Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-åpen

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Tuva W. Aas Skien OK 25:44
Elvira Solberg Dalsegg Skien OK 35:26

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 39:49
Vilde Aakre Leistad Skien OK 26:42

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 27:02

D 13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mina Schjerven Lardal OL 19:56
2 Eline Schjerven Lardal OL 23:30 +3:34
3 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 24:38 +4:42

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:01:41

D 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:08:14
2 Gyri Myhre Skien OK 1:44:04 +35:50
Marit Melby Jacobsen Lardal OL diskvalifisert

D 17-B

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 27:54
2 Eli Sæterdal Skien OK 29:12 +1:18
3 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 29:38 +1:44
4 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 37:00 +9:06
5 Gry Aakre Skien OK 39:11 +11:17
6 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 44:25 +16:31
7 May Nordkvelde Hedrum OL 47:26 +19:32
8 Lill Birkelund Porsgrunn OL 47:45 +19:51
9 Vigdis Solli Skien OK 57:02 +29:08

D 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Schjerven Lardal OL 1:08:01
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:27:25 +19:24
3 Silje Island OL Tønsberg og omegn 1:41:14 +33:13
Janne Larsen Porsgrunn OL diskvalifisert
Sara Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Grete S B Hovi Skien OK 1:04:52
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 1:11:08 +6:16
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:18:55 +14:03

D 60-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgit Jensen Skien OK 1:41:14
Gunn Botnen Bø OL diskvalifisert
Kristil Kristensen OK Skeidi diskvalifisert
Elisabeth Rød Andebu IL diskvalifisert

D 65-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Mostaul Bø OL 1:39:47
2 Astrid Lunde Drangedal OL 2:15:49 +36:02

D 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 1:20:16
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:45:37 +25:21
3 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 2:14:06 +53:50
Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert

D 75-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 2:04:15

H -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sindre Flatin Erichsen Skien OK 31:00
Ludvig Skramdal Hedrum OL 27:19
Tollef Tjentland Lardal OL 24:48
Øystein Tveit Suldal OL 33:31

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hallvard Tjentland Lardal OL 23:22

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 20:47

H 15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 46:06
2 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 52:54 +6:48
3 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 55:12 +9:06
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 59:21 +13:15
Skjalg Nysæter Skien OK diskvalifisert

H 17-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 1:00:53
2 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 1:01:55 +1:02
3 Harald Hovi Skien OK 1:02:35 +1:42
4 Vegard Landsverk Skien OK 1:13:37 +12:44

H 17-B

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Espen Selboskar Porsgrunn OL 20:14
2 Jens Petter W Aas Skien OK 24:54 +4:40
3 David Solli Skien OK 26:23 +6:09
4 Rolf Lye Porsgrunn OL 32:28 +12:14
5 Georg S. Andresen Skien OK 37:30 +17:16
Jan Ivar Gundersen Hedrum OL diskvalifisert

H 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gisle Nysæter Skien OK 53:35
2 Steinar Lande Bø OL 57:06 +3:31
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:04:04 +10:29
4 Jens Tjentland Lardal OL 1:15:29 +21:54
5 Asbjørn Roe Larvik OK 1:49:55 +56:20

H 50-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 51:20
2 Helge Gisholt OK Skeidi 52:44 +1:24
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 1:06:57 +15:37
4 Roy Gjerding OK Moss 1:14:40 +23:20
5 Jarle Botnen Bø OL 1:21:21 +30:01
6 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:32:19 +40:59
7 Tron Solberg OK Skeidi 2:14:35 +1:23:15

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Chr. Hagen Bø OL 1:07:10
2 Dag Kristensen OK Skeidi 1:11:03 +3:53
3 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 1:16:04 +8:54
4 Even Tore Steinsholt Lardal OL 1:17:00 +9:50
Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL diskvalifisert
Dagfinn Torpe Porsgrunn OL diskvalifisert

H 65-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 55:27
2 Hogne Kjærås Andebu IL 1:00:05 +4:38
3 Atle Remme Porsgrunn OL 1:04:16 +8:49
4 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:11:16 +15:49
5 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:21:25 +25:58
6 Elling Aakre Andebu IL 1:26:09 +30:42
7 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:38:32 +43:05
Kjell Dolva Skien OK diskvalifisert

H 70-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rolf Gjølberg Larvik OK 58:32
2 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 59:47 +1:15
3 Carl Ove Berg OK Skeidi 1:13:29 +14:57
4 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:19:34 +21:02
5 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:30:51 +32:19
6 Odd Aure Drangedal OL 1:37:40 +39:08
7 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 1:39:13 +40:41
Ragnar Hillestad Lardal OL diskvalifisert

H 75-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:09:28
2 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:40:54 +31:26
Lars Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert
Anton Lomme Hedrum OL diskvalifisert

H 80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Helge Tvedten Larvik OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor