Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang - Veraland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang - Veraland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 11 juni 2016

N-åpen

1 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 36:51 24:34
0 Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 30:51 20:34
0 Stine Kleppa Ålgård Orientering 36:00 24:00
0 Bjørg Elin Levang Sandnes IL (Rogaland) 34:59 23:19
0 Kristoffer Levang Sandnes IL (Rogaland) 35:16 23:30
0 Åsne Myklebost Torgersen Sandnes IL (Rogaland) 36:23 24:15
0 Aksel Johannes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 38:25 +1:34 25:36
0 Marta Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 36:16 24:10
0 Livar Oftedal Ålgård Orientering 22:08 14:45
0 Maren Oftedal Ålgård Orientering 34:21 22:54
0 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 25:02 16:41
0 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 58:24 +21:33 38:56
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 25:29 16:59

D -10

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 27:07 15:57

D 11-12

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 14:30 8:31
2 Alida Oftedal Ålgård Orientering 16:00 +1:30 9:24
3 Anna Taksdal Ganddal IL 17:22 +2:52 10:12
4 Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 37:17 +22:47 21:55

D 13-14

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 26:08 11:21
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 30:28 +4:20 13:14
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 37:55 +11:47 16:29

D 15-16

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 39:17 13:05
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 41:59 +2:42 13:59
3 Ida Monsen Egersund OK 51:24 +12:07 17:08
4 Julie Puntervold Egersund OK 1:30:35 +51:18 30:11

D 17-A kort

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 52:25 17:28

D 17-20

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 44:38 10:37
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 48:58 +4:20 11:39
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 51:53 +7:15 12:21
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 54:53 +10:15 13:04
5 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 56:15 +11:37 13:23
6 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 58:13 +13:35 13:51
7 Helene Omdal NTNUI 1:00:33 +15:55 14:25
8 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:01:26 +16:48 14:37

D 21-

5 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 1:01:57 12:23
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:04:16 +2:19 12:51
3 Trine Bolstad Ganddal IL 1:24:45 +22:48 16:57
4 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1:29:27 +27:30 17:53
5 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 2:22:17 +1:20:20 28:27

D 40-

4 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 1:01:10 14:33
2 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:06:15 +5:05 15:46
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:12:05 +10:55 17:09
4 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 1:21:18 +20:08 19:21
5 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:29:01 +27:51 21:11

D 50-

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 37:10 12:23
2 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 37:24 +0:14 12:28
3 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 49:04 +11:54 16:21
4 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 50:05 +12:55 16:41
5 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 1:01:10 +24:00 20:23
6 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:06:18 +29:08 22:06

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:16:04 28:10
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:18:28 +2:24 29:03

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 33:17 19:34

H 11-12

1 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15:50 9:18
2 Edvin Aakre Egersund OK 17:29 +1:39 10:17
3 Øyvind Lamark Ganddal IL 17:56 +2:06 10:32
4 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 22:44 +6:54 13:22
5 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 28:21 +12:31 16:40
6 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 40:56 +25:06 24:04
Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 28:33 12:24
2 Tobias Rødde Ganddal IL 32:19 +3:46 14:03
3 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 35:01 +6:28 15:13
4 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 37:06 +8:33 16:07
5 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 37:59 +9:26 16:30
6 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 40:17 +11:44 17:30
7 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 40:25 +11:52 17:34
8 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 52:52 +24:19 22:59

H 15-16

4 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 44:34 10:36
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 47:31 +2:57 11:18
3 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:03:37 +19:03 15:08
Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering diskvalifisert

H 17-20

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:00:06 12:01
2 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:00:53 +0:47 12:10
3 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1:22:35 +22:29 16:31
4 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 1:34:08 +34:02 18:49

H 21-

8 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stig Alvestad Ganddal IL 1:11:42 8:44
2 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:17:31 +5:49 9:27
3 Arild Aasheim Ganddal IL 1:20:56 +9:14 9:52
4 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 1:22:16 +10:34 10:01
5 Fredrik Omdal Ganddal IL 1:22:22 +10:40 10:02
6 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 1:29:07 +17:25 10:52
7 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 1:35:37 +23:55 11:39
8 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 1:36:45 +25:03 11:47
9 Fredrik Sandal Ganddal IL 1:38:35 +26:53 12:01
10 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 1:41:34 +29:52 12:23
11 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 2:22:27 +1:10:45 17:22
Kenneth Mydland Egersund OK diskvalifisert

H 40-

5 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Taksdal Ganddal IL 57:38 11:31
2 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 1:15:17 +17:39 15:03
3 Trond Lamark Ganddal IL 1:18:50 +21:12 15:46
4 Nils Tore Puntervold Egersund OK 1:20:13 +22:35 16:02
5 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 1:27:29 +29:51 17:29
6 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 1:45:42 +48:04 21:08
7 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 1:46:21 +48:43 21:16
8 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 1:47:57 +50:19 21:35

H 50-

4 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 44:22 10:33
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 44:25 +0:03 10:34
3 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 45:06 +0:44 10:44
4 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 50:10 +5:48 11:56
5 Otte Omdal Ganddal IL 50:13 +5:51 11:57
6 Tor Brekken Ganddal IL 1:00:31 +16:09 14:24
7 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:08:54 +24:32 16:24
Ove Oaland Ganddal IL diskvalifisert

H 60-

3 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 31:49 10:36
2 Arvid Mydland Egersund OK 32:12 +0:23 10:44
3 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 36:05 +4:16 12:01
4 Kjell Svihus Ganddal IL 44:19 +12:30 14:46
5 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 44:42 +12:53 14:54
6 Terje Malm Hamar OK 53:30 +21:41 17:50
7 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 56:22 +24:33 18:47

H 70-

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 40:22 14:57
2 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 42:12 +1:50 15:37
3 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 1:04:57 +24:35 24:03
4 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 1:12:24 +32:02 26:48

N-Åpen Lang

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Torkel Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) 53:12 21:16
0 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 55:16 +2:04 22:06
0 Hanna Vølstad Ålgård Orientering 55:27 +2:15 22:10
0 Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:06:05 +12:53 26:26

B-Åpen

2 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) 45:29 19:46
2 Helge Jørgensen Haugesund IL Orientering 45:31 +0:02 19:47
3 Arild Svihus Ganddal IL 1:02:26 +16:57 27:08

C-Åpen

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Hiorth Sandnes IL (Rogaland) 20:39 12:08
2 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 23:38 +2:59 13:54

D15-16B

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Celina Iversen Åse Egersund OK diskvalifisert

H15-16B

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Horpestad Egersund OK 44:58 19:33
2 Aksel Bjelland Haugesund IL Orientering 46:35 +1:37 20:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor