Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 8
Arrangørorganisasjoner: IL Express / Vest-Agder
Dato: onsdag 18 mai 2016

Damer 1

1 610 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Broes Damsgaard Hisøy OK 23:31 14:36
2 Kamilla Studsrud Hisøy OK 24:17 +0:46 15:04
3 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 28:09 +4:38 17:29
4 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 29:50 +6:19 18:31
5 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 30:04 +6:33 18:40
6 Kamilla Helsør Froland IL 31:35 +8:04 19:37
7 Åse Konst Elverum O-klubb 34:31 +11:00 21:26

Damer 2

2 130 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 25:49 12:07
2 Inger-Anne Vedå IL Express 25:54 +0:05 12:09
3 Lene Hauge Hisøy OK 28:55 +3:06 13:34
4 Anniken Øverås IL Imås 30:14 +4:25 14:11
5 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 31:33 +5:44 14:48
6 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 32:04 +6:15 15:03
7 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 32:24 +6:35 15:12
8 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 33:37 +7:48 15:46
9 Mariann Bjørkli Øyestad IF allianse 38:59 +13:10 18:18
10 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 41:24 +15:35 19:26
11 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 41:27 +15:38 19:27
12 Kaia Løschbrandt IK Grane Arendal Orientering 41:38 +15:49 19:32
13 Solveig Schou OK Sør 46:06 +20:17 21:38
14 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 1:00:28 +34:39 28:23
15 Nina Amundsen IL Express 1:01:50 +36:01 29:01

Damer 3

3 320 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada Helene Olsen IF Trauma 44:59 13:32
2 Mia Hirsch IF Trauma 47:54 +2:55 14:25
3 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 49:18 +4:19 14:50
4 Siri Økstad Oddersjaa SSK 54:04 +9:05 16:17
5 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 59:03 +14:04 17:47
6 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 1:03:43 +18:44 19:11
7 Fanny Skindlo IF Trauma 1:03:54 +18:55 19:14
8 Anne Karin Stigemo IL Imås 1:04:55 +19:56 19:33
9 Inger Skjævesland IF Trauma 1:06:16 +21:17 19:57
10 Tove Fossnes Hisøy OK 1:07:37 +22:38 20:21
11 Edith Fahre Hisøy OK 1:08:02 +23:03 20:29
12 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 1:08:48 +23:49 20:43
13 Gerd-Torun Rike Hisøy OK 1:09:49 +24:50 21:01
14 Else M Bredland SSOK 1:12:57 +27:58 21:58
15 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:14:47 +29:48 22:31
16 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:20:05 +35:06 24:07
17 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:20:23 +35:24 24:12
18 Karin Steen IF Trauma 1:26:13 +41:14 25:58
19 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:30:26 +45:27 27:14
Carla Freitas Brandt IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Damer 4

3 950 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Nærestad NOTEAM 43:11 10:55
2 Ingvild Mulen Kristiansand OK 45:19 +2:08 11:28
3 Tone Hirsch IF Trauma 52:34 +9:23 13:18
4 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 59:33 +16:22 15:04
5 Målfrid Konst Kristiansand OK 1:03:34 +20:23 16:05
6 Marianne Hauge Hisøy OK 1:07:07 +23:56 16:59
7 Åshild Simonsen IL Imås 1:09:54 +26:43 17:41
8 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 1:37:39 +54:28 24:43
Linn-Carina Daland Kristiansand OK diskvalifisert

Damer 6

7 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 1:23:39 11:17

Herrer 1

1 610 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Møklegård Phil IK Grane Arendal Orientering 21:31 13:21
2 Sigurd Lundøe Phil IK Grane Arendal Orientering 21:44 +0:13 13:29
3 Sondre Fjone Gautefall IL Imås 23:04 +1:33 14:19

Herrer 2

2 130 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin S Daland IL Express 25:03 11:45
2 Sander Øverås IL Imås 31:25 +6:22 14:44
3 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 33:02 +7:59 15:30
4 Henrik Andreas Tømt IL Imås 35:14 +10:11 16:32
5 Geir Inge Gjeruldsen Øyestad IF allianse 37:59 +12:56 17:49
6 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 39:13 +14:10 18:24
7 Audun Fahre Olstein Hisøy OK 40:10 +15:07 18:51
8 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 47:48 +22:45 22:26
9 Bo E Kjerland Øyestad IF allianse 50:36 +25:33 23:45

Herrer 3

3 320 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sivert Møklegård Pihl IK Grane Arendal Orientering 53:09 16:00
2 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 54:27 +1:18 16:24
3 Finn Tysland Johnsen IF Trauma 1:00:52 +7:43 18:20
4 Bjørn Bratland IF Trauma 1:03:36 +10:27 19:09
5 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 1:07:35 +14:26 20:21
6 Torgeir Hauge Øyestad IF allianse 1:08:22 +15:13 20:35
7 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:14:55 +21:46 22:33
8 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 1:16:11 +23:02 22:56
9 Reidar Grøsle AMIL 1:24:08 +30:59 25:20
Bjørn A. Schou OK Sør diskvalifisert

Herrer 4

3 950 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 41:20 10:27
2 Are Skindlo IF Trauma 44:26 +3:06 11:14
3 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 45:04 +3:44 11:24
4 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 46:33 +5:13 11:47
5 Norman Ugland Øyestad IF allianse 47:09 +5:49 11:56
6 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 48:07 +6:47 12:10
7 Hans Jakob Kløvstad IL Express 50:34 +9:14 12:48
8 Per Kristian Tømt IL Imås 51:08 +9:48 12:56
9 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 53:44 +12:24 13:36
10 Svein Harald Hansen OK Silsand 54:01 +12:41 13:40
11 Inge Hauge Hisøy OK 54:35 +13:15 13:49
12 Andreas Sælsbråten IF Trauma 54:38 +13:18 13:49
13 Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering 55:09 +13:49 13:57
14 Øistein Aamot IK Tjænest 1:00:14 +18:54 15:14
15 Kristen Daland IL Imås 1:01:50 +20:30 15:39
16 Trond Fossnes Hisøy OK 1:02:16 +20:56 15:45
17 Terje Wold OK Sør 1:03:00 +21:40 15:56
18 Ove Kjetså Otra IL 1:04:42 +23:22 16:22
19 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1:04:57 +23:37 16:26
20 Jan Værp SSOK 1:05:28 +24:08 16:34
21 Jan Johnsen Øyestad IF allianse 1:07:01 +25:41 16:57
22 Jan Tore Jørgensen OK Sør 1:08:05 +26:45 17:14
23 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 1:09:06 +27:46 17:29
24 Kjell Brevik IF Trauma 1:12:05 +30:45 18:14
25 Bjarte Sandve Hisøy OK 1:15:20 +34:00 19:04
26 Atle Solheim Kristiansand OK 1:21:05 +39:45 20:31
27 Erling Lauvrak IL Imås 1:21:52 +40:32 20:43
Helge Christensen Hisøy OK diskvalifisert
Per Magne Hoff Hisøy OK diskvalifisert
Inge Skjævesland IF Trauma diskvalifisert
Brage Takle Kristiansand OK diskvalifisert

Herrer 5

6 300 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 59:04 9:22
2 Fred Arne Sivertsen Kristiansand OK 1:10:30 +11:26 11:11
3 Ole Marius Sandnes Hope IL 1:11:20 +12:16 11:19
4 Dag Moe Kristiansand OK 1:13:43 +14:39 11:42
5 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 1:14:07 +15:03 11:45
6 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 1:15:18 +16:14 11:57
7 Øyvind Helsør Froland IL 1:15:21 +16:17 11:57
8 Glenn Ager Wick IK Grane Arendal Orientering 1:16:23 +17:19 12:07
9 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:20:05 +21:01 12:42
10 Øyvind Bratland IF Trauma 1:20:54 +21:50 12:50
11 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 1:21:15 +22:11 12:53
12 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:21:20 +22:16 12:54
13 Per T Terjesen Øyestad IF allianse 1:21:48 +22:44 12:59
14 Einar Eskilt Hisøy OK 1:23:46 +24:42 13:17
15 Mads H Sandnes Hope IL 1:23:57 +24:53 13:19
16 Øyvin Simonsen IL Imås 1:26:18 +27:14 13:41
17 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 1:30:06 +31:02 14:18
18 Kjell Sandåker IL Imås 1:41:41 +42:37 16:08
Harald Eik Kristiansand OK diskvalifisert
Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Herrer 6

7 410 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:05:21 8:49
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:08:58 +3:37 9:18
3 Terje Urfjell IL Imås 1:14:29 +9:08 10:03
4 Vetle Lynnebakken Kristiansand OK 1:21:31 +16:10 11:00
5 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 1:23:09 +17:48 11:13
6 Kjell Arne Håland OK Sør 1:31:53 +26:32 12:23
7 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 1:42:36 +37:15 13:50
Ståle Thortveit SSOK diskvalifisert

Nybegynner 1

1 610 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sander Duus IK Grane Arendal Orientering fullført
Adriana Eik Kristiansand OK fullført
Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering fullført
Hannah Solberg Froland IL fullført
Kristin Daniela Solberg Froland IL fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor