Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 16 april 2016

H15-

16 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Varegg Fleridrett 3 26:35
1. Oskar Røen 13:34 1 13:34 1
2. Vyacheslav Mukhidinov 13:01 2 +0:12 26:35 1 0 0:00
2 Varegg Fleridrett 8 27:59 +1:24
1. Kristin Löfgren 15:10 5 +1:36 15:10 5 +1:36
2. Per Harald Havnen Johansen 12:49 1 27:59 2 -3 +1:24
3 Gneist, IL 1 28:27 +1:52
1. Tom Johannessen 15:05 4 +1:31 15:05 4 +1:31
2. Andreas G. Polden 13:22 3 +0:33 28:27 3 -1 +1:52 +0:21
4 Stord Orientering 1 28:30 +1:55
1. Jarle Haugland 15:02 3 +1:28 15:02 3 +1:28
2. Stian Rykkje 13:28 4 +0:39 28:30 4 +1 +1:55 +0:27
5 Varegg Fleridrett 2 32:04 +5:29
1. Kristian Rykkje 14:17 2 +0:43 14:17 2 +0:43
2. Mathias Rosenlund 17:47 6 +4:58 32:04 5 +3 +5:29 +4:46
6 Samnanger IL 1 36:53 +10:18
1. Per Arne Aadland 16:03 6 +2:29 16:03 6 +2:29
2. Ida Johanne Aadland 20:50 9 +8:01 36:53 6 0 +10:18 +7:49
7 Gneist, IL 2 37:38 +11:03
1. Mads Jørgen Skage 21:54 9 +8:20 21:54 9 +8:20
2. Øyvind Johannessen 15:44 5 +2:55 37:38 7 -2 +11:03 +2:43
8 Varegg Fleridrett 7 37:44 +11:09
1. Helge Tiger Haugland 19:51 7 +6:17 19:51 7 +6:17
2. Gernot Doppelhofer 17:53 7 +5:04 37:44 8 +1 +11:09 +4:52
9 Gneist, IL 3 40:00 +13:25
1. Knut A Molvik 20:30 8 +6:56 20:30 8 +6:56
2. Bjørn-Inge Skage 19:30 8 +6:41 40:00 9 +1 +13:25 +6:29
Haugesund IL Orientering 1 diskvalifisert
1. Per Bjarne Myhre diskvalifisert diskvalifisert
2. Anita Sælevik diskvalifisert diskvalifisert
Osterøy IL 1 diskvalifisert
1. Magnus Gjerstad diskvalifisert diskvalifisert
2. Ragnhild Balsvik diskvalifisert diskvalifisert
Stord Orientering 2 diskvalifisert
1. Håkon Rykkje diskvalifisert diskvalifisert
2. Magnus Aarbø diskvalifisert diskvalifisert
Varegg Fleridrett 1 diskvalifisert
1. Alan Cherry diskvalifisert diskvalifisert
2. Markus Kjærner-Semb diskvalifisert diskvalifisert
Varegg Fleridrett 4 diskvalifisert
1. Kim-Andrè Kjenes Haugland diskvalifisert diskvalifisert
2. Ørjan Svaland Aas diskvalifisert diskvalifisert
Varegg Fleridrett 5 diskvalifisert
1. Aune Dørmænen diskvalifisert diskvalifisert
2. Jan Kjærner-Semb diskvalifisert diskvalifisert
Varegg Fleridrett 6 diskvalifisert
1. Ronny Rykkje diskvalifisert diskvalifisert
2. Tove Aasheim diskvalifisert diskvalifisert

D15-

10 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Askøy OL 1 32:02
1. Tonje Aasheim Nymark 14:32 2 +0:04 14:32 2 +0:04
2. Gunhild Forland 17:30 4 +2:16 32:02 1 -1 -0:04
2 Ganddal IL 1 33:01 +0:59
1. Janne Tjørhom Aasheim 14:28 1 14:28 1
2. Ann Karin Tjørhom 18:33 5 +3:19 33:01 2 +1 +0:59 +0:59
3 Gneist, IL 1 34:49 +2:47
1. Ingunn Torød Buset 17:58 4 +3:30 17:58 4 +3:30
2. Mariell Arntzen 16:51 2 +1:37 34:49 3 -1 +2:47 -0:43
4 Varegg Fleridrett 1 35:12 +3:10
1. Olena Strugalova 18:04 5 +3:36 18:04 5 +3:36
2. Ida Lehmann 17:08 3 +1:54 35:12 4 -1 +3:10 -0:26
5 IL Gular 2 36:03 +4:01
1. Marian Kjellevold 20:49 6 +6:21 20:49 6 +6:21
2. Helen Martinsen 15:14 1 36:03 5 -1 +4:01
6 Fana IL 1 36:23 +4:21
1. Hanne Daltveit 16:55 3 +2:27 16:55 3 +2:27
2. Runa Almeland 19:28 6 +4:14 36:23 6 +3 +4:21 +1:54
7 Varegg Fleridrett 3 54:41 +22:39
1. Astrid Oline Ervik 23:28 7 +9:00 23:28 7 +9:00
2. Torill Kjenes Haugland 31:13 7 +15:59 54:41 7 0 +22:39 +13:39
8 Varegg Fleridrett 2 1:05:30 +33:28
1. Inger Bjerga 27:18 8 +12:50 27:18 8 +12:50
2. Vibeke Nymo 38:12 8 +22:58 1:05:30 8 0 +33:28 +20:38
IL Gular 1 diskvalifisert
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen diskvalifisert diskvalifisert
2. Hedvig Kjellevold Malde diskvalifisert diskvalifisert
TIF Viking 1 diskvalifisert
1. Mari Strømme Lid diskvalifisert diskvalifisert
2. Tora Aasheim Nymark diskvalifisert diskvalifisert

D/H11-16

11 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Varegg Fleridrett 4 27:04
1. Erik Bohne 13:22 3 +1:14 13:22 3 +1:14
2. Kristian Fredrik Thomasen 13:42 2 +1:42 27:04 1 -2 -1:14
2 Bergens TF 1 27:14 +0:10
1. Andreas Dale 12:08 1 12:08 1
2. Andreas Nysæter 15:06 3 +3:06 27:14 2 +1 +0:10 +0:10
3 IL Gular 1 30:36 +3:32
1. Mari Fjellbirkeland Johannesen 14:03 5 +1:55 14:03 5 +1:55
2. Oda Kjellevold Malde 16:33 4 +4:33 30:36 3 -2 +3:32 +1:37
4 Gneist, IL 1 30:40 +3:36
1. Sindre Haaland Westerbø 14:02 4 +1:54 14:02 4 +1:54
2. Lars Evensen 16:38 5 +4:38 30:40 4 0 +3:36 +1:42
5 Stord Orientering 2 31:35 +4:31
1. Martin Stautland 12:14 2 +0:06 12:14 2 +0:06
2. Ivan Krutikov 19:21 7 +7:21 31:35 5 +3 +4:31 +4:25
6 Varegg Fleridrett 1 32:09 +5:05
1. Kristoffer Kjenes Haugland 14:17 6 +2:09 14:17 6 +2:09
2. Sigve Rygg Eikeland 17:52 6 +5:52 32:09 6 0 +5:05 +2:56
7 Fana IL 1 33:29 +6:25
1. Halvor Fetveit Sundal 21:29 10 +9:21 21:29 10 +9:21
2. Birk Bell Lysaker 12:00 1 33:29 7 -3 +6:25
8 Varegg Fleridrett 5 39:31 +12:27
1. Magnus Lehmann 15:44 7 +3:36 15:44 7 +3:36
2. Jon Erik Doppelhofer Ervik 23:47 9 +11:47 39:31 8 +1 +12:27 +8:51
9 Stord Orientering 1 39:46 +12:42
1. Jørgen Westerheim 18:01 9 +5:53 18:01 9 +5:53
2. Johannes Andersen 21:45 8 +9:45 39:46 9 0 +12:42 +6:49
10 Gneist, IL 2 44:21 +17:17
1. Anny Patterson Møklebust 17:43 8 +5:35 17:43 8 +5:35
2. Andrea Skage 26:38 10 +14:38 44:21 10 +2 +17:17 +11:42
Varegg Fleridrett 2 diskvalifisert
1. Eirunn Husby Nordstad diskvalifisert diskvalifisert
2. Ragnhild Bohne diskvalifisert diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor