Offisiell resultatliste for 2.juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2.juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 26 desember 2015

D A-6km

5 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:02:54 10:50
2 Ida Aurebekk Torridal IL 1:07:26 +4:32 11:37
3 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 1:07:30 +4:36 11:38

D A-4 km

3 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Wigemyr Oddersjaa SSK 36:48 9:41
2 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 40:07 +3:19 10:33
3 Torunn Birkenes Birkenes IL 43:18 +6:30 11:23
4 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 43:23 +6:35 11:25
5 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 44:16 +7:28 11:38
6 Mette Heddeland Kristiansand OK 47:06 +10:18 12:23
7 Kristin Heivoll Søgne og Songdalen OK 55:06 +18:18 14:30
8 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 58:04 +21:16 15:16
9 Tuva Hepburn Kristiansand OK 58:14 +21:26 15:19

D C-3km

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Christiansen Kristiansand OK 29:11 11:40
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 29:31 +0:20 11:48
3 Line Børte Therjessen Kristiansand OK 31:34 +2:23 12:37
4 Julie Bergersen Kristiansand OK 36:44 +7:33 14:41
5 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 36:48 +7:37 14:43
6 Linda G. Opheim Kristiansand OK 43:57 +14:46 17:34
7 Gudveig Jørundland OK Sør 55:28 +26:17 22:11
8 Ellen Thisted Kristiansand OK 1:10:24 +41:13 28:09

H A-6km

5 800 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Bøen Kristiansand OK 42:57 7:24
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 43:32 +0:35 7:30
3 Sebastian Daland Kristiansand OK 43:51 +0:54 7:33
4 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 44:16 +1:19 7:37
5 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 46:41 +3:44 8:02
6 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 52:01 +9:04 8:58
7 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 52:29 +9:32 9:02
8 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 52:32 +9:35 9:03
9 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 52:46 +9:49 9:05
10 Vegard Myhre Kristiansand OK 55:40 +12:43 9:35
11 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 55:52 +12:55 9:37
12 Halvor Vassbø IL Vindbjart 56:04 +13:07 9:40
13 Nils Hæstad Fossum IF 56:32 +13:35 9:44
14 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 57:00 +14:03 9:49
15 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:00:26 +17:29 10:25
16 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 1:00:45 +17:48 10:28
17 Kjell Arne Håland OK Sør 1:00:56 +17:59 10:30
18 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:02:20 +19:23 10:44
19 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 1:07:59 +25:02 11:43
20 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 1:08:11 +25:14 11:45
21 Ulrik Thisted Kristiansand OK 1:15:59 +33:02 13:06

H A-4km

3 800 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Bujordet Kristiansand OK 31:47 8:21
2 John Hansen Kristiansand OK 36:08 +4:21 9:30
3 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 36:20 +4:33 9:33
4 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 36:21 +4:34 9:33
5 Knut Aurebekk Torridal IL 36:32 +4:45 9:36
6 Espen Wigemyr Oddersjaa SSK 36:37 +4:50 9:38
7 Rune Kittelsen Kristiansand OK 37:01 +5:14 9:44
8 Lars Jørgen Peterson Kristiansand OK 37:13 +5:26 9:47
9 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 37:35 +5:48 9:53
10 Dag Moe Kristiansand OK 38:06 +6:19 10:01
11 Geir Kristiansen Oddersjaa SSK 39:06 +7:19 10:17
12 Harald Vingerhagen Kristiansand OK 39:11 +7:24 10:18
13 Jostein Korsvik OK Sør 39:22 +7:35 10:21
14 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 39:36 +7:49 10:25
15 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 40:02 +8:15 10:32
16 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 40:09 +8:22 10:33
17 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 40:41 +8:54 10:42
18 Stian Brattland Kristiansand OK 40:48 +9:01 10:44
19 Jan Petter Johannessen IL Høvdingen 41:03 +9:16 10:48
20 Øivind Torgersen Kristiansand OK 41:09 +9:22 10:49
21 Reidar Sæstad Kristiansand OK 41:11 +9:24 10:50
22 Roar Myhre Kristiansand OK 41:12 +9:25 10:50
23 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 41:51 +10:04 11:00
24 Espen Coward OK Sør 41:58 +10:11 11:02
25 Jørn Bergan Vegårshei IL 42:03 +10:16 11:03
26 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 42:55 +11:08 11:17
27 Tor Inge Birkenes Birkenes IL 44:54 +13:07 11:48
28 Øyvin Simonsen IL Imås 45:19 +13:32 11:55
29 Nezijus Vidziunas Kristiansand OK 45:46 +13:59 12:02
30 Espen Johannessen IL Høvdingen 47:10 +15:23 12:24
31 Kåre Jacobsen OK Sør 47:38 +15:51 12:32
32 Helge Kristensen OK Sør 47:50 +16:03 12:35
33 Roy Birkeland Søgne og Songdalen OK 48:19 +16:32 12:42
34 Stein Coward OK Sør 48:57 +17:10 12:52
35 Jan Værp Søgne og Songdalen OK 51:59 +20:12 13:40
36 Ove Kjetså Otra IL 54:20 +22:33 14:17
37 Sigmund Salthaug Kristiansand OK 56:32 +24:45 14:52
38 Jonas Myhre Kristiansand OK 58:23 +26:36 15:21
39 Jørn Stordalen OK Sør 1:24:47 +53:00 22:18
Harald Eik Kristiansand OK diskvalifisert
Odin Myhre Oddersjaa SSK diskvalifisert

H C-3km

2 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 29:15 11:42
2 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 29:27 +0:12 11:46
3 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 32:24 +3:09 12:57
4 Erlend Fidje Andersen OK Sør 32:33 +3:18 13:01
5 Sindre Fidje Andersen OK Sør 32:52 +3:37 13:08
6 Bjørn Anthony Halsall Otra IL 41:16 +12:01 16:30
7 Fabian Johannessen Kristiansand OK 41:20 +12:05 16:32
8 Bjørnar Klungland Otra IL 42:05 +12:50 16:50
9 Lars Thisted Kristiansand OK 42:19 +13:04 16:55
10 Bjørn Syvertsen IL Vindbjart 42:48 +13:33 17:07
11 Arild Telstø IL Vindbjart 44:49 +15:34 17:55
Nils Arne Johannessen Kristiansand OK diskvalifisert
Einar Jørundland OK Sør diskvalifisert

N - 2 km

2 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eline Bergan Vegårshei IL 1:00:19 28:43
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:23:46 +23:27 39:53
0 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 1:10:51 +10:32 33:44
0 Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 59:51 28:30
0 Signe Emilie Lynnebakken Kristiansand OK 1:28:44 +28:25 42:15
0 Kurt Kristian Thisted Kristiansand OK 1:20:28 +20:09 38:19
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Ledig Startnr NOTEAM diskvalifisert
Lovise Birkenes Øvrebø IL diskvalifisert
Olav Bergan Vegårshei IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor