Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 14
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: onsdag 29 juni 2016

Damer 3

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 48:50 16:16
2 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 1:13:11 +24:21 24:23
3 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:19:26 +30:36 26:28
4 Gudveig Jørundland OK Sør 1:35:58 +47:08 31:59
5 Aileen Runde Kristiansand OK 1:41:56 +53:06 33:58

Damer 4

3 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Kregnes Kristiansand OK 49:05 14:26
2 Ingvild Mulen Kristiansand OK 50:55 +1:50 14:58

Damer 5

3 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Nærestad Vegårshei IL 43:10 12:41

Damer 6

4 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:03:37 13:32

Herrer 2

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Anthony Halsall Otra IL 46:17 19:17

Herrer 3

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Egil Johannessen IL Høvdingen 51:37 17:12
2 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 52:18 +0:41 17:26
3 Sander  Vaksvik Skaare Kristiansand OK 58:32 +6:55 19:30
4 Einar Jørundland OK Sør 1:12:02 +20:25 24:00

Herrer 4

3 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 49:58 14:41
2 Helge Knudsen Haarr Oddersjaa SSK 51:11 +1:13 15:03
3 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 54:44 +4:46 16:05
4 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 56:26 +6:28 16:35
5 Børje Svensson Marnardal IL 1:00:45 +10:47 17:52
6 Terje Wold OK Sør 1:01:11 +11:13 17:59
7 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 1:02:01 +12:03 18:14
8 Knut Skjæveland Ganddal IL 1:04:59 +15:01 19:06
9 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 1:07:17 +17:19 19:47
10 Jørgen Sæbø Marnardal IL 1:23:25 +33:27 24:32

Herrer 5

3 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Moe Jostein Torridal 30:11 8:52
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 40:00 +9:49 11:45
3 Knut Aurebekk Torridal 40:14 +10:03 11:50
4 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 45:35 +15:24 13:24
5 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 46:48 +16:37 13:45
6 Øyvin Simonsen IL Imås 47:12 +17:01 13:52
7 Espen Johannessen IL Høvdingen 50:52 +20:41 14:57
8 Pål  Runde Kristiansand OK 51:50 +21:39 15:14
9 Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK 52:07 +21:56 15:19
10 Atle Solheim Kristiansand OK 1:22:19 +52:08 24:12

Herrer 6

4 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 41:04 8:44
2 Per Olav Nærestad IF Trauma 44:59 +3:55 9:34
3 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 46:49 +5:45 9:57
4 David Runde Kristiansand OK 50:07 +9:03 10:39
5 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:03:12 +22:08 13:26
6 Esa Viitanen Turun Suunnistajat 1:10:54 +29:50 15:05
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor