Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: torsdag 31 desember 2015

Avinor Sola BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Rune HatleHerrer - lang løype (43)1:36:45+52:3916:07

Capgemini BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alexander KhorunzhiyHerrer - kort løype (14)26:2610:34
0Stein Arve FinnestadHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert

Ganddal IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalDamer - kort løype (7)33:1313:17
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (11)1:01:0210:10
1Otte OmdalHerrer - mellomlang løype (41)34:079:13
5Andreas Nybak UrdalHerrer - kort løype (14)31:57+5:3112:46
6Anne Marie GauselDamer - mellomlang løype (15)51:39+13:1113:57
8Barbro SandalDamer - mellomlang løype (15)54:05+15:3714:37
8Aart Joakim int VeldHerrer - lang løype (43)56:45+12:399:27
11Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (41)45:49+11:4212:22
12Erlend BremnesHerrer - kort løype (14)58:34+32:0823:25
12Aksel DommersnesHerrer - kort løype (14)58:34+32:0823:25
12Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (41)46:50+12:4312:39
13Eli FrafjordDamer - mellomlang løype (15)1:21:31+43:0322:01
13Per Martin StoklandHerrer - mellomlang løype (41)47:55+13:4812:57
14Jonas Årvik SandalHerrer - mellomlang løype (41)48:31+14:2413:06
14Per Frode SandalHerrer - mellomlang løype (41)48:31+14:2413:06
16Morten Bjerga SundliHerrer - lang løype (43)1:04:12+20:0610:42
18Lars HelgelandHerrer - lang løype (43)1:05:28+21:2210:54
19Per Olav HaarrHerrer - lang løype (43)1:05:30+21:2410:55
20Ole Kristian TaksdalHerrer - mellomlang løype (41)53:20+19:1314:24
21Øivind HansenHerrer - mellomlang løype (41)54:03+19:5614:36
24Tallak LangmyrHerrer - lang løype (43)1:10:34+26:2811:45
26Per Ivar StoklandHerrer - lang løype (43)1:13:02+28:5612:10
28Oddvar TaksdalHerrer - lang løype (43)1:14:07+30:0112:21
31Ove OalandHerrer - lang løype (43)1:25:05+40:5914:10
32Jakob KarlsenHerrer - lang løype (43)1:25:47+41:4114:17
34Tor BrekkenHerrer - lang løype (43)1:28:05+43:5914:40
37Jan Henrik NeuenkirchenHerrer - mellomlang løype (41)1:13:46+39:3919:56
37Kristoffer JansenHerrer - lang løype (43)1:44:14+1:00:0817:22
0Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (43)diskvalifisert
0Fredrik SandalHerrer - lang løype (43)diskvalifisert

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHerrer - lang løype (43)44:067:21

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Synnøve LangvikDamer - mellomlang løype (15)1:30:46+52:1824:31

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Inge LølandHerrer - mellomlang løype (41)37:41+3:3410:11

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Nils John VestølHerrer - mellomlang løype (41)43:15+9:0811:41

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23212332 U1 Ukjent løper212332Herrer - mellomlang løype (41)55:40+21:3315:02

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Johan RasmussenHerrer - mellomlang løype (41)1:08:39+34:3218:33

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Leif Gunnar WikeneHerrer - mellomlang løype (41)1:09:50+35:4318:52

Klubbløs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0212314 U1 Ukjent løper212314Herrer-Ny (8)37:01+18:3726:26

Laerdal Medical

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Sjur GauselHerrer - mellomlang løype (41)56:25+22:1815:14

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Simen AamodtHerrer - lang løype (43)46:23+2:177:43
4Helene OmdalDamer - lang løype (11)1:13:22+12:2012:13
5Fredrik OmdalHerrer - lang løype (43)51:36+7:308:36

Riska Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hilde NordbøDamer - lang løype (11)1:26:02+25:0014:20

S.O.L

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Cato MoltheHerrer - mellomlang løype (41)54:15+20:0814:39

Sandnes IL (Rogaland)

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vår Vilde FarsetDamer-Ny (1)20:0914:23
0Finlay DuncanHerrer-Ny (8)29:10+10:4620:50
0Oliver DuncanHerrer-Ny (8)19:38+1:1414:01
0Thomas DuncanHerrer-Ny (8)17:1112:16
0Emil Wathne ThingbøHerrer-Ny (8)32:30+14:0623:12
1Jorunn JohannesenDamer - mellomlang løype (15)38:2810:23
2Marit HaavardsholmDamer - mellomlang løype (15)39:12+0:4410:35
2Marie Line FurlandDamer - lang løype (11)1:08:25+7:2311:24
2Markus RichterHerrer - kort løype (14)26:46+0:2010:42
3Hannah MalmeiDamer - lang løype (11)1:10:31+9:2911:45
3Kaja PeikliHerrer - kort løype (14)28:40+2:1411:28
4Jon DuncanHerrer - lang løype (43)48:48+4:428:08
6Marthe SvihusDamer - lang løype (11)1:19:09+18:0713:11
6Eirik WathneHerrer - kort løype (14)34:02+7:3613:36
7Vegard PeikliHerrer - lang løype (43)56:24+12:189:24
8Torjus LindangerHerrer - kort løype (14)41:13+14:4716:29
9Rhoar LindangerHerrer - kort løype (14)41:19+14:5316:31
10Bjørnar PeikliHerrer - kort løype (14)46:21+19:5518:32
11Ola Wathne ThingbøHerrer - kort løype (14)53:45+27:1921:30
12Morten AamodtHerrer - lang løype (43)59:21+15:159:53
13Kim RichterHerrer - lang løype (43)59:34+15:289:55
14Brit Vivian MelingDamer - mellomlang løype (15)1:28:49+50:2124:00
21Sølve WathneHerrer - lang løype (43)1:08:24+24:1811:24
27Rune ChristiansenHerrer - lang løype (43)1:13:19+29:1312:13
30Gabriel HerigstadHerrer - mellomlang løype (41)1:02:32+28:2516:54
30Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (43)1:21:34+37:2813:35
32Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (41)1:08:33+34:2618:31
0Oddgeir EikeskogHerrer - kort løype (14)diskvalifisert
0Kjell DaleHerrer - lang løype (43)diskvalifisert

Sandnes kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Terje BrautHerrer - mellomlang løype (41)57:52+23:4515:38

Sandnes kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Torbjørn DahleHerrer - mellomlang løype (41)1:11:25+37:1819:18

Sandnes Sparebank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Aslaug LuraDamer - kort løype (7)49:14+16:0119:41

Skattesport BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Ole AuklendHerrer - mellomlang løype (41)55:56+21:4915:07

Sola kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Katarina Harestad HaukaasDamer - kort løype (7)41:58+8:4516:47

Statoil BIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Arnfinn RømuldHerrer - mellomlang løype (41)37:07+3:0010:01
5Keth BerggrafDamer - mellomlang løype (15)51:28+13:0013:54
7Øivind BerggrafHerrer - mellomlang løype (41)41:40+7:3311:15
22Bjarne MonsenHerrer - lang løype (43)1:08:56+24:5011:29
26Sverre NordalHerrer - mellomlang løype (41)57:48+23:4115:37
28Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (41)58:51+24:4415:54

Stavanger kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ingrid O. FossDamer - mellomlang løype (15)1:02:09+23:4116:47
16Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (41)49:08+15:0113:16

Stavanger Orienteringsklubb

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lars Nicolay Nygård BassoHerrer-Ny (8)18:2413:08
0Peter SæbbøHerrer-Ny (8)16:2211:41
2Turid NystrømDamer - kort løype (7)38:13+5:0015:17
2Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (41)34:55+0:489:26
3Haldis GlendrangeDamer - kort løype (7)39:05+5:5215:38
3Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (41)37:07+3:0010:01
4Vilde Margrethe SæbbøDamer - mellomlang løype (15)49:44+11:1613:26
5Wenche Margrethe SæbbøDamer - lang løype (11)1:19:01+17:5913:10
6Pål H. GjerdenHerrer - mellomlang løype (41)38:16+4:0910:20
7Elisabeth Christie ØrkeDamer - mellomlang løype (15)53:14+14:4614:23
7Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - kort løype (14)37:08+10:4214:51
8Nina KarlsenDamer - lang løype (11)1:28:50+27:4814:48
8Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (41)42:26+8:1911:28
9Johan Christie ØrkeHerrer - lang løype (43)57:33+13:279:35
10Vilde Bårdsen HustoftDamer - mellomlang løype (15)1:01:41+23:1316:40
11Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (15)1:02:07+23:3916:47
11Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (43)58:16+14:109:42
15Arne Kristian EspedalHerrer - lang løype (43)1:00:56+16:5010:09
17Ingjald EgelandHerrer - mellomlang løype (41)50:02+15:5513:31
18Svein GlendrangeHerrer - mellomlang løype (41)51:53+17:4614:01
20Jan-Rune Larsen BassoHerrer - lang løype (43)1:06:48+22:4211:08
25Pål BårdsenHerrer - lang løype (43)1:12:22+28:1612:03
29Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (41)59:43+25:3616:08
29Jone SæbbøHerrer - lang løype (43)1:19:17+35:1113:12
31Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (41)1:03:50+29:4317:15
33Espen KarlsenHerrer - lang løype (43)1:27:36+43:3014:36
35Anders Thengs KristensenHerrer - mellomlang løype (41)1:11:07+37:0019:13
35Knut FeldmannHerrer - lang løype (43)1:33:35+49:2915:35
0May MelingDamer - lang løype (11)diskvalifisert
0Tone Cecilie NystrømDamer - lang løype (11)diskvalifisert
0Sara Nystrøm OlsenDamer - lang løype (11)diskvalifisert
0Arne KarlsenHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert
0Mathieu McGuireHerrer - lang løype (43)diskvalifisert
0Kjetil WirakHerrer - lang løype (43)diskvalifisert

SUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Margaret MalminDamer - kort løype (7)49:13+16:0019:41

Vaulen Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sjur GabrielsenHerrer - lang løype (43)44:07+0:017:21
3Anne GarsrudDamer - mellomlang løype (15)40:05+1:3710:50
4Svein EliassenHerrer - kort løype (14)31:18+4:5212:31
9Grete ObrestadDamer - mellomlang løype (15)57:07+18:3915:26
10Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (41)45:12+11:0512:12
14Øystein Garsrud TvedtHerrer - lang løype (43)1:00:53+16:4710:08
17Amund Garsrud TvedtHerrer - lang løype (43)1:04:47+20:4110:47
19Kjell M. LangvikHerrer - mellomlang løype (41)52:26+18:1914:10
38Tore TvedtHerrer - mellomlang løype (41)1:17:58+43:5121:04
0Jostein LøvåsHerrer - lang løype (43)diskvalifisert

Vegvesen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Gudmund GauselHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Skjalg K FuglestadHerrer-Ny (8)17:0312:10
5Marte K FuglestadDamer - kort løype (7)46:53+13:4018:45
6Odd Ivar KarlsenHerrer - lang løype (43)54:47+10:419:07
10Odd FuglestadHerrer - lang løype (43)57:52+13:469:38
23Andreas Segadal BreilandHerrer - lang løype (43)1:08:58+24:5211:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor