Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK Karusell løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK Karusell løp 1
Arrangørorganisasjoner: IL Imås / Vest-Agder
Dato: onsdag 6 april 2016

Damer 1

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 11:33
2 Hannah Damsgaard Hisøy OK 19:10 +7:37
3 Selma White Søgne og Songdalen OK 22:06 +10:33
4 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 23:10 +11:37
5 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 30:06 +18:33
6 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 30:07 +18:34

Damer 2

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 22:56
2 Anniken Øverås IL Imås 23:10 +0:14
3 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 23:47 +0:51
4 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 26:53 +3:57
5 Edith Fahre Hisøy OK 28:24 +5:28
6 Lene Hauge Hisøy OK 29:06 +6:10
7 Aisha Linda Hisøy OK 29:28 +6:32
8 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 30:00 +7:04
9 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 31:57 +9:01
10 Gunda Bringsverd Lia IL 32:35 +9:39
10 Wenche Ulvshus IL Imås 32:35 +9:39
12 Hanne Hermansen Kristiansand OK 36:31 +13:35
13 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 36:51 +13:55
14 Kaia Løschbrandt IK Grane Arendal Orientering 36:55 +13:59
15 Astrid White Søgne og Songdalen OK 40:10 +17:14
16 Karen Helsør Froland IL 1:00:05 +37:09
17 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 1:02:47 +39:51
18 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 1:13:51 +50:55
Lise Pettersen Torridal IL diskvalifisert

Damer 3

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mia Hirsch IF Trauma 42:00
2 Gro Børte Kristiansand OK 48:01 +6:01
3 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 48:57 +6:57
4 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 49:21 +7:21
5 Karin Steen IF Trauma 51:33 +9:33
6 Tove Fossnes Hisøy OK 52:39 +10:39
7 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 53:28 +11:28
8 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 56:06 +14:06
9 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 58:29 +16:29
10 Ada Helene Olsen IF Trauma 59:04 +17:04
11 Carla Freitas Brandt IK Grane Arendal Orientering 1:00:00 +18:00
12 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:01:23 +19:23
13 Anne Karin Stigemo IL Imås 1:02:43 +20:43
14 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:06:15 +24:15
15 Henriette Olsen IF Trauma 1:07:44 +25:44
16 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:10:53 +28:53
17 Fanny Skindlo IF Trauma 1:12:31 +30:31
18 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1:14:37 +32:37
19 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 1:20:45 +38:45

Damer 4

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingvild Mulen Kristiansand OK 50:28
2 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 50:41 +0:13
3 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 51:13 +0:45
4 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 51:53 +1:25
5 Kari Timenes Laugen IL Imås 54:58 +4:30
6 Marianne Hauge Hisøy OK 55:52 +5:24
7 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 57:09 +6:41
8 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 1:00:02 +9:34
9 Målfrid Konst Kristiansand OK 1:04:59 +14:31
10 Tone Hirsch IF Trauma 1:07:26 +16:58
11 Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 1:20:03 +29:35

Damer 5

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 50:15

Damer 6

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 52:39
2 Silje Hauge Hisøy OK 57:26 +4:47
3 Christina White Søgne og Songdalen OK 58:14 +5:35
4 Malin Hauge Hisøy OK 58:17 +5:38
5 Ida Aurebekk Torridal IL 58:21 +5:42
6 Åshild Simonsen IL Imås 1:04:20 +11:41

Herrer 1

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 17:28
2 Ben Jones IK Grane Arendal Orientering 30:00 +12:32
2 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 30:00 +12:32

Herrer 2

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Fahre Ulstein Hisøy OK 20:49
2 Sander Øverås IL Imås 22:36 +1:47
3 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 24:38 +3:49
4 Morten Rognmo IK Grane Arendal Orientering 24:56 +4:07
5 Peder Kristen Pedersen IK Grane Arendal Orientering 25:38 +4:49
6 Henrik Andreas Tømt IL Imås 27:21 +6:32
7 Odd Jakobsen Kristiansand OK 38:10 +17:21
8 Erliing Bakke IF Trauma 40:26 +19:37

Herrer 3

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Takle Kristiansand OK 45:23
2 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 48:05 +2:42
3 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 48:10 +2:47
4 Matthew Jones IK Grane Arendal Orientering 48:40 +3:17
5 Reidar Grøsle Austre Moland IL 50:40 +5:17
6 Stein Olav Kjelland Øyestad IF allianse 52:47 +7:24
7 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 52:53 +7:30
8 Magnus Torsvik IL Imås 53:13 +7:50
9 Isak Knutsen IF Trauma 58:47 +13:24
10 Halvor Knutsen IF Trauma 59:23 +14:00
11 Rolf Øystein Andersen Hisøy OK 1:03:54 +18:31
12 Harald Øverås IL Imås 1:14:13 +28:50
13 Bjarte Sande Hisøy OK 1:17:43 +32:20
14 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 1:19:48 +34:25
15 Thomas B Larsen Øyestad IF allianse 1:41:30 +56:07
Bo E Kjerland Øyestad IF allianse brutt

Herrer 4

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 41:30
2 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 47:33 +6:03
3 Harald Eik Kristiansand OK 47:52 +6:22
4 Øistein Aamodt IKT-tjenesten 49:24 +7:54
5 Kjell Sandåker IL Imås 49:50 +8:20
6 Inge Hauge Hisøy OK 55:50 +14:20
7 Widar Taxth Løland Hisøy OK 56:42 +15:12
8 Jan Petter Laugen IL Imås 59:51 +18:21
9 Steinar Sunde Søgne og Songdalen OK 1:00:21 +18:51
10 Per Magne Hoff Hisøy OK 1:01:09 +19:39
11 Atle Solheim Kristiansand OK 1:01:20 +19:50
12 Stein R. Jensen Lia IL 1:05:45 +24:15
13 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 1:07:21 +25:51
14 Fredrik Studsrud Hisøy OK 1:09:18 +27:48
15 Jon A Bjørgum IL Vindbjart 1:09:51 +28:21
16 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:13:06 +31:36
17 Erling Lauvrak IL Imås 1:13:08 +31:38
18 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 1:15:19 +33:49
19 Rolf Mikkelsen IL Imås 1:20:40 +39:10
20 Magne Blågestad IK Grane Arendal Orientering 1:23:21 +41:51
21 Dag Pettersen IL Express 1:24:48 +43:18
22 Olav Røysland IK Grane Arendal Orientering 1:27:31 +46:01
23 Odd Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:31:52 +50:22
24 Hans Martin Skovly IL Vindbjart 1:32:03 +50:33
Svein Øderud Kristiansand OK diskvalifisert

Herrer 5

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 44:26
2 Jan Vidar Wernersen Øyestad IF allianse 49:50 +5:24
3 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 50:28 +6:02
4 John Runde Kristiansand OK 53:28 +9:02
5 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 54:03 +9:37
6 Øyvind Helsør Froland IL 54:23 +9:57
7 Rune Pedersen IK Grane Arendal Orientering 54:43 +10:17
8 Are Skindlo IF Trauma 55:57 +11:31
9 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 56:13 +11:47
10 Geir Bråten Vegårshei IL 56:28 +12:02
11 Svein Rosland Hope IL 58:13 +13:47
12 Rune Kittelsen Kristiansand OK 58:22 +13:56
13 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 59:30 +15:04
14 Geir Henrik Hirsch IF Trauma 1:00:01 +15:35
15 Per Torstein Terjesen Øyestad IF allianse 1:01:03 +16:37
16 Anders Vestøl Vegårshei IL 1:04:16 +19:50
17 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1:07:37 +23:11
18 Dag Moe Kristiansand OK 1:09:21 +24:55
19 Kristian Skovly IL Vindbjart 1:11:33 +27:07
Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert
Øyvin Simonsen IL Imås diskvalifisert

Herrer 6

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Olav Nærestad IF Trauma 37:42
2 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 39:20 +1:38
3 Jostein Moe Torridal IL 40:18 +2:36
4 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 42:15 +4:33
5 Terje Urfjell IL Imås 42:46 +5:04
6 Stig Dalsøren Kristiansand OK 43:25 +5:43
7 Kjell Arne Håland OK Sør 43:54 +6:12
8 Magnus Johnsson IK Grane Arendal Orientering 46:50 +9:08
9 Oluf Bøckman Kristiansand OK 49:39 +11:57
10 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 50:01 +12:19
11 Rune Strandberg IL Vindbjart 53:12 +15:30
12 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 56:42 +19:00
13 Kristian Pytten Kristiansand OK 57:29 +19:47
14 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 58:01 +20:19
15 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 58:34 +20:52

Nybegynner 1

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sander Duus IK Grane Arendal Orientering fullført
Sandra Sofie Tømt IL Imås fullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor