Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-VAOK karusell løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 12
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Torridal IL
Dato: onsdag 15 juni 2016

Damer 2

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid White Søgne og Songdalen OK 34:33 16:27
2 Solveig Schou OK Sør 37:03 +2:30 17:38
3 Liv Skretting Torridal IL 1:07:33 +33:00 32:10

Damer 3

2 400 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 44:32 18:33
2 Unni Myhre Oddersjaa SSK 46:10 +1:38 19:14
3 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 52:46 +8:14 21:59
4 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 56:58 +12:26 23:44
5 Lise Pettersen Torridal IL 57:53 +13:21 24:07
6 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:06:31 +21:59 27:42
7 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 1:07:55 +23:23 28:17
8 Brit Ingeborg Danielsen Oddersjaa SSK 1:08:30 +23:58 28:32
9 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 1:13:27 +28:55 30:36
10 Hanne Hermansen Kristiansand OK 1:47:52 +1:03:20 44:56
11 Aileen Runde Kristiansand OK 1:53:14 +1:08:42 47:10
Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK diskvalifisert

Damer 5

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Kregnes Kristiansand OK 49:42 14:37
2 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 54:10 +4:28 15:55
3 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 54:59 +5:17 16:10
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 56:25 +6:43 16:35
5 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 59:35 +9:53 17:31
6 Kari Timenes Laugen IL Imås 1:10:34 +20:52 20:45
7 Inga Stødle Kristiansand OK 1:32:38 +42:56 27:14
Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert

Damer 6

4 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Hauge Hisøy OK 54:49 11:55
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 56:47 +1:58 12:20
3 Malin Hauge Hisøy OK 1:03:23 +8:34 13:46
4 Christina White Søgne og Songdalen OK 1:15:40 +20:51 16:26
5 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 1:21:42 +26:53 17:45

Herrer 2

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Floke Bredland Søgne og Songdalen OK 37:11 17:42
2 Markus Omdal Tharaldsen IL Vindbjart 57:42 +20:31 27:28

Herrer 3

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Hodne Oddersjaa SSK 40:19 16:47
2 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 44:40 +4:21 18:36
3 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 50:02 +9:43 20:50
4 Tore Berntsen Søgne og Songdalen OK 50:10 +9:51 20:54
5 Jan Oddvar Skisland Oddersjaa SSK 50:31 +10:12 21:02
6 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 51:03 +10:44 21:16
7 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 52:29 +12:10 21:52
8 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 55:15 +14:56 23:01
9 Bjørn A. Schou OK Sør 55:47 +15:28 23:14
10 Nils Egil Johannessen IL Høvdingen 56:24 +16:05 23:30
11 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 58:38 +18:19 24:25
12 Sven Reinhardsen NOTEAM 59:26 +19:07 24:45
13 Odd Jakobsen Kristiansand OK 1:47:56 +1:07:37 44:58
Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK diskvalifisert

Herrer 5

3 400 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Moe Kristiansand OK 41:52 12:18
2 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 43:22 +1:30 12:45
3 Are kristiansen OK Sør 45:06 +3:14 13:15
4 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 47:33 +5:41 13:59
5 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 47:47 +5:55 14:03
6 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 48:20 +6:28 14:12
7 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 48:34 +6:42 14:17
8 Rune Kittelsen Kristiansand OK 49:34 +7:42 14:34
9 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 50:48 +8:56 14:56
10 Roar Myhre Kristiansand OK 55:36 +13:44 16:21
11 John Runde Kristiansand OK 56:10 +14:18 16:31
12 Espen Johannessen IL Høvdingen 57:14 +15:22 16:50
13 Øystein Dybesland Søgne og Songdalen OK 57:39 +15:47 16:57
14 Terje Wold OK Sør 58:59 +17:07 17:20
15 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 1:02:54 +21:02 18:30
16 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 1:03:37 +21:45 18:42
17 Stein Coward OK Sør 1:04:38 +22:46 19:00
18 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 1:06:22 +24:30 19:31
19 Asle Kregnes Kristiansand OK 1:11:18 +29:26 20:58
20 Kjell Sandåker IL Imås 1:13:31 +31:39 21:37
21 Jon A Bjørgum IL Vindbjart 1:22:58 +41:06 24:24
22 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 1:24:31 +42:39 24:51
23 Widar Taxth Løland Hisøy OK 1:25:28 +43:36 25:08
Inge Hauge Hisøy OK diskvalifisert
Øyvin Simonsen IL Imås diskvalifisert

Herrer 6

4 600 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 43:14 9:23
2 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 48:50 +5:36 10:36
3 Kjell Arne Håland OK Sør 50:11 +6:57 10:54
4 Marius Pytten Kristiansand OK 52:34 +9:20 11:25
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 52:56 +9:42 11:30
6 Tor Åmdal Kristiansand OK 52:58 +9:44 11:30
7 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:01:07 +17:53 13:17
8 Arne Johannes Løkken NTNUI 1:04:17 +21:03 13:58
9 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:05:22 +22:08 14:12
10 Vegard Myhre Kristiansand OK 1:06:24 +23:10 14:26
11 Esa Viitanen Turun Suunnistajat 1:11:00 +27:46 15:26
12 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 1:12:30 +29:16 15:45
13 Per-Martin Vian Grønli Flosta IL 1:37:18 +54:04 21:09
Magnus Mosfjell Birkenes IL diskvalifisert
Kristian Pytten Kristiansand OK diskvalifisert
Torkel Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor