Offisiell resultatliste for Nord-Norsk Mesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: fredag 19 august 2016

N-åpen

1 050 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Kristian Berg Harstad OL 8:08 7:44
Signe| Berg Harstad OL 11:32 10:59
Eirik Hessen Stokmarknes OL 8:21 7:57
Tobias Jenssen Harstad OL 13:04 12:26
Ella Johnsen Harstad OL 9:58 9:29
Jostein Johnsen Harstad OL 9:28 9:00
Vebjørn Johnsen Harstad OL 7:14 6:53
Sander Nilsen NOTEAM 8:06 7:42
Thea Nordan Harstad OL 12:51 12:14
Nora Hennie Skog Bjerkvik IF 11:24 10:51
Anna Elisabeth Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 9:51 9:22
Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 14:35 13:53
Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL 13:54 13:14
Fredrik Weines Harstad OL 15:22 14:38
Kristoffer Weines Harstad OL 21:03 20:02
Hedda Linnea Wergeland Hofsø Harstad OL 11:13 10:40

D -10

1 050 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 7:36 7:14
Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 8:33 8:08
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 6:56 6:36
Mari Alsos Höglin Harstad OL 8:37 8:12
Lise Marcussen Harstad OL 8:05 7:41
Martine Sofie Skog Bjerkvik IF 9:11 8:44

D 11-12

1 130 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erle Frost Alta OL 7:19 6:28
2 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 7:54 +0:35 6:59
3 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 8:06 +0:47 7:10
4 Helene Alsos Höglin Harstad OL 8:08 +0:49 7:11
5 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 9:15 +1:56 8:11
6 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 10:01 +2:42 8:51
7 Mia Urset IL BUL-Tromsø 13:50 +6:31 12:14

D 13-14

1 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 10:47 7:05
2 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 11:28 +0:41 7:32
3 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 12:45 +1:58 8:23
4 Hanne Marcussen Harstad OL 14:31 +3:44 9:33
5 Ida Solli Mo OK 14:44 +3:57 9:41

D 15-16

2 350 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 19:05 8:07
2 Eli Kolstad Mo OK 20:40 +1:35 8:47
3 Ingrid Renna Eilertsen Kirkenes IF 21:11 +2:06 9:00
4 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 21:26 +2:21 9:07
4 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 21:26 +2:21 9:07
6 Ida Urset IL BUL-Tromsø 27:24 +8:19 11:39

D 17-20

2 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 20:05 7:54

D 21-

2 850 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Urset IL BUL-Tromsø 23:55 8:23
2 Torun Ankjell Nordreisa IL 24:02 +0:07 8:25
3 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 25:38 +1:43 8:59
4 Margrete Gaski Bardu IL 26:35 +2:40 9:19
5 Sandra Busa-Kleusena Sortland OL - Orientering 27:51 +3:56 9:46

D 40-

2 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Doris Stien Kaspersen Mo OK 21:02 8:16
2 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 23:07 +2:05 9:06
3 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 24:24 +3:22 9:36
4 Anna Karlqvist IL BUL-Tromsø 24:48 +3:46 9:45
5 Hilde Gulbrandsen Sørreisa OL 25:39 +4:37 10:05
6 Elin Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 32:18 +11:16 12:42

D 50-

2 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 22:03 9:22
2 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 24:19 +2:16 10:20
3 Sigrid Renna Kirkenes IF 25:58 +3:55 11:02
4 Eli Charlotte Nordmo Mellembygd OL 27:45 +5:42 11:48
5 Heidi Gunnberg Sørreisa OL 29:54 +7:51 12:43
6 Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering 30:13 +8:10 12:51
7 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 31:11 +9:08 13:16

D 60-

1 840 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Løkse Sørreisa OL 23:50 12:57

D 70-

1 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 26:50 21:38
2 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 27:09 +0:19 21:53
3 Eva Lund Pedersen IL Siso 29:13 +2:23 23:33

H -10

1 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Steinar Osdal Harstad OL 14:53 14:10

H 11-12

1 130 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Eliseussen-Skalle Harstad OL 7:15 6:24
2 Gjermund Osdal Harstad OL 7:44 +0:29 6:50
3 Eirik Frost Alta OL 8:26 +1:11 7:27
4 Liam Løvlund Troy Nordreisa IL 16:41 +9:26 14:45

H 13-14

1 520 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Urset IL BUL-Tromsø 10:19 6:47
2 Eskil Frischknecht Alta OL 10:27 +0:08 6:52
3 Gard Frost Alta OL 11:23 +1:04 7:29
4 Jon Marcussen Harstad OL 11:57 +1:38 7:51
5 Kasper Ankjell Holmöy Nordreisa IL 12:04 +1:45 7:56
6 Tom Einar Flermoen Paulsen Alta OL 12:21 +2:02 8:07
7 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 12:46 +2:27 8:23
8 Henning Strand IL BUL-Tromsø 13:23 +3:04 8:48
9 Emil Wilfred Jensen Alta OL 15:07 +4:48 9:56
10 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 15:28 +5:09 10:10
11 Oskar Johannessen Bjerkvik IF 24:17 +13:58 15:58

H 15-16

2 540 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Young Vik Nydalens SK 14:43 5:47
2 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 16:29 +1:46 6:29
3 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:52 +2:09 6:38
4 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 17:20 +2:37 6:49
5 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 17:33 +2:50 6:54
6 Vegard Stangnes OK Silsand 17:59 +3:16 7:04
7 Henrik Johannessen Bjerkvik IF 22:05 +7:22 8:41
8 Sander Rasmussen Kirkenes IF 24:04 +9:21 9:28
9 Jacob Meldgaard IL BUL-Tromsø 25:15 +10:32 9:56

H 17-C

1 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kurth-Christian Sandness Stokmarknes OL 11:40 7:40
2 Jonas Sørensen Stokmarknes OL 12:19 +0:39 8:06
3 Torleif Johansen Stokmarknes OL 12:25 +0:45 8:10
4 Lars Fredrik Martinussen Sortland OL - Orientering 12:38 +0:58 8:18
5 Geir Higraff Stokmarknes OL 13:17 +1:37 8:44
6 Jens Olav Hessen Stokmarknes OL 14:00 +2:20 9:12
7 Michael Ulvær Stokmarknes OL 14:42 +3:02 9:40

H 17-20

2 850 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even-Johan Kaspersen Mo OK 17:37 6:10
2 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 19:23 +1:46 6:48
3 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 19:41 +2:04 6:54
4 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd OL 19:57 +2:20 7:00
5 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 20:14 +2:37 7:05
6 Lars Solli Mo OK 20:24 +2:47 7:09
7 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 21:08 +3:31 7:24
8 Erling Stangnes OK Silsand 21:32 +3:55 7:33
9 Håvard Rokkan Mo OK 22:36 +4:59 7:55
10 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 22:55 +5:18 8:02

H 21-

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 18:09 6:22
2 Håvard Krey Hansen OK Silsand 18:11 +0:02 6:22
3 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 19:23 +1:14 6:48
4 Thomas Frost Alta OL 20:03 +1:54 7:02
5 Bård Fyhn Sørreisa OL 21:06 +2:57 7:24
6 Yngve Blomseth Helgesen Sørreisa OL 21:32 +3:23 7:33
7 Knut Øyvind Johansen Bardu IL 22:47 +4:38 7:59
8 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 25:25 +7:16 8:55
9 Andreas Gunnberg Johansen Sørreisa OL 26:53 +8:44 9:25

H 40-

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 23:19 8:10
2 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 23:26 +0:07 8:13
3 Håkon Brynjulfsen OK Silsand 25:10 +1:51 8:49
4 Rune Graversen IL BUL-Tromsø 25:44 +2:25 9:01
5 Atle Rokkan Mo OK 26:31 +3:12 9:18
6 Odd-Runar Dahl Kåven Alta OL 27:39 +4:20 9:42
7 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 27:43 +4:24 9:43
8 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 28:20 +5:01 9:56
9 Martin Kaspersen Mo OK 35:02 +11:43 12:17

H 50-

2 540 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 16:34 6:31
2 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 18:15 +1:41 7:11
3 Svein Harald Hansen OK Silsand 18:29 +1:55 7:16
4 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 18:46 +2:12 7:23
5 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 19:40 +3:06 7:44
6 Fred Inge Eilertsen Kirkenes IF 21:37 +5:03 8:30
7 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 22:20 +5:46 8:47
8 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 22:24 +5:50 8:49
9 Arild Ingdal Mellembygd OL 22:51 +6:17 8:59
10 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 23:14 +6:40 9:08
11 Martin Frischknecht Alta OL 24:26 +7:52 9:37

H 60-

2 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 20:05 8:32
2 Kurt Grønli Førde IL 28:53 +8:48 12:17
3 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 29:47 +9:42 12:40
4 Arvid Johansen Sørreisa OL 31:01 +10:56 13:11
5 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 31:56 +11:51 13:35

H 70-

1 840 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Løvlund Nordreisa IL 22:21 12:08
2 Asbjørn Pedersen IL Siso 41:02 +18:41 22:18
Erling Pedersen IL Siso diskvalifisert
Jan Asbjørn Eriksen Sørreisa OL diskvalifisert

H 80-

1 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gerhard Brandsegg IL Kampen 23:46 19:10

Direkte A

2 350 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Rydning Harstad OL 26:08 11:07

Direkte C

1 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helle J. Frischknecht Alta OL 20:31 13:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor