Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

N-åpen

1 660 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK38:1623:03
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn26:4616:07
Isak AndersenNydalens SK34:0120:29
Hanna BirkelandNOTEAM26:4616:07
Amalie BirkelundAsker Skiklubb25:2315:17
Maren Bleken RudVang OL17:0010:14
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK15:339:22
Trym BreimoOK Moss21:3613:00
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK18:3211:09
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK23:3414:11
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20:0612:06
magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13:588:24
Vilma DanevadFredrikstad SK27:3316:35
Aisha Rostveit ElmiOK Moss35:4421:31
Anders Rostveit ElmiOK Moss21:3713:01
Aron Rostveit ElmiOK Moss35:1021:11
Jacob EylertsenHalden SK18:0810:55
Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL24:3214:46
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL30:1318:12
Linus Mestad HansenLillomarka OL23:0513:54
Silas Mestad HansenLillomarka OL22:2813:32
Sofus Mestad HansenLillomarka OL22:2313:29
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL43:0825:59
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL19:1911:38
Halvor Ek HedlundTrøsken IL27:2316:29
Anders HeitmannFossum IF32:2619:32
Jonas HirschBækkelagets SK28:0716:56
Elise Holm NedrebøOK Moss32:0319:18
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19:5612:00
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL16:5110:09
Julie Økern HågårdKonnerud IL23:1313:59
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK28:1316:59
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering30:2918:21
Hedda Olsen KarabaticNOTEAM32:0719:20
Eivind KjernsmoRøyken OL28:2017:04
Synne KjernsmoRøyken OL26:4916:09
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19:5511:59
Karen KlavenesSandefjord OK19:0811:31
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn35:4621:32
Sol KopperudOK Moss25:0215:04
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK15:189:13
Aksel LerfaldetOK Moss30:3418:24
Eirik LestebergKongsberg OL16:5110:09
Andrea LieHalden SK32:0719:20
Ludvig B LudvigsenIL Koll27:3316:35
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK42:4725:46
Henny Brosc MarcusenStokke IL19:4811:55
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn18:1611:00
Ole Jacob MyklebustIL Koll20:5312:34
Emma Nordlie MagnussenHalden SK18:1811:01
Hennie OddenMåren OK44:1026:36
Hermine OddenMåren OK44:1426:38
Isolde OddenMåren OK46:1127:49
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL27:3116:34
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering29:2917:45
Mathis RenardKongsberg OL21:0112:39
Astrid ReuschHeming Orientering13:538:21
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering13:488:18
Emma Johanne RyghHeming Orientering15:029:03
Aksel Johan SandvikHalden SK24:4514:54
Amund SaugestadNydalens SK20:3812:25
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11:206:49
Vigdis SigurdstottirStokke IL18:4611:18
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16:5610:12
Milla SkålandTrøsken IL26:3015:57
Mone Småge-HilsenKonnerud IL24:4714:55
Katrine SolbakkenIL Tyrving21:0112:39
Kjetil SolbakkenIL Tyrving11:527:08
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11:036:39
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:3811:13
Sofie TaraldsenLillehammer OK35:3521:26
Amund Kortner VogtØstmarka OK20:4912:32
Martina VågsnesOppsal Orientering25:2315:17
Adele Øen SkålandTrøsken IL30:2618:20
Simen ÅnensenOppsal Orientering30:2618:20
Eivind VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håkon Juell LarsenIL Tyrvingbrutt
Sander Ryste OddenSarpsborg OLbrutt

D -10

2 150 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mina Bleken RudVang OL35:2816:29
Jenny DanevadFredrikstad SK35:4216:36
Marte EgerKongsberg OL40:3318:51
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn42:2919:45
Malin GjetangerMåren OK49:3023:01
Torine Hagen-TafjordHalden SK31:1014:29
Sofie Holm NedrebøOK Moss44:4020:46
Emma Aune JakobsenOK Moss40:2818:49
Guro OttesenFredrikstad SK32:1414:59
Elise RenardKongsberg OL37:1417:19
Helene ScheeleNydalens SK21:4210:05
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:25:0039:32
Minna Sofie WingstedtHalden SK36:4417:05
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 11-12

2 160 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane HustvedtOppsal Orientering18:588:46
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19:24+0:268:58
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19:54+0:569:12
4Sigrid HaugeSarpsborg OL20:46+1:489:36
5Signe HoloFossum IF21:06+2:089:46
6Maren HenriksenHalden SK21:16+2:189:50
7Sofia ØhlckersIL Tyrving21:34+2:369:59
8Marie ScheeleNydalens SK21:51+2:5310:06
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb21:56+2:5810:09
10Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK22:43+3:4510:31
11Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22:52+3:5410:35
12Martha WisløffAsker Skiklubb23:13+4:1510:44
13Sigrid Schmitt GranHalden SK23:17+4:1910:46
14Sara MartiniAsker Skiklubb24:09+5:1111:10
15Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering24:14+5:1611:13
16Elma Sagli GudimIndre Østfold OK25:11+6:1311:39
17Pauline MyklebustIL Koll25:17+6:1911:42
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25:53+6:5511:58
19Marie FinkenhavnNittedal OL26:44+7:4612:22
20Erika Lind-LarsenOK Moss27:06+8:0812:32
21Tiril Ebon EspedalNydalens SK29:57+10:5913:51
22Johanne StorhaugKonnerud IL31:02+12:0414:22
23Mari Ovidia RanestadHamar OK34:47+15:4916:06
24Julie BrenåsVarteig OL39:46+20:4818:24
25Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL39:52+20:5418:27
26Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40:32+21:3418:45
27Mathilde FossaasGimle IF40:59+22:0118:58
28Ingrid LestebergKongsberg OL41:26+22:2819:10
29Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL41:44+22:4619:19
30Pernille Nor-WollØstmarka OK42:12+23:1419:32
31Hanna SpangbergKonnerud IL44:04+25:0620:24

D 11-12N

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe Graff-WiikRøyken OL17:129:20
2Ragne KlavenesSandefjord OK22:23+5:1112:09
3Helene Langvik StangTrøsken IL25:41+8:2913:57
4Tiril Lødeng NilsenOK Moss30:06+12:5416:21
5Mari KallesonOppsal Orientering35:00+17:4819:01
6Marie Bjordal VegganOppsal Orientering35:01+17:4919:01

D 13-14

2 640 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK16:326:15
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK19:52+3:207:31
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK19:57+3:257:33
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19:58+3:267:33
4Ida Marie FlågenHeming Orientering19:58+3:267:33
6Mari BrendeFossum IF20:41+4:097:50
7Ragnhild Mathea HelmersenFet OL21:31+4:598:09
8Eline SchjervenLardal OL22:17+5:458:26
9Amalie LøkkebergFredrikstad SK22:21+5:498:27
10Kristin Melby JacobsenLardal OL22:24+5:528:29
11Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL22:29+5:578:30
12Hedda SpangbergKonnerud IL22:41+6:098:35
13Martine SkjelsvikLillehammer OK22:52+6:208:39
14Ella BerstadHeming Orientering23:13+6:418:47
15Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23:39+7:078:57
16Vida Helland-HansenIL Tyrving24:00+7:289:05
17Konstanse MoholthKongsberg OL24:09+7:379:08
18Marie Lien BackstrømHalden SK24:12+7:409:10
19Elise Wærp HaugeNydalens SK25:09+8:379:31
20Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering25:19+8:479:35
21Marie Roll-TørnqvistFana IL25:24+8:529:37
22Linnea HolstIL Tyrving25:35+9:039:41
23Johanne Rognerud BøeFossum IF26:11+9:399:55
24Sigrid NermoenØstmarka OK26:12+9:409:55
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF26:12+9:409:55
26Marie SaugestadNydalens SK28:49+12:1710:54
27Inga Skaarer WiklundNydalens SK29:06+12:3411:01
28Emma Bangstad BergersenHamar OK29:29+12:5711:10
29Julie Sophie WoldOK Moss30:52+14:2011:41
30Astrid RognstadHadeland OL31:20+14:4811:52
31Selma FærdenKolbotn og Skimt OL31:34+15:0211:57
32Mari ØverbyKongsberg OL32:14+15:4212:12
33Kathinka Zahl HagenFossum IF35:02+18:3013:16
34Kristine SolbakkenIL Tyrving36:40+20:0813:53
35Eileen BjanesIL Tyrving40:55+24:2315:29
35Frida Hovgaard EisvangOK Moss40:55+24:2315:29
37Vilde Hagen-TafjordHalden SK50:11+33:3919:00
38Malin SveenBækkelagets SK54:01+37:2920:27
39Anna Tysse NakkimBækkelagets SK57:23+40:5121:44

D 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Josefin EylertsenHalden SK31:0314:06
2Anne FrøislandVang OL35:54+4:5116:19
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF37:19+6:1616:57

D 13-16N

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL26:5512:24
2Selma Tørudbakken JendalFossum IF28:32+1:3713:08
3Live ArntzenRaumar Orientering33:45+6:5015:33

D 15-16

3 610 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL32:208:57
2Oda ScheeleNydalens SK33:52+1:329:22
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering38:47+6:2710:44
4Kristine KravdalGjø-Vard OL40:28+8:0811:12
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL40:40+8:2011:15
6Karoline BjørnerødOK Moss40:55+8:3511:20
7Amélie AamodtOppsal Orientering41:17+8:5711:26
8Karen Hoel JomaasFossum IF41:51+9:3111:35
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK44:10+11:5012:14
10Christine HoenEiker OL45:13+12:5312:31
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL46:55+14:3512:59
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK47:07+14:4713:03
13Tina KallesonOppsal Orientering47:56+15:3613:16
14Ada WulfsbergNydalens SK48:41+16:2113:29
15Emma DanevadFredrikstad SK48:50+16:3013:31
16Marte Madslien BakkenNydalens SK50:51+18:3114:05
17Marie LilandNydalens SK51:21+19:0114:13
18Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL52:11+19:5114:27
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54:27+22:0715:04
20Solveig LetmolieEiker OL55:07+22:4715:16
21Iris HolstIL Tyrving56:19+23:5915:36
22Ingrid BlindheimLillomarka OL56:54+24:3415:45
23Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK57:18+24:5815:52
24Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering57:36+25:1615:57
25Thea LandKonnerud IL58:01+25:4116:04
26Live ØstvoldHeming Orientering58:10+25:5016:06
27Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)58:14+25:5416:07
28Berthe TesloHadeland OL58:19+25:5916:09
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58:54+26:3416:18
30Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59:33+27:1316:29
31Karoline TorøKongsberg OL59:46+27:2616:33
32Nina PedersenSarpsborg OL1:02:38+30:1817:20
33Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1:02:59+30:3917:26
34Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1:04:13+31:5317:47
35Ingeborg RognstadHadeland OL1:04:57+32:3717:59
36Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1:06:07+33:4718:18
37Oda Isnes TyseEiker OL1:06:24+34:0418:23
38Nora Småge HilsenKonnerud IL1:23:40+51:2023:10
39Silje SlungaardIL Tyrving1:36:38+1:04:1826:46
40Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1:43:02+1:10:4228:32
41Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:47:09+1:14:4929:40
Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 15-16B

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ina MartiniAsker Skiklubb21:488:15
2Ingrid Grønlund MoenGimle IF29:31+7:4311:10
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK34:39+12:5113:07
4Synne Marie JenssenHalden SK34:53+13:0513:12
5Vilde RetteraasenIndre Østfold OK37:56+16:0814:22
6Silje CarlsenSturla, IF44:15+22:2716:45

D 17-A kort

3 870 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie BlekenBækkelagets SK42:4011:01
2Line Drange RuudRøyken OL47:45+5:0512:20
3Kine GulliksenBækkelagets SK51:36+8:5613:20
4Siri MoholthKongsberg OL51:41+9:0113:21
5Ida SvanbergRøyken OL56:48+14:0814:40
6Hege Holth RekaaRøyken OL57:15+14:3514:47
7Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK58:18+15:3815:03
8Marte BergslandTrøsken IL1:03:49+21:0916:29
9Camilla StridsklevIL Tyrving1:08:41+26:0117:44
10Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:12:39+29:5918:46
11Kari LundNittedal OL1:14:47+32:0719:19
12Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1:25:07+42:2721:59
13Anna Isnes TyseEiker OL1:29:10+46:3023:02
14Maiken SandbergNydalens SK1:39:03+56:2325:35
15Cora EbnerKongsberg OL1:51:46+1:09:0628:52
16Lene ColquhounLillomarka OL2:13:00+1:30:2034:22
Elin KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-B

3 070 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla ImrikFredrikstad SK31:5410:23
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL33:40+1:4610:57
3Christine BlixÅs-NMBU Orientering34:47+2:5311:19
4Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering35:28+3:3411:33
5Kristin HjortlandLarvik OK36:04+4:1011:44
6Vibeke LarsenSarpsborg OL38:11+6:1712:26
7Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering42:16+10:2213:46
8Ina Cecilie LandroKonnerud IL43:15+11:2114:05
9Rita RaastadSkien OK43:26+11:3214:08
10Lene FlessebergKongsberg OL43:51+11:5714:17
11Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn44:29+12:3514:29
12Hanne BrendeFossum IF44:44+12:5014:34
13Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL46:11+14:1715:02
14Anne Berg GjølbergLarvik OK47:38+15:4415:30
15Ina BlågestadIndre Østfold OK51:10+19:1616:40
16Hilde Gunn HellenesOK Skeidi57:52+25:5818:50
17Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL59:23+27:2919:20
18Yvonne SvendsenIL Tyrving1:03:31+31:3720:41

D 17-C

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita MathisenOL Tønsberg og omegn26:1011:22
2Anne SørlienGjø-Vard OL36:24+10:1415:49
3Kristin Kinck RannemFossum IF44:04+17:5419:09
4Kari BergLarvik OK54:16+28:0623:35
5Else StordalOL Tønsberg og omegn56:28+30:1824:33

D 21-A

4 490 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK41:089:09
2Celine RenardKongsberg OL46:06+4:5810:16
3Maria JonssonNydalens SK46:27+5:1910:20
4Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering49:44+8:3611:04
5Marit IsachsenAsker Skiklubb49:46+8:3811:05
6Julie Hilland AndersenHalden SK49:47+8:3911:05
7Sølvi FossøyEiker OL50:10+9:0211:10
8Hanne Maria VisterOslostudentenes IK52:13+11:0511:37
9Tone Bleken RudVang OL52:40+11:3211:43
10Anna-Thekla TonjerElverum OK54:34+13:2612:09
11Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL55:10+14:0212:17
12Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering55:36+14:2812:22
13Marianne BakkenNydalens SK59:02+17:5413:08
14Anne Marthe PeveriEiker OL59:06+17:5813:09
14Joanna ErikssonNydalens SK59:06+17:5813:09
16Cristina LuisNydalens SK59:11+18:0313:10
17Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering59:39+18:3113:17
18Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1:03:21+22:1314:06
19Heidi VogtØstmarka OK1:08:19+27:1115:12
20Elin EkebergIL Tyrving1:09:06+27:5815:23
Ida HopeOslostudentenes IKdiskvalifisert

D 35-

4 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK41:359:15

D 40-

4 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK40:569:06
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK42:33+1:379:28
3Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering43:21+2:259:39
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL46:28+5:3210:20
5Guro BryggenHalden SK47:45+6:4910:38
6Astrid KravdalGjø-Vard OL48:03+7:0710:42
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK50:38+9:4211:16
8Valborg MadslienLillehammer OK50:47+9:5111:18
9Helena AxelssonNydalens SK53:55+12:5912:00
10Sara MathisenPorsgrunn OL55:15+14:1912:18
11Grete WestgaardIndre Østfold OK1:05:34+24:3814:36
12Lene SandvikHalden SK1:11:11+30:1515:51
13Trude HansenBerger og Svelvik OL1:12:47+31:5116:12
Nina BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 45-

3 820 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StørmerNydalens SK35:399:19
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37:26+1:479:47
3Runa Lien BackstrømHalden SK39:44+4:0510:24
4Jorun RuudAsker Skiklubb40:39+5:0010:38
5Hege SolerødGjø-Vard OL41:54+6:1510:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Hilde GrønengLillehammer OK42:00+6:2110:59
7Anne Borgen SturødNydalens SK42:20+6:4111:04
8Else Kari ScheeleNydalens SK43:27+7:4811:22
9Frauke Schmitt GranHalden SK43:31+7:5211:23
10Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK44:19+8:4011:36
11Nora SkauenIL Tyrving44:49+9:1011:43
12Eva Lill KvisleAsker Skiklubb44:57+9:1811:46
13Hanne Lerche RaadalHalden SK45:00+9:2111:46
14Kirsti KringhaugRingerike OL45:30+9:5111:54
15Marit B. EithunNittedal OL45:54+10:1512:00
16Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb46:29+10:5012:10
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL48:38+12:5912:43
18Ingrid Eide RappRaumar Orientering49:41+14:0213:00
19Hilde VassendPorsgrunn OL51:21+15:4213:26
20Tone SkramRøyken OL51:42+16:0313:32
21Anne Guro NøklebyRingerike OL51:47+16:0813:33
22Heidi ØstliRaumar Orientering53:21+17:4213:57
23Line Skjevik ArnevikRingerike OL55:01+19:2214:24
24Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK55:24+19:4514:30
25Trine OldernesLillomarka OL59:33+23:5415:35
26Kristin EgerKongsberg OL1:00:37+24:5815:52
27Katrine BakkeFossum IF1:02:28+26:4916:21
28Milda ØhlckersIL Tyrving1:03:00+27:2116:29
29Ann Elin FlågenHeming Orientering1:03:45+28:0616:41
30Aud Ellen BrevikSturla, IF1:04:18+28:3916:49
31Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1:07:00+31:2117:32
32Lenka WestinPorsgrunn OL1:07:39+32:0017:42
33Mette SpangbergKonnerud IL1:08:50+33:1118:01
34Kari Reppesgård HoltHedrum OL1:08:57+33:1818:02
35Kristin FalkFossum IF1:08:58+33:1918:03
36Gunn Elin RudiHadeland OL1:11:38+35:5918:45
37Merete UndelandSturla, IF1:13:39+38:0019:16
38Charlotte SkourupSturla, IF1:14:14+38:3519:25
39Heidi MyklemyrEiker OL1:19:02+43:2320:41
40Solveig BerganNydalens SK1:20:57+45:1821:11
41Kristin BruserudOL Trollo1:24:52+49:1322:12
Anne-Kristin KvammeRingerike OLdiskvalifisert
Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
Hilde PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK30:159:10
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31:37+1:229:34
3Sissel SkovlyRingerike OL34:24+4:0910:25
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb34:45+4:3010:31
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35:42+5:2710:49
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL37:02+6:4711:13
7Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37:12+6:5711:16
8Solveig SikkelandIL Tyrving37:28+7:1311:21
9Heidi SchatvetNotodden OL39:12+8:5711:52
10Hilde StorløkkenKongsberg OL39:37+9:2212:00
11Trine OlaussenFredrikstad SK39:40+9:2512:01
12May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40:01+9:4612:07
13Tove HeimdalKonnerud IL40:35+10:2012:17
14Kjersti HovFossum IF41:59+11:4412:43
15Anita Sørensen DrageKongsberg OL42:29+12:1412:52
16Marianne NjåsteinIL Tyrving42:53+12:3812:59
17Vanja StaffOL Toten-Troll42:56+12:4113:00
18Anne Marit BjergaardNydalens SK43:01+12:4613:02
19Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn43:30+13:1513:10
20Anne MadslienNydalens SK44:11+13:5613:23
21Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45:13+14:5813:42
22Kjersti Holt HanssenMåren OK46:15+16:0014:00
23Trude FixdalIL Koll47:17+17:0214:19
24Anne Kristine NorderudIL Tyrving47:18+17:0314:20
25Maria TorgersenBækkelagets SK48:04+17:4914:33
26Eirin MathiesenRingerike OL48:11+17:5614:36
27Elisabeth HetlevikKongsberg OL49:18+19:0314:56
28Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50:31+20:1615:18
29Marianne ArnesenAsker Skiklubb52:12+21:5715:49
30Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53:23+23:0816:10
31Ingeborg ØderudBækkelagets SK54:40+24:2516:33
32Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering56:37+26:2217:09
33Maria PerssonAsker Skiklubb57:08+26:5317:18
34Wenche LindløvSarpsborg OL58:14+27:5917:38
35Gunhild MyhrAsker Skiklubb59:55+29:4018:09
36Lillian BergeSandefjord OK1:01:33+31:1818:39
37Eldri HoloFossum IF1:05:55+35:4019:58
38Kari MadslienNydalens SK1:07:42+37:2720:30
39Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1:08:00+37:4520:36
40Kristin FleisjeNittedal OL1:09:55+39:4021:11
Siw SolstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 55-

3 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK32:389:53
2Ellen Sofie OlsvikNydalens SK36:39+4:0111:06
3Berit DanielsenIL Tyrving39:51+7:1312:04
4Gunhild HennumLierbygda OL40:05+7:2712:08
5Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK40:34+7:5612:17
6Kjersti SkantzeIL Tyrving41:47+9:0912:39
7Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL42:22+9:4412:50
8Berit BergeIL Tyrving43:04+10:2613:03
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll43:33+10:5513:11
10Helle Egeberg VáriSturla, IF43:47+11:0913:16
11Mona StrandMåren OK44:41+12:0313:32
12Marianne HjermstadFossum IF45:03+12:2513:39
13Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL46:02+13:2413:56
14Anne Julsrud HaugenHalden SK46:17+13:3914:01
15Reidunn HallanLillomarka OL47:16+14:3814:19
16Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL47:29+14:5114:23
17Randi NicolaisenAsker Skiklubb48:57+16:1914:50
18Bente LineIndre Østfold OK52:50+20:1216:00
19Anne C TurterNydalens SK53:12+20:3416:07
20Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering53:27+20:4916:11
21Dagrun MelkildHeming Orientering58:37+25:5917:45
22Gerd FossestølNittedal OL59:11+26:3317:56
23Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:04:17+31:3919:28
24Eva SyversenRøyken OL1:13:16+40:3822:12
25Grete BerntsenMåren OK1:14:02+41:2422:26
26Helena StubberudNydalens SK1:15:20+42:4222:49
27Inger SchibstedRøyken OL2:14:33+1:41:5540:46
Elisabeth RømckeOK Mossdiskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Turid GiilRond OLdiskvalifisert

D 60-

2 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL31:5311:13
2Sirpa LiljaModum OL33:48+1:5511:54
3Lis DæhliLøten o-lag34:15+2:2212:03
4Unni Strand KarlsenFredrikstad SK34:39+2:4612:12
5Wenche HultgreenIL Tyrving35:14+3:2112:24
6Liv Inger PrangerødTistedalen FL35:42+3:4912:34
7Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange36:05+4:1212:42
8Bjørg SvanbergRøyken OL36:52+4:5912:58
9Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK38:08+6:1513:25
10Randi NilstadIL Tyrving43:27+11:3415:17
11Wenche BjørnstadRingsaker OK45:23+13:3015:58
12Ellen Marie TurterNydalens SK46:44+14:5116:27
13Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL55:07+23:1419:24
14Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59:47+27:5421:03
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 65-

2 840 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL42:3214:58
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49:36+7:0417:27
3Anne Karin StigemoIL Imås53:02+10:3018:40
4Torid KvaalFreidig54:36+12:0419:13
5Ildiko HorvatiIL Tyrving57:33+15:0120:15
6Ingeborg BakkenMåren OK58:35+16:0320:37
7Toril RiddervoldHeming Orientering1:02:22+19:5021:57
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:02:27+19:5521:59
9Bodil BerbyTrøsken IL1:06:03+23:3123:15
10Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1:09:48+27:1624:34
11Helga PeveriEiker OL1:11:04+28:3225:01
Jessica KathleMåren OKdiskvalifisert
Kari HommerenTrøsken ILdiskvalifisert

D 70-

2 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK46:3418:11
2Birgitte BekkelundRøyken OL49:53+3:1919:29
3Kirsten BakkeGjø-Vard OL55:14+8:4021:34
4Margareta BrynhildsenStokke IL56:08+9:3421:55
5Kjersti ThoStabæk IF1:00:56+14:2223:48
6Sidsel SandelienHeming Orientering1:02:37+16:0324:27
7Tea ForbergRond OL1:03:11+16:3724:40
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:04:12+17:3825:04
9Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:32:55+46:2136:17
Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert
Inger HalckMåren OKdiskvalifisert

D 75-

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1:01:4924:08
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:05:11+3:2225:27
3Johanna YtterbølGimle IF1:28:29+26:4034:33
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLbrutt

D 80-

2 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1:04:5425:21

H -10

2 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK42:5319:56
Arne BisethKongsberg OL58:5027:21
Olaf Blom-HagenFossum IF24:1711:17
Anders Hovgaard EisvangOK Moss30:5614:23
Magnus Flydal JenstadFossum IF46:2821:36
Brage KristiansenOK Moss1:09:0032:05
Selmer LøkenOK Moss31:1214:30
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL25:5112:01
Magnus SigurdssonStokke IL20:299:31
Erlend SommerheinOK Horten19:559:15
Nikolai TesloHadeland OL29:5913:56
Ville Emil WingstedtHalden SK26:0712:08

H 11-12

2 160 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL15:157:03
2Martin Christoffer BorgIL Koll16:44+1:297:44
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn19:09+3:548:51
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22:01+6:4610:11
5Emil Husebye AamodtFredrikstad SK22:07+6:5210:14
6Sverre SandvikHalden SK22:08+6:5310:14
7Simen Gløgård StensrudNittedal OL22:46+7:3110:32
8Rasmus D. EastwoodLillomarka OL23:39+8:2410:56
9Audun NordbyFredrikstad SK25:05+9:5011:36
10Mathias LinløkkenØstmarka OK25:06+9:5111:37
11Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL25:52+10:3711:58
12Frikk FinsrudAsker Skiklubb25:59+10:4412:01
13Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn26:00+10:4512:02
14Mathias BirkelundAsker Skiklubb26:45+11:3012:23
15Marius Juell LarsenIL Tyrving28:23+13:0813:08
16Erlend Grønlund MoenGimle IF28:27+13:1213:10
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30:35+15:2014:09
18Vilhelm SvarødHalden SK39:16+24:0118:10
19Abdirahman HassanOK Moss49:11+33:5622:46
20Birk BreimoOK Moss56:00+40:4525:55
Øystein Kveseth IngebretsenLillomarka OLdiskvalifisert
Niclas GunnerødStokke ILdiskvalifisert
Vetle FosdalGimle IFdiskvalifisert

H 11-12N

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen SkeideOppsal Orientering15:388:29
2Erlend BakkeFossum IF19:46+4:0810:44
3Markus HirschBækkelagets SK35:53+20:1519:30
4Leo LundeOK Moss52:05+36:2728:18

H 13-14

2 910 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK20:036:53
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK20:48+0:457:08
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK21:02+0:597:13
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK21:17+1:147:18
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK21:24+1:217:21
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21:30+1:277:23
7Andreas DaleBergens TF21:32+1:297:23
8Tor Erling GjølsjøOK Moss21:52+1:497:30
9Sivert PoppeFredrikstad SK21:53+1:507:31
10Jonas MyhrAsker Skiklubb21:58+1:557:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lukas KlausenSturla, IF21:59+1:567:33
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK22:08+2:057:36
13Halvor LøkenKongsberg OL22:37+2:347:46
14Christian Fredrik BorgIL Koll22:55+2:527:52
15Johan EgerKongsberg OL22:59+2:567:53
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL23:01+2:587:54
17Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering23:13+3:107:58
18Fridtjof ReuschHeming Orientering23:14+3:117:59
19Ludvik SætherFredrikstad SK23:22+3:198:01
20Axel AaldeNydalens SK23:26+3:238:03
21Alfred BjørnerødOK Moss23:42+3:398:08
22Sondre LadimOK Moss23:59+3:568:14
23Stein Aas StræteRingerike OL24:13+4:108:19
24Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24:16+4:138:20
25Philip RomørenFossum IF24:44+4:418:29
26Mats LindaasElverum OK26:59+6:569:16
27Tarje EspelinAsker Skiklubb27:34+7:319:28
28Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28:00+7:579:37
29Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL29:41+9:3810:12
30Mikael BirkelundAsker Skiklubb31:27+11:2410:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Elias StubberudNydalens SK31:40+11:3710:52
32Stian Måseide SørlieRaumar Orientering32:07+12:0411:02
33Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK32:37+12:3411:12
34Atle Nikolai WølloKongsberg OL33:34+13:3111:32
35Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss33:45+13:4211:35
36Kristian Juell LarsenIL Tyrving34:00+13:5711:41
37Gaute LindaasElverum OK34:05+14:0211:42
38Theodor BjørkSandefjord OK35:14+15:1112:06
39Birk Felland SætnanFossum IF35:22+15:1912:09
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb36:07+16:0412:24
41Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb36:35+16:3212:34
42Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK39:36+19:3313:36
43Vilmer NybergAsker Skiklubb39:41+19:3813:38
44Eivind Bogen ArenthSturla, IF41:05+21:0214:07
45Arne BerganKongsberg OL41:12+21:0914:09
46Anders KlavenesSandefjord OK41:59+21:5614:25
47Anders TaraldsenLillehammer OK44:02+23:5915:07
48Birk ThorstensenOppsal Orientering44:18+24:1515:13
49Jonathan EylertsenHalden SK45:54+25:5115:46
50Peder BryggenHalden SK1:17:05+57:0226:29
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingdiskvalifisert
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 13-16C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn21:319:46
2Eirik Røhne SkoftelandIL Koll36:13+14:4216:27
3Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering44:32+23:0120:14
Håkon WedumLillehammer OKdiskvalifisert

H 13-16N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HansenSarpsborg OL25:4711:52

H 15-16

4 320 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK30:387:05
2Lars Young VikNydalens SK33:06+2:287:39
3Isak JonssonNydalens SK34:08+3:307:54
4Bendik EliassenFredrikstad SK37:52+7:148:45
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering37:59+7:218:47
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb38:02+7:248:48
7Johan Kristian UndelandSturla, IF39:07+8:299:03
8Felix FinsrudAsker Skiklubb40:16+9:389:19
9Kristian ØstermannHeming Orientering41:32+10:549:36
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42:08+11:309:45
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering42:48+12:109:54
12Grunde IsaksætreGrue IL43:14+12:3610:00
13Eivind Berner MyhreFossum IF44:26+13:4810:17
14Eirik ImrikFredrikstad SK44:43+14:0510:21
15Sivert Sande KvermeFossum IF44:52+14:1410:23
16Cornelius BjørkSandefjord OK45:03+14:2510:25
17Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46:59+16:2110:52
18Anders HorveiRaumar Orientering48:01+17:2311:06
19Tobias EspedalNydalens SK49:42+19:0411:30
20Eirik BlågestadIndre Østfold OK50:20+19:4211:39
21Sondre OttesenFredrikstad SK50:58+20:2011:47
22Odin SætherFredrikstad SK52:40+22:0212:11
23Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF52:56+22:1812:15
24Ferdinand FremmingHeming Orientering53:13+22:3512:19
25Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL54:14+23:3612:33
26Jakob TorgersenHalden SK54:21+23:4312:34
27Runar Saur ModahlFredrikstad SK55:52+25:1412:55
28Erlend BørliFossum IF57:05+26:2713:12
29Vetle DrageKongsberg OL57:07+26:2913:13
30Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK58:14+27:3613:28
31Christopher LadimOK Moss59:16+28:3813:43
32Tore Herman KirkebøenHalden SK59:51+29:1313:51
33Sondre Zahl HagenFossum IF1:00:18+29:4013:57
34Henrik ReuschHeming Orientering1:00:46+30:0814:03
35Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1:00:47+30:0914:04
36Theodor LierIndre Østfold OK1:01:28+30:5014:13
37Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1:04:46+34:0814:59
38Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:06:01+35:2315:16
38Mikkel KatlaFossum IF1:06:01+35:2315:16
40John OtterleiØstmarka OK1:09:43+39:0516:08
41Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:16:34+45:5617:43
42Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1:19:32+48:5418:24
43Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:21:09+50:3118:47
44Adam KristiansenOK Moss1:43:10+1:12:3223:52
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Andreas Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonatan AuneHalden SKdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 15-16B

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre Rognskog MellaOppsal Orientering30:1910:25
2Sander BystrømIndre Østfold OK33:37+3:1811:33
3Sander Solheim OttesenSturla, IF35:26+5:0712:10

H 17-A kort

3 870 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL36:599:33
2Øivind FrøislandVang OL40:11+3:1210:22
3Ola LestebergKongsberg OL48:42+11:4312:35
4Peter CarlsenSturla, IF49:23+12:2412:45
5Marius StaffOL Toten-Troll51:45+14:4613:22
6Fredrik SaugestadNydalens SK53:49+16:5013:54
7Trond Ivar FossaasGimle IF54:52+17:5314:10
8Arnstein DaleOL Vallset/Stange55:11+18:1214:15
9Tore Grønlund MoenGimle IF1:01:05+24:0615:47
10Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1:01:49+24:5015:58
11Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL1:05:26+28:2716:54
12Petter FureOppsal Orientering1:16:55+39:5619:52
13Ola NilsenOppsal Orientering1:20:17+43:1820:44

H 17-B

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Månum MoenMåren OK23:417:42
2Jan MolstadGjø-Vard OL30:45+7:0410:00
3Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK31:14+7:3310:10
4Per Anders YtterbøAsker Skiklubb32:37+8:5610:37
5Jarle RogndokkenFet OL35:47+12:0611:39
6Haakon PettersenSandefjord OK35:52+12:1111:40
7Martin HeitmannGimle IF36:16+12:3511:48
8Morten AndresenOK Skeidi37:12+13:3112:07
9Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL41:36+17:5513:33
10Thor NorderudIL Tyrving45:08+21:2714:42
Runar ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LundeVarteig OL19:108:20
2Børge TaraldsenLillehammer OK24:10+5:0010:30

H 21-A

5 450 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning C StrandhagenRøyken OL49:159:02
2Thomas SchiveBækkelagets SK51:50+2:359:30
3Stig Carlson StrandhagenRøyken OL53:52+4:379:53
4Daniel FløtreNydalens SK59:30+10:1510:55
5Arno Lilja GrønhovdModum OL1:02:52+13:3711:32
6Torgeir StrandhagenRøyken OL1:03:14+13:5911:36
7Eirik RavnanIL Tyrving1:03:18+14:0311:36
8Eirik Holth JohannessenRøyken OL1:08:02+18:4712:28
9Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1:12:38+23:2313:19
10Brian Aagaard NielsenLillomarka OL1:14:02+24:4713:35
11Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb1:15:09+25:5413:47
12Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:17:53+28:3814:17
13Pål SkogedalAsker Skiklubb1:24:01+34:4615:24
14Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK1:30:01+40:4616:31
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 35-

5 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Drange RuudRøyken OL39:317:15
2Stian OverskeidIndre Østfold OK1:03:02+23:3111:33
3Tom André AlstadsætherEiker OL1:35:14+55:4317:28
Lars JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 40-

5 450 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inge LindsethNydalens SK46:228:30
2Karl Even RyghHeming Orientering49:42+3:209:07
3Jan Tore LudvigsenIL Koll50:02+3:409:10
4Gard LindsethNydalens SK52:10+5:489:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Thomas BedinIndre Østfold OK56:23+10:0110:20
6Espen RøsteKongsberg OL56:30+10:0810:22
7Henrik Bleken RudVang OL57:43+11:2110:35
8Torstein HoleNydalens SK58:06+11:4410:39
9Pål Christian IngierdBækkelagets SK58:48+12:2610:47
10Steinar EastwoodLillomarka OL1:00:33+14:1111:06
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK1:00:48+14:2611:09
12Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1:01:26+15:0411:16
13Lars ChristiansenIndre Østfold OK1:01:42+15:2011:19
14Are BisethKongsberg OL1:02:32+16:1011:28
15Ivar SeierstadIL GeoForm1:03:03+16:4111:34
16Thomas LieFredrikstad SK1:06:27+20:0512:11
17Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:07:33+21:1112:23
18André JægtvikKonnerud IL1:09:00+22:3812:39
19Runar StangTrøsken IL1:27:39+41:1716:04
Sindre ValsgårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
Endre StoksethNydalens SKdiskvalifisert

H 45-

4 970 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK32:446:35
2Henrik OttesenFredrikstad SK34:45+2:016:59
3Rune ScheeleNydalens SK36:39+3:557:22
4Esten KorenNydalens SK37:48+5:047:36
5Håvard HågårdKonnerud IL39:01+6:177:51
6Espen DanevadFredrikstad SK39:05+6:217:51
7Kenneth BilstadVang OL39:19+6:357:54
8Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering39:55+7:118:01
9Harald BakkeFossum IF40:01+7:178:03
10Lars-Inge ArnevikRingerike OL40:33+7:498:09
11Svein MelbySarpsborg OL41:42+8:588:23
12Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43:38+10:548:46
13Tor BrennaNittedal OL44:25+11:418:56
14Martin ØhmanGjø-Vard OL44:26+11:428:56
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering44:31+11:478:57
16Torbjørn Blom-hagenFossum IF45:46+13:029:12
17Pål BackstrømHalden SK45:54+13:109:14
18Pål SommerheinOK Horten46:04+13:209:16
19Øyvind LienGjø-Vard OL46:11+13:279:17
20Lars EnerhaugenModum OL46:22+13:389:19
21Eirik JørgensenIL Tyrving47:38+14:549:35
22Kyrre GranFet OL47:43+14:599:36
23Trond GjelstadSandefjord OK47:47+15:039:36
24Stig MellingRingerike OL47:49+15:059:37
25Per Olav GulbrandsenLarvik OK48:01+15:179:39
26Morten MoslandOppsal Orientering48:17+15:339:42
27Bjørn MartiniAsker Skiklubb49:44+17:0010:00 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Hans Christian MeenPorsgrunn OL51:07+18:2310:17
29Kent KopperudIndre Østfold OK51:47+19:0310:25
30Bjørnar OlsrødStokke IL51:54+19:1010:26
31Bjørn HaugeNydalens SK52:21+19:3710:31
32Einar ModahlFredrikstad SK52:56+20:1210:39
33Dag Arne LierIndre Østfold OK53:03+20:1910:40
34Anders FærdenKolbotn og Skimt OL53:08+20:2410:41
35Knut Jostein SætnanFossum IF53:41+20:5710:48
36Harald Eide-FredriksenHeming Orientering54:29+21:4510:57
37Morten RannemFossum IF54:49+22:0511:01
38Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL55:13+22:2911:06
39Roar MathisenOL Tønsberg og omegn56:22+23:3811:20
40Ståle HeitmannFossum IF57:29+24:4511:33
41Terje BlindheimLillomarka OL58:07+25:2311:41
41Trond EvensenOL Tønsberg og omegn58:07+25:2311:41
43Anders GustafssonSturla, IF58:25+25:4111:45
44Tor RingstadHedrum OL58:36+25:5211:47
45Bjørn Axel GranHalden SK59:15+26:3111:55
46Christian ReuschHeming Orientering59:21+26:3711:56
47Øyvind ThømtIndre Østfold OK59:38+26:5411:59
48Håkon BørliFossum IF1:03:35+30:5112:47
49Olav HasaasFossum IF1:05:39+32:5513:12
50Hans Olav HygenØstmarka OK1:10:57+38:1314:16
51Even ErlienGjø-Vard OL1:11:03+38:1914:17
52Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1:17:20+44:3615:33
53Pål AngvollFredrikstad SK1:18:50+46:0615:51
54Kjell Petter SmågeKonnerud IL1:26:01+53:1717:18
55Einar KlavenesSandefjord OK1:37:22+1:04:3819:35
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

4 870 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF38:267:53
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40:02+1:368:13
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40:25+1:598:17
4Øystein ØstermannHeming Orientering42:50+4:248:47
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42:59+4:338:49
6Øyvind HyllesethSkien OK43:47+5:218:59
7Helge GisholtOK Skeidi43:48+5:228:59
8Jon Iver BakkenNydalens SK43:53+5:279:00
9Geir NilsenViul Orienteringsklubb44:09+5:439:03
10Are KristiansenIL Tyrving44:55+6:299:13
11Syver LøkenKongsberg OL45:12+6:469:16
12Frank LøwengreenFredrikstad SK45:20+6:549:18
13Nils Petter FremmingHeming Orientering45:29+7:039:20
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46:07+7:419:28
15Ottar WiklundNydalens SK46:31+8:059:33
16Jan Erik IsaksenNydalens SK47:40+9:149:47
17Harald KvisliNotodden OL48:54+10:2810:02
18Øystein JensenSarpsborg OL49:36+11:1010:11
19Frank SvarødIdd Sportsklubb49:40+11:1410:11
20Arild AndresenFossum IF50:10+11:4410:18
21Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL50:26+12:0010:21
22Børge PedersenNydalens SK50:52+12:2610:26
23Ole IngesenSarpsborg OL51:17+12:5110:31
24Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51:50+13:2410:38
25Gjermund GravirAsker Skiklubb51:53+13:2710:39
26Erik SaugerudKonnerud IL53:11+14:4510:55
27Tormod JensenSarpsborg OL53:36+15:1011:00
28Guttorm L EggeOslostudentenes IK53:38+15:1211:00
29Arne TorgersenBækkelagets SK53:47+15:2111:02
30Håkon JendalFossum IF54:49+16:2311:15
31Jan Tore HenriksenNydalens SK54:54+16:2811:16
32Arne DybdahlLillomarka OL55:39+17:1311:25
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK56:12+17:4611:32
34Kjetil EspedalNydalens SK56:31+18:0511:36
35Arne Håkon JørgensenSandefjord OK59:26+21:0012:12
36Einar TesloHadeland OL59:51+21:2512:17
37Stein H. HagenFossum IF1:01:23+22:5712:36
38Terje LinløkkenØstmarka OK1:01:28+23:0212:37
39Ole Edvard HjortlandLarvik OK1:01:36+23:1012:38
40Ole Petter HaugenNydalens SK1:01:45+23:1912:40
41Øyvind HelmersenFet OL1:02:18+23:5212:47
42Njål SvingheimKonnerud IL1:02:31+24:0512:50
43Svein GranerudAsker Skiklubb1:02:46+24:2012:53
44Torstein KvaaleAsker Skiklubb1:03:30+25:0413:02
45Roar ByeModum OL1:04:41+26:1513:16
46Gudmund JenssenHalden SK1:04:54+26:2813:19
47Nils Henrik JendalFossum IF1:05:03+26:3713:21
48Roger Andre VaneboKongsberg OL1:07:19+28:5313:49
49Ole TørnqvistFana IL1:09:02+30:3614:10
50Stein MellaOppsal Orientering1:10:47+32:2114:32
51Harald BergeLøten o-lag1:12:10+33:4414:49
52Anders FlågenHeming Orientering1:14:52+36:2615:22
53Bent Sande KvermeFossum IF1:16:55+38:2915:47
54Tormod BøeFossum IF1:19:25+40:5916:18
55Øivind BergetSarpsborg OL1:20:48+42:2216:35
56Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:21:23+42:5716:42
57Oskar KaaløySandefjord OK1:43:57+1:05:3121:20
Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Einar GisholtFossum IFdiskvalifisert

H 55-

4 187 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL33:157:56
2Arild KirkerødSarpsborg OL35:19+2:048:26
3Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL35:26+2:118:27
4Per SlungaardIL Tyrving35:53+2:388:34
5Audun StrandlieGjø-Vard OL36:47+3:328:47
6Kim Farnes HansenLierbygda OL37:17+4:028:54
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving37:27+4:128:56
8Kristian KihleRingerike OL37:28+4:138:56
9Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37:59+4:449:04
10Egil EideIL Tyrving38:03+4:489:05
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38:29+5:149:11
12Øyvind DrageKongsberg OL39:07+5:529:20
13Terje DengerudNydalens SK39:09+5:549:21
14Onno VerberneOL Toten-Troll39:55+6:409:32
15Erik NæssØstmarka OK41:18+8:039:51
16Bjørn BakkevigHeming Orientering42:08+8:5310:03
17Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42:25+9:1010:07
18Hallvard FjærLillomarka OL43:13+9:5810:19
19Asle JahrenRaumar Orientering43:14+9:5910:19
20Kjell MarksetIL Koll44:09+10:5410:32
21Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL44:21+11:0610:35
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44:22+11:0710:35
23Petter GullikstadRøros IL45:53+12:3810:57
24Hallvard BergIL Tyrving45:57+12:4210:58
25Øystein KildahlØstmarka OK46:13+12:5811:02
26Øivind MyhreKongsberg OL46:43+13:2811:09
27Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL46:46+13:3111:10
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll46:49+13:3411:10
29Espen RaastadSkien OK46:53+13:3811:11
30Jan Morten AndersenSturla, IF47:09+13:5411:15
31Andreas HuberHamar OK47:32+14:1711:21
32Per SandbergNydalens SK48:05+14:5011:29
33Ove MartinsenHauketo IF48:11+14:5611:30
34Bjørn WilladssenHeming Orientering48:46+15:3111:38
35Lars-Erik FiskumIL Tyrving48:51+15:3611:40
36Terje HenriksenAsker Skiklubb48:58+15:4311:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Sigbjørn ModalsliFossum IF49:56+16:4111:55
38Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50:57+17:4212:10
39Peer StiansenNydalens SK51:03+17:4812:11
40Håkon LøvliAsker Skiklubb51:34+18:1912:18
41Axel BromanderFredrikstad SK52:06+18:5112:26
42Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52:53+19:3812:37
43Øyvind Roger HansenRøyken OL53:22+20:0712:44
44Morten KarlsenMåren OK57:08+23:5313:38
45Halvor JutulstadBækkelagets SK57:59+24:4413:50
46Hans Henrik FremmingHeming Orientering1:00:51+27:3614:31
47Christian SchibstedRøyken OL1:01:58+28:4314:47
48Roar NydalAsker Skiklubb1:07:29+34:1416:07
49Frode KamsvågIL Tyrving1:12:24+39:0917:17
50Pål HellerudHalden SK1:12:26+39:1117:17
51John YtternesKolbotn og Skimt OL1:20:09+46:5419:08
52Donald SkantzeIL Tyrving1:30:07+56:5221:31
Richard HolmgrenBergnäsets AIKdiskvalifisert
Jon LahlumIL GeoFormdiskvalifisert
Jan SølvbergEiker OLdiskvalifisert

H 60-

4 187 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving37:068:51
2Arve GlittumOK Skeidi37:59+0:539:04
3Einar JensenNydalens SK38:08+1:029:06
4Øystein RuudFredrikstad SK38:10+1:049:06
5Kjell WestinPorsgrunn OL39:30+2:249:26
6Eirik NordbrødenHalden SK40:58+3:529:47
7Einar Kristian LundeVarteig OL43:44+6:3810:26
8Frode LøsetRingerike OL45:01+7:5510:45
9Trond HegnaAsker Skiklubb45:37+8:3110:53
10Per Gunnar DahlRingerike OL45:51+8:4510:57
11Tor Ragnar AndersenHalden SK46:30+9:2411:06
12Per OsenVestre Akers SK46:46+9:4011:10
13Harald ØstbyeElverum OK46:47+9:4111:10
14Kjell RønnebergRøyken OL47:52+10:4611:25
15Kjell SvanbergRøyken OL49:54+12:4811:55
16Per SchancheAsker Skiklubb50:16+13:1012:00
17Geir Holm GundersenSturla, IF50:35+13:2912:04
18Einar LienLøten o-lag50:37+13:3112:05
19Øyvind SørlieHadeland OL51:25+14:1912:16
20Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL53:47+16:4112:50
21Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK55:13+18:0713:11
22Alf PettersenIL Tyrving56:21+19:1513:27
23Morten JohannessenRøyken OL1:00:17+23:1114:23
24Øyvind GylverAsker Skiklubb1:00:19+23:1314:24
25Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1:00:37+23:3114:28
26Tov Arne BondalNotodden OL1:07:22+30:1616:05
27Fredrik SteiwerLillomarka OL1:20:29+43:2319:13

H 65-

3 820 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK38:3310:05
2Per-Erik ØstlieDriv IL38:41+0:0810:07
3Ola BroxOL Toten-Troll40:03+1:3010:29
4Petter NæssOppsal Orientering40:25+1:5210:34
5Øivind FadumSande Sportsklubb43:41+5:0811:26
6Harald AasheimOppsal Orientering44:01+5:2811:31
7Paul SkjakerHadeland OL48:15+9:4212:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Jimmy NordliTrøsken IL48:52+10:1912:47
9Peter KlavenessMåren OK48:59+10:2612:49
10Per Ove TransethRøyken OL50:09+11:3613:07
11Widar TrømborgSande Sportsklubb50:21+11:4813:10
12Per ØhlckersIL Tyrving53:24+14:5113:58
13Ole Jørgen HommerenTrøsken IL56:32+17:5914:47
14Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:03:01+24:2816:29
15Hans Lyder HaareKonnerud IL1:03:16+24:4316:33
16Leif Roger HultgreenRingerike OL1:04:01+25:2816:45
17Georg KapperudOppsal Orientering1:48:48+1:10:1528:28

H 70-

2 840 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF29:4110:27
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL33:42+4:0111:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
3John Thomas PetersenNittedal OL33:53+4:1211:55
4Ingar HåkonsenKongsberg OL34:16+4:3512:03
5Runar KittilsenStokke IL35:49+6:0812:36
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving36:38+6:5712:53
7Anders Johan KrosbyFredrikstad SK37:55+8:1413:21
8Bjørn SpjelkavikIL Tyrving38:25+8:4413:31
9Hasse BergstrømIL Tyrving38:39+8:5813:36
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering38:42+9:0113:37
11Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL40:03+10:2214:06
12Terje MalmHamar OK40:28+10:4714:14
13Thorolf TrolsrudBotne SK40:45+11:0414:20
14Trond WettergreenDriv IL40:55+11:1414:24
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn41:08+11:2714:29
16Henning GaarderKonnerud IL41:24+11:4314:34
17Bjørn SandelienHeming Orientering42:00+12:1914:47 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Trond FeiringHamar OK47:43+18:0216:48
19Thor PalmgrenHalden SK48:14+18:3316:59
20Kjell StenstadvoldIL Tyrving50:14+20:3317:41
21Tom WahlgrenSarpsborg OL52:50+23:0918:36
22Åsmund JahrDriv IL56:28+26:4719:52
23György HorvatiIL Tyrving57:25+27:4420:13
24Rolf GjølbergLarvik OK58:23+28:4220:33
Tore AabergIndre Østfold OKdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 840 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK33:4311:52
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF40:48+7:0514:21
3Tormod DahlenRingerike OL43:06+9:2315:10
4Per Øystein AndersenLarvik OK43:56+10:1315:28
5Erling TidemannLommedalens IL44:40+10:5715:43
6Odd KletteliBækkelagets SK46:47+13:0416:28
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn46:59+13:1616:32
8Oddvar GjelstadSandefjord OK48:03+14:2016:55
9Jon C. FougnerHeming Orientering48:58+15:1517:14
10Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK50:14+16:3117:41
11Ivar Louis BergSturla, IF52:04+18:2118:20
12Steinar RuudKonnerud IL52:30+18:4718:29
13Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54:06+20:2319:02
14Bjørn EgnerHeming Orientering1:02:35+28:5222:02
15Magnar ØvreåsBotne SK1:03:12+29:2922:15
16Trygve FosseGimle IF1:03:38+29:5522:24
17Roger TorperIndre Østfold OK1:11:18+37:3525:06
18Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:17:20+43:3727:13
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 560 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF46:1118:02
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1:02:44+16:3324:30
3Einar JørundlandOK Sør1:04:05+17:5425:01
4Helge HalvorsenLarvik OK1:10:25+24:1427:30
5Per MeilandLommedalens IL1:56:32+1:10:2145:31
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert

H 85-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor HernesGimle IF1:23:4432:42
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

D 17-18 E

4 390 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL41:119:22
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44:45+3:3410:11
3Ragne WiklundNydalens SK45:09+3:5810:17
4Hanne VassendPorsgrunn OL49:03+7:5211:10
5Aurora GjølsjøOK Moss49:20+8:0911:14
6Åsne Naadland HoloFossum IF49:36+8:2511:17
7Oda Marie ColquhounLillomarka OL49:46+8:3511:20
8Synne StrandAsker Skiklubb50:47+9:3611:34
9Heidi Therese WiestVang OL51:25+10:1411:42
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51:27+10:1611:43
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK52:19+11:0811:55
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK52:28+11:1711:57
13Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52:31+11:2011:57
14Marlin HaavengenKongsberg OL52:48+11:3712:01
15Helene EgerKongsberg OL53:43+12:3212:14
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss54:28+13:1712:24
17Anna MeenPorsgrunn OL56:47+15:3612:56
18Linn Mei WaalerMåren OK57:59+16:4813:12
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL58:33+17:2213:20
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:00:12+19:0113:42
21Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1:00:14+19:0313:43
22Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1:00:24+19:1313:45
23Maren NorderudIL Tyrving1:01:47+20:3614:04
24Solveig Eline BergIL Tyrving1:02:51+21:4014:18
25Andrine Harriet FremstadLarvik OK1:04:53+23:4214:46
26Ane Holm GrønengLillehammer OK1:09:01+27:5015:43
27Frida Bakken UlsethNydalens SK1:11:58+30:4716:23
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:13:51+32:4016:49
29Hedda SkatvedtRaumar Orientering1:14:34+33:2316:59
30Tonje Rognerud BøeFossum IF1:14:56+33:4517:04
31Andrea VaneboKongsberg OL1:20:58+39:4718:26
32Kathinka RogstadKongsberg OL1:20:59+39:4818:26
33Selma KristiansenOK Moss1:51:54+1:10:4325:29
Thea DyrkornEiker OLbrutt

D 19-20 E

4 730 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb47:4610:05
2Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL55:24+7:3811:42
3Oda J SikkelandIL Tyrving57:27+9:4112:08
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1:00:51+13:0512:51
5Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1:01:01+13:1512:53
6Margrete KrageSarpsborg OL1:01:36+13:5013:01
7Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:02:51+15:0513:17
8Marit Melby JacobsenLardal OL1:03:21+15:3513:23
9Ellen Marie AriansenLillomarka OL1:03:48+16:0213:29
10Emilie WestinPorsgrunn OL1:08:01+20:1514:22
11Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:08:24+20:3814:27
12Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:12:17+24:3115:16
13Elise UllernIL Tyrving1:32:25+44:3919:32
Vilde MalmeiNTNUIdiskvalifisert

D 21-E

5 090 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL39:267:44
2Sabine HauswirthHalden SK40:54+1:288:02
3Kine Hallan SteiwerHalden SK42:53+3:278:25
4Marie OlaussenFredrikstad SK43:17+3:518:30
5Lizzie InghamHalden SK45:33+6:078:56
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering46:46+7:209:11
7Marthe GløersenBækkelagets SK47:16+7:509:17
8Jo ShepherdHalden SK47:19+7:539:17
9Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK47:56+8:309:25
10Louise OramBækkelagets SK48:28+9:029:31
10Therese HaareKonnerud IL48:28+9:029:31
12Marion HuberNydalens SK48:48+9:229:35
13Ingjerd MyhreKongsberg OL49:08+9:429:39
14Delphine PoirotLillomarka OL49:24+9:589:42
15Linn HokholtIL Tyrving49:34+10:089:44
16Siri UlvestadNydalens SK49:43+10:179:46
17Lone MalmgrenGjø-Vard OL50:13+10:479:51
18Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK50:56+11:3010:00
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag51:51+12:2510:11
20Cassie TrewinIL Tyrving52:57+13:3110:24
21Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL54:21+14:5510:40
22Gina GranstedtHalden SK54:31+15:0510:42
23Kristine FjeldboIL Tyrving54:32+15:0610:42
24Mari Jevne ArnesenIL Tyrving54:39+15:1310:44
25Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK54:48+15:2210:45
26Ida TiltnesIL Tyrving55:11+15:4510:50
27Gøril FristadHalden SK55:38+16:1210:55
28Hedda Raadal BjørloHalden SK56:38+17:1211:07
29Sofie JohanssonLøten o-lag56:55+17:2911:10
30Karoline AndersenIL Tyrving57:54+18:2811:22
31Lene Godager KaasBækkelagets SK59:22+19:5611:39
32Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1:02:40+23:1412:18
33Maren KoplandModum OL1:04:28+25:0212:39
34Arianna TauferNydalens SK1:04:33+25:0712:40
35Karoline AuneHalden SK1:04:34+25:0812:41
36Marit ValaOppsal Orientering1:06:32+27:0613:04
37Marianne DæhliHalden SK1:14:27+35:0114:37
Maria BrodinFossum IFdiskvalifisert
Ingvild Maalen-JohansenNTNUIdiskvalifisert
Magdalena CermakovaNydalens SKdiskvalifisert
Kamilla OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-18E

4 870 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias JonssonNydalens SK35:457:20
2Sander ArntzenAsker Skiklubb36:15+0:307:26
3Sindre R HoltHedrum OL39:09+3:248:02
4Oskar Spets StorhovFreidig39:27+3:428:06
5Niels Christian HellerudHalden SK39:53+4:088:11
6Aslak HeimdalKonnerud IL41:16+5:318:28
7August Asheim BirkelandHalden SK42:04+6:198:38
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF42:34+6:498:44
9Joar OldernesLillomarka OL43:11+7:268:52
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL43:11+7:268:52
9Øyvind HjermstadFossum IF43:11+7:268:52
12Styrk Hundseid KamsvågFossum IF44:17+8:329:05
13Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb44:41+8:569:10
14Even LindaasVang OL46:01+10:169:26
15Elias Skjolden SørensenLillomarka OL46:07+10:229:28
16Jørgen BaklidKonnerud IL46:30+10:459:32
17Joar GjerdahlKonnerud IL47:03+11:189:39
18Trym B IslandOL Tønsberg og omegn47:59+12:149:51
19Per Clemet WisløffAsker Skiklubb48:47+13:0210:01
20Simen BallangrudRaufoss IL Orientering49:51+14:0610:14
21Mats EidsmoFreidig49:59+14:1410:15
22Elias ØhmanGjø-Vard OL50:15+14:3010:19
23Håkon SturødNydalens SK50:38+14:5310:23
24Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF50:40+14:5510:24
25Sølve DrageKongsberg OL50:46+15:0110:25
26Emil StørmerFossum IF52:18+16:3310:44
27Audun BerganNydalens SK52:22+16:3710:45
28Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF52:26+16:4110:45
29Trygve MyhrAsker Skiklubb53:21+17:3610:57
30Andreas RambergØstmarka OK53:35+17:5011:00
31Jostein Svaland DaleVang OL55:12+19:2711:20
32Audun Melby JacobsenLardal OL56:41+20:5611:38
33Eskil FrøislandVang OL57:17+21:3211:45
34Petter Astrup ArnesenHeming Orientering58:19+22:3411:58
35Vegard LøvliAsker Skiklubb58:59+23:1412:06
36Erlend BrendstuenHalden SK1:01:11+25:2612:33
37Peter GisholtFossum IF1:12:34+36:4914:54
38Martin Andresen SkotteFossum IF1:13:31+37:4615:05
39Alexander Skaug YtterbølHalden SK1:14:39+38:5415:19
40Fredrik SveenVang OL1:15:37+39:5215:31
41Oskar ArnevikRingerike OL1:21:24+45:3916:42
42Ole Johan BråtenVang OL1:28:49+53:0418:14
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Rasmus MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Haakon JohannesenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 19-20E

5 260 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38:027:13
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK38:42+0:407:21
3Audun HeimdalKonnerud IL40:58+2:567:47
4Anders HagaRaumar Orientering41:03+3:017:48
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK44:00+5:588:21
6Amund HoelRaumar Orientering44:31+6:298:27
7Olav Milian Schmitt GranHalden SK44:55+6:538:32
8Vegard MyklemyrEiker OL45:23+7:218:37
9Tarjei HoloFossum IF49:21+11:199:22
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK51:43+13:419:49
11Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb53:38+15:3610:11
12Jostein TandbergNydalens SK56:29+18:2710:44
13Sander H. RogndokkenNydalens SK58:25+20:2311:06
14Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn58:47+20:4511:10
15Bjørnar LøvliAsker Skiklubb59:42+21:4011:20
16Audun Rognerud BøeFossum IF1:18:32+40:3014:55
17Thomas TubbehaugenOK Moss1:22:16+44:1415:38
Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 21-E1

5 980 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK37:396:17
2Carl Godager KaasBækkelagets SK38:04+0:256:21
3Torgeir NørbechIL Tyrving38:30+0:516:26
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL39:20+1:416:34
5Alan CherryNydalens SK39:39+2:006:37
6Mattias KarlssonFredrikstad SK40:14+2:356:43
7Håvard LucasenFredrikstad SK40:16+2:376:44
8Markus HolterHalden SK40:44+3:056:48
9Sigve VågsnesOppsal Orientering40:57+3:186:50
10Emil WingstedtHalden SK41:01+3:226:51
11Øystein SørensenNydalens SK41:25+3:466:55
12Eirik Kamstrup HovindHalden SK41:36+3:576:57
13Jan SedivyHalden SK41:56+4:177:00
14Bjørn EkebergIL Tyrving42:14+4:357:03
15Anders VisterNydalens SK42:36+4:577:07
16Vegard Jarvis WestergårdHalden SK42:54+5:157:10
17Matthew SpeakeLillomarka OL43:00+5:217:11
18Ralph StreetNydalens SK43:01+5:227:11
19Vetle ChristiansenBækkelagets SK43:18+5:397:14
20Magne HagaRaumar Orientering43:36+5:577:17
21Anders Felde OlaussenNTNUI43:51+6:127:19
22Knut AasheimHalden SK44:05+6:267:22
23David GottfridssonLillomarka OL44:08+6:297:22
24Mats NordbrødenHalden SK44:15+6:367:23
25Vegard RuttenborgNTNUI44:16+6:377:24
26Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering45:00+7:217:31
26Peter NordbrødenHalden SK45:00+7:217:31
28Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK45:11+7:327:33
29Damien RenardKongsberg OL45:12+7:337:33
30Espen FiskumHalden SK45:23+7:447:35
31Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK46:45+9:067:49
32Andreas RüedlingerHalden SK46:48+9:097:49
33Simen BordalFossum IF47:07+9:287:52
34Bojan BlumensteinNydalens SK47:08+9:297:52
35Jostein AndersenNydalens SK47:38+9:597:57
36Martin Grotle SoukupBækkelagets SK47:50+10:117:59
37Erik AnderssonIL Tyrving48:19+10:408:04
38Marius WikstrømRingsaker OK48:31+10:528:06
39Sigur HeggedalNydalens SK48:35+10:568:07
40Sindre RønningNydalens SK48:44+11:058:08
41Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering49:11+11:328:13
42Oskar StørmerFossum IF49:21+11:428:15
43Thor MellaOppsal Orientering49:26+11:478:15
44Gunnar A FiskumIL Tyrving49:39+12:008:18
45Håvard MyhreBækkelagets SK49:46+12:078:19
46Stefan RingOK Löftan50:23+12:448:25
47Morten Taraldsten BrunesModum OL50:25+12:468:25
48Ola Marius PedersenOppsal Orientering50:27+12:488:26
49Erik ThorssonTurun Metsänkävijät50:33+12:548:27
50Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb51:05+13:268:32
51Haakon IngvaldsenNydalens SK51:24+13:458:35
52Marius ØieLøten o-lag51:38+13:598:38
53Mathias BenjaminsenLillomarka OL55:00+17:219:11
53Mathias NipenBækkelagets SK55:00+17:219:11
55Einar TommelstadNydalens SK55:07+17:289:13
56Jon PedersenHalden SK55:30+17:519:16
57Mikael OlaussonOslostudentenes IK55:52+18:139:20
57Anders StorbratenBækkelagets SK55:52+18:139:20
59Sondre Sande GullordNydalens SK56:25+18:469:26
60Erik Feyling HaareKonnerud IL56:52+19:139:30
61Lavran ThorstensenOppsal Orientering57:04+19:259:32
62Morten Nilstad PettersenIL Tyrving57:39+20:009:38
63Håvard BergetFredrikstad SK58:23+20:449:45
64Eskil Sande GullordBækkelagets SK58:53+21:149:50
65Simen SmestadBækkelagets SK59:03+21:249:52
66Morten Severin SaueIL Tyrving1:02:12+24:3310:24
67Martin SchälliBækkelagets SK1:02:18+24:3910:25
68Øyvind WiggenByåsen IL1:02:29+24:5010:26
69Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:03:36+25:5710:38
70Magnus NordbrødenHalden SK1:05:21+27:4210:55
71Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering1:09:30+31:5111:37
72Sverre Waaler KaasNydalens SK1:21:50+44:1113:41
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Per WiréhnAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andrei ZhuravlevHalden SKdiskvalifisert
Håkon Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Gunnar HolmgrenBergnäsets AIKbrutt

Direkte N

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL12:327:33
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK26:18+13:4615:50

Direkte C

2 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik GudmestadFredrikstad SK22:599:59
2Bjørg BogstrandNydalens SK27:43+4:4412:03
3Jane HelmersenFet OL29:10+6:1112:40
4Andrea SkålandTrøsken IL30:45+7:4613:22
5Astrid Elisabeth KureSarpsborg OL31:36+8:3713:44
6Knut BjerknesRøyken OL31:54+8:5513:52
7Kjetil SpangbergKonnerud IL33:25+10:2614:31
8Terje ThrondsenNittedal OL36:02+13:0315:40
9Hans Gøran BjørkSandefjord OK42:53+19:5418:38
10Ida LindbergAxa Sportsclub44:46+21:4719:27
11Tom V. SletnerRøyken OL45:54+22:5519:57
12Melissa TroutNydalens SK50:42+27:4322:02
13Martine A. HenningGimle IF51:11+28:1222:15
14Mona GammelliIL Koll51:20+28:2122:19
15Sigvald MarholmNOTEAM53:31+30:3223:16
16Siri Schive HjeldeNOTEAM1:10:45+47:4630:45

Direkte B

3 070 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK21:567:08
2Tellef Juell LarsenIL Tyrving26:26+4:308:36
3Kari StrandLierbygda OL27:59+6:039:06
4Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK28:33+6:379:17
5Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn28:57+7:019:25
6Arne ArnesenHamar OK29:25+7:299:34
7Leif Arne NytrøenTynset IF29:32+7:369:37
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering30:09+8:139:49
9Susanne TveteråsOslostudentenes IK30:20+8:249:52
10Yngve FinkenhavnNittedal OL31:03+9:0710:06
11Dag KaasHeming Orientering31:07+9:1110:08
12Stein Arne NegårdVang OL31:34+9:3810:16
13Gaute SkjelsvikLillehammer OK31:51+9:5510:22
14Mari AarsethNydalens SK31:56+10:0010:24
15Solveig SletnerRøyken OL32:14+10:1810:29
16Anne-Guri JevneHamar OK33:35+11:3910:56
17Fredrik MartinsenTrøsken IL33:56+12:0011:03
18Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL34:09+12:1311:07
19Lucie StørmerFossum IF34:33+12:3711:15
20Arnfinn SkålandTrøsken IL35:19+13:2311:30
21Harald AulieIL Koll36:07+14:1111:45
22Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn36:45+14:4911:58
23Anne NilsenÅs-NMBU Orientering37:03+15:0712:04
24Barrie SpeakEBOR37:20+15:2412:09
25Trygve TveteråsFredrikstad SK37:28+15:3212:12
26Bjørn ÅrbuVarteig OL37:46+15:5012:18
27Torleif GaltelandAsker Skiklubb38:11+16:1512:26
28Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL38:52+16:5612:39
29Hilde MoholthKongsberg OL39:21+17:2512:49
30Inger SvalandOL Vallset/Stange41:11+19:1513:24
31Eva Steffensen JohansenGimle IF41:14+19:1813:25
32Sølvi MartiniAsker Skiklubb42:06+20:1013:42
33Harald SørensenLillomarka OL42:08+20:1213:43
34Anne Lise NyengenIndre Østfold OK43:40+21:4414:13
35Henrik GudimØstmarka OK43:42+21:4614:14
36Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn44:18+22:2214:25
37Marit Pedersen StartnrTrøsken IL44:42+22:4614:33
38Kristin Stubban HygenØstmarka OK45:12+23:1614:43
39Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL46:32+24:3615:09
40Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK47:37+25:4115:30
41Ingrid Lundin BerganKongsberg OL47:54+25:5815:36
42Helle HundsvedIL Tyrving48:37+26:4115:50
43Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK50:16+28:2016:22
44Anne Moian NydalAsker Skiklubb1:00:00+38:0419:32
45Øystein MelbyVang OL1:00:06+38:1019:34
46Aud Margret KirkhornMåren OK1:00:40+38:4419:45
47Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK1:02:00+40:0420:11
48Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL1:02:57+41:0120:30
49Liv Edle GrønstadGimle IF1:16:27+54:3124:54
50Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:16:29+54:3324:54
51Aagot HartmannRøyken OL1:17:06+55:1025:06
52Lotta MyhreIL Koll1:42:27+1:20:3133:22
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKdiskvalifisert
Jørn NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Astrid Waaler KaasHadeland OLbrutt
Roger WiikRøyken OLbrutt

Direkte A

5 120 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas OskarssonLillomarka OL37:307:19
2Øystein PettersenNydalens SK38:17+0:477:28
3Christian SchiveOK Moss42:31+5:018:18
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48:28+10:589:27
5Brynjar FredheimLillomarka OL48:42+11:129:30
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK50:38+13:089:53
7Gløer WinsvoldSentrum OK52:21+14:5110:13
8Ove Antvord HaugereidLøten o-lag56:14+18:4410:58
9Atle FossestølNOTEAM1:00:42+23:1211:51
10Lars HjermstadFossum IF1:01:58+24:2812:06
11Svein-Olav TorøKongsberg OL1:02:23+24:5312:11
12Erik RåbergOK Tyr1:02:44+25:1412:15
13Vidar StrandLierbygda OL1:02:49+25:1912:16
14Rune TeiglandØstmarka OK1:02:58+25:2812:17
15Åse BerganNydalens SK1:03:11+25:4112:20
16Tord HaflanNTNUI1:04:27+26:5712:35
17Vegard HaldenNydalens SK1:06:05+28:3512:54
18Espen MesselIL Koll1:06:52+29:2213:03
19Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1:07:28+29:5813:10
20Eszter HorvatiIL Tyrving1:11:18+33:4813:55
21Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1:13:57+36:2714:26
22Tibor VariSturla, IF1:14:43+37:1314:35
23Kjetil KjernsmoRøyken OL1:16:27+38:5714:55
24Inge RambergØstmarka OK1:20:09+42:3915:39
25Per ØstrengRaumar Orientering1:22:10+44:4016:02
26Carmen DirroMåren OK1:22:15+44:4516:03
27Kine BøhlerengenIL Drøbak Frogn1:22:17+44:4716:04
28Noor DirroMåren OK1:22:45+45:1516:09
29Torun DyrkornEiker OL1:22:54+45:2416:11
30Peter M. Freyborg UranNTNUI1:27:13+49:4317:02
31Pirjo LuchsingerKongsberg OL1:31:15+53:4517:49
32Snorre FrydenlundSturla, IF1:32:20+54:5018:02
33Martin EdvardsenLarvik OK1:38:06+1:00:3619:09
34Jo WiklundNydalens SK1:42:38+1:05:0820:02
35Merete RønvikNOTEAM1:51:12+1:13:4221:43
36Aase MestadLillomarka OL2:14:41+1:37:1126:18
Roger MostueOppsal Orienteringdiskvalifisert
Fredrik DelåsHadeland OLdiskvalifisert
Birgit KorvaldNydalens SKdiskvalifisert
Josh BeechOK Södertörndiskvalifisert
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Remi JohannesenHalden SKdiskvalifisert
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert
Anders BrynildsenFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor