Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 4
Arrangørorganisasjoner: IF Trauma / Vest-Agder
Dato: onsdag 20 april 2016

Damer 1

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 20:25 10:44
0 Anniken Fossnes Hisøy OK 22:19 +1:54 11:44
0 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 39:50 +19:25 20:57
0 Linnea Moen IF Trauma 22:08 +1:43 11:38
0 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 26:37 +6:12 14:00
0 Marit Elise Smith Eidet IL Vindbjart 17:42 9:18
0 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 30:13 +9:48 15:54
0 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 30:07 +9:42 15:51

Damer 2

2 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea Moen IF Trauma 23:22 11:07
2 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 24:53 +1:31 11:50
3 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 25:08 +1:46 11:58
4 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 25:17 +1:55 12:02
5 Gunn Jones IK Grane Arendal Orientering 25:54 +2:32 12:20
6 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 26:34 +3:12 12:39
7 Helle Ruhaven Hisøy OK 29:38 +6:16 14:06
8 Kristin Smith Erkleiv IL Vindbjart 31:06 +7:44 14:48
9 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 32:03 +8:41 15:15
10 Gerd Yttervik Hisøy OK 32:09 +8:47 15:18
11 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 36:58 +13:36 17:36
12 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 42:08 +18:46 20:03
13 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 42:12 +18:50 20:05
14 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 1:01:07 +37:45 29:06

Damer 3

2 300 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 24:44 10:45
2 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 25:47 +1:03 11:12
3 Cathrine Fossnes Hisøy OK 26:21 +1:37 11:27
4 Karin Steen IF Trauma 27:23 +2:39 11:54
5 Tove Fossnes Hisøy OK 27:35 +2:51 11:59
6 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 28:02 +3:18 12:11
7 Thea Terjesen Øyestad IF allianse 30:10 +5:26 13:06
8 Anne Karin Stigemo IL Imås 30:58 +6:14 13:27
9 Ingeborg Bøbel IL Imås 31:32 +6:48 13:42
10 Gerd-Torun Rike Hisøy OK 34:50 +10:06 15:08
11 Aileen Runde Kristiansand OK 36:02 +11:18 15:40
Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse diskvalifisert
Mia Hirsch IF Trauma diskvalifisert
Ada Helene Olsen IF Trauma diskvalifisert
Fanny Skindlo IF Trauma diskvalifisert

Damer 4

2 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 21:14 9:13
2 Marianne Hauge Hisøy OK 22:18 +1:04 9:41
3 Målfrid Konst Kristiansand OK 22:29 +1:15 9:46
4 Arnhild Bråten Vegårshei IL 22:44 +1:30 9:53
5 Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 23:56 +2:42 10:24
6 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 27:01 +5:47 11:44
7 Henriette Olsen IF Trauma 27:15 +6:01 11:50
8 Ragnhild Hald Kristiansand OK 27:43 +6:29 12:03
9 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 28:44 +7:30 12:29
10 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 29:19 +8:05 12:44
11 Elisabeth Nærestad IF Trauma 31:45 +10:31 13:48

Damer 5

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 17:21 7:32
2 Julie Nærestad Vegårshei IL 20:46 +3:25 9:01

Damer 6

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 22:18 8:15
2 Malin Hauge Hisøy OK 25:09 +2:51 9:18

Herrer 1

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 22:34 11:52
0 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 29:03 +6:29 15:17
0 Haakon Smith Eidet IL Vindbjart 18:09 9:33
0 Amund Fossnes Hisøy OK 17:44 9:20
0 Viljar Galteland Otra IL 22:48 +0:14 12:00
0 Torjus Larsen Lægreid IF Trauma 16:12 8:31
0 Sondre Rose IF Trauma 26:04 +3:30 13:43
0 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 25:34 +3:00 13:27

Herrer 2

2 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 21:35 10:16
2 Erling Bakke IF Trauma 22:45 +1:10 10:50
3 Sigurd Pihl IK Grane Arendal Orientering 25:37 +4:02 12:11
4 Theo Trommestad IF Trauma 26:17 +4:42 12:30
5 Johannes Ruhaven Hisøy OK 29:28 +7:53 14:01
6 Benjamin Daland IL Express 30:38 +9:03 14:35
7 Lars Røilid IF Trauma 32:21 +10:46 15:24
8 Henrik Andreas Tømt IL Imås 34:42 +13:07 16:31
9 Peder Pedersen IK Grane Arendal Orientering 35:46 +14:11 17:01
10 Tobias Skindlo Taraldsen Hisøy OK 49:18 +27:43 23:28
11 Finn Løvgren IL Express 53:28 +31:53 25:27
12 Bo Einersen Kjerland Øyestad IF allianse 55:16 +33:41 26:19
13 Sindre Aarøy Øyestad IF allianse 55:42 +34:07 26:31

Herrer 3

2 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Knutsen IF Trauma 25:28 11:04
2 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 25:40 +0:12 11:09
3 Torstein Thorsen Ekern Hisøy OK 27:25 +1:57 11:55
4 Bjørn Bratland IF Trauma 28:40 +3:12 12:27
4 Halvor Knutsen IF Trauma 28:40 +3:12 12:27
6 Rolf Øystein Andersen Hisøy OK 28:42 +3:14 12:28
7 Reidar Grøsle Austre Moland IL 29:37 +4:09 12:52
8 Thomas Fossnes Hisøy OK 30:31 +5:03 13:16
9 Stein Olav Kjerland Øyestad IF allianse 34:19 +8:51 14:55
10 Thomas Bjørnson Larsen Øyestad IF allianse 34:59 +9:31 15:12
Matthew Jones IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Sivert Pihl IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Herrer 4

2 300 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Takle Kristiansand OK 19:31 8:29
2 Jan Egil Hagli IK Grane Arendal Orientering 20:17 +0:46 8:49
3 Torbjørn Trommestad IF Trauma 21:25 +1:54 9:18
4 Vidar Taxth Løland Hisøy OK 21:40 +2:09 9:25
5 Kjell Brevik IF Trauma 22:01 +2:30 9:34
6 Pål Runde Kristiansand OK 22:30 +2:59 9:46
7 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 23:14 +3:43 10:06
8 Cato Moen IF Trauma 24:01 +4:30 10:26
8 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 24:01 +4:30 10:26
10 Stein Reinholt Jensen Lia IL 24:15 +4:44 10:32
11 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 24:26 +4:55 10:37
12 Svein Øderud Kristiansand OK 24:45 +5:14 10:45
13 Inge Hauge Hisøy OK 25:06 +5:35 10:54
14 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 26:22 +6:51 11:27
15 Tor Arvid Eskilt Hisøy OK 29:20 +9:49 12:45
16 Erling Lauvrak IL Imås 29:38 +10:07 12:53
17 Åge Aashamar Flosta IL 30:56 +11:25 13:26
18 Dag Pettersen IL Express 31:37 +12:06 13:44
19 Karl Jørgen Songedal IL Imås 31:38 +12:07 13:45
20 Olav Røysland IK Grane Arendal Orientering 35:28 +15:57 15:25
21 Egil Fossum IK Grane Arendal Orientering 40:00 +20:29 17:23
Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Kristen Daland IL Imås diskvalifisert
Ragnar Fremmerlid IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Jan Johnsen Øyestad IF allianse diskvalifisert
Rolf Mikkelsen IL Imås diskvalifisert
Inge Skjævesland IF Trauma diskvalifisert

Herrer 5

2 700 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Bratland IF Trauma 21:49 8:04
2 Anders Vestøl Vegårshei IL 22:24 +0:35 8:17
3 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 22:37 +0:48 8:22
4 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 22:42 +0:53 8:24
5 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 23:46 +1:57 8:48
6 Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 24:16 +2:27 8:59
6 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 24:16 +2:27 8:59
8 Norman Ugland Øyestad IF allianse 24:37 +2:48 9:07
9 Asgeir Jensen Birkenes IL 25:17 +3:28 9:21
10 Per Kristian Tømt IL Imås 25:52 +4:03 9:34
11 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 25:55 +4:06 9:35
12 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 26:04 +4:15 9:39
13 Einar Eskilt Hisøy OK 26:19 +4:30 9:44
14 Are Skindlo IF Trauma 26:24 +4:35 9:46
15 Øyvind Helsør Froland IL 26:39 +4:50 9:52
16 Geir Bråten Vegårshei IL 27:06 +5:17 10:02
17 Kjell Sandåker IL Imås 29:02 +7:13 10:45
18 Gunnar Dag Tørå IK Grane Arendal Orientering 29:23 +7:34 10:52
19 Øyvin Simonsen IL Imås 29:28 +7:39 10:54
20 Svein Rosland Hope IL 29:50 +8:01 11:02
21 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 29:52 +8:03 11:03
22 Øystein Vågsnes IF Trauma 30:47 +8:58 11:24
23 Andreas Sælsbråten IF Trauma 32:13 +10:24 11:55
Jon Bjørgum Kristiansand OK diskvalifisert
Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse diskvalifisert

Herrer 6

2 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Nilsen Vegårshei IL 19:05 7:04
1 Per Olav Nærestad IF Trauma 19:05 7:04
3 David Runde Kristiansand OK 19:35 +0:30 7:15
4 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 20:33 +1:28 7:36
5 Kristian Pytten Kristiansand OK 25:46 +6:41 9:32
Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK diskvalifisert
Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

Nybegynner 1

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Julia B. Damsgaard Hisøy OK fullført
Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering fullført
Erik B. Damsgaard Hisøy OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor