Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 1 Hvalstrand

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 1 Hvalstrand
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 31 mars 2016

Nybegynner kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Henrik Midttun Asker SK 18:51
Emma Høgås Mortensen  Asker SK 19:56
Pernille Hulås Mortensen  Asker SK 1:22:24

Nybegynner lang

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Eirik Nastad Asker SK 22:04
Erlend Hellerud Asker SK 25:55
Olav Bekker Asker SK 36:59
Tuva Espelin Asker SK 21:51
Amalie Birkelund Asker SK 41:35
Simen Dalen Eriksen Asker SK 25:55
Sanne Finsrud Asker SK 21:59
Jacob Bø Mortensen  Asker SK 29:07
Una Nastad Asker SK 22:03
Mikkel Rastad Asker SK 25:35

C-løype

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Mathias Birkelund Asker SK 32:56
Selma Aure Skogedal Asker SK 43:53
Astrid Ytterbø Asker SK 43:40

H11-12

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Johannessen Linnebo Asker SK 14:35
2 Eirik Næss Asker SK 17:00 +2:25
3 Jakob Rastad Asker SK 17:22 +2:47
4 Mathias Nyhaug Asker SK 18:58 +4:23
5 Even Rennemo Asker SK 19:56 +5:21
6 Brage Lysaker Fana IL 21:14 +6:39
7 Emil Ruud Fossheim Asker SK 23:06 +8:31
8 Andreas Eriksen Asker SK 23:08 +8:33
9 Sondre Næss Asker SK 25:32 +10:57
10 Simen Hagen Strømsnes Asker SK 27:33 +12:58
Mikael Birkelund Asker SK diskvalifisert

D11-12

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Strøm-Storaker Asker SK 26:25
2 Mina Vist Asker SK 26:27 +0:02
3 Amanda Tveiter Reitan  Asker SK 34:42 +8:17
4 Karin Halsaa Dolven Asker SK 34:46 +8:21
5 Anette Jauhojärvi Markussen Asker SK 36:37 +10:12

H13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sondre Ytterbø Asker SK 36:47
2 Frikk Alvaro Embergsrud Asker SK 37:47 +1:00
3 Eilev Kvaale Asker SK 39:04 +2:17
4 Jonas Myhr Asker SK 40:14 +3:27
5 Birk B Lysaker  Fana IL 41:27 +4:40
6 Brede Tolo Haugland Asker SK 49:11 +12:24
7 Olaf Halsaa Dolven Asker SK 49:39 +12:52
8 Ole Henrik Woxholth Asker SK 51:02 +14:15
9 Simen Aure Skogedal Asker SK 52:00 +15:13

D13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Matilde Sagen Lande  Asker SK 1:07:15
Ina Martini Asker SK diskvalifisert

H15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Fredriksen Aas Asker SK 43:25
2 Vegard Løvli Asker SK 53:15 +9:50

D15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker SK 39:41
2 Silje Marie Våge Asker SK 42:58 +3:17
Ingvild Pedersen Bergan Asker SK diskvalifisert

H17-20

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Gulbrandsen Asker SK 35:23
2 Eivind Øfsthus Gravir Asker SK 43:06 +7:43
3 Axel Hoveid Asker SK 46:20 +10:57
4 Bjørnar Løvli Asker SK 53:52 +18:29
5 Johan Teodor Westly Asker SK 59:09 +23:46

D17-20

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Synne Strand Asker SK 46:22
2 Tilla Farnes Hennum Asker SK 49:12 +2:50

H21-39

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Sommerfeldt Asker SK 38:36
2 Per Wiréhn Asker SK 39:58 +1:22

D21-39

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Isachsen Asker SK 1:11:47

H40

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Martini Asker SK 47:10
2 Kjetil Hagen Asker SK 1:01:52 +14:42
3 Haakon Dolven Asker SK 1:05:10 +18:00
4 Dag Otter Johansen Asker SK 1:05:47 +18:37
5 Arild Nyhaug Asker SK 1:08:04 +20:54
Bjørn-Willy Arntzen Asker SK diskvalifisert

D40

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Strand Asker SK 46:31
Anne Kathrine Linnebo Asker SK diskvalifisert

H50

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Rønneberg Asker SK 49:08
2 Vidar Strand Lierbygda 51:55 +2:47
3 Anton Plaian Asker SK 53:42 +4:34
4 Reidar Fossum Asker SK 54:20 +5:12
5 Per Schanche Asker SK 55:53 +6:45
6 Øyvind Johannessen Linnebo Asker SK 58:57 +9:49
7 Øyvind Gylver Asker SK 1:03:18 +14:10
8 Kim Farnes Hansen Asker SK 1:15:21 +26:13
Terje Henriksen Asker SK diskvalifisert

D50

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Margrete Engzelius Asker SK 48:31
2 Kirsti Lysaker Fana IL 48:49 +0:18
3 Enikø Bertalan Asker SK 58:52 +10:21
Maria Persson Asker SK diskvalifisert

H60

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Arvid Fossum Asker SK 38:35
2 Hans O Augedal Asker SK 41:12 +2:37
3 Øyvind Hoveid Asker SK 53:37 +15:02
Jørn Bue Olsen Asker SK diskvalifisert

H70

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Gunnerød Asker SK 1:02:14

D70

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Lise Øfsthus Asker SK 21:28

H17B

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torstein Kvaale Asker SK 39:17
2 Gunnar Pedersen Asker SK 41:53 +2:36
3 Magne Aas Asker SK 46:09 +6:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor