Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 9 - Balchens minneløp
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Damer 1

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adriana Eik Kristiansand OK 1:00:09 40:06

Damer 2

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Amundsen Oddersjaa SSK 42:28 17:41
2 Kaja Ausland Oddersjaa SSK 42:29 +0:01 17:42
3 Ingunn Gåsvær Torridal IL 47:21 +4:53 19:43
4 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 47:53 +5:25 19:57
5 Kristin Erkleiv Vindbjart 1:13:37 +31:09 30:40
Kaia Løscherbrandt IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Hannah Reed IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Damer 3

2 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hald Kristiansand OK 45:43 16:19
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 51:56 +6:13 18:32
3 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 53:50 +8:07 19:13
4 Linn Carina Daland Kristiansand OK 57:00 +11:17 20:21
5 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:07:48 +22:05 24:12
6 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:14:56 +29:13 26:45
7 Lise Pettersen Torridal IL 1:16:18 +30:35 27:15
8 Gudveig Jørundland OK Sør 1:35:08 +49:25 33:58
9 Hanne Hermansen Kristiansand OK 1:42:49 +57:06 36:43
10 Aileen Runde Kristiansand OK 1:49:24 +1:03:41 39:04
Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK diskvalifisert
Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK diskvalifisert

Damer 4

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Mulen Kristiansand OK 53:12 15:38
2 Bente Mestad Torridal IL 54:51 +1:39 16:07
3 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 56:06 +2:54 16:30
4 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 58:25 +5:13 17:10
5 Marianne Hauge Hisøy OK 1:01:08 +7:56 17:58
6 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 1:02:27 +9:15 18:22
7 Målfrid Konst Kristiansand OK 1:22:47 +29:35 24:20
8 Irene Werner Steinsland Vindbjart 2:02:51 +1:09:39 36:07

Damer 5

3 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidun Kregenes Kristiansand OK 51:44 15:12
2 Silje Kregens Kristiansand OK 56:02 +4:18 16:28
3 Kristin Ausland Oddersjaa SSK 1:01:16 +9:32 18:01

Damer 6

4 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 54:15 12:03
2 Silje Hauge Hisøy OK 56:26 +2:11 12:32
3 Julie Nærestad Vegårshei IL 59:30 +5:15 13:13
4 Malin Hauge Hisøy OK 59:31 +5:16 13:13
5 Irene Amesie Kristiansand OK 1:01:11 +6:56 13:35

Herrer 1

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Kristiansen OK Sør 40:07 26:44

Herrer 2

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kai Stokkeland Oddersjaa SSK 38:07 15:52
2 Chris R Erfjord OK Sør 40:15 +2:08 16:46
3 Svein Mykland Øvrebø IL 56:24 +18:17 23:30
4 Isa Uller NOTEAM 1:03:58 +25:51 26:39
5 Markus Omdal Tharaldsen Vindbjart 1:11:12 +33:05 29:40
Haakon S Eidet Vindbjart diskvalifisert

Herrer 3

2 800 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Oddvar Skisland Oddersjaa SSK 45:06 16:06
2 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 46:32 +1:26 16:37
3 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 49:00 +3:54 17:30
4 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 51:48 +6:42 18:30
5 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 55:10 +10:04 19:42
6 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 56:22 +11:16 20:07
7 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 58:20 +13:14 20:50
8 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 1:02:08 +17:02 22:11
9 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 1:02:47 +17:41 22:25
10 Erik Hodne Oddersjaa SSK 1:04:56 +19:50 23:11
11 Olav Strisland IL Vindbjart 1:06:10 +21:04 23:37
12 Einar Jørundland OK Sør 1:16:57 +31:51 27:28
13 Arild Telstø IL Vindbjart 1:18:19 +33:13 27:58
14 Odd Jakobsen Kristiansand OK 1:42:57 +57:51 36:46

Herrer 4

3 400 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Hodnemyr Vindbjart 43:32 12:48
2 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 46:34 +3:02 13:41
3 Brage Takle Kristiansand OK 49:33 +6:01 14:34
4 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 49:40 +6:08 14:36
5 Pål Runde Kristiansand OK 1:01:10 +17:38 17:59
6 Svein Øderud Kristiansand OK 1:01:13 +17:41 18:00
7 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 1:06:50 +23:18 19:39
8 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:16:17 +32:45 22:26
9 Jon A Bjørgum IL Vindbjart 1:22:11 +38:39 24:10
10 Jan Eide OK Sør 1:23:49 +40:17 24:39
11 Terje Wold OK Sør 1:29:28 +45:56 26:18
12 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 1:32:57 +49:25 27:20

Herrer 5

3 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Martens Svendsen Kristiansand OK 31:56 9:23
2 Dag Moe Kristiansand OK 40:49 +8:53 12:00
3 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 41:35 +9:39 12:13
4 Are Kristiansen OK Sør 42:05 +10:09 12:22
5 Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK 42:23 +10:27 12:27
6 Harald Eik Kristiansand OK 49:22 +17:26 14:31
7 Rune Kittelsen Kristiansand OK 51:35 +19:39 15:10
8 Knut Aurebekk Torridal IL 52:12 +20:16 15:21
9 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 52:57 +21:01 15:34
10 Øyvin Simonsen IL Imås 54:23 +22:27 15:59
11 Roar Myhre Kristiansand OK 54:31 +22:35 16:02
12 Kjell Sandåker IL Imås 56:29 +24:33 16:36
13 Øystein Dybesland Søgne og Songdalen OK 57:08 +25:12 16:48
14 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 57:50 +25:54 17:00
15 Trygve Løland Birkenes IL 58:10 +26:14 17:06
16 Rune Skogerbø IL Vindbjart 58:55 +26:59 17:19
17 Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK 59:35 +27:39 17:31
18 Morten Hulløen Kristiansand OK 59:56 +28:00 17:37
19 Fredrik Ording Høvdingen 1:00:29 +28:33 17:47
Bjørn Stormoen Birkenes IL diskvalifisert

Herrer 6

4 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 38:42 8:36
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 43:15 +4:33 9:36
3 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 43:24 +4:42 9:38
4 David Runde Kristiansand OK 44:10 +5:28 9:48
5 Per Olav Nærestad IF Trauma 45:08 +6:26 10:01
6 Kjell Arne Håland OK Sør 46:00 +7:18 10:13
7 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 47:02 +8:20 10:27
8 Kristian Reisersen Jensen Kristiansand OK 48:40 +9:58 10:48
9 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 50:26 +11:44 11:12
10 Halvor Vassbø IL Vindbjart 51:47 +13:05 11:30
11 Henrik Svaland Aas Kristiansand OK 52:45 +14:03 11:43
12 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 53:36 +14:54 11:54
13 Stein-Erik Scheie OK Sør 53:47 +15:05 11:57
14 Terje Urfjell IL Imås 54:22 +15:40 12:04
15 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 55:57 +17:15 12:26
16 John Runde Kristiansand OK 56:08 +17:26 12:28
17 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 1:00:07 +21:25 13:21
18 Oluf Bøckman Kristiansand OK 1:02:28 +23:46 13:52
19 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 1:02:49 +24:07 13:57
20 Esa Viitanen Turun Suunnistajat 1:07:46 +29:04 15:03
21 Bruno Nazário Kristiansand OK 1:09:08 +30:26 15:21
22 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:09:45 +31:03 15:30
Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK diskvalifisert
Thorbjørn Værp Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor