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 35:56 +9:07 10:16
26 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 35:59 +9:10 10:16
27 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 36:04 +9:15 10:18
28 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 36:07 +9:18 10:19
29 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 36:34 +9:45 10:26
30 Ane Dyrkorn Eiker OL 36:48 +9:59 10:30
31 Synne Skjærstein IL Tyrving 37:49 +11:00 10:48
32 Malin Sandstad Freidig 38:01 +11:12 10:51
33 Nora Torgersen Halden SK 38:11 +11:22 10:54
34 Maria Prestbøen Sandefjord OK 38:13 +11:24 10:55
35 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 38:22 +11:33 10:57
36 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 38:45 +11:56 11:04
37 Maria Ulseth Sylte Freidig 39:15 +12:26 11:12
38 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 39:27 +12:38 11:16
39 Marie Bakken Sørensen Freidig 39:34 +12:45 11:18
40 Pernille Opheim Freidig 39:53 +13:04 11:23
41 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 39:58 +13:09 11:25
42 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 40:35 +13:46 11:35
43 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 42:24 +15:35 12:06
44 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 42:33 +15:44 12:09
45 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 42:55 +16:06 12:15
46 Emilie Westin Porsgrunn OL 43:59 +17:10 12:34
47 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 44:52 +18:03 12:49
48 Synne Malene Brække Halden SK 46:33 +19:44 13:18
49 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 47:31 +20:42 13:34
50 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 51:16 +24:27 14:38
51 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 52:01 +25:12 14:51
52 Idunn Haavengen Kongsberg OL 53:03 +26:14 15:09
53 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 55:07 +28:18 15:44
54 Maiken Sandberg Nydalens SK 56:12 +29:23 16:03
55 Elise Ullern IL Tyrving 59:35 +32:46 17:01
56 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:17:53 +51:04 22:15
Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert

D 19-20 E

3 890 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 29:45 7:38
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 29:50 +0:05 7:40
3 Tonje Vassend Fossum IF 31:19 +1:34 8:03
4 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 31:39 +1:54 8:08
5 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 32:17 +2:32 8:17
6 Frida Sæther Freidig 34:19 +4:34 8:49
7 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 34:24 +4:39 8:50
8 Åshild Kolstad Freidig 35:33 +5:48 9:08
9 Evine Westli Andersen Løten o-lag 36:04 +6:19 9:16
10 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 36:25 +6:40 9:21
11 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 37:39 +7:54 9:40
12 Karen Bjergaard Nydalens SK 38:10 +8:25 9:48
13 Maren Grande Frol IL 39:34 +9:49 10:10
14 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 40:23 +10:38 10:22
15 Arianna Taufer Nydalens SK 41:17 +11:32 10:36
16 Julie Hjortland Larvik OK 41:41 +11:56 10:42
17 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 44:53 +15:08 11:32
Marie Olaussen Fredrikstad SK diskvalifisert
Gina Granstedt Halden SK brutt

D 21-E

4 990 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 35:06 7:02
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 35:41 +0:35 7:09
3 Hollie Orr Halden SK 35:52 +0:46 7:11
4 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:25 +1:19 7:17
5 Sigrid Alexandersen Fossum IF 36:57 +1:51 7:24
6 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 37:00 +1:54 7:24
7 Ingjerd Myhre Järla Orientering 37:15 +2:09 7:27
8 Linn Hokholt NTNUI 37:24 +2:18 7:29
9 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 37:25 +2:19 7:29
10 Emma Johansson Fredrikstad SK 37:47 +2:41 7:34
11 Karen Oline Kolstad Freidig 38:06 +3:00 7:38
12 Synnøve Bråten Vegårshei IL 38:44 +3:38 7:45
13 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 38:50 +3:44 7:46
14 Kristine Berglia Eiker OL 38:57 +3:51 7:48
15 Jo Shepherd Halden SK 39:53 +4:47 7:59
15 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 39:53 +4:47 7:59
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 39:58 +4:52 8:00
18 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 40:16 +5:10 8:04
19 Marit Kahrs Fredrikstad SK 40:53 +5:47 8:11
20 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 41:09 +6:03 8:14
21 Lizzie Ingham Halden SK 41:19 +6:13 8:16
22 Kine Hallan Steiwer Halden SK 41:23 +6:17 8:17
23 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 42:20 +7:14 8:29
24 Anna Ulvensøen NTNUI 42:39 +7:33 8:32
25 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 42:58 +7:52 8:36
26 Ida Lindkvist NTNUI 43:18 +8:12 8:40
26 Julie Størmer NTNUI 43:18 +8:12 8:40
28 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 43:25 +8:19 8:42
29 Louise Oram Bækkelagets SK 43:41 +8:35 8:45
30 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 43:42 +8:36 8:45
31 Kristine Fjellanger NTNUI 44:08 +9:02 8:50
32 Runa Fremstad Larvik OK 44:31 +9:25 8:55
33 Jennie Runesson Göteborg Majorna OK 44:50 +9:44 8:59
34 Marion Huber Nydalens SK 44:51 +9:45 8:59
35 Malin Sørensen Nydalens SK 44:54 +9:48 8:59
36 Helen Palmer Halden SK 45:14 +10:08 9:03
37 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 45:17 +10:11 9:04
38 Martine Åstebøl NTNUI 45:39 +10:33 9:08
39 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 45:45 +10:39 9:10
40 Jennie Andersson Göteborg Majorna OK 46:15 +11:09 9:16
41 Ina Westerlund Nydalens SK 47:06 +12:00 9:26
42 Sabine Rothaug Halden SK 47:07 +12:01 9:26
43 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 47:11 +12:05 9:27
44 Gry Granstedt NTNUI 47:42 +12:36 9:33
45 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 47:49 +12:43 9:34
46 Gitte Bromander Fredrikstad SK 48:07 +13:01 9:38
47 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 48:52 +13:46 9:47
48 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 49:26 +14:20 9:54
49 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 50:06 +15:00 10:02
50 Siri Kollerud Lillomarka OL 50:37 +15:31 10:08
50 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 50:37 +15:31 10:08
52 Hedvig Åstebøl NTNUI 51:32 +16:26 10:19
53 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 51:36 +16:30 10:20
54 Kristine Fjeldbo NTNUI 51:51 +16:45 10:23
55 Silje Arntzen NTNUI 52:44 +17:38 10:34
56 Marta Ulvensøen NTNUI 53:14 +18:08 10:40
57 Marit Wenseth Kure Nydalens SK 54:11 +19:05 10:51
58 Camilla Stridsklev IL Tyrving 54:12 +19:06 10:51
59 Maria Brodin Fossum IF 54:24 +19:18 10:54
60 Ingvild Maalen-Johansen NTNUI 54:43 +19:37 10:57
61 Eline Drage Kongsberg OL 57:45 +22:39 11:34
62 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 1:00:57 +25:51 12:12
63 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:01:11 +26:05 12:15
64 Camilla Öhman NTNUI 1:01:48 +26:42 12:23
65 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:05:14 +30:08 13:04
66 Kristin Antonsen NTNUI 1:12:21 +37:15 14:29
67 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 1:24:55 +49:49 17:01
Linda Solberg Fredrikstad SK diskvalifisert
Maria Dahl Fosby NTNUI diskvalifisert
Lene Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert

H 17-18E

4 980 m, 68 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 29:11 5:51
2 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 31:06 +1:55 6:14
3 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 31:21 +2:10 6:17
4 Elias Jonsson Nydalens SK 32:37 +3:26 6:32
5 Håvard Eidsmo Freidig 32:39 +3:28 6:33
6 Erling Hjermstad Fossum IF 33:10 +3:59 6:39
7 Sturla Frydenlund Sturla, IF 33:19 +4:08 6:41
8 Einar Melsom Fossum IF 33:45 +4:34 6:46
9 Alex Carcas Halden SK 34:06 +4:55 6:50
10 Marius Pytten Kristiansand OK 34:14 +5:03 6:52
11 Lukas Liland Nydalens SK 34:38 +5:27 6:57
12 Sindre R Holt Hedrum OL 35:04 +5:53 7:02
13 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 35:20 +6:09 7:05
14 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 35:25 +6:14 7:06
15 Sebastian Daland Kristiansand OK 35:48 +6:37 7:11
16 Oskar Spets Storhov Freidig 36:24 +7:13 7:18
17 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 36:49 +7:38 7:23
18 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 37:02 +7:51 7:26
19 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 37:16 +8:05 7:28
20 Øyvind Hjermstad Fossum IF 37:28 +8:17 7:31
21 Tarjei Holo Fossum IF 37:47 +8:36 7:35
22 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 38:12 +9:01 7:40
23 Vegard Myklemyr Eiker OL 38:31 +9:20 7:44
24 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 38:32 +9:21 7:44
25 Jostein Tandberg Nydalens SK 38:39 +9:28 7:45
26 Vegard Myhre Kristiansand OK 39:00 +9:49 7:49
27 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 39:17 +10:06 7:53
28 Axel Hoveid Asker Skiklubb 39:32 +10:21 7:56
29 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 39:40 +10:29 7:57
30 Mats Eidsmo Freidig 39:48 +10:37 7:59
30 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 39:48 +10:37 7:59
32 Joar Oldernes Lillomarka OL 39:57 +10:46 8:01
33 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 40:08 +10:57 8:03
34 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:22 +11:11 8:06
35 Jørgen Baklid Konnerud IL 41:01 +11:50 8:14
36 Jørgen Vister Halden SK 41:17 +12:06 8:17
37 Erlend Brendstuen Halden SK 41:42 +12:31 8:22
38 Oscar Lyngen Frol IL 42:05 +12:54 8:27
39 Eivind Øfshus Gravir Asker Skiklubb 42:18 +13:07 8:29
39 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 42:18 +13:07 8:29
41 Håkon Lund Kongsberg OL 42:24 +13:13 8:30
42 Sam Lunøe Nydalens SK 42:41 +13:30 8:34
43 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 43:20 +14:09 8:42
43 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 43:20 +14:09 8:42
45 Tord Strand Kongsberg OL 43:35 +14:24 8:45
46 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 43:47 +14:36 8:47
47 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 44:12 +15:01 8:52
48 Sander Arnevik Ringerike OL 44:16 +15:05 8:53
49 Sverre Narum OL Vallset/Stange 44:26 +15:15 8:55
50 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 44:29 +15:18 8:55
51 Anders Haugskott OL Trollelg 44:47 +15:36 8:59
52 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 45:11 +16:00 9:04
53 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 46:54 +17:43 9:25
54 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 47:52 +18:41 9:36
55 Tobias Kristensen Larvik OK 48:10 +18:59 9:40
56 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 48:13 +19:02 9:40
57 Jens Didrik Berg Larvik OK 48:15 +19:04 9:41
58 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 50:16 +21:05 10:05
59 Adrian Opheim Freidig 50:38 +21:27 10:10
60 John Runde Kristiansand OK 53:41 +24:30 10:46
61 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:00:46 +31:35 12:12
62 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 1:03:45 +34:34 12:48
63 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:06:58 +37:47 13:26
64 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 1:07:14 +38:03 13:30
65 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 1:16:33 +47:22 15:22
Audun Rognerud Bøe Fossum IF diskvalifisert
Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK diskvalifisert
Mathias Hermstad Freidig diskvalifisert

H 19-20E

5 420 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 31:35 5:49
2 Audun Heimdal Konnerud IL 32:38 +1:03 6:01
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 34:05 +2:30 6:17
4 Karl Fremstad Halden SK 34:43 +3:08 6:24
5 Riccardo Scalet Lillomarka OL 34:55 +3:20 6:26
6 Henrik Eijsink Nydalens SK 35:06 +3:31 6:28
7 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 35:15 +3:40 6:30
8 Steinar Kollerud Lillomarka OL 35:45 +4:10 6:35
9 Elias T. Mølnvik Fossum IF 35:56 +4:21 6:37
10 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 36:26 +4:51 6:43
11 Knut Aasheim Oppsal Orientering 36:37 +5:02 6:45
12 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 36:45 +5:10 6:46
13 Peter Nordbrøden Halden SK 37:52 +6:17 6:59
14 Stian Sundsvik Frol IL 38:18 +6:43 7:03
15 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 38:24 +6:49 7:05
16 Are Wigaard Oppsal Orientering 38:39 +7:04 7:07
17 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 39:08 +7:33 7:13
18 Øyvind Wiggen Byåsen IL 39:24 +7:49 7:16
19 Oskar Størmer Fossum IF 39:46 +8:11 7:20
20 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 40:03 +8:28 7:23
21 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 41:23 +9:48 7:38
22 Magnus Sandven Notodden OL 41:31 +9:56 7:39
23 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 43:17 +11:42 7:59
24 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 44:51 +13:16 8:16
25 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 45:03 +13:28 8:18
26 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:00:11 +28:36 11:06

H 21-E

6 160 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 32:16 5:14
2 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 32:43 +0:27 5:18
3 Magne Dæhli Halden SK 32:56 +0:40 5:20
4 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 33:21 +1:05 5:24
5 Jo Forseth Indgaard Frol IL 33:25 +1:09 5:25
6 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 33:29 +1:13 5:26
6 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 33:29 +1:13 5:26
8 Anders Nordberg Nydalens SK 34:12 +1:56 5:33
9 Borger Melsom Fossum IF 34:14 +1:58 5:33
10 Thomas Natvig Årstad Halden SK 34:27 +2:11 5:35
11 Torgeir Nørbech IL Tyrving 34:34 +2:18 5:36
12 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34:46 +2:30 5:38
13 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 34:53 +2:37 5:39
14 Marcus Millegård Sävedalens AIK 34:58 +2:42 5:40
15 Martin Vister Frol IL 35:02 +2:46 5:41
16 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 35:06 +2:50 5:41
17 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 35:11 +2:55 5:42
18 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 35:18 +3:02 5:43
19 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 35:34 +3:18 5:46
20 Matthew Speake Lillomarka OL 35:35 +3:19 5:46
21 Markus Holter Halden SK 36:07 +3:51 5:51
22 Yngve Skogstad Frol IL 36:18 +4:02 5:53
23 Emil Ahlbäck Fossum IF 36:50 +4:34 5:58
24 Anders Vister Nydalens SK 37:09 +4:53 6:01
25 Sindre Sandven Fossum IF 37:22 +5:06 6:03
26 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 37:23 +5:07 6:04
27 Carl Petter Lyngen Frol IL 37:33 +5:17 6:05
28 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 37:45 +5:29 6:07
29 Bojan Blumenstein Nydalens SK 37:54 +5:38 6:09
30 Vegard Ruttenborg NTNUI 37:57 +5:41 6:09
31 Simen Aamodt NTNUI 38:16 +6:00 6:12
32 Sindre Rønning Fossum IF 38:21 +6:05 6:13
33 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 38:26 +6:10 6:14
34 Andreas Sølberg OL Trollelg 38:28 +6:12 6:14
35 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 38:48 +6:32 6:17
36 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 38:58 +6:42 6:19
37 Paul Sirum Frol IL 39:01 +6:45 6:20
38 Morten Jarvis Westergård Halden SK 39:25 +7:09 6:23
39 Håvard Haga Nydalens SK 39:39 +7:23 6:26
40 Alan Cherry Varegg Fleridrett 39:51 +7:35 6:28
41 Isak Bergset NTNUI 39:52 +7:36 6:28
42 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 40:02 +7:46 6:29
43 Andreas Rüedlinger Halden SK 40:18 +8:02 6:32
44 Sindre Johannessen Freidig 40:30 +8:14 6:34
45 Espen Jakobsen IL Tyrving 40:36 +8:20 6:35
46 Øystein Sørensen Nydalens SK 40:50 +8:34 6:37
47 Anders Felde Olaussen Halden SK 40:59 +8:43 6:39
48 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 41:07 +8:51 6:40
49 Dag Lofthus NTNUI 41:18 +9:02 6:42
50 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 41:20 +9:04 6:42
51 Espen Fiskum Halden SK 41:49 +9:33 6:47
52 Magnus Svingheim Raumar Orientering 42:03 +9:47 6:49
53 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 42:06 +9:50 6:50
54 Andreas Høye Fredrikstad SK 42:19 +10:03 6:52
54 Magne Jutulstad NTNUI 42:19 +10:03 6:52
56 Mats Nordbrøden Halden SK 42:24 +10:08 6:52
57 Tim Robertson Fossum IF 42:44 +10:28 6:56
58 Sverre Turter Sandvold NTNUI 42:46 +10:30 6:56
58 Per Olaussen Fredrikstad SK 42:46 +10:30 6:56
60 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 42:53 +10:37 6:57
61 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 42:55 +10:39 6:58
62 Bjørn Lundanes NTNUI 43:00 +10:44 6:58
63 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 43:34 +11:18 7:04
64 Leif Størmer Fossum IF 43:37 +11:21 7:04
65 Eivind Høydal NTNUI 43:43 +11:27 7:05
66 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 44:07 +11:51 7:09
67 Øyvind Enger Nydalens SK 44:32 +12:16 7:13
68 Jørgen Fiskum Frol IL 45:29 +13:13 7:23
69 Martin Hoset Nydalens SK 47:08 +14:52 7:39
70 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 48:24 +16:08 7:51
71 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 49:23 +17:07 8:01
72 Anders Bjergaard NTNUI 49:27 +17:11 8:01
73 Jørgen Frøyd Larvik OK 56:08 +23:52 9:06
74 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:01:10 +28:54 9:55
Vegard Blomseth Johnsen NTNUI diskvalifisert
Jonas Madslien Bakken NTNUI diskvalifisert
Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering diskvalifisert
Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK diskvalifisert

H 21-E2

5 950 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 38:18 6:26
2 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 38:28 +0:10 6:27
3 Jonas Klausen Espedal NTNUI 38:30 +0:12 6:28
4 Mikkel Sørensen NTNUI 38:54 +0:36 6:32
5 Christian Bøen Kristiansand OK 38:58 +0:40 6:32
6 Damien Renard Kongsberg OL 39:22 +1:04 6:36
7 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 39:33 +1:15 6:38
8 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 40:25 +2:07 6:47
9 Morten Jørgensen Kristiansand OK 40:31 +2:13 6:48
10 Oskar Jensen Nydalens SK 40:47 +2:29 6:51
11 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 40:54 +2:36 6:52
12 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 41:05 +2:47 6:54
13 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 41:11 +2:53 6:55
14 Kristian Dalby Fredrikstad SK 41:30 +3:12 6:58
15 Anders Skarholt IFK Lidingö SOK 41:37 +3:19 6:59
16 Marius Øie Løten o-lag 41:40 +3:22 7:00
17 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 41:57 +3:39 7:03
18 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 42:22 +4:04 7:07
19 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 42:32 +4:14 7:08
20 Ola Berger Byåsen IL 42:43 +4:25 7:10
21 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 42:48 +4:30 7:11
22 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 42:57 +4:39 7:13
23 Simen Eid Nielsen NTNUI 43:16 +4:58 7:16
24 Terje Maroni Byåsen IL 43:39 +5:21 7:20
25 Erik Gustafsson NTNUI 43:43 +5:25 7:20
26 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 43:53 +5:35 7:22
27 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 44:09 +5:51 7:25
28 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 44:41 +6:23 7:30
29 Oskar Røen Varegg Fleridrett 44:43 +6:25 7:30
30 Mathias Drage Kongsberg OL 44:55 +6:37 7:32
31 Gustav Fiskum NTNUI 45:08 +6:50 7:35
32 Gunnar A Fiskum NTNUI 45:38 +7:20 7:40
33 Simen Bordal Fossum IF 45:48 +7:30 7:41
34 Per Wiréhn Asker Skiklubb 46:20 +8:02 7:47
35 Morten Severin Saue NTNUI 46:27 +8:09 7:48
36 Håvard Berget Fredrikstad SK 46:54 +8:36 7:52
37 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 47:29 +9:11 7:58
38 Simen Smestad Bækkelagets SK 48:59 +10:41 8:13
39 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 49:19 +11:01 8:17
40 Magnus Mellbye Larsen Asker Skiklubb 49:51 +11:33 8:22
41 Kyongsa Ri Nydalens SK 52:07 +13:49 8:45
42 Per Øyvind Stene Nydalens SK 52:27 +14:09 8:48
43 Truls Kvaase Bækkelagets SK 53:24 +15:06 8:58
44 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 53:27 +15:09 8:58
45 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 56:48 +18:30 9:32
46 Adrian Opheim NTNUI 59:03 +20:45 9:55
47 Andreas Alvem NTNUI 1:01:01 +22:43 10:15
48 Robert Fredriksen Notodden OL 1:01:21 +23:03 10:18
49 Harald Kalager NTNUI 1:01:58 +23:40 10:24
50 Ola Singsdal NTNUI 1:05:23 +27:05 10:59
51 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 1:07:36 +29:18 11:21
52 Håkon Eig Carlsen NTNUI 1:37:18 +59:00 16:21
Anders Emilsson NTNUI diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor