Offisiell resultatliste for Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: lørdag 10 september 2016

N-åpen

1 930 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Hedevig Arnesen Krødsherad IL 38:37 20:00
0 Mikkel Arnesen Krødsherad IL 38:16 19:49
0 Einar Langslet Bakken NOTEAM 58:55 +20:18 30:31
0 Slveig Langslet Bakken NOTEAM 58:57 +20:20 30:32
0 Charlotte Berge IL Tyrving 35:43 18:30
0 Christoffer Berge IL Tyrving 34:14 17:44
0 Aksel Heieren Haslum IL 41:56 +3:19 21:43
0 Mads R. Jevanord Fossum IF 40:28 +1:51 20:58
0 Tresselt Kristoffer IL Tyrving 34:17 17:45
0 Thorbjørn Myhrvold Fossum IF 40:26 +1:49 20:56
0 Trygve Myhrvold Fossum IF 26:42 13:50
0 Sebastian Wettergren Fossum IF 26:38 13:47
0 Magnus R. Jevanord Fossum IF 26:43 13:50
0 Sindre Nikolai Holmboe IL Tyrving 51:56 +13:19 26:54
0 Astrid Reusch Heming Orientering 30:56 16:01
0 Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering 41:50 +3:13 21:40
0 Håkon Øverby Kongsberg OL 55:03 +16:26 28:31
0 Filip Molenaar Modum OL 29:17 15:10
0 Elise Hedemark Nelson Berger og Svelvik OL 50:37 +12:00 26:13
0 Frida Hope Modum OL 48:02 +9:25 24:53
0 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 35:09 18:12
0 Elias Molund IL Tyrving 49:56 +11:19 25:52
0 Aksel Klausen Sturla, IF 35:21 18:18
Mone Småge-Hilsen Konnerud IL diskvalifisert

D -10

2 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Mari Eggen Nydalens SK 59:40 22:10

D 11-12

2 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Taksdal Ganddal IL 26:23 9:48
2 Mari Aarseth Nydalens SK 26:31 +0:08 9:51
3 Synne Sandven Notodden OL 27:33 +1:10 10:14
3 Sigrid Nermoen Østmarka OK 27:33 +1:10 10:14
5 Anja Hole Førde IL 27:57 +1:34 10:23
6 Silje Lund Hovden IL Tyrving 31:42 +5:19 11:47
7 Ylva Klausen Sturla, IF 32:48 +6:25 12:11
8 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 34:46 +8:23 12:55
9 Sara Molund IL Tyrving 37:33 +11:10 13:57
10 Nora Christine Hansen Røyken OL 41:47 +15:24 15:31
Vida Helland-Hansen IL Tyrving diskvalifisert

D 11-12N

1 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 47:45 24:44

D 13-14

3 510 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 29:58 8:32
2 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 34:50 +4:52 9:55
3 Maya Arnesen Heming Orientering 36:09 +6:11 10:17
4 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 36:15 +6:17 10:19
5 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 39:06 +9:08 11:08
6 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 39:45 +9:47 11:19
7 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 39:53 +9:55 11:21
8 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 41:12 +11:14 11:44
9 Alexandra Linløkken Østmarka OK 42:48 +12:50 12:11
10 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 45:29 +15:31 12:57
11 Mille Jægtvik Konnerud IL 45:45 +15:47 13:02
12 Mari Øverby Kongsberg OL 47:44 +17:46 13:35
13 Petra Hoveid Asker Skiklubb 48:30 +18:32 13:49
14 Astrid Rognstad Hadeland OL 51:40 +21:42 14:43
15 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 56:30 +26:32 16:05
16 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 57:14 +27:16 16:18
17 Oda Isnes Tyse Eiker OL 59:12 +29:14 16:51
18 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 1:00:59 +31:01 17:22
19 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:02:11 +32:13 17:42
20 Malene Instanes Sturla, IF 1:05:52 +35:54 18:45
Hedda Spangberg Konnerud IL diskvalifisert
Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL diskvalifisert

D 13-16C

2 690 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Miriam Abrahamsen Hemsedal IL 29:43 11:02
2 Elin Heitmann Konnerud IL 39:45 +10:02 14:46

D 13-16N

2 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingvild Johnsen Hedrum OL 30:55 13:44

D 15-16

4 490 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jenny Baklid Konnerud IL 40:31 9:01
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 43:12 +2:41 9:37
3 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 45:09 +4:38 10:03
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 46:25 +5:54 10:20
5 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 47:21 +6:50 10:32
6 Andrea Ranvik Konnerud IL 47:43 +7:12 10:37
7 Helene Eger Kongsberg OL 48:02 +7:31 10:41
8 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 48:05 +7:34 10:42
9 Anniken Ranvik Konnerud IL 49:07 +8:36 10:56
10 Mari Strømme Lid TIF Viking 50:24 +9:53 11:13
11 Christine Hoen Eiker OL 51:19 +10:48 11:25
12 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 53:00 +12:29 11:48
13 Linn Mei Waaler Måren OK 54:47 +14:16 12:12
14 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 56:40 +16:09 12:37
15 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 57:57 +17:26 12:54
16 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 58:08 +17:37 12:56
17 Solveig Letmolie Eiker OL 59:35 +19:04 13:16
18 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 1:00:33 +20:02 13:29
19 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:01:26 +20:55 13:40
20 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:04:59 +24:28 14:28
21 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:05:57 +25:26 14:41
22 Lotte Myklemyr Eiker OL 1:08:03 +27:32 15:09
23 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:08:09 +27:38 15:10
24 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:08:35 +28:04 15:16
25 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 1:20:43 +40:12 17:58

D 15-16B

4 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 1:08:46 16:34
2 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 1:16:03 +7:17 18:19
Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn brutt

D 17-

5 510 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:01:24 11:08
2 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:01:44 +0:20 11:12
3 Fride Sørensen Sturla, IF 1:10:43 +9:19 12:50
4 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:12:27 +11:03 13:08
5 Elin Ulsaker Hemsedal IL 1:15:08 +13:44 13:38
Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK brutt

D 17-A kort

4 490 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering 1:10:54 15:47
2 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:18:37 +7:43 17:30
3 Susan Bøbel IL Imås 1:18:45 +7:51 17:32
4 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:22:01 +11:07 18:15
5 Charlotte Skourup Sturla, IF 1:23:24 +12:30 18:34
6 Anna Isnes Tyse Eiker OL 1:26:31 +15:37 19:16
7 Tanja Instanes Sturla, IF 1:32:56 +22:02 20:41

D 17-B

4 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:14:07 17:51
2 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:20:24 +6:17 19:22
3 Elin Bordøy Hedrum OL 1:43:16 +29:09 24:53
4 Katinka H. Evensen NOTEAM 1:53:39 +39:32 27:23
Anne Berit Rørlien Fossum IF diskvalifisert

D 17-C

3 570 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Gunnerød Asker Skiklubb 49:01 13:43
2 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 50:48 +1:47 14:13
3 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 56:17 +7:16 15:45
4 Anne Berit Ulsaker Hemsedal IL 1:01:20 +12:19 17:10
5 Ingunn Gåsodden Skien OK 1:01:47 +12:46 17:18
6 Kristin Mårtensen IL Koll 1:05:51 +16:50 18:26
7 Marianne Engh Hemsedal IL 1:14:04 +25:03 20:44
8 Nina Klausen Sturla, IF 1:19:42 +30:41 22:19
9 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:42:37 +53:36 28:44
10 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:42:48 +53:47 28:47

D 17-N

2 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Roskifte OK Moss 35:42 15:52
2 Brit Ellen Hindrum Odal OL - Orientering 44:46 +9:04 19:53

D 35-

5 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Julie Bøbel Nydalens SK 52:37 9:32
Turid Zagar Nes Larvik OK diskvalifisert

D 40-

5 510 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 49:56 9:03
2 Helen Martinsen IL Gular 51:19 +1:23 9:18
3 Valborg Madslien Lillehammer OK 56:41 +6:45 10:17
4 Liv Schjerven Lardal OL 59:07 +9:11 10:43
5 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 59:35 +9:39 10:48
6 Britta Fismen Fossum IF 1:01:36 +11:40 11:10
7 Elisabeth holmboe Eggen Nydalens SK 1:02:00 +12:04 11:15
8 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:09:27 +19:31 12:36
9 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:09:56 +20:00 12:41
10 Monica Berglund Ringerike OL 1:12:15 +22:19 13:06
11 Kristin Eger Kongsberg OL 1:19:43 +29:47 14:28
12 Kristin Roskifte Kolbotn og Skimt OL 1:23:27 +33:31 15:08
13 Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK 1:40:58 +51:02 18:19
14 Linda Fredh Måren OK 1:45:25 +55:29 19:07

D 45-

5 350 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Undstad Larvik OK 49:43 9:17
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 59:33 +9:50 11:07
3 Kristin Sandven Notodden OL 1:01:32 +11:49 11:30
4 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:03:15 +13:32 11:49
5 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 1:05:51 +16:08 12:18
6 Hege Feiring IL Tyrving 1:06:05 +16:22 12:21
7 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 1:06:58 +17:15 12:31
8 Eirin Lodgaard Byåsen IL 1:07:25 +17:42 12:36
9 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:08:24 +18:41 12:47
10 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 1:08:26 +18:43 12:47
11 Karianne Strømme TIF Viking 1:08:34 +18:51 12:48
12 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:11:07 +21:24 13:17
13 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:12:50 +23:07 13:36
14 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:18:08 +28:25 14:36
15 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:18:10 +28:27 14:36
16 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:21:57 +32:14 15:19
17 Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF 1:30:09 +40:26 16:51
18 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:36:33 +46:50 18:02
19 May-lill Damm TIF Viking 1:45:12 +55:29 19:39
Marianne Reusch Heming Orientering diskvalifisert
Torunn Økern Jensen Ringerike OL brutt

D 50-

5 260 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Jonsson Nydalens SK 47:14 8:58
2 Kari Christiansen Sandefjord OK 51:50 +4:36 9:51
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 53:49 +6:35 10:13
4 Tove Strand Måren OK 57:17 +10:03 10:53
5 Liv Meli IL Nansen 57:19 +10:05 10:53
6 Kjersti Stræte Ringerike OL 57:33 +10:19 10:56
7 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 58:41 +11:27 11:09
8 Trude Fixdal IL Koll 58:55 +11:41 11:12
9 Mette M Nødland Ålgård Orientering 1:00:27 +13:13 11:29
10 Britt Helene Fossøy Notodden OL 1:02:30 +15:16 11:52
11 Kristin D Selvig Nydalens SK 1:03:11 +15:57 12:00
12 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:04:55 +17:41 12:20
13 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:06:01 +18:47 12:33
14 Heidi Schatvet Notodden OL 1:08:00 +20:46 12:55
15 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:10:25 +23:11 13:23
16 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:11:37 +24:23 13:36
17 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:12:20 +25:06 13:45
18 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:12:38 +25:24 13:48
19 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:16:59 +29:45 14:38
20 Sigrun Nygård Asker Skiklubb 1:22:38 +35:24 15:42
21 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:24:20 +37:06 16:01
22 Maria Persson Asker Skiklubb 1:28:52 +41:38 16:53
23 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:30:50 +43:36 17:16
24 Helen Gåsvik Lierbygda OL 1:31:44 +44:30 17:26
Anne Gro Styrvold Larvik OK brutt

D 55-

5 200 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Line Nydal Berglia Eiker OL 52:17 10:03
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 54:47 +2:30 10:32
3 Bente Line Indre Østfold OK 59:04 +6:47 11:21
4 Aleidis Løken Heming Orientering 59:13 +6:56 11:23
5 Grete S B Hovi Skien OK 59:56 +7:39 11:31
6 Christine Gjermo Østmarka OK 1:00:28 +8:11 11:37
7 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 1:00:37 +8:20 11:39
8 Anne Berit Eid Nydalens SK 1:01:15 +8:58 11:46
9 Ellen Marie Turter Nydalens SK 1:01:43 +9:26 11:52
10 Toril Hallan Lillomarka OL 1:01:47 +9:30 11:52
11 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 1:03:11 +10:54 12:09
12 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 1:03:54 +11:37 12:17
13 Sidsel  Nørstebø IL Tyrving 1:07:36 +15:19 13:00
14 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:10:51 +18:34 13:37
15 Berit Berge IL Tyrving 1:13:20 +21:03 14:06
16 Turid Giil Rond OL 1:25:16 +32:59 16:23
17 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:46:01 +53:44 20:23
Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb brutt
Bodil Hulløen Kristiansand OK brutt
Inger Johanne Eikeland Nydalens SK brutt

D 60-

4 370 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 46:27 10:37
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 49:11 +2:44 11:15
3 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 51:38 +5:11 11:48
4 Lis Dæhli Løten o-lag 52:20 +5:53 11:58
5 Siren Greve Bergens TF 53:16 +6:49 12:11
6 Ingrid Strande Skien OK 55:48 +9:21 12:46
7 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 57:33 +11:06 13:10
8 Anne Sørum Ringsaker OK 57:50 +11:23 13:14
9 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 59:25 +12:58 13:35
10 Randi Kristin Nærum Larvik OK 1:01:17 +14:50 14:01
11 Randi Hansen Stokke IL 1:02:56 +16:29 14:24
12 Aud Kjemperud Eiker OL 1:04:40 +18:13 14:47
13 Sidsel Storihle Ringsaker OK 1:05:44 +19:17 15:02
14 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:07:23 +20:56 15:25
15 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 1:11:35 +25:08 16:22
16 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:12:21 +25:54 16:33
17 Randi Nilstad IL Tyrving 1:12:47 +26:20 16:39
18 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 1:37:24 +50:57 22:17
19 Lill Birkelund Porsgrunn OL 2:22:24 +1:35:57 32:35

D 65-

4 050 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Verde Sturla, IF 55:29 13:41
2 Berit Hegdal Bergens TF 55:49 +0:20 13:46
3 Kari Strande Ringerike OL 56:30 +1:01 13:57
4 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 58:50 +3:21 14:31
5 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 59:28 +3:59 14:40
6 Bjørg Mostaul Bø OL 1:03:28 +7:59 15:40
7 Marit Tyldum Rudsbygd IL 1:06:24 +10:55 16:23
8 Berit Røste Ringsaker OK 1:09:09 +13:40 17:04
9 Liv Haugli Heming Orientering 1:09:52 +14:23 17:15
10 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:11:34 +16:05 17:40
11 Helle Jørstad Hamar OK 1:14:26 +18:57 18:22
12 Anne Karin Stigemo IL Imås 1:22:32 +27:03 20:22
13 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:23:26 +27:57 20:36
14 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:23:51 +28:22 20:42
15 Astrid Ormberg Fana IL 1:29:53 +34:24 22:11
16 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 1:34:50 +39:21 23:24
17 Anne Kaasa Driv IL 1:37:37 +42:08 24:06
18 Siri Wilberg Aabel Bækkelagets SK 1:52:21 +56:52 27:44
19 Edel Slettemark Stord Orientering 2:01:32 +1:06:03 30:00
20 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 2:05:31 +1:10:02 30:59
Nora Ursin Fossum IF diskvalifisert
Elisabet Høgset Rise Ringsaker OK brutt

D 70-

3 150 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 46:02 14:36
2 Tea Forberg Rond OL 47:26 +1:24 15:03
3 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 48:11 +2:09 15:17
4 Birgitte Bekkelund Røyken OL 50:30 +4:28 16:01
5 Torid Kvaal Freidig 51:35 +5:33 16:22
6 Kjersti Tho Stabæk IF 52:43 +6:41 16:44
7 Gerd Langseth Larvik OK 54:02 +8:00 17:09
8 Katharina Mo Berge Freidig 54:57 +8:55 17:26
9 Hanne Bræck Kongsberg OL 54:58 +8:56 17:26
10 Elin Dahlen Ringerike OL 57:28 +11:26 18:14
11 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 1:01:25 +15:23 19:29
12 Aase Tove Golden Måren OK 1:04:01 +17:59 20:19
13 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:05:35 +19:33 20:49
14 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 1:10:01 +23:59 22:13
15 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:15:51 +29:49 24:04
16 Astri Rogstad Fossum IF 1:24:22 +38:20 26:46
17 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:28:19 +42:17 28:02
18 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:31:46 +45:44 29:07
May Helene Hansen Sandefjord OK brutt
Ingvill Vold Fana IL brutt
Bjørg Kocbach Bergens TF brutt

D 75-

3 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 46:53 14:53
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 55:54 +9:01 17:44
3 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 1:11:06 +24:13 22:34
4 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:15:28 +28:35 23:57
Åste Eggen Måren OK brutt

D 80-

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Roll Fana IL 48:44 24:44

H -10

2 690 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Erlend Ulsaker Hemsedal IL 27:25 10:11
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 41:46 +5:40 15:31
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 36:06 13:25
0 Håvard Rekve Lian Fossum IF 1:04:56 +28:50 24:08
0 Emil S Molenaar Modum OL 51:45 +15:39 19:14
0 Andreas Daniel Holmboe IL Tyrving 38:21 +2:15 14:15
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 32:33 12:06
Magnus Molund IL Tyrving diskvalifisert

H 11-12

2 690 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Løken Kongsberg OL 21:13 7:53
2 Fridtjof Reusch Heming Orientering 24:12 +2:59 8:59
3 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 24:41 +3:28 9:10
4 Sindre Sæl Steen Fossum IF 26:15 +5:02 9:45
5 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 29:04 +7:51 10:48
6 Øystein Abrahamsen Hemsedal IL 31:07 +9:54 11:34
7 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 34:14 +13:01 12:43
8 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 41:37 +20:24 15:28
9 Håkon Grønli Førde IL 42:54 +21:41 15:56
10 Odin Fismen Fossum IF 47:22 +26:09 17:36
11 Anders Viken Førde IL 1:04:01 +42:48 23:47

H 13-14

3 510 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 29:01 8:16
2 Vetle Drage Kongsberg OL 29:45 +0:44 8:28
3 Henrik Reusch Heming Orientering 31:41 +2:40 9:01
4 Ådne Skjærstein IL Tyrving 32:07 +3:06 9:09
5 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 33:25 +4:24 9:31
6 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 34:48 +5:47 9:54
7 Halvor Rudningen Hemsedal IL 37:17 +8:16 10:37
8 John Otterlei Østmarka OK 42:22 +13:21 12:04
9 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 42:59 +13:58 12:14
10 Lukas Klausen Sturla, IF 49:56 +20:55 14:13
11 Olav  Lund Kongsberg OL 51:01 +22:00 14:32
12 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 52:23 +23:22 14:55
13 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 58:22 +29:21 16:37
14 Magnus Jystad Østmarka OK 1:10:04 +41:03 19:57
Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL diskvalifisert
Henrik Gudim Østmarka OK brutt

H 13-16C

2 690 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 33:02 12:16

H 15-16

5 350 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 43:55 8:12
2 Lars Young Vik Nydalens SK 43:59 +0:04 8:13
3 Sølve Drage Kongsberg OL 50:18 +6:23 9:24
4 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 55:20 +11:25 10:20
5 Nicolai Harvik Konnerud IL 1:06:35 +22:40 12:26
6 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 1:07:14 +23:19 12:34
7 Sverre Graffer Ringerike OL 1:11:04 +27:09 13:17
8 Egil Frydenlund Sturla, IF 1:18:30 +34:35 14:40

H 15-16B

4 150 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 1:03:10 15:13

H 17-

7 830 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:05:32 8:22
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:05:34 +0:02 8:22
3 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:08:47 +3:15 8:47
4 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:09:12 +3:40 8:50
5 Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat 1:09:34 +4:02 8:53
6 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:10:58 +5:26 9:03
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 1:28:39 +23:07 11:19
8 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:32:12 +26:40 11:46
9 Peter Gisholt Fossum IF 1:34:03 +28:31 12:00
10 Inge Ramberg Østmarka OK 1:38:45 +33:13 12:36
11 Morten Tangen Måren OK 1:39:59 +34:27 12:46
12 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 2:04:03 +58:31 15:50

H 17-A kort

5 350 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odd Arne Lian IL Koll 55:21 10:20
2 Sander Arnevik Ringerike OL 56:18 +0:57 10:31
3 Endre Ulsaker Hemsedal IL 1:03:59 +8:38 11:57
4 Andreas Breiland Ålgård Orientering 1:06:44 +11:23 12:28

H 17-B

4 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Gullord Gjø-Vard OL 51:42 12:27
2 Morten Andresen OK Skeidi 59:59 +8:17 14:27
3 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:00:28 +8:46 14:34
4 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:06:43 +15:01 16:04
5 Rune Lode Ålgård Orientering 1:16:43 +25:01 18:29
6 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 2:24:03 +1:32:21 34:42

H 17-C

3 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 37:07 10:23
2 Arnfinn Sørum Skien OK 1:05:08 +28:01 18:14
3 Børre Kristiansen Hamar OK 1:46:31 +1:09:24 29:50
Torbjørn Barikmo Kongsberg OL brutt

H 35-

7 830 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:03:31 8:06
2 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 1:04:16 +0:45 8:12
3 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:05:34 +2:03 8:22
4 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 1:06:25 +2:54 8:28
5 Thomas Roskifte OK Moss 1:19:39 +16:08 10:10
6 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik OL 1:20:31 +17:00 10:16
7 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 1:28:11 +24:40 11:15
8 Tore Myhrvold Fossum IF 1:28:20 +24:49 11:16
9 Helge Bakkehøi Østmarka OK 1:31:06 +27:35 11:38
10 Morten Wettergreen Fossum IF 1:37:04 +33:33 12:23
11 Lars Leiren Kolbotn og Skimt OL 2:07:28 +1:03:57 16:16
Hans Jevanord Fossum IF brutt

H 40-

7 830 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 1:03:32 8:06
2 Kenneth Bilstad Vang OL 1:06:52 +3:20 8:32
3 Kurt Ove Melbye Verdal OK 1:07:51 +4:19 8:39
4 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:10:38 +7:06 9:01
5 Rune Abrahamsen Hemsedal IL 1:17:18 +13:46 9:52
6 Endre Stokseth Nydalens SK 1:17:28 +13:56 9:53
7 Geir Hoff IL Tyrving 1:20:08 +16:36 10:14
8 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:33:05 +29:33 11:53
9 Robert Fredriksen Notodden OL 1:39:30 +35:58 12:42
10 Frode Bakkehøi Østmarka OK 1:43:58 +40:26 13:16

H 45-

6 380 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henning Røberg Nittedal OL 52:44 8:15
2 Odd Strand Kongsberg OL 57:50 +5:06 9:03
3 Christian Holmboe IL Tyrving 58:48 +6:04 9:12
4 Trond Lund IL Tyrving 59:22 +6:38 9:18
5 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 1:00:55 +8:11 9:32
6 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:01:30 +8:46 9:38
7 Jon Arne Skrove Verdal OK 1:03:20 +10:36 9:55
8 Arne Nåtedal OL Trollo 1:03:40 +10:56 9:58
9 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:03:46 +11:02 9:59
10 Stig Melling Ringerike OL 1:04:19 +11:35 10:04
11 Olav Høgset Fossekallen IL 1:04:24 +11:40 10:05
12 Kjetil Steen Fossum IF 1:04:30 +11:46 10:06
13 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:05:26 +12:42 10:15
14 Oddvar Taksdal Ganddal IL 1:07:01 +14:17 10:30
15 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 1:08:58 +16:14 10:48
16 Kjetil Molund IL Tyrving 1:11:08 +18:24 11:08
17 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:11:54 +19:10 11:16
18 Bjørnar Olsrød Stokke IL 1:13:41 +20:57 11:32
19 Kjetil Damm TIF Viking 1:14:05 +21:21 11:36
20 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:15:25 +22:41 11:49
21 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:16:39 +23:55 12:00
22 Anders Gustafsson Sturla, IF 1:16:43 +23:59 12:01
23 Jostein Haug OL Vallset/Stange 1:17:12 +24:28 12:06
24 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:20:23 +27:39 12:35
25 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 1:21:37 +28:53 12:47
26 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:24:39 +31:55 13:16
27 Christian Reusch Heming Orientering 1:26:59 +34:15 13:38
28 Kjell Petter Småge Konnerud IL 1:33:26 +40:42 14:38
29 Espen Johnsen Hedrum OL 1:33:44 +41:00 14:41
30 Rune Sørensen Sturla, IF 1:34:09 +41:25 14:45
31 Ian Ringheim OL Trollo 1:34:14 +41:30 14:46
32 Trond Foss Sandefjord OK 2:01:09 +1:08:25 18:59
Jørn Myrland Notodden OL brutt

H 50-

6 040 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Røren Eiker OL 50:07 8:17
2 Øyvind Drage Kongsberg OL 54:18 +4:11 8:59
3 Nils Petter Fremming Heming Orientering 54:45 +4:38 9:03
4 Are Kristiansen IL Tyrving 55:51 +5:44 9:14
5 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 56:40 +6:33 9:22
6 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 58:13 +8:06 9:38
7 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 58:54 +8:47 9:45
8 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 59:24 +9:17 9:50
9 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 1:00:00 +9:53 9:56
10 Helge Gisholt OK Skeidi 1:00:09 +10:02 9:57
11 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 1:00:25 +10:18 10:00
12 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 1:01:02 +10:55 10:06
13 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:03:17 +13:10 10:28
14 Erik Saugerud Konnerud IL 1:04:28 +14:21 10:40
15 Rune Stræte Wing OK 1:05:21 +15:14 10:49
16 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:05:45 +15:38 10:53
17 Njål Svingheim Konnerud IL 1:07:14 +17:07 11:07
18 Paul Hinsch Heming Orientering 1:13:34 +23:27 12:10
19 Tore Voss Fagervold Bærums Skiklub 1:13:47 +23:40 12:12
20 Terje Linløkken Østmarka OK 1:14:04 +23:57 12:15
21 Helge Graffer Ringerike OL 1:15:08 +25:01 12:26
22 Roar Nilsen Sandefjord OK 1:16:31 +26:24 12:40
23 Roger Lysnes Hedrum OL 1:18:31 +28:24 12:59
24 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 1:18:36 +28:29 13:00
25 Kolbjørn  Kasin Kongsberg OL 1:20:38 +30:31 13:20
26 Fridtjof Jebsen Kustein ML 1:21:24 +31:17 13:28
27 Trond Holter Måren OK 1:21:35 +31:28 13:30
28 Terje Næss Fossum IF 1:22:19 +32:12 13:37
29 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:33:48 +43:41 15:31
30 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:54:43 +1:04:36 18:59
31 Rune Røed Stokke IL 1:58:24 +1:08:17 19:36
32 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:09:12 +1:19:05 21:23
Harald Kvisli Notodden OL diskvalifisert

H 55-

6 040 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Sagvolden Østmarka OK 56:20 9:19
2 Sindre Langaas Nydalens SK 56:30 +0:10 9:21
3 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 57:55 +1:35 9:35
4 Lars Fremstad Larvik OK 58:23 +2:03 9:39
5 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 58:36 +2:16 9:42
6 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:51 +2:31 9:44
7 Bjørn Solhjem Sørkedalens IF 1:00:01 +3:41 9:56
8 Onno Verberne OL Toten-Troll 1:00:16 +3:56 9:58
9 Kjell Markset IL Koll 1:00:37 +4:17 10:02
10 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:03:01 +6:41 10:25
11 Knut Aas Ringerike OL 1:03:17 +6:57 10:28
12 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 1:03:30 +7:10 10:30
13 Anton Plaian Asker Skiklubb 1:03:45 +7:25 10:33
14 Morten Due Måren OK 1:04:38 +8:18 10:42
15 Tore Kjølseth Nydalens SK 1:06:10 +9:50 10:57
16 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:06:40 +10:20 11:02
17 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 1:06:44 +10:24 11:02
18 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:07:28 +11:08 11:10
19 Ove Martinsen Hauketo IF 1:10:46 +14:26 11:42
20 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 1:10:59 +14:39 11:45
21 Anders Fossøy Notodden OL 1:11:14 +14:54 11:47
22 Frode Løset Ringerike OL 1:11:15 +14:55 11:47
23 Martin Granly Lillomarka OL 1:12:44 +16:24 12:02
24 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 1:13:32 +17:12 12:10
25 Morten Hulløen Kristiansand OK 1:18:10 +21:50 12:56
26 Morten Roger Andersen Halden SK 1:19:46 +23:26 13:12
27 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:22:58 +26:38 13:44
28 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 1:31:15 +34:55 15:06
29 Herman Bakke Løten o-lag 1:44:59 +48:39 17:22
Sture Ottesen Indre Østfold OK brutt
Roar Tønnessen Kongsberg OL brutt

H 60-

5 260 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Thon Sturla, IF 47:45 9:04
2 Arve Glittum OK Skeidi 48:54 +1:09 9:17
3 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 50:56 +3:11 9:40
4 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 51:13 +3:28 9:44
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 51:24 +3:39 9:46
6 Øyvind Sørlie Hadeland OL 52:04 +4:19 9:53
7 Torgeir Strandhagen Røyken OL 52:16 +4:31 9:56
8 Ola Brox OL Toten-Troll 52:59 +5:14 10:04
9 Rune Laurantsen Skien OK 53:19 +5:34 10:08
10 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 53:55 +6:10 10:15
11 Reidar Fossum Asker Skiklubb 57:43 +9:58 10:58
12 Are Eriksen Oslostudentenes IK 58:00 +10:15 11:01
13 Harald Hovi Skien OK 58:26 +10:41 11:06
14 Bård Natvig Nittedal OL 59:30 +11:45 11:18
15 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 59:49 +12:04 11:22
16 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 1:00:11 +12:26 11:26
17 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 1:00:23 +12:38 11:28
18 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:01:40 +13:55 11:43
19 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 1:02:58 +15:13 11:58
20 Alf Pettersen IL Tyrving 1:03:54 +16:09 12:08
21 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:04:14 +16:29 12:12
22 Vidar Elvekrok Eiker OL 1:05:06 +17:21 12:22
23 Petter F. Johannessen Sturla, IF 1:05:16 +17:31 12:24
24 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 1:06:07 +18:22 12:34
25 Hugo Christensen Notodden OL 1:06:17 +18:32 12:36
26 Per Hermann Krøger Måren OK 1:10:59 +23:14 13:29
27 Erling Strand Bergens TF 1:16:55 +29:10 14:37
28 Johan Swärd Hadeland OL 1:19:14 +31:29 15:03
29 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:19:20 +31:35 15:04
30 Jan Bøhle OL Trollo 1:29:19 +41:34 16:58
31 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:31:35 +43:50 17:24

H 65-

5 200 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Arve Solli Askøy OL 48:53 9:24
2 Kjell Winther Oppsal Orientering 53:26 +4:33 10:16
3 Svein S Jacobsen IL Tyrving 53:35 +4:42 10:18
4 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 54:18 +5:25 10:26
5 Magnus Natås Bergens TF 54:53 +6:00 10:33
6 Nils-Petter Wiik Driv IL 55:07 +6:14 10:35
7 Tor Trøan Hadeland OL 56:54 +8:01 10:56
8 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 57:59 +9:06 11:09
9 Harry Breiland Ålgård Orientering 58:30 +9:37 11:15
10 Per-Erik Østlie Driv IL 59:04 +10:11 11:21
11 Hans Roar Bakken Eiker OL 59:33 +10:40 11:27
11 Eldar Børsum Bækkelagets SK 59:33 +10:40 11:27
13 Stein Nordvi Elverum OK 1:00:10 +11:17 11:34
14 Arve Smestad Løten o-lag 1:03:06 +14:13 12:08
15 Einar Lund Hamar OK 1:03:33 +14:40 12:13
16 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 1:03:38 +14:45 12:14
17 Atle Alvheim Fana IL 1:04:14 +15:21 12:21
18 Petter Næss Oppsal Orientering 1:04:47 +15:54 12:27
19 Øyvind Stene Asker Skiklubb 1:06:45 +17:52 12:50
20 Sveinung Rekaa Notodden OL 1:06:57 +18:04 12:52
21 Martin Nauf Hedrum OL 1:07:27 +18:34 12:58
22 Terje Malm Hamar OK 1:08:01 +19:08 13:04
23 Atle Remme Porsgrunn OL 1:08:18 +19:25 13:08
24 Trygve Løland Birkenes IL 1:08:47 +19:54 13:13
25 Arne Tiltnes IL Tyrving 1:09:08 +20:15 13:17
26 Kurt Grønli Førde IL 1:09:18 +20:25 13:19
27 Torodd Os Førde IL 1:09:47 +20:54 13:25
28 Paul Skjaker Hadeland OL 1:10:02 +21:09 13:28
29 Odd Gundersen Eidsvoll OL 1:12:03 +23:10 13:51
30 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 1:12:22 +23:29 13:55
31 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 1:13:05 +24:12 14:03
32 Steinar Skoglund Fossum IF 1:15:28 +26:35 14:30
33 Helge Schei Førde IL 1:16:56 +28:03 14:47
34 Nils Olav Vennevik Freidig 1:18:31 +29:38 15:05
35 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1:19:23 +30:30 15:15
36 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:24:30 +35:37 16:15
37 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:26:29 +37:36 16:37
38 Lars-Evan Pettersson Kolbotn og Skimt OL 1:28:39 +39:46 17:02
39 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 1:52:16 +1:03:23 21:35
Knut Skjeset Vang OL diskvalifisert
Åmund Tonna Eiker OL diskvalifisert
Paul Martin Berg Rudsbygd IL diskvalifisert
Helge Sigurd Hansen Heming Orientering brutt
Jørn Torgersen TIF Viking brutt

H 70-

4 370 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 48:02 10:59
2 Helge Revhaug Ringerike OL 48:51 +0:49 11:10
3 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 53:15 +5:13 12:11
4 Olav Høiås Vang OL 53:35 +5:33 12:15
5 Per Vold Fana IL 54:19 +6:17 12:25
6 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 54:21 +6:19 12:26
7 Roar Bjordal Oppsal Orientering 54:33 +6:31 12:28
8 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 55:03 +7:01 12:35
9 Thor Palmgren Halden SK 56:17 +8:15 12:52
10 Trond Feiring Hamar OK 57:43 +9:41 13:12
11 Widar Taxth Løland Hisøy OK 57:46 +9:44 13:13
12 Arne Kristian Skiftenes IL Imås 58:32 +10:30 13:23
13 Rolf Gjølberg Larvik OK 58:44 +10:42 13:26
14 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 59:19 +11:17 13:34
15 Helge Bjaaland Heming Orientering 59:31 +11:29 13:37
16 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 59:32 +11:30 13:37
17 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:00:50 +12:48 13:55
18 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:01:00 +12:58 13:57
19 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:01:04 +13:02 13:58
20 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:01:20 +13:18 14:02
21 Magnus Landstad Freidig 1:02:12 +14:10 14:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Erik Johan Grorud Haslum IL 1:02:16 +14:14 14:14
23 Ragnar Hillestad Lardal OL 1:02:23 +14:21 14:16
24 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1:03:56 +15:54 14:37
25 Tor Sørensen Eiker OL 1:04:39 +16:37 14:47
26 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:05:27 +17:25 14:58
27 Lars Buttingsrud Vingelen IL 1:06:49 +18:47 15:17
28 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 1:06:51 +18:49 15:17
29 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 1:06:52 +18:50 15:18
30 Egil Repvik OL Trollelg 1:06:56 +18:54 15:18
31 Geir Husdal TIF Viking 1:06:58 +18:56 15:19
32 Magnar Øvreås Botne SK 1:08:34 +20:32 15:41
33 Sigurd Vikebø TIF Viking 1:08:36 +20:34 15:41
34 Kjell Klokkerud Eiker OL 1:09:55 +21:53 15:59
35 Tore Langaard Oppsal Orientering 1:10:04 +22:02 16:02
36 Per Bjørkhaug TIF Viking 1:11:20 +23:18 16:19
37 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:11:38 +23:36 16:23
38 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 1:13:19 +25:17 16:46
39 Gunnar Knudsen TIF Viking 1:16:08 +28:06 17:25
40 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:16:52 +28:50 17:35
41 Harald Steinsland Vikebygd IL 1:20:28 +32:26 18:24
42 Trond Wettergreen Driv IL 1:21:47 +33:45 18:42
43 Klaus Engen Eidskog OL 1:24:24 +36:22 19:18
44 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:24:54 +36:52 19:25
45 Thore Sundsetvik OL Trollelg 1:38:01 +49:59 22:25
Helge Fossheim Hedrum OL diskvalifisert
Roar Løken Sandefjord OK brutt
Bjørn Spjelkavik IL Tyrving brutt
Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK brutt

H 75-

4 050 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 49:02 12:06
2 Gunnar Østerbø Freidig 50:43 +1:41 12:31
3 Harald Lundhaug OK Moss 51:43 +2:41 12:46
4 Elling Frøvoll Sturla, IF 55:48 +6:46 13:46
5 Arne Sæterhaug Byåsen IL 58:54 +9:52 14:32
6 Leif Engen Nidarøst OK 1:00:11 +11:09 14:51
7 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:01:46 +12:44 15:15
8 Ingolf Dybvik Stord Orientering 1:01:49 +12:47 15:15
9 Egill Knudsen TIF Viking 1:02:07 +13:05 15:20
10 Tore S. Rasmussen TIF Viking 1:02:09 +13:07 15:20
11 Per Haugland Årstad IL 1:02:19 +13:17 15:23
12 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 1:04:04 +15:02 15:49
13 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:04:19 +15:17 15:52
14 Egil Nestande Førde IL 1:04:54 +15:52 16:01
15 Jon Tyldum Rudsbygd IL 1:06:27 +17:25 16:24
16 Roger Torper Indre Østfold OK 1:07:50 +18:48 16:44
17 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 1:08:35 +19:33 16:56
18 Tormod Dahlen Ringerike OL 1:09:04 +20:02 17:03
19 Per Vikane Fana IL 1:10:07 +21:05 17:18
20 Anton Lomme Hedrum OL 1:11:01 +21:59 17:32
21 Henry Sundsetvik OL Trollelg 1:12:49 +23:47 17:58
22 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:20:20 +31:18 19:50
23 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:20:54 +31:52 19:58
24 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:21:04 +32:02 20:00
25 Erling Tidemann Lommedalens IL 1:21:38 +32:36 20:09
26 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:22:14 +33:12 20:18
27 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:22:31 +33:29 20:22
28 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 1:23:14 +34:12 20:33
29 Ivar Louis Berg Sturla, IF 1:23:31 +34:29 20:37
30 Steinar Ruud Konnerud IL 1:24:02 +35:00 20:44
31 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:25:41 +36:39 21:09
32 Per Meiland Lommedalens IL 1:42:02 +53:00 25:11
33 Leif Bråten Heming Orientering 1:52:01 +1:02:59 27:39
34 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 2:18:21 +1:29:19 34:09
Harald Wibye OK Moss brutt

H 80-

3 150 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 49:13 15:37
2 Paul Forseth OL Trollelg 49:22 +0:09 15:40
3 Tor Drage Haugerud IF 52:03 +2:50 16:31
4 Tormod Høimyr Sturla, IF 54:47 +5:34 17:23
5 Axel Ingvaldsen TIF Viking 56:49 +7:36 18:02
6 Hans Larsen Raumar Orientering 1:05:00 +15:47 20:38
7 Johannes Sollid Verdal OK 1:07:27 +18:14 21:24
8 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:13:18 +24:05 23:16
9 Iver Rognstad Hadeland OL 1:13:50 +24:37 23:26
10 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:20:10 +30:57 25:26
11 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 1:23:45 +34:32 26:35
12 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:26:57 +37:44 27:36
13 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 2:09:35 +1:20:22 41:08
14 Kjell Michelsen Fredrikstad SK 2:34:19 +1:45:06 48:59
Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert

H 85-

3 150 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Tvedten Larvik OK 1:05:12 20:41
2 Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb 1:14:57 +9:45 23:47
3 Edgar Myrvold Hamar OK 1:18:22 +13:10 24:52
4 Hermann Kobbeltvedt TIF Viking 1:19:30 +14:18 25:14

H 90-

1 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjulf Forseth OL Trollelg 54:31 27:40

Direkte A

5 510 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Gisholt Fossum IF 56:23 10:13
2 Kjetil Vikane Haslum IL 1:01:56 +5:33 11:14
3 Per Arne Røstadsand Nydalens SK 1:15:19 +18:56 13:40
4 Svein Otterlei Østmarka OK 1:15:50 +19:27 13:45
5 Ole Nyhagen Fossekallen IL 1:20:17 +23:54 14:34
6 Øyvind Berget Sarpsborg OL 1:26:34 +30:11 15:42
7 Evelina Laaksonen Helsingin Suunnistajat 1:28:59 +32:36 16:08
8 Rolf Christensen Berger og Svelvik OL 1:34:45 +38:22 17:11

Direkte B

4 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tom Rådahl IL Tyrving 59:13 14:16
2 Peter Uran NTNUI 1:00:20 +1:07 14:32
3 Solveig Sæl Fossum IF 1:05:47 +6:34 15:51
4 Knut Even Hole Førde IL 1:13:03 +13:50 17:36
5 Kjell Halvorsen Os 1:26:35 +27:22 20:51

Direkte C

2 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 27:33 10:14
2 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 29:15 +1:42 10:52
3 Liv Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 32:28 +4:55 12:04
4 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 38:01 +10:28 14:07
5 Martin Jystad Østmarka OK 51:44 +24:11 19:13
6 Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 53:16 +25:43 19:48
7 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 55:34 +28:01 20:39
8 Lise Hørtvedt Kongsberg OL 1:05:48 +38:15 24:27
9 Ellen Ruud Eiker OL 1:08:05 +40:32 25:18
Odd Rise Ringsaker OK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor