Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Februar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Februar
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 25 februar 2016

Lang

5 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 29:37 5:41
2 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 30:09 +0:32 5:47
3 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 30:23 +0:46 5:50
4 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 31:16 +1:39 6:00
5 Mathieu McGuire Ganddal IL 31:29 +1:52 6:03
6 Per Olav Haarr Ganddal IL 31:58 +2:21 6:08
7 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 33:31 +3:54 6:26
8 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 36:42 +7:05 7:03
9 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 38:08 +8:31 7:20
10 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 38:29 +8:52 7:24
11 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 39:39 +10:02 7:37
12 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:14 +10:37 7:44
13 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 41:28 +11:51 7:58
14 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 42:19 +12:42 8:08
15 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 44:04 +14:27 8:28

Mellom

3 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Noraberg NOTEAM 26:20 7:18
2 Arne Nygaard NOTEAM 27:22 +1:02 7:36
3 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 28:16 +1:56 7:51
4 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 28:52 +2:32 8:01
5 Ingrid O. Foss Stavanger kommune BIL 31:40 +5:20 8:47
6 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 31:47 +5:27 8:49
7 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 33:47 +7:27 9:23
8 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 33:59 +7:39 9:26
9 Morten Færevåg Stavanger Orienteringsklubb 34:22 +8:02 9:32
10 Sara Westrum Færevåg Stavanger Orienteringsklubb 34:23 +8:03 9:33
11 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 35:56 +9:36 9:58
12 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 42:42 +16:22 11:51
13 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 46:11 +19:51 12:49
14 Birk Gjerdrum Vatland Stavanger Orienteringsklubb 52:08 +25:48 14:28
15 Bjørn Gjerdrum Stavanger Orienteringsklubb 53:11 +26:51 14:46

Kort

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 17:06 6:50
2 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 21:21 +4:15 8:32
3 Katarina Harestad Haukaas Stavanger Orienteringsklubb 21:57 +4:51 8:46
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 23:27 +6:21 9:22
5 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 23:32 +6:26 9:24
6 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 39:47 +22:41 15:54
7 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 39:54 +22:48 15:57
Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor