Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 3
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: onsdag 13 april 2016

Damer 1

1 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Lene Hauge Hisøy OK 7:47 6:29
0 Kamilla Studsrud Hisøy OK 20:09 +12:22 16:47
0 Ingeborg Ånesland Birkenes IL 16:17 +8:30 13:34

Damer 2

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 27:21 12:25
2 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 28:11 +0:50 12:48
3 Aileen Runde Kristiansand OK 31:13 +3:52 14:11
4 Ingrid Mosfjell Birkenes IL 39:57 +12:36 18:09
5 Kristin Smith Erkleiv IL Vindbjart 44:23 +17:02 20:10

Damer 3

2 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mia Hirsch IF Trauma 16:50 6:44
2 Ada Helene Olsen IF Trauma 19:31 +2:41 7:48
3 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 21:54 +5:04 8:45
4 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 21:56 +5:06 8:46
5 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 22:53 +6:03 9:09
6 Fanny Skindlo IF Trauma 22:57 +6:07 9:10
7 Aina Vehusheia Birkenes IL 25:22 +8:32 10:08
8 Karin Steen IF Trauma 25:25 +8:35 10:10
9 Anne Karin Ribe Kristiansand OK 25:30 +8:40 10:12
10 Anne Karin Stigemo IL Imås 28:24 +11:34 11:21
11 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 29:05 +12:15 11:38
12 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 29:37 +12:47 11:50
13 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 29:57 +13:07 11:58
14 Ingeborg Bøbel IL Imås 31:25 +14:35 12:34
15 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 33:38 +16:48 13:27
16 Kristine Nygård Birkenes IL 35:15 +18:25 14:06
17 Gudveig Jørundland OK Sør 35:55 +19:05 14:22
18 Hanne Hermansen Kristiansand OK 36:52 +20:02 14:44
19 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 38:25 +21:35 15:22

Damer 4

3 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Hauge Hisøy OK 29:07 8:49
2 Ingvild Mulen Kristiansand OK 30:23 +1:16 9:12
3 Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 32:28 +3:21 9:50
4 Silje Kregnes Kristiansand OK 32:44 +3:37 9:55
5 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 37:11 +8:04 11:16
Gro Børte Kristiansand OK diskvalifisert
Tone Hirsch IF Trauma diskvalifisert
Kari Timenes Laugen IL Imås diskvalifisert

Damer 6

3 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Hauge Hisøy OK 28:23 7:16
2 Ida Aurebekk Torridal IL 31:10 +2:47 7:59
3 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 36:12 +7:49 9:16
4 Linn Carina Daland Kristiansand OK 41:08 +12:45 10:32
5 Åshild Simonsen IL Imås 41:34 +13:11 10:39

Herrer 1

1 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Hans Vehusheia Andersen Birkenes IL 19:25 16:10
0 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 13:37 11:20
0 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 13:37 11:20
0 Viljar Rognmo Galteland Otra IL 12:37 10:30
0 Emiil Nikolai Sigmond Birkenes IL 22:59 +3:34 19:09
0 Markus R Skåre Birkenes IL 23:01 +3:36 19:10

Herrer 2

2 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Nygård Birkenes IL 22:37 10:16
2 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 25:02 +2:25 11:22
3 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 25:24 +2:47 11:32
4 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 32:35 +9:58 14:48
5 Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 37:43 +15:06 17:08
6 Haakon Smith Eidet IL Vindbjart 42:35 +19:58 19:21
7 Fredrik Skovly IL Vindbjart 43:10 +20:33 19:37
Eirik Hodnemyr IL Vindbjart diskvalifisert

Herrer 3

2 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 24:42 9:52
2 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 27:35 +2:53 11:02
3 Iver Einersen Kjerland Øyestad IF allianse 28:29 +3:47 11:23
4 Rolf Øystein Andersen Hisøy OK 29:16 +4:34 11:42
5 Thomas Bjørnson Larsen NOTEAM 31:02 +6:20 12:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
6 Einar Jørundland OK Sør 32:10 +7:28 12:52
7 Reidar Grøsle Austre Moland IL 32:52 +8:10 13:08
8 Peter Rosendahl IL Vindbjart 34:21 +9:39 13:44
9 Odd Jakobsen Kristiansand OK 36:50 +12:08 14:44
Arild Jørgensen Oddersjaa SSK diskvalifisert

Herrer 4

3 300 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brage Takle Kristiansand OK 25:55 7:51
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 26:00 +0:05 7:52
2 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 26:00 +0:05 7:52
4 Inge Hauge Hisøy OK 26:57 +1:02 8:10
5 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 28:04 +2:09 8:30
6 Guttorm Nyhus Birkenes IL 29:51 +3:56 9:02
7 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 29:53 +3:58 9:03
8 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 31:42 +5:47 9:36
9 Atle Solheim Kristiansand OK 33:12 +7:17 10:03
10 Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK 33:24 +7:29 10:07
11 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 34:58 +9:03 10:35
12 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 35:14 +9:19 10:40
13 Jon A Bjørgum IL Vindbjart 35:22 +9:27 10:43
14 Svein Øderud Kristiansand OK 36:27 +10:32 11:02
15 Mardon Rødli Birkenes IL 36:58 +11:03 11:12
16 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 38:06 +12:11 11:32
17 Asle Kregnes Kristiansand OK 38:12 +12:17 11:34
18 Anund Nyhus Birkenes IL 41:15 +15:20 12:30
19 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 42:37 +16:42 12:54
20 Åge Aashamar Flosta IL 46:43 +20:48 14:09
21 Rolf Mikkelsen IL Imås 48:46 +22:51 14:46
Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

Herrer 5

3 300 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 22:11 6:43
2 John Hansen Kristiansand OK 23:01 +0:50 6:58
3 Kristen Ribe Kristiansand OK 24:26 +2:15 7:24
4 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 24:27 +2:16 7:24
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 24:43 +2:32 7:29
6 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 25:15 +3:04 7:39
7 Are Skindlo IF Trauma 25:20 +3:09 7:40
8 Tommy Mosfjell Birkenes IL 25:27 +3:16 7:42
9 Øyvind Bratland IF Trauma 25:30 +3:19 7:43
10 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 25:45 +3:34 7:48
11 Per Kristian Tømt IL Imås 25:46 +3:35 7:48
12 Øyvind Andersen Birkenes IL 26:12 +4:01 7:56
13 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 27:19 +5:08 8:16
14 Magnus Mosfjell Birkenes IL 27:44 +5:33 8:24
15 Roar Myhre Kristiansand OK 28:53 +6:42 8:45
16 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 29:06 +6:55 8:49
17 Rune Skogerbø IL Vindbjart 29:25 +7:14 8:54
18 Øyvin Simonsen IL Imås 30:08 +7:57 9:07
19 Kjell Sandåker IL Imås 33:20 +11:09 10:06
Knut Aurebekk Torridal IL diskvalifisert

Herrer 6

3 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Jørgensen Kristiansand OK 20:29 5:15
2 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 22:04 +1:35 5:39
3 Kristian R Jensen Kristiansand OK 24:12 +3:43 6:12
4 Asgeir R Jensen Birkenes IL 24:21 +3:52 6:14
5 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 24:30 +4:01 6:16
6 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 24:46 +4:17 6:21
7 David Runde Kristiansand OK 25:13 +4:44 6:27
8 Kristian Nyhus Birkenes IL 26:54 +6:25 6:53
9 Vegard Myhre Kristiansand OK 27:18 +6:49 7:00
10 Espen Birkenes Birkenes IL 27:59 +7:30 7:10
11 Kjell Arne Håland OK Sør 28:39 +8:10 7:20
12 Ernst Pytten Kristiansand OK 29:04 +8:35 7:27
13 John Runde Kristiansand OK 29:12 +8:43 7:29
14 Kristian Pytten Kristiansand OK 33:52 +13:23 8:41
Per Olav Nærestad IF Trauma diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor