Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Lura

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Lura
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 20 januar 2016

Damer - kort løype

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37:28 17:01

Damer - mellomlang løype

3 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 33:26 10:07
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 42:28 +9:02 12:52
3 Kristin Skadsem Ganddal IL 46:24 +12:58 14:03
4 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 58:00 +24:34 17:34
5 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 59:40 +26:14 18:04
6 Inger Skretting Opstad Egersund OK 1:01:24 +27:58 18:36
7 Elin Norveel NOTEAM 1:03:34 +30:08 19:15
8 Brit Vivian Meling Statoil BIL 1:10:18 +36:52 21:18
Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Damer - lang løype

3 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 44:11 11:37
2 Anne Marie Gausel Ganddal IL 47:35 +3:24 12:31
3 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 49:26 +5:15 13:00

Herrer - kort løype

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 27:38 12:33
2 Øyvind Lamark Ganddal IL 29:38 +2:00 13:28
3 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37:29 +9:51 17:02
4 Alexander Svaboe Sandnes IL (Rogaland) 45:44 +18:06 20:47
5 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 1:00:25 +32:47 27:27

Herrer - mellomlang løype

3 300 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 32:19 9:47
2 Ole Petter Haukaas Sola kommune BIL 32:40 +0:21 9:53
3 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 34:43 +2:24 10:31
4 Bjarne Gimre Ganddal IL 35:31 +3:12 10:45
5 Arne Hetlelid NOTEAM 36:52 +4:33 11:10
6 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 43:09 +10:50 13:04
7 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 43:16 +10:57 13:06
8 Frank Hansen Egersund OK 45:17 +12:58 13:43
9 Ole Auklend Skattesport BIL 46:02 +13:43 13:56
10 Kjell Olav  Gjerde Stavanger Orienteringsklubb 46:18 +13:59 14:01
11 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 48:41 +16:22 14:45
12 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 49:57 +17:38 15:08
Anders Noraberg NOTEAM diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 800 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Terje Haarr Ganddal IL 37:09 9:46
2 Trond Lamark Ganddal IL 37:54 +0:45 9:58
3 Inge Løland NOTEAM 38:06 +0:57 10:01
4 Tor Kristian Gyland NOTEAM 39:07 +1:58 10:17
5 Per Ingar Hadland Ganddal IL 40:50 +3:41 10:44
6 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 41:31 +4:22 10:55
7 Bertrand Denieul JWC BIL 45:29 +8:20 11:58
8 Per Martin Stokland Ganddal IL 45:35 +8:26 11:59
9 Ove Oaland Ganddal IL 46:26 +9:17 12:13
10 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 47:42 +10:33 12:33
11 Stian Rummelhoff NOTEAM 48:39 +11:30 12:48
12 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 57:00 +19:51 15:00

Herrer - XLang

5 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 36:14 7:14
2 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 36:29 +0:15 7:17
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 37:44 +1:30 7:32
4 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 37:47 +1:33 7:33
5 Per Ivar Stokland Ganddal IL 38:36 +2:22 7:43
6 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 39:20 +3:06 7:52
7 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 40:08 +3:54 8:01
8 Jan Einar Øvremo NOTEAM 40:25 +4:11 8:05
9 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 41:23 +5:09 8:16
10 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 42:14 +6:00 8:26
11 Arild Aasheim Ganddal IL 42:40 +6:26 8:32
12 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 44:25 +8:11 8:53
13 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 44:33 +8:19 8:54
14 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 48:39 +12:25 9:43
15 Sølve Wathne Sandnes IL (Rogaland) 51:12 +14:58 10:14
16 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 51:34 +15:20 10:18
17 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 57:18 +21:04 11:27
18 Jakob Karlsen Ganddal IL 1:14:53 +38:39 14:58
Aart Joakim int Veld Ganddal IL diskvalifisert

Damer- XLang

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 37:40 7:32
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 40:51 +3:11 8:10
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 42:19 +4:39 8:27
4 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 46:44 +9:04 9:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor