Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Jenter under 17-over 59

2 700 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 22:48 8:26
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 24:28 +1:40 9:03
3 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 24:54 +2:06 9:13
4 Ida Monsen Egersund OK 28:03 +5:15 10:23
5 Anna Taksdal Ganddal IL 30:24 +7:36 11:15
6 Alida Oftedal Ålgård Orientering 30:30 +7:42 11:17
7 Aina Solheim Ålgård Orientering 32:44 +9:56 12:07
8 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 33:23 +10:35 12:21
9 Celina Iversen Åse Egersund OK 35:05 +12:17 12:59
10 Frøydis Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 36:07 +13:19 13:22
11 Julie Puntervold Egersund OK 36:17 +13:29 13:26
12 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 37:09 +14:21 13:45
13 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 37:31 +14:43 13:53
14 Hilde Ohr Ganddal IL 38:46 +15:58 14:21
15 Helga Aaslid Egersund OK 44:03 +21:15 16:18
16 Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 44:26 +21:38 16:27
17 Nora Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 44:44 +21:56 16:34
18 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 45:19 +22:31 16:47
19 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 51:01 +28:13 18:53
20 Pernille Hovstad Ganddal IL 52:35 +29:47 19:28
21 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 53:00 +30:12 19:37
22 Thea Beate Puntervold Egersund OK 1:15:38 +52:50 28:00
23 Torill Harestad Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:43:52 +1:21:04 38:28
Kaja Hiorth Myklatun Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Jenter 17-59

4 410 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 38:05 8:38
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 39:49 +1:44 9:01
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 40:04 +1:59 9:05
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 41:19 +3:14 9:22
5 Inger Tone Nygård Egersund OK 44:57 +6:52 10:11
6 Trine Bolstad Ganddal IL 45:16 +7:11 10:15
7 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 45:23 +7:18 10:17
8 Jorunn Hadland Egersund OK 45:58 +7:53 10:25
9 Ane Oftedal Ålgård Orientering 46:11 +8:06 10:28
10 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 50:18 +12:13 11:24
11 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 52:46 +14:41 11:57
12 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 53:57 +15:52 12:14
13 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 54:07 +16:02 12:16
14 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 55:38 +17:33 12:36
15 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 55:39 +17:34 12:37
16 Vibeke Lamark Ganddal IL 55:46 +17:41 12:38
17 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 56:30 +18:25 12:48
18 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 1:00:04 +21:59 13:37
19 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 1:01:49 +23:44 14:01
20 Barbro Sandal Ganddal IL 1:06:06 +28:01 14:59
21 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:39:07 +1:01:02 22:28

Gutter under 17-over 59

2 700 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 19:05 7:04
2 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 19:57 +0:52 7:23
3 Tobias Rødde Ganddal IL 22:15 +3:10 8:14
4 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 26:14 +7:09 9:42
5 Edvin Aakre Egersund OK 26:20 +7:15 9:45
6 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 26:37 +7:32 9:51
7 Øyvind Lamark Ganddal IL 27:01 +7:56 10:00
8 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 27:03 +7:58 10:01
9 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 27:17 +8:12 10:06
10 Ove Oaland Ganddal IL 27:52 +8:47 10:19
11 Bjarne Gimre Ganddal IL 28:07 +9:02 10:24
12 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 28:20 +9:15 10:29
13 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 28:24 +9:19 10:31
14 Tormod Aaslid Egersund OK 29:03 +9:58 10:45
15 Arvid Thorsen Aftenbladet BIL 31:57 +12:52 11:50
16 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 33:37 +14:32 12:27
17 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 35:30 +16:25 13:08
18 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 41:14 +22:09 15:16
19 Andreas Mellemstrand Ganddal IL 41:35 +22:30 15:24
20 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 43:04 +23:59 15:57
21 Elias Eidsvåg Ganddal IL 43:32 +24:27 16:07
22 Erlend Bremnes Ganddal IL 45:06 +26:01 16:42
23 Adrian Ueland Ålgård Orientering 49:41 +30:36 18:24
24 Eivind Roth Ganddal IL 51:03 +31:58 18:54
25 Aksel Dommersnes Ganddal IL 53:34 +34:29 19:50
26 Leif Sundli Ganddal IL 55:48 +36:43 20:40
27 Andreas Furuly Ålgård Orientering 58:00 +38:55 21:28
28 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 1:00:03 +40:58 22:14
29 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 1:01:45 +42:40 22:52
30 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:11:32 +52:27 26:29
31 Isak Söderholm Ålgård Orientering 1:13:48 +54:43 27:19
32 Fredrik Hovstad Ganddal IL 1:26:33 +1:07:28 32:03
Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Terje Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert
Jakob Hovland Wadel Ganddal IL diskvalifisert

Gutter 17-59

4 410 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 31:35 7:09
2 Arild Aasheim Ganddal IL 33:50 +2:15 7:40
3 Fredrik Omdal Ganddal IL 34:48 +3:13 7:53
4 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 35:39 +4:04 8:05
5 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 36:07 +4:32 8:11
6 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 37:03 +5:28 8:24
7 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 37:28 +5:53 8:29
8 Oddvar Taksdal Ganddal IL 37:34 +5:59 8:31
9 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 37:46 +6:11 8:33
10 Thomas Hadland Egersund OK 38:03 +6:28 8:37
11 Per Olav Haarr Ganddal IL 38:18 +6:43 8:41
11 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 38:18 +6:43 8:41
13 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 38:44 +7:09 8:46
14 Per Ivar Stokland Ganddal IL 39:40 +8:05 8:59
15 Kenneth Mydland Egersund OK 40:16 +8:41 9:07
16 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 40:20 +8:45 9:08
17 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 40:33 +8:58 9:11
18 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 42:27 +10:52 9:37
19 Fredrik Sandal Ganddal IL 43:41 +12:06 9:54
20 Paul Terje Haarr Ganddal IL 44:16 +12:41 10:02
21 Erling Mauland Ganddal IL 46:23 +14:48 10:31
22 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 46:50 +15:15 10:37
23 Nils Tore Puntervold Egersund OK 47:38 +16:03 10:48
24 Gunnar Petterson Egersund OK 48:14 +16:39 10:56
25 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 48:33 +16:58 11:00
26 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 48:59 +17:24 11:06
27 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 52:52 +21:17 11:59
28 Per Frode Sandal Ganddal IL 53:29 +21:54 12:07
29 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 58:41 +27:06 13:18
30 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:01:08 +29:33 13:51
31 Per Martin Stokland Ganddal IL 1:02:30 +30:55 14:10
32 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 1:03:44 +32:09 14:27
33 Øivind Hansen Ganddal IL 1:06:09 +34:34 15:00
34 Ludvig Mellemstrand Ganddal IL 1:06:39 +35:04 15:06
35 Agnar Lien Ganddal IL 1:08:47 +37:12 15:35
Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Trond Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Magnus Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Jenter - Ny

1 800 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 45:57 25:31
Julie Berge Ålgård Orientering 18:15 10:08
Amalie Bjordal Ålgård Orientering 23:18 12:56
Ane Oline Bjordal Ålgård Orientering 23:26 13:01
Norah Breivold Ganddal IL 16:58 9:25
Pernille Breivold Ganddal IL 27:07 15:03
Mille Sofie Eidsaa Ålgård Orientering 14:21 7:58
Oda Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 18:16 10:08
Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 25:10 13:58
Julie M Helland Egersund OK 17:06 9:30
Oda Thorsen Klaveness Sandnes IL (Rogaland) 28:45 15:58
Gunvor Kleppa Ålgård Orientering 38:36 21:26
Kristina Kleppa Ålgård Orientering 14:36 8:06
Stine Kleppa Ålgård Orientering 38:01 21:07
Anne Langmyr Ganddal IL 19:30 10:50
Maria Langmyr Ganddal IL 34:21 19:05
Ane Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 11:29 6:22
Synne Byrkjedal Levang Ålgård Orientering 17:15 9:35
Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 20:37 11:27
Maren Oftedal Ålgård Orientering 19:57 11:05
Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 23:21 12:58
Karen Helene Seppola Ålgård Orientering 23:05 12:49
Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 14:42 8:10
Lea Stokkeland Ålgård Orientering 31:33 17:31
Tea Stokkeland Ålgård Orientering 31:38 17:34
Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 20:21 11:18
Eiril Laugaland Ålgård Orientering diskvalifisert
Synnøve Westermoen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Gutter - Ny

1 800 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Knut Halvor Amdal Ålgård Orientering 18:21 10:11
Simon Furuly Ålgård Orientering 23:16 12:55
Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 16:15 9:01
Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 16:37 9:13
Ola Håland Ålgård Orientering 21:57 12:11
Torjus Håland Ålgård Orientering 15:37 8:40
Oskar Kleppa Ålgård Orientering 38:35 21:26
Tallak Langmyr Ganddal IL 34:15 19:01
Brage Laugaland Ålgård Orientering 18:36 10:20
Vetle Laugaland Ålgård Orientering 19:33 10:51
Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 29:02 16:07
Trym Løken Nødland Ganddal IL 17:35 9:46
Lars Oftedal Ålgård Orientering 30:47 17:06
Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 19:32 10:51
Marius Rødde Ganddal IL 16:57 9:25
Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL 15:22 8:32
Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 23:22 12:58
Tobias Sletvold Ålgård Orientering 13:43 7:37
Erlend Sola Sømme Ålgård Orientering 23:10 12:52
Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 22:26 12:27
Sjur Undheim Ålgård Orientering 20:16 11:15
Trym Undheim Ålgård Orientering 21:39 12:01
Odne van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 23:45 13:11
Tord Øglænd Sandnes IL (Rogaland) 17:02 9:27

B-åpen

2 700 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) 23:14 8:36
2 Nina Glendrange Wold Stavanger Orienteringsklubb 26:11 +2:57 9:41
3 Per Ingar Hadland Ganddal IL 27:22 +4:08 10:08
4 Silje Hadland Egersund OK 29:45 +6:31 11:01
5 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 30:41 +7:27 11:21
6 Ingunn Voilås Egersund OK 30:48 +7:34 11:24
7 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 36:55 +13:41 13:40
8 Olav Helland Egersund OK 38:50 +15:36 14:22
9 Sten Inge Furuly Ålgård Orientering 39:23 +16:09 14:35
10 Silje Bjerga Sundli Ganddal IL 39:25 +16:11 14:35
11 Kristin Skadsem Ganddal IL 40:11 +16:57 14:52
12 Arild Svihus Ganddal IL 42:16 +19:02 15:39
13 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 46:22 +23:08 17:10
14 Anders Jess Linjord Ganddal IL 51:19 +28:05 19:00
15 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 52:27 +29:13 19:25
16 Unni Sundli Ganddal IL 53:20 +30:06 19:45
17 Kristin Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 53:27 +30:13 19:47
18 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 53:42 +30:28 19:53
19 David Jess Linjord Ganddal IL 56:06 +32:52 20:46
20 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 58:51 +35:37 21:47
Gunhild Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor