Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 6
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK / Marnardal IL
Dato: onsdag 4 mai 2016

Damer 2

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Schou OK Sør 41:08 19:35
2 Kristin Smith Erkleiv IL Vindbjart 43:25 +2:17 20:40

Damer 3

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Karin Stigemo IL Imås 55:46 24:14
2 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:00:04 +4:18 26:06
3 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:03:05 +7:19 27:25
Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK diskvalifisert

Damer 4

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 54:31 15:34
2 Bente Mestad Torridal IL 55:10 +0:39 15:45
3 Kari Timenes Laugen IL Imås 1:02:52 +8:21 17:57
4 Siri Økstad Oddersjaa SSK 1:05:06 +10:35 18:36
Ingvild Mulen Kristiansand OK diskvalifisert

Damer 6

4 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 43:59 8:58

Herrer 2

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 41:59 19:59

Herrer 3

2 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 48:44 21:11
2 Svein Eidet IL Vindbjart 58:05 +9:21 25:15
3 Bjørn A. Schou OK Sør 1:04:02 +15:18 27:50
4 Øyvind Andersen Marnardal IL 1:18:01 +29:17 33:55
Eirik Hodnemyr IL Vindbjart diskvalifisert

Herrer 4

3 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 1:03:45 18:12
2 Ove Kjetså Otra IL 1:05:49 +2:04 18:48
3 Atle Solheim Kristiansand OK 1:15:55 +12:10 21:41
4 Børje Svensson Marnardal IL 1:17:22 +13:37 22:06
5 Lillian Knaben Marnardal IL 1:17:23 +13:38 22:06
Pål Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Torbjørn Hodne Marnardal IL diskvalifisert

Herrer 5

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Vassbø IL Vindbjart 34:05 9:44
2 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 38:38 +4:33 11:02
3 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 39:29 +5:24 11:16
4 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 42:06 +8:01 12:01
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 42:42 +8:37 12:12
6 Roar Myhre Kristiansand OK 45:15 +11:10 12:55
7 Morten Hulløen Kristiansand OK 48:14 +14:09 13:46
8 Harald Eik Kristiansand OK 49:55 +15:50 14:15
9 Øyvin Simonsen IL Imås 50:29 +16:24 14:25
10 Arild Bjørkenes Marnardal IL 59:03 +24:58 16:52
11 Lars Peder Vaaje Marnardal IL 1:00:20 +26:15 17:14
12 John Øyslebø Marnardal IL 1:03:00 +28:55 18:00
13 Kristen Bue Marnardal IL 1:35:09 +1:01:04 27:11
14 Jørgen Sæbø Marnardal IL 1:37:19 +1:03:14 27:48

Herrer 6

4 900 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 34:43 7:05
2 David Runde Kristiansand OK 46:23 +11:40 9:27
3 Kjell Arne Håland OK Sør 46:32 +11:49 9:29
4 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 48:29 +13:46 9:53
5 John Runde Kristiansand OK 52:26 +17:43 10:42
6 Morten Jørgensen Kristiansand OK 53:15 +18:32 10:52
7 Viitanen Eesa TuS 56:40 +21:57 11:33
8 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 58:00 +23:17 11:50
9 Per Ivar Vaaje Marnardal IL 59:11 +24:28 12:04
10 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 1:01:13 +26:30 12:29
11 Peder Møll Marnardal IL 1:10:37 +35:54 14:24
Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor