Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Pyttaskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Pyttaskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 6 januar 2016

Damer - kort løype

2 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 26:52 9:57
2 Elin Norveel NOTEAM 34:40 +7:48 12:50
3 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 40:30 +13:38 15:00
4 Liv Sissel Obrestad Hå kommune BIL 43:16 +16:24 16:01
5 Emilie Bøe Surdal NOTEAM 1:06:05 +39:13 24:28
6 Katrine Harestad Haukaas NOTEAM 1:06:11 +39:19 24:30

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 24:11 7:19
2 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31:47 +7:36 9:37
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 31:58 +7:47 9:41
4 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 33:59 +9:48 10:17
5 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 35:53 +11:42 10:52
6 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 36:35 +12:24 11:05
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 38:29 +14:18 11:39
8 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 44:27 +20:16 13:28
9 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 48:25 +24:14 14:40
10 Marit Karin Nygård Sandnes Kommune 50:06 +25:55 15:10
11 Gro Mariero Totland NOTEAM 1:03:05 +38:54 19:06
12 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 1:12:00 +47:49 21:49

Damer - lang løype

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 32:08 8:55
2 Anne Marie Gausel Ganddal IL 42:11 +10:03 11:43
3 Kari Sjursen Hå kommune BIL 46:37 +14:29 12:56
4 Solveig Mæland Ålgård Orientering 49:44 +17:36 13:48

Herrer - kort løype

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 25:39 9:30
2 Øyvind Lamark Ganddal IL 29:56 +4:17 11:05
3 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 31:58 +6:19 11:50
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 40:29 +14:50 14:59
5 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 55:08 +29:29 20:25

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 24:54 7:32
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 26:29 +1:35 8:01
3 Ole Petter Haukaas Sola kommune BIL 28:17 +3:23 8:34
4 Tor Sverre Skåra Egersund OK 29:10 +4:16 8:50
5 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 30:12 +5:18 9:09
6 Frank Hansen Egersund OK 31:57 +7:03 9:40
7 Bjarne Gimre Ganddal IL 31:59 +7:05 9:41
8 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 32:46 +7:52 9:55
9 Arne Hetlelid NOTEAM 32:52 +7:58 9:57
10 Nils John Vestøl NOTEAM 34:30 +9:36 10:27
11 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 35:32 +10:38 10:46
12 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 36:19 +11:25 11:00
13 Kjell Olav Gjerde Ålgård Orientering 36:34 +11:40 11:04
14 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 39:46 +14:52 12:03
15 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 42:13 +17:19 12:47
Ole Auklend Skattesport BIL diskvalifisert
Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Lamark Ganddal IL 28:03 7:47
2 Paul Terje Haarr Ganddal IL 28:18 +0:15 7:51
3 Tallak Langmyr Ganddal IL 28:28 +0:25 7:54
4 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 32:08 +4:05 8:55
5 Inge Løland NOTEAM 32:24 +4:21 9:00
6 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 35:21 +7:18 9:49
7 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 36:30 +8:27 10:08
8 Ove Oaland Ganddal IL 39:42 +11:39 11:01
9 Per Ingar Hadland Ganddal IL 40:32 +12:29 11:15
10 68096 U1 Ukjent løper68096 NOTEAM 46:38 +18:35 12:57
Per Olav Haarr Ganddal IL diskvalifisert
Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Damer - XLang

4 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 24:29 6:07
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 27:36 +3:07 6:54
3 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 30:58 +6:29 7:44
4 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 33:35 +9:06 8:23

Herrer - Xlang

4 000 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Klausen Espedal NTNUI 20:56 5:14
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 23:59 +3:03 5:59
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 24:46 +3:50 6:11
4 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 25:25 +4:29 6:21
5 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 25:30 +4:34 6:22
6 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 25:49 +4:53 6:27
7 Per Ivar Stokland Ganddal IL 26:00 +5:04 6:30
8 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 27:20 +6:24 6:50
9 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 27:30 +6:34 6:52
10 Arild Aasheim Ganddal IL 27:35 +6:39 6:53
11 Oddvar Taksdal Ganddal IL 27:44 +6:48 6:56
12 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 27:56 +7:00 6:59
13 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 28:20 +7:24 7:05
14 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 28:28 +7:32 7:07
15 Thomas Hadland Egersund OK 29:45 +8:49 7:26
16 Geir Sand Ålgård Orientering 29:48 +8:52 7:27
17 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 31:27 +10:31 7:51
18 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 32:07 +11:11 8:01
19 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 32:42 +11:46 8:10
20 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 32:57 +12:01 8:14
21 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 35:08 +14:12 8:47
22 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 35:55 +14:59 8:58
23 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 36:11 +15:15 9:02
24 Per Martin Stokland Ganddal IL 37:52 +16:56 9:28
Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor