Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp Januar

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp Januar
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 28 januar 2016

Lang

5 000 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 30:27 6:05
2 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 31:28 +1:01 6:17
3 Per Olav Haarr Ganddal IL 32:52 +2:25 6:34
4 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 34:08 +3:41 6:49
5 Mathieu McGuire Ganddal IL 34:26 +3:59 6:53
6 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 34:28 +4:01 6:53
7 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 34:55 +4:28 6:59
8 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 37:36 +7:09 7:31
9 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 37:52 +7:25 7:34
10 193125 U1 Ukjent løper193125 NOTEAM 38:09 +7:42 7:37
11 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 38:43 +8:16 7:44
12 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 39:05 +8:38 7:49
13 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:30 +10:03 8:06
14 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 40:47 +10:20 8:09
15 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 41:30 +11:03 8:18
16 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 41:49 +11:22 8:21
17 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 41:51 +11:24 8:22
18 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43:29 +13:02 8:41
19 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 44:20 +13:53 8:52
20 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 44:56 +14:29 8:59
21 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 46:29 +16:02 9:17
22 Lenart Lykkedal Pedersen Stavanger Orienteringsklubb 49:03 +18:36 9:48
23 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 50:09 +19:42 10:01
24 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 50:59 +20:32 10:11
25 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 51:35 +21:08 10:19

Mellom

3 500 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 25:20 7:14
2 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 26:08 +0:48 7:28
3 195789 U1 Ukjent løper195789 NOTEAM 28:39 +3:19 8:11
4 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 29:04 +3:44 8:18
5 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 30:12 +4:52 8:37
6 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 30:15 +4:55 8:38
7 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30:45 +5:25 8:47
8 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 34:40 +9:20 9:54
9 Anders Noraberg NOTEAM 35:20 +10:00 10:05
10 Bjørn Bjelland Ganddal IL 37:20 +12:00 10:40
11 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 39:03 +13:43 11:09
12 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 39:44 +14:24 11:21
13 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 39:54 +14:34 11:24
14 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 40:37 +15:17 11:36
15 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 43:26 +18:06 12:24
16 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 46:37 +21:17 13:19
17 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 46:45 +21:25 13:21
18 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 48:16 +22:56 13:47
19 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 48:48 +23:28 13:56
20 Brit Vivian Meling Statoil BIL 1:10:10 +44:50 20:02
21 Vetle Bull-Njå Myhre Stavanger Orienteringsklubb 1:11:44 +46:24 20:29
22 Birk Gjerdrum Vatland Stavanger Orienteringsklubb 1:11:52 +46:32 20:32
23 Bjørn Gjerdrum Stavanger Orienteringsklubb 1:11:57 +46:37 20:33

Kort

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA 26:57 11:13
2 195818 U1 Ukjent løper195818 NOTEAM 30:16 +3:19 12:36
3 Elin Dumbe NOTEAM 38:15 +11:18 15:56
4 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 51:47 +24:50 21:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor