Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 16 Aust
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 24 august 2016

Damer 1

1 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 11:25 7:30
2 Hedda Fjærbu Froland IL 13:17 +1:52 8:44
3 Kamilla Studsrud Hisøy OK 22:05 +10:40 14:31

Damer 2

2 470 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anniken Øverås IL Imås 26:54 10:53
2 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 29:11 +2:17 11:48
3 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 35:12 +8:18 14:15
4 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 40:10 +13:16 16:15
5 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 53:09 +26:15 21:31
6 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 53:33 +26:39 21:40
7 Karen Helsør Froland IL 1:00:40 +33:46 24:33

Damer 3

3 110 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 29:45 9:33
2 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 33:54 +4:09 10:54
3 Ada Helene Olsen IF Trauma 34:01 +4:16 10:56
4 Ingrid Bøylestad Landa Froland IL 38:31 +8:46 12:23
5 Fanny Skindlo IF Trauma 38:57 +9:12 12:31
6 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 41:02 +11:17 13:11
7 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 44:57 +15:12 14:27
8 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 47:49 +18:04 15:22
9 Henriette Olsen IF Trauma 49:07 +19:22 15:47
10 Karin Steen IF Trauma 49:12 +19:27 15:49
11 Ingeborg Bøbel IL Imås 51:24 +21:39 16:31
12 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 1:02:44 +32:59 20:10
13 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:14:00 +44:15 23:47
14 Mariann Bjørkli Øyestad IF allianse 2:14:18 +1:44:33 43:10

Damer 4

4 060 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Hauge Hisøy OK 50:26 12:25
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 51:29 +1:03 12:40
3 Kari Timenes Laugen IL Imås 1:10:04 +19:38 17:15

Damer 5

4 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:00:24 12:19

Damer 6

5 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 59:52 10:30
2 Malin Hauge Hisøy OK 1:02:06 +2:14 10:53
3 Silje Hauge Hisøy OK 1:07:10 +7:18 11:47

Herrer 1

1 520 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 8:59 5:54
2 Olav Landa Froland IL 10:23 +1:24 6:49
3 Trygve Landa Froland IL 17:40 +8:41 11:37
4 Vemund Bøylestad Froland IL 18:01 +9:02 11:51
5 Lars Landa Froland IL 18:03 +9:04 11:52
6 Jenny Skjerkholt Froland IL 18:17 +9:18 12:01
7 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 22:31 +13:32 14:48
8 Simon Terjesen Øyestad IF allianse 22:37 +13:38 14:52

Herrer 2

2 470 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Bøylestad Froland IL 19:33 7:54
2 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 30:08 +10:35 12:11
3 Torjus Larsen Lægreid IF Trauma 33:21 +13:48 13:30
4 Sander Øverås IL Imås 33:24 +13:51 13:31
5 Henrik Andreas Tømt IL Imås 35:38 +16:05 14:25
6 Benjamin Sætra Daland IL Express 37:13 +17:40 15:04
7 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 38:57 +19:24 15:46
8 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 40:02 +20:29 16:12
9 Elias Sælsbråten IF Trauma 40:06 +20:33 16:14
10 Finn Løvgren IL Express 57:48 +38:15 23:24
11 Vemund Helsør Froland IL 1:00:41 +41:08 24:34

Herrer 3

3 110 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Nilsen Vegårshei IL 31:12 10:01
2 Magnus Fossum IK Grane Arendal Orientering 34:54 +3:42 11:13
3 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 44:52 +13:40 14:25
4 Tony Halsall Otra IL 48:23 +17:11 15:33
5 Bjørn Bratland IF Trauma 48:52 +17:40 15:42
6 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 49:17 +18:05 15:50
7 Per Reidar Spieler IK Grane Arendal Orientering 50:13 +19:01 16:08
8 Geir Inge Gjeruldsen Øyestad IF allianse 50:26 +19:14 16:12
9 Tor Arvid Eskilt Hisøy OK 55:29 +24:17 17:50
10 Reidar Grøsle Austre Moland IL 56:45 +25:33 18:14
11 Isak Knutsen IF Trauma 56:51 +25:39 18:16
12 Øystein Bedford Pedersen IL Express 57:33 +26:21 18:30
13 Halvor Knutsen IF Trauma 1:00:29 +29:17 19:26
14 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:12:36 +41:24 23:20

Herrer 4

4 060 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Skindlo IF Trauma 49:31 12:11
2 Fredrik Studsrud Hisøy OK 51:09 +1:38 12:35
3 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 52:48 +3:17 13:00
4 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 53:36 +4:05 13:12
5 Arne Kristian Skiftenes IL Imås 54:36 +5:05 13:26
6 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 55:22 +5:51 13:38
7 Inge Hauge Hisøy OK 56:37 +7:06 13:56
8 Fredrik Monrad Olsen Flosta IL 57:25 +7:54 14:08
9 Eivind Fjærbu Froland IL 57:44 +8:13 14:13
10 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 59:58 +10:27 14:46
11 Georg Smedaas Noteam 1:00:31 +11:00 14:54
12 Kenneth Ånonsen Øyestad IF allianse 1:01:00 +11:29 15:01
13 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 1:05:25 +15:54 16:06
14 Geir Olav Hovde Hisøy OK 1:07:18 +17:47 16:34
15 Einar Kraft Myhren Hisøy OK 1:08:36 +19:05 16:53
16 Ove Kjetså Otra IL 1:09:46 +20:15 17:11
17 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 1:10:40 +21:09 17:24
18 Inge Skjævesland IF Trauma 1:10:57 +21:26 17:28
19 Widar Taxth Løland Hisøy OK 1:11:46 +22:15 17:40
20 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:14:26 +24:55 18:20
21 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:15:00 +25:29 18:28
22 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 1:15:43 +26:12 18:38
23 Erling Lauvrak IL Imås 1:20:44 +31:13 19:53

Herrer 5

4 900 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Nilsen Vegårshei IL 51:44 10:33
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 52:54 +1:10 10:47
3 Øyvind Bratland IF Trauma 53:02 +1:18 10:49
4 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 54:37 +2:53 11:08
5 Arild Flaten Vegårshei IL 54:59 +3:15 11:13
6 Per Kristian Tømt IL Imås 55:07 +3:23 11:14
7 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 56:09 +4:25 11:27
8 Svein Rosland Hope IL 1:00:24 +8:40 12:19
9 Øyvin Simonsen IL Imås 1:02:51 +11:07 12:49
10 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 1:05:33 +13:49 13:22
11 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 1:06:28 +14:44 13:33
12 Kjell Sandåker IL Imås 1:07:16 +15:32 13:43
13 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:08:58 +17:14 14:04
14 Paul Jensen Birkenes IL 1:10:15 +18:31 14:20
15 Norman Ugland Øyestad IF allianse 1:10:20 +18:36 14:21
16 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 1:15:04 +23:20 15:19
17 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:15:40 +23:56 15:26
18 Tor Olsen IF Trauma 1:16:49 +25:05 15:40

Herrer 6

5 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 47:34 8:20
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 50:32 +2:58 8:51
3 Asgeir Jensen Birkenes IL 57:29 +9:55 10:05
4 Erling Fredriksen IF Trauma 58:19 +10:45 10:13
5 Mats Henrik Sandnes Hope IL 59:42 +12:08 10:28
6 Terje Urfjell IL Imås 1:07:33 +19:59 11:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor