Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 januar 2016

D 17-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 56:46

H 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Nygård Lillomarka OL 55:37
2 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 59:51 +4:14
3 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:00:14 +4:37
4 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 1:04:23 +8:46
Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK brutt
Stein H. Hagen Fossum IF ikke startet
Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering ikke startet

H 17-A kort

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 43:52
2 Tore Bjørnerød OK Moss 45:39 +1:47
3 Terje Wiig Mathisen Open iT 49:27 +5:35
4 Karl Aasmund Erøy OK Moss 50:10 +6:18
5 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 51:07 +7:15
6 Henning Bratland Carlsen OK Moss 52:43 +8:51
7 Are Eriksen Oslostudentenes IK 54:04 +10:12
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 55:43 +11:51
9 Audun Bjerknes Måren OK 55:55 +12:03
10 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:00:31 +16:39
11 Andreas Stenstad Oppsal Orientering 1:03:42 +19:50
12 Morten Tangen Måren OK 1:04:14 +20:22
13 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:07:32 +23:40
14 Robert Banfi Ås-NMBU Orientering 1:11:39 +27:47
Kjetil Karlsen OK Moss ikke startet

H/D 13-16B

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christopher Ladim OK Moss 24:48
2 Aurora Gjølsjø OK Moss 27:02 +2:14
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 30:44 +5:56
4 Sondre Ladim OK Moss 32:33 +7:45
5 Alfred Bjørnerød OK Moss 35:25 +10:37
6 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 35:57 +11:09
7 Linn Mei Waaler Måren OK 37:07 +12:19
Sondre Zahl Hagen Fossum IF ikke startet

Åpen B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Astrid Bjørnerød OK Moss 30:35
2 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 36:13 +5:38
3 Goro Tillerås Urset Ås-NMBU Orientering 38:25 +7:50
4 Dag Haugland Østmarka OK 41:40 +11:05
5 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 41:43 +11:08
6 Christian F Schive Halden SK 1:01:57 +31:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor