Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 13
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 3 februar 2016

A-lang

5 520 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 37:15 6:44
2 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 37:26 +0:11 6:46
3 Sindre R Holt Hedrum OL 38:06 +0:51 6:54
4 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:33 +6:18 7:53
5 Tom Kristensen Larvik OK 46:39 +9:24 8:27
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:34 +10:19 8:37
7 Jan Gatevold Porsgrunn OL 47:52 +10:37 8:40
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 47:56 +10:41 8:41
9 Bjørn Richard Kirste Skien OK 57:26 +20:11 10:24
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

A-kort

3 350 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 29:22 8:45
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 31:54 +2:32 9:31
3 Martin Edvardsen Larvik OK 32:47 +3:25 9:47
4 Espen Johnsen Hedrum OL 34:15 +4:53 10:13
5 Tone Stokland Sandefjord OK 34:46 +5:24 10:22
6 Elise Ausen Porsgrunn OL 34:59 +5:37 10:26
7 Ida Vår Dirdal Larvik OK 35:02 +5:40 10:27
8 Atle Remme Porsgrunn OL 35:04 +5:42 10:28
9 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 35:05 +5:43 10:28
10 Dag Ausen Porsgrunn OL 35:21 +5:59 10:33
11 Elling Aakre Andebu IL 35:43 +6:21 10:39
12 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 36:09 +6:47 10:47
13 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 36:17 +6:55 10:49
14 Per Erik Larsen Sandefjord OK 36:29 +7:07 10:53
15 Martine Topstad Larvik OK 36:40 +7:18 10:56
16 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 36:45 +7:23 10:58
17 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 38:56 +9:34 11:37
18 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 49:07 +19:45 14:39
19 Per Øystein Andersen Larvik OK 50:21 +20:59 15:01
20 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 53:35 +24:13 15:59
20 Mona Kierulf Larvik OK 53:35 +24:13 15:59
22 Antonette Hesselberg Larvik OK 53:39 +24:17 16:00
23 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 59:21 +29:59 17:42
Sara Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

C-nivå

2 610 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK 22:44 8:42
2 Kristin Johansson Hedrum OL 32:26 +9:42 12:25
3 Elin Bordøy Hedrum OL 41:29 +18:45 15:53
Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor