Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp, 1 - Sprint - Sandnes IL, Arboretet
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Jenter under 17 - over 59

3 300 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 24:24 7:23
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 25:05 +0:41 7:36
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 27:02 +2:38 8:11
4 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 27:37 +3:13 8:22
5 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30:14 +5:50 9:09
6 Anna Taksdal Ganddal IL 30:36 +6:12 9:16
7 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 32:14 +7:50 9:46
8 Ida Monsen Egersund OK 33:07 +8:43 10:02
9 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 34:08 +9:44 10:20
10 Celina Iversen Åse Egersund OK 35:47 +11:23 10:50
11 Julie Puntervold Egersund OK 36:19 +11:55 11:00
12 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 38:54 +14:30 11:47
13 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 40:33 +16:09 12:17
14 Inger Skretting Opstad Egersund OK 41:36 +17:12 12:36
15 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 45:04 +20:40 13:39
16 Unni Sundli Ganddal IL 45:31 +21:07 13:47
17 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 47:03 +22:39 14:15
18 Helga Aaslid Egersund OK 49:15 +24:51 14:55
19 Torill Harestad Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:15:38 +51:14 22:55

Jenter 17-59

3 300 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 21:43 6:34
2 Jorunn Hadland Egersund OK 22:30 +0:47 6:49
3 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 23:23 +1:40 7:05
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 24:18 +2:35 7:21
5 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 25:19 +3:36 7:40
6 Trine Bolstad Ganddal IL 26:49 +5:06 8:07
7 Inger Tone Nygård Egersund OK 27:00 +5:17 8:10
8 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 27:08 +5:25 8:13
9 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 27:18 +5:35 8:16
10 Grethe Stokland Ganddal IL 27:43 +6:00 8:23
11 Siri Cecilie Løken Ganddal IL 28:00 +6:17 8:29
12 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 28:15 +6:32 8:33
13 Vibeke Lamark Ganddal IL 28:33 +6:50 8:39
14 Nina Glendrange Wold Stavanger Orienteringsklubb 28:55 +7:12 8:45
15 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 29:16 +7:33 8:52
16 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 29:44 +8:01 9:00
17 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 31:01 +9:18 9:23
18 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 31:15 +9:32 9:28
19 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 34:52 +13:09 10:33
20 Ingunn Anda Haug Sandnes IL (Rogaland) 34:53 +13:10 10:34
21 Ingunn Voilås Egersund OK 35:33 +13:50 10:46
22 Henriette Nesset Ålgård Orientering 36:44 +15:01 11:07
23 Gezien Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 37:25 +15:42 11:20
24 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 41:12 +19:29 12:29
25 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 46:22 +24:39 14:03
26 Randi Roth Sandnes IL (Rogaland) 47:56 +26:13 14:31
27 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 50:40 +28:57 15:21

Gutter under 17 - over 59

3 300 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 21:06 6:23
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 23:23 +2:17 7:05
3 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 27:17 +6:11 8:16
4 Tobias Rødde Ganddal IL 27:55 +6:49 8:27
5 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 27:56 +6:50 8:27
6 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 28:10 +7:04 8:32
7 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 28:46 +7:40 8:43
8 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 28:51 +7:45 8:44
9 Kjell Svihus Ganddal IL 29:13 +8:07 8:51
10 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 29:40 +8:34 8:59
11 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 30:16 +9:10 9:10
12 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 31:03 +9:57 9:24
13 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 31:35 +10:29 9:34
14 Knut Skjæveland Ganddal IL 31:54 +10:48 9:40
15 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 33:16 +12:10 10:04
16 Tormod Aaslid Egersund OK 33:36 +12:30 10:10
17 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 34:08 +13:02 10:20
18 Bjørn Bjelland Ganddal IL 34:34 +13:28 10:28
19 Jan Inge Lunde Ganddal IL 37:41 +16:35 11:25
20 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 37:57 +16:51 11:30
21 Geir Husdal TIF Viking 38:31 +17:25 11:40
22 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 39:35 +18:29 11:59
23 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 44:42 +23:36 13:32
24 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 45:23 +24:17 13:45
25 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 51:55 +30:49 15:43

Gutter 17-59

3 300 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 18:30 5:36
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 18:43 +0:13 5:40
3 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 19:12 +0:42 5:49
4 Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering 19:18 +0:48 5:50
5 Lars Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 19:45 +1:15 5:59
6 Arild Aasheim Ganddal IL 20:05 +1:35 6:05
7 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:23 +1:53 6:10
8 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 20:28 +1:58 6:12
9 Per Ivar Stokland Ganddal IL 20:38 +2:08 6:15
10 Oddvar Taksdal Ganddal IL 21:25 +2:55 6:29
11 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 21:30 +3:00 6:30
12 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 21:32 +3:02 6:31
13 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 21:43 +3:13 6:34
14 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 21:47 +3:17 6:36
15 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 22:07 +3:37 6:42
16 Andreas Breiland Ålgård Orientering 22:13 +3:43 6:43
17 Thomas Hadland Egersund OK 22:14 +3:44 6:44
17 Kenneth Mydland Egersund OK 22:14 +3:44 6:44
19 Jørgen Hetland Egersund OK 22:28 +3:58 6:48
20 Per Olav Haarr Ganddal IL 22:56 +4:26 6:56
21 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 23:09 +4:39 7:00
22 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 23:21 +4:51 7:04
23 186085 U1 Ukjent løper186085 NOTEAM 23:23 +4:53 7:05
24 Per Martin Stokland Ganddal IL 23:46 +5:16 7:12
25 Paul Terje Haarr Ganddal IL 24:28 +5:58 7:24
26 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 24:35 +6:05 7:26
27 Trond Lamark Ganddal IL 25:01 +6:31 7:34
28 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 25:17 +6:47 7:39
29 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 25:41 +7:11 7:46
30 Gunnar Petterson Egersund OK 26:21 +7:51 7:59
31 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 26:34 +8:04 8:03
32 Tor Brekken Ganddal IL 26:40 +8:10 8:04
33 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 26:41 +8:11 8:05
34 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 27:16 +8:46 8:15
35 Erling Mauland Ganddal IL 27:47 +9:17 8:25
36 Per Ivar Hovstad Statoil BIL 27:56 +9:26 8:27
37 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 28:48 +10:18 8:43
38 Rune Lode Ålgård Orientering 28:49 +10:19 8:43
39 Nils Tore Puntervold Egersund OK 30:04 +11:34 9:06
40 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 30:55 +12:25 9:22
41 Jakob Karlsen Ganddal IL 31:14 +12:44 9:27
42 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 31:41 +13:11 9:36
43 Per Ingar Hadland Ganddal IL 31:55 +13:25 9:40
44 Agnar Lien Ganddal IL 33:46 +15:16 10:13
45 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 33:53 +15:23 10:16
46 213086 U1 Ukjent løper213086 NOTEAM 34:54 +16:24 10:34
47 Olav Helland Egersund OK 35:42 +17:12 10:49
48 Arild Svihus Ganddal IL 48:29 +29:59 14:41

Jenter NY

1 500 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 12:08 8:05
2 Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 16:30 +4:22 11:00
3 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 19:46 +7:38 13:10
4 Åsne Myklebost Torgersen Sandnes IL (Rogaland) 21:26 +9:18 14:17
5 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 24:25 +12:17 16:16
6 Norah Breivold Ganddal IL 26:17 +14:09 17:31
7 Pernille Breivold Ganddal IL 26:39 +14:31 17:46
8 Maren Oftedal Ålgård Orientering 27:44 +15:36 18:29
9 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 28:03 +15:55 18:42
10 Tea Stokkeland Ålgård Orientering 28:51 +16:43 19:14
11 Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 29:15 +17:07 19:30
12 Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 29:32 +17:24 19:41
13 Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 29:41 +17:33 19:47
14 Marta Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 29:47 +17:39 19:51
15 Oda Haver Wiig Sandnes IL (Rogaland) 30:22 +18:14 20:14
16 Ella Vassvik Sandnes IL (Rogaland) 31:38 +19:30 21:05
17 Johanne Bjøberg Stokland Ganddal IL 32:23 +20:15 21:35
18 Maiken Rode Ålgård Orientering 33:25 +21:17 22:16
19 Julie M Helland Egersund OK 33:31 +21:23 22:20
20 Inger Roth Ganddal IL 34:56 +22:48 23:17
21 Beate Johansen Ålgård Orientering 35:28 +23:20 23:38
Frida Richter Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Gutter NY

1 500 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Laugaland Ålgård Orientering 14:34 9:42
2 Henrik Haver Wiig Sandnes IL (Rogaland) 14:55 +0:21 9:56
3 Marius Ueland Ålgård Orientering 15:04 +0:30 10:02
4 Adrian Ueland Ålgård Orientering 15:08 +0:34 10:05
5 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 15:11 +0:37 10:07
6 Oscar Efteland Ålgård Orientering 15:27 +0:53 10:18
7 Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 16:12 +1:38 10:48
8 Tobias Sletvold Ålgård Orientering 17:46 +3:12 11:50
9 212681 U1 Ukjent løper212681 NOTEAM 18:08 +3:34 12:05
10 223975 U1 Ukjent løper223975 NOTEAM 18:41 +4:07 12:27
11 Melvin Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 18:54 +4:20 12:36
12 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 19:02 +4:28 12:41
13 Isak Söderholm Ålgård Orientering 19:42 +5:08 13:08
14 207692 U1 Ukjent løper207692 NOTEAM 19:45 +5:11 13:10
15 Oskar Sletvold Ålgård Orientering 20:15 +5:41 13:30
16 Jomar Halvorsen Sætre NOTEAM 21:05 +6:31 14:03
17 Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 21:31 +6:57 14:20
17 Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 21:31 +6:57 14:20
19 Oliver Duncan Sandnes IL (Rogaland) 21:37 +7:03 14:24
20 Øivind Fagerlund Ganddal IL 22:51 +8:17 15:14
21 Magnus Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 23:04 +8:30 15:22
22 Tord Øglænd Sandnes IL (Rogaland) 23:16 +8:42 15:30
23 Arild Opstad Egersund OK 23:51 +9:17 15:54
24 Marius Rødde Ganddal IL 24:00 +9:26 16:00
25 Finlay Duncan Sandnes IL (Rogaland) 24:22 +9:48 16:14
26 Odne van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 25:13 +10:39 16:48
27 204850 U1 Ukjent løper204850 NOTEAM 25:27 +10:53 16:58
28 Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 25:56 +11:22 17:17
29 212633 U1 Ukjent løper212633 NOTEAM 26:25 +11:51 17:36
30 Henrik Eilevstjønn Ganddal IL 27:40 +13:06 18:26
31 Daniel Eilevstjønn Ganddal IL 27:47 +13:13 18:31
32 Jone Breiland Ålgård Orientering 30:11 +15:37 20:07
33 Thomas Duncan Sandnes IL (Rogaland) 30:53 +16:19 20:35
34 Magnus Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 33:01 +18:27 22:00
35 Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 34:12 +19:38 22:48
36 222643 U1 Ukjent løper222643 NOTEAM 34:16 +19:42 22:50
37 Olav Roth Ganddal IL 34:57 +20:23 23:18
38 Tilo Söderholm Ålgård Orientering 35:17 +20:43 23:31
39 202 U1 Ukjent løper202 NOTEAM 36:23 +21:49 24:15
40 206194 U1 Ukjent løper206194 NOTEAM 44:49 +30:15 29:52
41 Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 56:35 +42:01 37:43
184387 U1 Ukjent løper184387 NOTEAM diskvalifisert

Gutter B

2 400 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 20:47 8:39
2 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 21:30 +0:43 8:57
3 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 22:25 +1:38 9:20
4 Thomas Valdal Sandnes IL (Rogaland) 24:44 +3:57 10:18
5 Edvin Aakre Egersund OK 25:22 +4:35 10:34
6 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 25:36 +4:49 10:40
7 Sten Inge Furuly Ålgård Orientering 26:50 +6:03 11:10
8 Andreas Furuly Ålgård Orientering 27:17 +6:30 11:22
9 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 27:25 +6:38 11:25
10 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 28:22 +7:35 11:49
11 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 28:32 +7:45 11:53
12 Elias Eidsvåg Ganddal IL 28:37 +7:50 11:55
13 David Jess Linjord Ganddal IL 29:30 +8:43 12:17
14 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 31:19 +10:32 13:02
15 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 33:17 +12:30 13:52
16 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 34:11 +13:24 14:14
17 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 34:48 +14:01 14:30
18 Magnar Eidsvåg Ganddal IL 35:09 +14:22 14:38
19 Kristian Steinsbø Seljebotn Ganddal IL 35:32 +14:45 14:48
20 201 U1 Ukjent løper201 NOTEAM 36:23 +15:36 15:09
21 184394 U1 Ukjent løper184394 NOTEAM 37:24 +16:37 15:35
22 Aksel Dommersnes Ganddal IL 39:08 +18:21 16:18
23 Trym Løken Nødland Ganddal IL 41:56 +21:09 17:28
24 Anders Jess Linjord Ganddal IL 42:33 +21:46 17:43
25 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 44:27 +23:40 18:31
26 Eivind Roth Ganddal IL 45:41 +24:54 19:02
27 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 46:35 +25:48 19:24
28 Fredrik Hovstad Ganddal IL 46:49 +26:02 19:30
29 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 49:49 +29:02 20:45
30 Magne Mæland Ålgård Orientering 58:11 +37:24 24:14
31 Leif Sundli Ganddal IL 1:11:23 +50:36 29:44
Erlend Bremnes Ganddal IL diskvalifisert

Jenter B

2 400 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Richter Sandnes IL (Rogaland) 20:18 8:27
2 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 28:13 +7:55 11:45
3 Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 29:52 +9:34 12:26
4 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 34:03 +13:45 14:11
5 Solveig Mæland Ålgård Orientering 34:16 +13:58 14:16
6 Maria Nilsson Ganddal IL 35:47 +15:29 14:54
7 Aina Solheim Ålgård Orientering 36:56 +16:38 15:23
8 Cecilie Hiorth Sandnes IL (Rogaland) 39:30 +19:12 16:27
9 Brit Svihus Ganddal IL 39:58 +19:40 16:39
10 Anne-Lise Lunde Ganddal IL 40:07 +19:49 16:42
11 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 40:34 +20:16 16:54
12 Pernille Hovstad Ganddal IL 41:54 +21:36 17:27
13 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 42:39 +22:21 17:46
14 Kristin Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 46:14 +25:56 19:15
15 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 58:41 +38:23 24:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor