Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom AAOK/VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom AAOK/VAOK
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 mai 2016

N-åpen

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Jenny Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 36:47 22:59
Jørgen Flaten Vegårshei IL 23:52 14:55
Anniken Fossnes Hisøy OK 35:39 22:16
Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma 37:27 23:24
Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 37:12 23:15

D -10

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Agnes Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 31:13 18:21
Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 21:51 12:51
Elena Rosseland Skadberg Birkenes IL 25:03 14:44
Selma White Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

D 11-12

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid White Søgne og Songdalen OK 31:12 13:00
2 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 33:44 +2:32 14:03
3 Maria Kostøl Kristiansand OK 36:23 +5:11 15:09
4 Maria Stødle Kristiansand OK 38:34 +7:22 16:04
5 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 46:57 +15:45 19:33
6 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 1:16:11 +44:59 31:44
7 Kaia Løschbrandt IK Grane Arendal Orientering 1:16:12 +45:00 31:45

D 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomine Flaten Vegårshei IL 26:59 15:52

D 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mia Hirsch IF Trauma 26:30 11:02
2 Ada Helene Olsen IF Trauma 40:59 +14:29 17:04
3 Karin Steen IF Trauma 43:26 +16:56 18:05
Fanny Skindlo IF Trauma diskvalifisert

D 13-16C

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK 32:51 13:41
2 Sara Stray Kristiansand OK 34:41 +1:50 14:27
3 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 44:31 +11:40 18:32
4 Ingrid Mosfjell Birkenes IL 46:32 +13:41 19:23

D 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malin Hauge Hisøy OK 40:48 12:45
2 Silje Kregnes Kristiansand OK 45:28 +4:40 14:12
3 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 51:42 +10:54 16:09
4 Inga Stødle Kristiansand OK 52:36 +11:48 16:26
5 Henriette Olsen IF Trauma 1:03:00 +22:12 19:41

D 17-B

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aileen Runde Kristiansand OK 56:10 23:24
2 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 58:10 +2:00 24:14

D 17-C

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Schou OK Sør 43:29 18:07
2 Cathrine Fossnes Hisøy OK 51:50 +8:21 21:35
3 Helle Ruhaven Hisøy OK 59:40 +16:11 24:51

D 17-20

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 36:54 10:32
2 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 49:13 +12:19 14:03

D 21-

4 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 37:11 9:17
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 39:16 +2:05 9:49
3 Una Glende Janson Kristiansand OK 49:47 +12:36 12:26

D 40-

3 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 42:52 12:14
2 Christina White Søgne og Songdalen OK 43:50 +0:58 12:31
3 Marianne Hauge Hisøy OK 47:03 +4:11 13:26
4 Målfrid Konst Kristiansand OK 50:56 +8:04 14:33
5 Tone Hirsch IF Trauma 55:17 +12:25 15:47
6 Gro Børte Kristiansand OK 59:14 +16:22 16:55

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Fossnes Hisøy OK 1:00:26 18:53
2 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 1:04:08 +3:42 20:02

D 60-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 44:58 16:03
2 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 57:23 +12:25 20:29
3 Aud Bull Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 1:01:38 +16:40 22:00

D 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:07:59 24:16

H -10

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lars Kostøl Kristiansand OK 15:54 9:21

H 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Andreas Tømt IL Imås 44:09 18:23

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 20:34 12:05
2 Fredrik Pytten Kristiansand OK 29:45 +9:11 17:30

H 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 28:39 11:56
2 Brage Takle Kristiansand OK 37:14 +8:35 15:30
3 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 37:19 +8:40 15:32
4 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 44:59 +16:20 18:44

H 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Nilsen Vegårshei IL 26:45 11:08
2 Eirik Hodnemyr IL Vindbjart 34:16 +7:31 14:16
3 Johannes Ruhaven Hisøy OK 42:02 +15:17 17:30

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Jørgen Åmdal Kristiansand OK 14:12 8:21

H 15-16

3 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 25:10 7:11
2 Kristian Pytten Kristiansand OK 35:19 +10:09 10:05
3 Magnus Mosfjell Birkenes IL 36:36 +11:26 10:27
4 David Runde Kristiansand OK 37:46 +12:36 10:47
5 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 40:42 +15:32 11:37
6 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 43:55 +18:45 12:32
7 Jonas Myhre Kristiansand OK 58:02 +32:52 16:34
8 Mardon Rødli Birkenes IL 1:15:18 +50:08 21:30
9 Anund Nyhus Birkenes IL 1:16:24 +51:14 21:49

H 15-16B

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Peder Hovde Hisøy OK 52:28 21:51
2 Thomas H Fossnes Hisøy OK 1:14:56 +22:28 31:13

H 17-A kort

3 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Svaland Aas Kristiansand OK 37:02 10:34
2 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 44:08 +7:06 12:36
3 Bruno Nazário Kristiansand OK 49:53 +12:51 14:15
4 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 1:00:53 +23:51 17:23
Jesse White Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

H 17-B

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Jørgensen Oddersjaa SSK 39:21 16:23
2 Markus H Fossnes Hisøy OK 1:02:29 +23:08 26:02
3 Tore Henriksen Hisøy OK 1:13:03 +33:42 30:26

H 17-20

4 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 31:32 7:53
2 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 32:16 +0:44 8:04
3 Marius Pytten Kristiansand OK 32:29 +0:57 8:07
4 Ole Kostøl Kristiansand OK 33:23 +1:51 8:20
5 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 33:37 +2:05 8:24
6 Are Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 36:57 +5:25 9:14
7 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 37:50 +6:18 9:27
8 Vegard Myhre Kristiansand OK 38:42 +7:10 9:40
9 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 41:24 +9:52 10:21
10 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 49:51 +18:19 12:27
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK diskvalifisert
Kristian Nyhus Birkenes IL diskvalifisert

H 21-

4 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 31:35 6:26
2 Christian Bøen Kristiansand OK 35:02 +3:27 7:08
3 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 35:32 +3:57 7:15
4 Jon Nilsen Vegårshei IL 37:27 +5:52 7:38
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 37:44 +6:09 7:42
6 Morten Jørgensen Kristiansand OK 38:20 +6:45 7:49
7 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 40:22 +8:47 8:14
8 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 44:20 +12:45 9:02
9 Terje Urfjell IL Imås 45:51 +14:16 9:21
10 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 45:56 +14:21 9:22
11 Tor Åmdal Kristiansand OK 47:01 +15:26 9:35
12 Glenn Ager-Wick IK Grane Arendal Orientering 48:44 +17:09 9:56
13 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 51:58 +20:23 10:36
14 Håvard Nilsen Vegårshei IL 59:53 +28:18 12:13
Stein-Erik Scheie OK Sør diskvalifisert
Per Kristian Tømt IL Imås diskvalifisert
Stig Dalsøren Kristiansand OK diskvalifisert

H 40-

4 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjell Arne Håland OK Sør 37:39 9:24
2 Idar Tveit Otra IL 40:08 +2:29 10:02
3 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 42:56 +5:17 10:44
4 Martin Bjørkenes Hisøy OK 44:54 +7:15 11:13
5 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 45:47 +8:08 11:26
6 Kristian Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 51:06 +13:27 12:46
7 Asle Åsmul Birkenes IL 52:54 +15:15 13:13
8 Ernst Pytten Kristiansand OK 54:12 +16:33 13:33
9 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 59:15 +21:36 14:48
10 Arild Flaten Vegårshei IL 1:00:58 +23:19 15:14
11 Inge Hauge Hisøy OK 1:03:07 +25:28 15:46
12 Trond Fossnes Hisøy OK 1:07:47 +30:08 16:56
13 Ove Kjetså Otra IL 1:11:34 +33:55 17:53
14 Roar Myhre Kristiansand OK 1:15:30 +37:51 18:52
15 Geir Olav Hovde Hisøy OK 1:25:37 +47:58 21:24
Geir Jonny Ringvoll IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert

H 50-

3 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 33:19 9:31
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 34:34 +1:15 9:52
3 Steinar Aas Birkenes IL 38:27 +5:08 10:59
4 John Hansen Kristiansand OK 38:51 +5:32 11:06
5 Svein Vigemyr Oddersjaa SSK 40:02 +6:43 11:26
6 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 40:35 +7:16 11:35
7 Helge Hodnemyr IL Vindbjart 41:57 +8:38 11:59
8 Morten Hulløen Kristiansand OK 43:00 +9:41 12:17
9 Jens Arild Kroken Vegårshei IL 43:05 +9:46 12:18
10 Guttorm Nyhus Birkenes IL 47:21 +14:02 13:31
11 Asle Kregnes Kristiansand OK 53:17 +19:58 15:13
12 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:05:04 +31:45 18:35
13 Einar Krafft Myhren Hisøy OK 1:09:18 +35:59 19:48

H 60-

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 35:36 11:07
2 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 35:57 +0:21 11:14
3 Øyvin Simonsen IL Imås 37:45 +2:09 11:47
4 Kjell Walter Sørensen IK Grane Arendal Orientering 40:09 +4:33 12:32
5 Kjell Sandåker IL Imås 53:23 +17:47 16:40
6 Karl Jørgen Songedal IL Imås 59:45 +24:09 18:40
7 Morten Benestad IK Grane Arendal Orientering 1:18:51 +43:15 24:38
Åge Aashamar Flosta IL diskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørn Torbjørnsen IK Grane Arendal Orientering 37:00 13:12
2 Bjørn A. Schou OK Sør 41:47 +4:47 14:55
3 Per Reidar Spieler IK Grane Arendal Orientering 43:25 +6:25 15:30
4 Ronald Bjerva Drangedal OL 45:46 +8:46 16:20
5 Bjørn Bratland IF Trauma 49:26 +12:26 17:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor