Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 5.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusellen Sarpsborg-Fredrikstad-Moss 2015/2016 5.løp
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: torsdag 17 mars 2016

D-12

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 39:02 20:01
2 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 41:06 +2:04 21:04

D13-16

2 950 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Bjørnerød OK Moss 22:24 7:35
2 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 26:28 +4:04 8:58
3 Marie Hansen Sarpsborg OL 27:16 +4:52 9:14
4 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 27:26 +5:02 9:17
5 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 32:40 +10:16 11:04

D17-

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 30:32 7:38
2 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 33:38 +3:06 8:24
3 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 39:01 +8:29 9:45
4 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 54:58 +24:26 13:44
Siri Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert

D50-

2 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 26:54 9:07
2 Heidi Børstad Sarpsborg OL 27:23 +0:29 9:16

H-12

1 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 20:46 10:38
2 Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss 23:22 +2:36 11:58

H13-16

2 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 19:32 6:37
2 Sondre Ladim OK Moss 20:41 +1:09 7:00
3 Odin Sæther Fredrikstad SK 20:45 +1:13 7:02
4 Alfred Bjørnerød OK Moss 21:03 +1:31 7:08
5 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 21:34 +2:02 7:18
6 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 23:37 +4:05 8:00
7 Sivert Poppe Fredrikstad SK 28:06 +8:34 9:31

H17-KORT

2 950 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 21:18 7:13

H17-

4 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 27:58 6:59
2 Tore Bjørnerød OK Moss 29:17 +1:19 7:19
3 Donatas Kontautas OK Moss 35:05 +7:07 8:46
4 Pål Angvoll Fredrikstad SK 36:55 +8:57 9:13
Henning Bratland Carlsen OK Moss diskvalifisert

H50-

2 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Jensen Sarpsborg OL 22:31 7:37
2 Ole Ingesen Sarpsborg OL 23:28 +0:57 7:57
3 Christopher Schive OK Moss 24:40 +2:09 8:21
4 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 24:57 +2:26 8:27
5 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 26:50 +4:19 9:05
6 Dag Syversen Sarpsborg OL 35:00 +12:29 11:51
7 Marijan Grgic Sarpsborg OL 35:13 +12:42 11:56

N-ÅPEN

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Emma Aune Jakobsen OK Moss 16:39 11:06
0 Elise Hauge Sarpsborg OL 25:32 +8:53 17:01
0 Tiril Løden Nilsen OK Moss 27:34 +10:55 18:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor