Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr. 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr. 1
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 28 mars 2016

Nybegynnere

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Linnea B Nyhagen Fossekallen IL fullført
Maren Hermansen Fossekallen IL fullført
Elias Vold Kjemperud Fossekallen IL fullført
Ida A. Bjørkli Ringerike OL fullført
Marius Bjørkli Ringerike OL fullført
Karsten Fossaas Ringerike OL fullført
Magnus Ziolkoski Fossekallen IL fullført
William Kjemperud Strand Fossekallen IL fullført
Sara Fossaas Ringerike OL fullført
Marie Hermansen Fossekallen IL fullført
Linn G. Tobiasen Ringerike OL fullført
Nicolai Teslo Hadeland OL fullført
Kari Kollstrøm Ringerike OL fullført

H-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 18:40
2 Oskar E. Fossaas Ringerike OL 30:20 +11:40
3 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 30:45 +12:05
Eskild Sæther Fossekallen IL brutt

C Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linn Tobiassen Ringerike OL 1:14:25

D Kort

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Berthe Teslo Hadeland OL 20:38
2 Liv Anett Nyhagen Fossekallen IL 21:26 +0:48
3 Live Ytrehus Ringerike OL 22:37 +1:59
4 Eirin Mathiesen Ringerike OL 24:52 +4:14
5 Kari Enerhaugen Ringerike OL 25:09 +4:31
6 Nora Marie Enerhaugen Ringerike OL 26:04 +5:26
7 Ingvild Fjeldstad Ringerike OL 30:09 +9:31
8 Maresa Strand Ringerike OL 30:42 +10:04
9 Tiril Reknes Hadeland OL 30:57 +10:19
10 Karin Loe Fossekallen IL 32:19 +11:41
11 Kjersti Bårnås Fossekallen IL 34:00 +13:22
12 Sigrid Grindberg Ringerike OL 38:04 +17:26
Kari Strande Ringerike OL diskvalifisert

H Kort

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toralf Opperud Ringerike OL 20:52
2 Anders Roum Ringerike OL 21:35 +0:43
3 Jon Daniel Roum Ringerike OL 22:24 +1:32
4 Hans Jørgen Loe Fossekallen IL 26:57 +6:05
5 Even A. Bjørkli Ringerike OL 27:34 +6:42
6 Sigurd A. Bjørkli Ringerike OL 27:49 +6:57
7 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 28:09 +7:17
8 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 28:27 +7:35
9 Stein Ivar Strand Ringerike OL 29:30 +8:38
10 Richard Strand Ringerike OL 30:15 +9:23
11 Gunnar Støa Ringerike OL 39:20 +18:28
12 Sverre Thune Ringerike OL 49:17 +28:25

D Mellom

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trine Kihle NTNUI 29:53
2 Stina Bondehagen Fossekallen IL 30:51 +0:58
3 Torunn Ø. Jensen Ringerike OL 30:58 +1:05
4 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 31:18 +1:25
5 Kjersti Stræte Ringerike OL 31:27 +1:34
6 Ingrid Løset Ringerike OL 33:10 +3:17
7 Sidsel Skovli Ringerike OL 33:21 +3:28
8 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 35:04 +5:11
9 Line Arnevik Ringerike OL 36:02 +6:09
10 May Ingela Hope Modum OL 36:49 +6:56
11 Kristine Grønlund Fana IL 36:53 +7:00
12 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 42:43 +12:50
13 Hedda Bondehagen Fossekallen IL 44:35 +14:42
14 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 48:01 +18:08
15 Hege Heiberg Hadeland OL 49:15 +19:22
16 Ida Marie Flågen Heming Orientering 50:46 +20:53
17 Marion Amundsen Ringerike OL 52:54 +23:01

H Mellom

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Høgset Fossekallen IL 26:09
2 Øyvind Sørlie Hadeland OL 28:48 +2:39
3 Oskar Arnevik Ringerike OL 29:35 +3:26
4 Lars Fjeldstad Ringerike OL 30:35 +4:26
5 Frode Løset Ringerike OL 30:55 +4:46
6 Gunnar Hope Modum OL 30:57 +4:48
7 Hroar Sanna Ringerike OL 32:20 +6:11
8 Leiv Inge Kjemperud Fossekallen IL 32:22 +6:13
9 Einar Teslo Hadeland OL 33:28 +7:19
10 Sondre Z. Hagen Fossum IF 36:24 +10:15
11 Stein H. Hagen Fossum IF 36:37 +10:28
12 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 36:53 +10:44
13 Per Kaarby Fossum IF 36:57 +10:48
14 Mikkel Berglund Ringerike OL 38:23 +12:14
15 Sverre Graffer Ringerike OL 38:26 +12:17
16 Olav Nipen IL Tyrving 38:45 +12:36
17 Åsmund Sæther Fossekallen IL 40:13 +14:04
18 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 40:37 +14:28
19 John Ivar Kjellevold Modum OL 44:58 +18:49
20 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 47:41 +21:32
21 Helge Graffer Ringerike OL 48:26 +22:17
22 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 50:30 +24:21
23 Anders Flågen Heming Orientering 50:46 +24:37
Erik Saugerud Konnerud IL diskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 48:34

H Lang

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 31:55
2 Jan Richard Erikson Asker SK 34:16 +2:21
3 Kristian Kihle Ringerike OL 36:08 +4:13
4 Lars Enerhaugen Modum OL 37:19 +5:24
5 Anders Brattli Ringerike OL 37:55 +6:00
6 Knut Aas Ringerike OL 38:02 +6:07
7 Juha Viena Ringerike OL 39:43 +7:48
8 Morten Dåsnes Ringerike OL 40:25 +8:30
9 Sander Arnevik Ringerike OL 42:45 +10:50
10 Lars Berglund Ringerike OL 44:52 +12:57
11 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 45:05 +13:10
12 Per Anund Loe Fossekallen IL 49:09 +17:14
13 Thorbjørn Nørbeck Ringerike OL 54:27 +22:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor