Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

1 670 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Johanne Klavestad Aaby Fredrikstad SK fullført
Mathilde Stordal Aalerud OL Tønsberg og omegn fullført
Erlend Bakke Fossum IF fullført
Silja Berstad Heming Orientering fullført
Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL fullført
Johan Fredrik Braarud Halden SK fullført
Joel Bronebakk Johansson Halden SK fullført
Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn fullført
Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn fullført
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange fullført
Synne Schei Danevad Ås-NMBU Orientering fullført
Marte Eger Kongsberg OL fullført
Rasmus Engehult Notodden OL fullført
Frikk Finsrud Asker Skiklubb fullført
Erle Fosstveit Raumar Orientering fullført
Johanne Terland Gundersen Heming Orientering fullført
Torine Hagen-Tafjord Halden SK fullført
Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL fullført
Jonas Hirsch Bækkelagets SK fullført
Markus Hirsch Bækkelagets SK fullført
Sofie Holm Nedrebø OK Moss fullført
Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK fullført
Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL fullført
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK fullført
Håkon Fenne Ingjerd Bækkelagets SK fullført
Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL fullført
Hedda Kind Kjellevold Modum OL fullført
Synne Kjernsmo Røyken OL fullført
Elias Kleiva Nydalens SK fullført
Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn fullført
Leon Knudsen Oppsal Orientering fullført
Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK fullført
Anita Langeggen Kongsberg OL fullført
Eirik Lesteberg Kongsberg OL fullført
Eero Martomaa Ås-NMBU Orientering fullført
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn fullført
Elias Molund IL Tyrving fullført
Kristin Mortensen IL Koll fullført
Elise Holm Nedrebø OK Moss fullført
Max Alexander Nybråten IL Tyrving fullført
Guro Ottesen Fredrikstad SK fullført
Mikkel Rastad Asker Skiklubb fullført
Mathis Renard Kongsberg OL fullført
Astrid Reusch Heming Orientering fullført
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb fullført
Sixten Sand Uddevalla OK fullført
Aksel Johan Sandvik Halden SK fullført
Amund Saugestad Nydalens SK fullført
Magnus Sigurdsson Stokke IL fullført
Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering fullført
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL fullført
Hanna Spangberg Konnerud IL fullført
Jon Strand Kongsberg OL fullført
Selmer Størmer-Antonsen NOTEAM fullført
Vilhelm Svarød Halden SK fullført
Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL fullført
Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL fullført
Ville Emil Wingstedt Halden SK fullført
Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn fullført
Tuva Fossaas Gimle IF diskvalifisert

D -10

1 640 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Inger Anne Braarud Halden SK fullført
Alva Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering fullført
Mathea Brønn Fredrikstad SK fullført
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn fullført
Oline Bjerknes Fagerlid Måren OK fullført
Sigrid Schmitt Gran Halden SK fullført
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK fullført
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK fullført
Emma Aune Jakobsen OK Moss fullført
Mari Kalleson Oppsal Orientering fullført
Ragne Klavenes Sandefjord OK fullført
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL fullført
Pernille Nor-Woll Østmarka OK fullført
Elise Renard Kongsberg OL fullført
Klara Aas Sandtrø Måren OK fullført
Helene Scheele Nydalens SK fullført
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK fullført
Minna Sofie Wingstedt Halden SK fullført
Erle Elise Wold OK Moss fullført
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb fullført

D 11-12

1 950 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 21:42 11:07
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:52 +0:10 11:12
3 Marie Saugestad Nydalens SK 24:20 +2:38 12:28
4 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 24:57 +3:15 12:47
5 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 26:10 +4:28 13:25
6 Maren Henriksen Halden SK 27:13 +5:31 13:57
7 Signe Holo Fossum IF 27:15 +5:33 13:58
8 Mille Baastad Berg IL Tyrving 27:27 +5:45 14:04
9 Nora Christine Hansen Røyken OL 28:23 +6:41 14:33
10 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 30:12 +8:30 15:29
11 Sigrid Nermoen Østmarka OK 31:16 +9:34 16:02
12 Marie Scheele Nydalens SK 33:11 +11:29 17:01
13 Martha Wisløff Asker Skiklubb 34:15 +12:33 17:33
14 Marie Kvarme Røyken OL 36:40 +14:58 18:48
15 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 39:10 +17:28 20:05
16 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 44:11 +22:29 22:39
17 Anne Frøisland Vang OL 45:06 +23:24 23:07
18 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 48:09 +26:27 24:41
18 Tia Zelow Bliksmark Fossum IF 48:09 +26:27 24:41
20     Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 49:59 +28:17 25:37
21 Tuva Høyer Fossum IF 53:07 +31:25 27:14

D 11-12N

1 650 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Fossaas Gimle IF 22:02 13:21
2 Malene Berstad Heming Orientering 23:26 +1:24 14:12
3 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 24:02 +2:00 14:33
4 Tiril Lødeng Nilsen OK Moss 27:46 +5:44 16:49
5 Kristine Ryland Halden SK 30:24 +8:22 18:25

D 13-14

2 890 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pia Young Vik Nydalens SK 27:04 9:21
2 Oda Scheele Nydalens SK 27:14 +0:10 9:25
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 27:36 +0:32 9:33
4 Åsne Haavengen Kongsberg OL 30:38 +3:34 10:35
5 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32:09 +5:05 11:07
6 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 33:36 +6:32 11:37
7 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 34:50 +7:46 12:03
8 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 36:47 +9:43 12:43
9 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 37:03 +9:59 12:49
10 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 37:30 +10:26 12:58
11 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 37:32 +10:28 12:59
12 Tina Kalleson Oppsal Orientering 39:40 +12:36 13:43
13 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 39:43 +12:39 13:44
14 Konstanse Moholth Kongsberg OL 41:41 +14:37 14:25
15 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 41:53 +14:49 14:29
16 Oda Isnes Tyse Eiker OL 45:29 +18:25 15:44
17 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 46:07 +19:03 15:57
18 Ina Martini Asker Skiklubb 46:39 +19:35 16:08
19 Petra Hoveid Asker Skiklubb 47:08 +20:04 16:18
20 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 47:32 +20:28 16:26
21 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 48:20 +21:16 16:43
22 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 49:20 +22:16 17:04
23 Sofie Bergstrøm Halden SK 49:33 +22:29 17:08
24 Noor Dirro-Helu Måren OK 51:24 +24:20 17:47
25 Hedda Spangberg Konnerud IL 55:07 +28:03 19:04
26 Hanna Andersen Heming Orientering 58:24 +31:20 20:12
27 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 59:12 +32:08 20:29
28 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:01:11 +34:07 21:10
29 Ea Lunøe Nydalens SK 1:03:21 +36:17 21:55
30 Ella Berstad Heming Orientering 1:14:46 +47:42 25:52
31 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:17:15 +50:11 26:43
32 Berthe Teslo Hadeland OL 1:19:44 +52:40 27:35
33 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 1:21:01 +53:57 28:02
34 Tia Jansen Heming Orientering 1:21:41 +54:37 28:15
35 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:23:27 +56:23 28:52
36 Ida Marie Flågen Heming Orientering 1:28:05 +1:01:01 30:28
37 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 1:38:07 +1:11:03 33:57
38 Mari Øverby Kongsberg OL 1:39:59 +1:12:55 34:35
Siren Lohne Boehlke Fossum IF diskvalifisert
Mille Jægtvik Konnerud IL diskvalifisert

D 13-16C

1 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eline Schjerven Lardal OL 24:44 12:37
2 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 30:37 +5:53 15:37
3 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 31:36 +6:52 16:07
4 Emma Engehult Notodden OL 40:50 +16:06 20:50
5 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 41:13 +16:29 21:01
6 Ingvild Agnalt Trøsken IL 42:29 +17:45 21:40
7 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 47:45 +23:01 24:21
8 Mia Bohlin Jønsberg Gimle IF 49:13 +24:29 25:06
9 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 54:03 +29:19 27:34
10 Emilie Johansen Sandefjord OK 55:50 +31:06 28:29
11 Luciana Maria Svads Måren OK 1:17:25 +52:41 39:29
Astrid Rognstad Hadeland OL diskvalifisert

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Karen Myklebust Hamar OK 17:32 10:18

D 15-16

3 860 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 34:38 8:58
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 34:43 +0:05 8:59
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 36:46 +2:08 9:31
4 Ragne Norrud Fossum IF 39:56 +5:18 10:20
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 40:34 +5:56 10:30
6 Marie Liland Nydalens SK 41:23 +6:45 10:43
7 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 42:20 +7:42 10:58
8 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 42:55 +8:17 11:07
9 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 43:02 +8:24 11:08
10 Linn Mei Waaler Måren OK 44:38 +10:00 11:33
11 Pernille Katla Fossum IF 44:40 +10:02 11:34
12 Marie Hansen Sarpsborg OL 44:56 +10:18 11:38
13 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 45:30 +10:52 11:47
14 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 45:56 +11:18 11:53
15 Aurora Gjølsjø OK Moss 46:28 +11:50 12:02
16 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 48:33 +13:55 12:34
17 Anna Meen Porsgrunn OL 48:53 +14:15 12:39
18 Marlin Haavengen Kongsberg OL 49:24 +14:46 12:47
19 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 49:41 +15:03 12:52
20 Hanne Vassend Porsgrunn OL 50:14 +15:36 13:00
21 Helene Eger Kongsberg OL 50:35 +15:57 13:06
22 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 50:50 +16:12 13:10
23 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 51:12 +16:34 13:15
24 Ingrid Hasaas Fossum IF 51:50 +17:12 13:25
25 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 52:08 +17:30 13:30
26 Åsne Holo Fossum IF 52:31 +17:53 13:36
27 Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb 53:16 +18:38 13:47
28 Maren Norderud IL Tyrving 53:33 +18:55 13:52
29 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 54:14 +19:36 14:03
30 Mina Jørgensen IL Tyrving 54:26 +19:48 14:06
31 Andrea Vanebo Kongsberg OL 55:18 +20:40 14:19
32 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 56:29 +21:51 14:37
33 Solveig Eline Berg IL Tyrving 56:47 +22:09 14:42
34 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 58:11 +23:33 15:04
35 Ingrid Madslien Nydalens SK 58:15 +23:37 15:05
36 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 58:33 +23:55 15:10
37 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 58:34 +23:56 15:10
38 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 59:13 +24:35 15:20
39 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:00:12 +25:34 15:35
40 Hanna Lye Moum Halden SK 1:01:37 +26:59 15:57
41 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:02:21 +27:43 16:09
42 Anniken Ranvik Konnerud IL 1:02:54 +28:16 16:17
43 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 1:04:05 +29:27 16:36
44 Carmen Dirro Måren OK 1:04:29 +29:51 16:42
45 Andrea Ranvik Konnerud IL 1:04:31 +29:53 16:42
45 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:04:31 +29:53 16:42
47 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:06:16 +31:38 17:10
48 Solveig Letmolie Eiker OL 1:06:30 +31:52 17:13
49 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:07:42 +33:04 17:32
50 Lisa Jenssen Halden SK 1:09:32 +34:54 18:00
51 Emma Danevad Fredrikstad SK 1:11:37 +36:59 18:33
52 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:14:21 +39:43 19:15
53 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 1:16:17 +41:39 19:45
54 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:22:15 +47:37 21:18
55 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:24:41 +50:03 21:56
56 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:25:01 +50:23 22:01
57 Selma Kristiansen OK Moss 1:50:49 +1:16:11 28:42
58 Thea Land Konnerud IL 1:52:13 +1:17:35 29:04
Ada Wulfsberg Nydalens SK diskvalifisert
Anna Trindade Eriksen Nydalens SK diskvalifisert
Christine Hoen Eiker OL diskvalifisert
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK diskvalifisert

D 15-16B

2 890 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kamilla Lome Hamar OK 45:54 15:52
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 53:14 +7:20 18:25
3 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 1:31:01 +45:07 31:29
Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK diskvalifisert

D 17-A kort

3 140 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cassie Trewin IL Tyrving 36:53 11:44
2 Else Kari Scheele Nydalens SK 37:34 +0:41 11:57
3 Stine Njåstein IL Tyrving 39:28 +2:35 12:34
4 Susanne Tveterås Nydalens SK 42:29 +5:36 13:31
5 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 44:32 +7:39 14:10
6 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 44:57 +8:04 14:18
7 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 48:06 +11:13 15:19
8 Solveig Sletner Røyken OL 51:08 +14:15 16:17
9 Anna Isnes Tyse Eiker OL 51:23 +14:30 16:21
10 Elin Kalleson Oppsal Orientering 52:02 +15:09 16:34
11 Tina Hæren Trøsken IL 53:00 +16:07 16:52
12 Kjersti Myhre Kongsberg OL 53:23 +16:30 17:00
13 Linn-Mari Kaspersen Trøsken IL 53:27 +16:34 17:01
14 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 53:58 +17:05 17:11
15 Ida Elisabeth Finstad NTNUI 55:37 +18:44 17:42
16 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 56:55 +20:02 18:07
17 Kari Lund Nittedal OL 58:14 +21:21 18:32
18 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 59:56 +23:03 19:05
19 Christina Ramberg Østmarka OK 1:02:19 +25:26 19:50
20 Silje Moe Fredrikstad SK 1:19:19 +42:26 25:15
21 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:21:10 +44:17 25:50

D 17-B

3 050 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Poppe Fredrikstad SK 47:18 15:30
2 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 52:06 +4:48 17:04
3 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 56:34 +9:16 18:32
4 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 56:54 +9:36 18:39
5 Lillian Berge Sandefjord OK 59:45 +12:27 19:35
6 Gro Ellegaard Vang OL 1:04:56 +17:38 21:17
7 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 1:06:02 +18:44 21:39
8 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:08:46 +21:28 22:32
9 Hege Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1:32:41 +45:23 30:23
10 Camilla Imrik Fredrikstad SK 2:07:09 +1:19:51 41:41
Jorunn Blindheim Lillomarka OL diskvalifisert

D 17-C

1 960 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 25:30 13:00
2 Laila Eriksen Blom Fet OL 30:48 +5:18 15:42
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 33:03 +7:33 16:51
4 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 33:44 +8:14 17:12
5 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 33:47 +8:17 17:14
6 Line Nordhaug Konnerud IL 34:01 +8:31 17:21
7 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 37:05 +11:35 18:55
8 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 37:15 +11:45 19:00
9 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 38:53 +13:23 19:50
10 Kristin Kinck Rannem Fossum IF 39:51 +14:21 20:19
11 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 48:13 +22:43 24:36
12 Grete Skotte Fossum IF 48:54 +23:24 24:56
13 Heidi Eriksen Larvik OK 49:58 +24:28 25:29
14 Mia Engehult Notodden OL 52:46 +27:16 26:55
15 Mona Sveen Vang OL 1:08:25 +42:55 34:54
Ina Blågestad Indre Østfold OK diskvalifisert

D 21-A

4 030 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marie Bleken Bækkelagets SK 42:29 10:32
2 Celine Renard Kongsberg OL 43:43 +1:14 10:50
3 Belinda Jørandli Rudsengen Oslostudentenes IK 45:14 +2:45 11:13
4 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 47:03 +4:34 11:40
5 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 48:00 +5:31 11:54
6 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 52:27 +9:58 13:00
7 Katrine Damgaard Fossum IF 53:55 +11:26 13:22
8 Marianne Bakken Nydalens SK 54:04 +11:35 13:24
9 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:01:44 +19:15 15:19
10 Else Kristine Lien Løten o-lag 1:02:46 +20:17 15:34
11 Silje Borge Hovi Skien OK 1:04:22 +21:53 15:58
12 Line Klyve Oppsal Orientering 1:10:41 +28:12 17:32
13 Kristin Sletner Røyken OL 1:38:50 +56:21 24:31

D 35-

4 030 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 37:44 9:21
2 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 47:07 +9:23 11:41
3 Aasne Fenne Hoksrud Bækkelagets SK 48:09 +10:25 11:56
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 48:19 +10:35 11:59
5 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:50 +11:06 12:07
Marion Amundsen Ringerike OL diskvalifisert
Kristin Nergaard Berg Fossum IF diskvalifisert

D 40-

4 030 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 39:05 9:41
2 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 41:20 +2:15 10:15
3 Siri Størmer Heming Orientering 42:01 +2:56 10:25
4 Monica Berglund Ringerike OL 46:34 +7:29 11:33
5 Valborg Madslien Lillehammer OK 49:12 +10:07 12:12
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 49:27 +10:22 12:16
7 Kari Strand Kongsberg OL 49:46 +10:41 12:20
8 Karianne Katla Fossum IF 50:07 +11:02 12:26
9 Sara Mathisen Porsgrunn OL 53:35 +14:30 13:17
10 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 55:09 +16:04 13:41
11 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 56:05 +17:00 13:54
12 Kristin Eger Kongsberg OL 1:09:51 +30:46 17:19
13 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:30:06 +51:01 22:21

D 45-

3 490 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 32:08 9:12
1 Runa Lien Backstrøm Halden SK 32:08 9:12
3 Jorun Ruud Asker Skiklubb 34:07 +1:59 9:46
4 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 35:44 +3:36 10:14
5 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 36:09 +4:01 10:21
6 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 36:39 +4:31 10:30
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 36:43 +4:35 10:31
8 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 37:59 +5:51 10:53
9 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 38:37 +6:29 11:03
10 Torunn økern Jensen Ringerike OL 38:38 +6:30 11:04
11 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:44 +6:36 11:05
12 Isa Heggedal Konnerud IL 39:00 +6:52 11:10
13 Hilde Vassend Porsgrunn OL 39:35 +7:27 11:20
14 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 39:58 +7:50 11:27
15 Hege Feiring IL Tyrving 39:59 +7:51 11:27
16 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 40:20 +8:12 11:33
17 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 41:02 +8:54 11:45
18 Hege Solerød Gjø-Vard OL 41:14 +9:06 11:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
19 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 41:40 +9:32 11:56
20 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 44:06 +11:58 12:38
21 Mona Lome Hamar OK 44:41 +12:33 12:48
22 Torill Vister Indre Østfold OK 45:09 +13:01 12:56
23 Trine Olaussen Fredrikstad SK 45:13 +13:05 12:57
24 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 45:15 +13:07 12:57
25 Marit Egner Asker Skiklubb 47:06 +14:58 13:29
26 Heidi Østli Raumar Orientering 47:10 +15:02 13:30
27 Lenka Westin Porsgrunn OL 47:47 +15:39 13:41
28 Kristin Sørensen Sturla, IF 48:37 +16:29 13:55
29 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 48:38 +16:30 13:56
30 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 49:02 +16:54 14:02
31 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 49:56 +17:48 14:18
32 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 50:39 +18:31 14:30
33 Irene Felde Olaussen Halden SK 52:45 +20:37 15:06
34 Anne Mia Olsen Modum OL 54:23 +22:15 15:34
35 Mette Spangberg Konnerud IL 55:53 +23:45 16:00
36 Katrine Bakke Fossum IF 56:38 +24:30 16:13
37 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 57:06 +24:58 16:21
38 Tone Skram Røyken OL 1:00:17 +28:09 17:16
39 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:00:43 +28:35 17:23
40 Anne Teigland Arntzen Raumar Orientering 1:02:36 +30:28 17:56
41 Maria Torgersen Bækkelagets SK 1:05:10 +33:02 18:40
42 Paula Berstad Heming Orientering 1:05:15 +33:07 18:41
43 Kathrine Lunøe Nydalens SK 1:08:11 +36:03 19:32
44 Solveig Bergan Nydalens SK 1:08:25 +36:17 19:36
45 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:08:47 +36:39 19:42
46 Marianne Reusch Heming Orientering 1:09:38 +37:30 19:57
47 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:16:29 +44:21 21:54
48 Cora Ebner Kongsberg OL 1:29:29 +57:21 25:38
49 Merete Undeland Sturla, IF 2:34:27 +2:02:19 44:15
Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert
Ina Cecilie Landro Konnerud IL diskvalifisert
Trine Oldernes Lillomarka OL diskvalifisert

D 50-

3 370 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alix Young Vik Nydalens SK 35:12 10:26
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 35:26 +0:14 10:30
3 Marie Alfredsson OK Tyr 38:09 +2:57 11:19
4 Tove Strand Måren OK 38:41 +3:29 11:28
5 Marianne Njåstein IL Tyrving 38:45 +3:33 11:29
6 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 40:09 +4:57 11:54
7 Dagrun Melkild Heming Orientering 40:10 +4:58 11:55
8 Hilde Storløkken Kongsberg OL 41:35 +6:23 12:20
9 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 41:40 +6:28 12:21
10 Tove Heimdal Konnerud IL 42:02 +6:50 12:28
11 Heidi Schatvet Notodden OL 43:01 +7:49 12:45
12 Kari Madslien Nydalens SK 43:06 +7:54 12:47
13 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 43:30 +8:18 12:54
14 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 45:00 +9:48 13:21
15 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 45:25 +10:13 13:28
16 Tiri Rebård Sandefjord OK 46:11 +10:59 13:42
17 Ida Syversen Røyken OL 46:38 +11:26 13:50
18 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 46:47 +11:35 13:52
19 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 48:05 +12:53 14:16
20 Heidi Børstad Sarpsborg OL 53:17 +18:05 15:48
21 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 54:04 +18:52 16:02
22 Eldri Holo Fossum IF 54:54 +19:42 16:17
23 Trude Fixdal IL Koll 56:28 +21:16 16:45
24 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 56:33 +21:21 16:46
25 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 58:09 +22:57 17:15
26 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 59:31 +24:19 17:39
27 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:01:06 +25:54 18:07
28 Anne Madslien Nydalens SK 1:02:05 +26:53 18:25
29 Anne-Kristin Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 1:07:40 +32:28 20:04
30 Anna Göhlman IL Tyrving 1:08:09 +32:57 20:13
31 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:08:34 +33:22 20:20
32 Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering 1:10:33 +35:21 20:56
33 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:13:27 +38:15 21:47
34 Eva Syversen Røyken OL 1:14:19 +39:07 22:03
35 Jane Rødder Kongsberg OL 1:23:37 +48:25 24:48
36 Siw Solstad IL Tyrving 1:26:37 +51:25 25:42
37 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 1:29:00 +53:48 26:24
38 Monica Nordbrøden Halden SK 1:29:37 +54:25 26:35
Marianne Hjermstad Fossum IF diskvalifisert
Eirin Mathiesen Ringerike OL diskvalifisert
Åshild Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert
Maria Persson Asker Skiklubb brutt

D 55-

3 370 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lene Kinneberg Raumar Orientering 34:48 10:19
2 Grete Hovi Skien OK 36:16 +1:28 10:45
3 Kjersti Skantze IL Tyrving 37:22 +2:34 11:05
4 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 37:47 +2:59 11:12
5 Christine Gjermo Østmarka OK 40:16 +5:28 11:56
6 Ellen Marie Turter Nydalens SK 40:21 +5:33 11:58
7 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 41:01 +6:13 12:10
8 Elisabeth Strandhagen Göteborg Majorna OK 42:02 +7:14 12:28
9 Anne Berit Eid Nydalens SK 43:05 +8:17 12:47
10 Anne Julsrud Haugen Halden SK 44:04 +9:16 13:04
11 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 44:35 +9:47 13:13
12 Berit Berge IL Tyrving 44:44 +9:56 13:16
13 Tone Hollowell OK Tyr 45:18 +10:30 13:26
14 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 45:54 +11:06 13:37
15 Gerd Fossestøl Nittedal OL 49:10 +14:22 14:35
16 Gunhild Hennum Lierbygda OL 50:03 +15:15 14:51
17 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 52:46 +17:58 15:39
18 Unni Rye Asker Skiklubb 56:14 +21:26 16:41
19 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 57:42 +22:54 17:07
20 Grete Berntsen Måren OK 1:00:17 +25:29 17:53
21 Laila Spångmyr IK Jarl Rättvik 1:01:06 +26:18 18:07
22 Anne-Elise Edstrøm Oppsal Orientering 1:16:08 +41:20 22:35
23 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:18:57 +44:09 23:25
Kristin Tandberg Asker Skiklubb diskvalifisert
Astrid Waaler Kaas Heming Orientering diskvalifisert
Mette Hallén Nydalens SK diskvalifisert

D 60-

2 930 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 35:18 12:02
2 Anne Sørum Ringsaker OK 35:24 +0:06 12:04
3 Bjørg Svanberg Røyken OL 36:28 +1:10 12:26
4 Sirpa Lilja Modum OL 38:38 +3:20 13:11
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 41:28 +6:10 14:09
6 Wenche Hultgreen IL Tyrving 44:11 +8:53 15:04
7 Lisa Annersand OK Tyr 47:32 +12:14 16:13
8 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 47:54 +12:36 16:20
9 Elle M. Melbye Heming Orientering 49:38 +14:20 16:56
10 Randi Kristin Nærum Larvik OK 52:07 +16:49 17:47
11 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 56:09 +20:51 19:09
12 Aud Kjemperud Eiker OL 56:25 +21:07 19:15
13 Tove Damgaard OL Trollo 1:07:34 +32:16 23:03
14 Inger Nergaard Stokke IL 1:10:30 +35:12 24:03
15 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 1:14:44 +39:26 25:30
16 Elisabeth Rød Andebu IL 1:17:17 +41:59 26:22
17 Kari Undrum Elverum OK 1:17:39 +42:21 26:30

D 65-

2 930 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 38:26 13:07
2 Kari Strande Ringerike OL 40:27 +2:01 13:48
3 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 41:29 +3:03 14:09
4 Ingeborg Bakken Måren OK 59:47 +21:21 20:24
5 Anne Marit Færden Kolbotn og Skimt OL 1:00:41 +22:15 20:42
6 Ildiko Horvati IL Tyrving 1:00:45 +22:19 20:44
7 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:03:16 +24:50 21:35
8 Bodil Berby Trøsken IL 1:20:09 +41:43 27:21
Toril Riddervold Heming Orientering diskvalifisert
Siv Antonsen Fredrikstad SK brutt

D 70-

2 520 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tea Forberg Rond OL 35:33 14:06
2 Kjersti Tho Stabæk IF 35:40 +0:07 14:09
3 Birgitte Bekkelund Røyken OL 37:47 +2:14 14:59
4 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 38:43 +3:10 15:21
5 Inger Skaug Oppsal Orientering 44:04 +8:31 17:29
6 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 48:32 +12:59 19:15
7 Eli Klovning Porsgrunn OL 51:52 +16:19 20:34
8 Sidsel Sandelien Heming Orientering 54:36 +19:03 21:40
9 Heidrun Mattick Gimle IF 57:54 +22:21 22:58
10 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 58:17 +22:44 23:07
11 Liv Feiring Hamar OK 58:38 +23:05 23:16
12 Elin Dahlen Ringerike OL 59:41 +24:08 23:41
13 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 1:03:13 +27:40 25:05
14 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:05:43 +30:10 26:04
15 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:20:32 +44:59 31:57

D 75-

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 56:00 22:13
2 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 58:53 +2:53 23:21
3 Johanna Ytterbøl Gimle IF 59:41 +3:41 23:41
4 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:21:52 +25:52 32:29

H -10

1 640 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering fullført
Birk Breimo OK Moss fullført
Jørgen Dahl Fredrikstad SK fullført
Jon Magnus Telnes Engan OK Moss fullført
Abdirahman Hassan OK Moss fullført
Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK fullført
Edvard Kerans Fredrikstad SK fullført
Håvard Rekve Lian Fossum IF fullført
Mathias Linløkken Østmarka OK fullført
Selmer Løken OK Moss fullført
Magnus Molund IL Tyrving fullført
Audun Nordby Fredrikstad SK fullført
Erlend Otterlei Østmarka OK fullført
Håkon Sæl Steen Fossum IF fullført
Tollef Tjentland Lardal OL fullført
Anders Hovgaard Eisvang OK Moss diskvalifisert
Sverre Sandvik Halden SK brutt

H 11-12

1 950 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna 17:54 9:10
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 18:16 +0:22 9:22
3 Axel Aalde Nydalens SK 19:14 +1:20 9:51
4 Sondre Ladim OK Moss 19:48 +1:54 10:09
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 21:39 +3:45 11:06
6 Sindre Sæl Steen Fossum IF 22:13 +4:19 11:23
7 Jonas Krogh Oppsal Orientering 22:34 +4:40 11:34
8 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 23:18 +5:24 11:56
9 Jakob Rastad Asker Skiklubb 24:30 +6:36 12:33
10 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 24:43 +6:49 12:40
11 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 25:20 +7:26 12:59
12 Jonas Olaussen Halden SK 25:40 +7:46 13:09
13 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 27:09 +9:15 13:55
14 Anders Klavenes Sandefjord OK 27:43 +9:49 14:12
15 Rasmus Berglund Ringerike OL 29:49 +11:55 15:17
16 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 31:22 +13:28 16:05
17 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 32:06 +14:12 16:27
18 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 32:20 +14:26 16:34
19 Theodor Bjørk Sandefjord OK 32:42 +14:48 16:46
20 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 33:47 +15:53 17:19
21 Erlend Bjerknes Fagerlid Måren OK 34:06 +16:12 17:29
22 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 41:04 +23:10 21:03
23 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 41:44 +23:50 21:24
24 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 42:15 +24:21 21:40
25 Mats Olsen Bye Modum OL 44:08 +26:14 22:37
26 Hallvard Tjentland Lardal OL 44:52 +26:58 23:00
27 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 45:12 +27:18 23:10
28 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 49:06 +31:12 25:10
29 Arne Bergan Kongsberg OL 55:09 +37:15 28:16
Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering brutt
Anders Næss-Ulseth Heming Orientering brutt

H 11-12N

1 650 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 20:57 12:41
2 Vetle Fosdal Gimle IF 32:27 +11:30 19:40
3 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 34:46 +13:49 21:04
4 Brage Fosstveit Raumar Orientering 39:06 +18:09 23:41
5 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 40:52 +19:55 24:46
Emil Skytteren Odal OL - Orientering diskvalifisert

H 13-14

3 010 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 24:37 8:10
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 28:10 +3:33 9:21
3 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 28:37 +4:00 9:30
4 Odin Sæther Fredrikstad SK 28:58 +4:21 9:37
5 Adam Conway Kongsberg OL 32:35 +7:58 10:49
6 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 33:23 +8:46 11:05
7 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 33:43 +9:06 11:12
8 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 34:00 +9:23 11:17
9 Erlend Børli Fossum IF 35:08 +10:31 11:40
10 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 36:57 +12:20 12:16
11 Lukas Klausen Sturla, IF 37:14 +12:37 12:22
12 August Syrdal Øen Heming Orientering 37:49 +13:12 12:33
13 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 37:58 +13:21 12:36
14 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 38:02 +13:25 12:38
15 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 38:13 +13:36 12:41
16 Vetle Drage Kongsberg OL 38:27 +13:50 12:46
17 Jonas Myhr Asker Skiklubb 38:29 +13:52 12:47
18 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 40:16 +15:39 13:22
19 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 40:49 +16:12 13:33
20 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 41:06 +16:29 13:39
21 Mikkel Berglund Ringerike OL 41:32 +16:55 13:47
22 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 41:49 +17:12 13:53
23 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 42:27 +17:50 14:06
24 Felix Finsrud Asker Skiklubb 42:31 +17:54 14:07
25 Johan Eger Kongsberg OL 43:09 +18:32 14:20
26 Sivert Poppe Fredrikstad SK 43:26 +18:49 14:25
27 Grunde Isaksætre Grue IL 43:44 +19:07 14:31
28 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 44:18 +19:41 14:43
29 Henrik Reusch Heming Orientering 44:39 +20:02 14:50
30 Birk Felland Sætnan Fossum IF 44:48 +20:11 14:53
31 Mikkel Katla Fossum IF 45:55 +21:18 15:15
32 Kristian Østermann Heming Orientering 45:58 +21:21 15:16
33 Christopher Ladim OK Moss 46:46 +22:09 15:32
34 Ferdinand Fremming Heming Orientering 48:35 +23:58 16:08
35 Mats Lindaas Elverum OK 50:35 +25:58 16:48
36 Jakob Torgersen Halden SK 50:46 +26:09 16:51
37 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 52:28 +27:51 17:25
38 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 54:16 +29:39 18:01
39 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 57:41 +33:04 19:09
40 John Otterlei Østmarka OK 57:45 +33:08 19:11
41 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 58:15 +33:38 19:21
42 Stein Aas Stræte Ringerike OL 58:58 +34:21 19:35
43 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 59:37 +35:00 19:48
44 Adam Kristiansen OK Moss 59:44 +35:07 19:50
45 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 1:00:35 +35:58 20:07
46 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:01:59 +37:22 20:35
47 Marius Bakke Fossum IF 1:02:22 +37:45 20:43
48 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 1:02:49 +38:12 20:52
49 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 1:03:52 +39:15 21:13
50 Sindre Gisholt Fossum IF 1:07:44 +43:07 22:30
51 Vegard Ranestad Hamar OK 1:09:37 +45:00 23:07
52 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:11:11 +46:34 23:38
53 Olav Lund Kongsberg OL 1:11:37 +47:00 23:47
54 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1:12:26 +47:49 24:03
55 Storm Kleiva Nydalens SK 1:12:28 +47:51 24:04
56 Elias Stubberud Nydalens SK 1:19:24 +54:47 26:22
57 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:20:41 +56:04 26:48
Eirik Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert
Even Bordal Ringsaker OK diskvalifisert
Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK diskvalifisert
Eilev Kvaale Asker Skiklubb diskvalifisert
Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert
Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL diskvalifisert
Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert
Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering diskvalifisert

H 13-16C

1 960 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 26:11 13:21
2 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 29:37 +3:26 15:06
3 Anders Roum Ringerike OL 35:17 +9:06 18:00
4 Lukas Bjelde Fossheim Måren OK 37:57 +11:46 19:21
5 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 41:05 +14:54 20:57
6 Simen Høyer Fossum IF 44:24 +18:13 22:39
7 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 47:59 +21:48 24:28
8 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 49:09 +22:58 25:04
9 Gaute Lindaas Elverum OK 57:19 +31:08 29:14
Gard Laeskogen Ringerike OL diskvalifisert
Herman Karterud Vang OL diskvalifisert

H 13-16N

1 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Gylterud Kvålsgard Fossum IF 26:16 15:27
2 Martin Kindem Gimle IF 31:14 +4:58 18:22
3 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 37:04 +10:48 21:48
Lars Mikkel Lødeng Nilsen OK Moss diskvalifisert

H 15-16

4 660 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 33:23 7:09
2 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 34:47 +1:24 7:27
3 Lars Young Vik Nydalens SK 35:19 +1:56 7:34
4 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:34 +2:11 7:37
5 Niels Christian Hellerud Halden SK 36:47 +3:24 7:53
6 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 36:56 +3:33 7:55
7 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 37:21 +3:58 8:00
8 Aslak Heimdal Konnerud IL 38:11 +4:48 8:11
9 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 40:04 +6:41 8:35
10 Even Lindaas Vang OL 41:47 +8:24 8:57
11 Eskil Frøisland Vang OL 42:56 +9:33 9:12
12 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 43:15 +9:52 9:16
13 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 43:18 +9:55 9:17
14 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 45:15 +11:52 9:42
15 Håkon Sturød Nydalens SK 45:39 +12:16 9:47
16 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 45:47 +12:24 9:49
17 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 45:53 +12:30 9:50
18 Sølve Drage Kongsberg OL 46:44 +13:21 10:01
19 Emil Størmer Fossum IF 46:59 +13:36 10:04
20 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 47:54 +14:31 10:16
21 Isak Jonsson Nydalens SK 51:52 +18:29 11:07
22 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 51:55 +18:32 11:08
23 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 52:33 +19:10 11:16
24 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 52:57 +19:34 11:21
25 Trygve Myhr Asker Skiklubb 53:19 +19:56 11:26
26 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 53:25 +20:02 11:27
27 Sivert Sande Kverme Fossum IF 54:34 +21:11 11:42
28 Andreas Ramberg Østmarka OK 54:53 +21:30 11:46
29 Peter Gisholt Fossum IF 55:48 +22:25 11:58
30 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 56:08 +22:45 12:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
31 Elias Øhman Gjø-Vard OL 56:57 +23:34 12:13
32 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 57:05 +23:42 12:14
33 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 57:19 +23:56 12:17
34 Eirik Imrik Fredrikstad SK 1:00:45 +27:22 13:02
35 Jonatan Aune Halden SK 1:00:56 +27:33 13:04
36 Eivind Berner Myhre Fossum IF 1:01:01 +27:38 13:05
37 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:01:06 +27:43 13:06
38 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 1:03:25 +30:02 13:36
39 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:06:34 +33:11 14:17
40 Fredrik Sveen Vang OL 1:06:40 +33:17 14:18
41 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:11:03 +37:40 15:14
42 Sverre Graffer Ringerike OL 1:13:45 +40:22 15:49
43 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 1:16:14 +42:51 16:21
44 Ole Øivind Norsted Halden SK 1:20:38 +47:15 17:18
45 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:20:52 +47:29 17:21
46 Egil Frydenlund Sturla, IF 1:27:00 +53:37 18:40
47 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:31:54 +58:31 19:43
Vegard Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert
Njaal Ellegaard Melby Vang OL diskvalifisert
Mats Andre Nygård Indre Østfold OK diskvalifisert
Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert
Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert
Bernhard Bryhn Sturla, IF diskvalifisert
Oskar Arnevik Ringerike OL diskvalifisert

H 15-16B

3 010 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 40:58 13:36
2 Markus Månum Moen Måren OK 46:41 +5:43 15:30
Endre Rognskog Mella Oppsal Orientering diskvalifisert

H 17-A kort

3 140 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Christian Ingierd Bækkelagets SK 33:00 10:30
2 Kjetil Molund IL Tyrving 33:05 +0:05 10:32
3 Peter Carlsen Røyken OL 34:19 +1:19 10:55
4 Tor Ringstad Hedrum OL 34:38 +1:38 11:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 34:58 +1:58 11:08
6 Einar Klavenes Sandefjord OK 36:42 +3:42 11:41
7 Stein Mella Oppsal Orientering 37:20 +4:20 11:53
8 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 38:38 +5:38 12:18
9 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 38:40 +5:40 12:18
10 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 39:47 +6:47 12:40
11 Even Erlien Gjø-Vard OL 41:29 +8:29 13:12
12 Inge Ramberg Østmarka OK 42:16 +9:16 13:27
13 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 44:07 +11:07 14:02
14 Håvard W. Pettersen Berger og Svelvik OL 49:09 +16:09 15:39
15 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:03:43 +30:43 20:17
Tor Halvor Bolkesjø Bækkelagets SK diskvalifisert
Tobias R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert
Espen Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 17-B

3 050 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunnar Pedersen Asker Skiklubb 35:08 11:31
2 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 35:18 +0:10 11:34
3 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 36:08 +1:00 11:50
4 Trond Myhre Fossum IF 39:06 +3:58 12:49
5 Fredrik Høyer Fossum IF 39:56 +4:48 13:05
6 Boehlke Henrik Fossum IF 40:58 +5:50 13:25
7 Tore Grønlund Moen Gimle IF 42:51 +7:43 14:02
8 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 47:34 +12:26 15:35
9 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 53:26 +18:18 17:31
10 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 56:28 +21:20 18:30
11 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 59:57 +24:49 19:39
12 Knut Johan Winsvold Østmarka OK 1:02:47 +27:39 20:35
13 Harald Aulie IL Koll 1:03:38 +28:30 20:51
14 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 1:04:37 +29:29 21:11
15 Haakon Pettersen Sandefjord OK 1:14:12 +39:04 24:19
16 Jarle Rogndokken Fet OL 1:49:04 +1:13:56 35:45
Thor Vollset Heming Orientering diskvalifisert
Sjur Grindstuen Indre Østfold OK brutt

H 17-C

1 960 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Haakon Knudsen Oppsal Orientering 27:34 14:03
2 Simon Wich-Heiter Gjø-Vard OL 32:31 +4:57 16:35
3 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 32:44 +5:10 16:42
4 Gunnar Sanden Eiker OL 33:04 +5:30 16:52
5 Geir Thrane Knutsen Gimle IF 34:06 +6:32 17:23
6 Morten Engebretsen Raumar Orientering 40:49 +13:15 20:49
7 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 43:34 +16:00 22:13
8 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 44:19 +16:45 22:36
Gunnar Fosstveit Raumar Orientering diskvalifisert
Jon Daniel Roum Ringerike OL diskvalifisert

H 17-N

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 27:08 15:57
2 Morten Fjell Røyken OL 28:22 +1:14 16:41

H 21-A

5 340 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Damien Renard Kongsberg OL 37:36 7:02
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 38:50 +1:14 7:16
3 Ove Sætra Hadeland OL 39:40 +2:04 7:25
4 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 46:03 +8:27 8:37
5 Morten Heir Fossum IF 49:52 +12:16 9:20
6 Steinar Kvaale Bø OL 51:49 +14:13 9:42
7 Fredrik Rosenqvist IL Tyrving 54:48 +17:12 10:15
8 Eirik Larsen Skien OK 56:17 +18:41 10:32
9 Sigurd Fandango Oppsal Orientering 57:03 +19:27 10:41
10 Stig Carlson Strandhagen Røyken OL 57:45 +20:09 10:48
11 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 58:51 +21:15 11:01
12 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:01:05 +23:29 11:26
13 Morten Tangen Måren OK 1:01:07 +23:31 11:26
14 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:03:28 +25:52 11:53
15 Even Haug OL Vallset/Stange 1:06:32 +28:56 12:27
16 Ole Johan Bråten Vang OL 1:09:34 +31:58 13:01
Eirik Holth Johannessen Røyken OL diskvalifisert

H 35-

5 340 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 41:30 7:46
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 53:59 +12:29 10:06
3 Aksel Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 1:11:03 +29:33 13:18
4 Geir Ola Blystad Løten o-lag 1:20:15 +38:45 15:01

H 40-

5 340 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørn Sundby Larvik OK 37:38 7:02
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 38:10 +0:32 7:08
3 Dag Steinar Ragvin Bø OL 39:08 +1:30 7:19
4 Gard Lindseth Nydalens SK 41:21 +3:43 7:44
5 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 41:57 +4:19 7:51
6 Thomas Bedin Indre Østfold OK 42:14 +4:36 7:54
7 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 42:15 +4:37 7:54
8 Kenneth Bilstad Vang OL 42:58 +5:20 8:02
9 Magne Sæther Fredrikstad SK 44:07 +6:29 8:15
10 Rune Blågestad Indre Østfold OK 45:31 +7:53 8:31
11 Martin Øhman Gjø-Vard OL 45:35 +7:57 8:32
12 Øystein Rastad Asker Skiklubb 46:45 +9:07 8:45
13 Bjørn Hauge Nydalens SK 47:25 +9:47 8:52
14 Ola Lesteberg Kongsberg OL 48:35 +10:57 9:05
15 Audun Bjerknes Måren OK 49:08 +11:30 9:12
16 André Jægtvik Konnerud IL 49:44 +12:06 9:18
17 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 49:59 +12:21 9:21
18 Henning Spjelkavik IL Tyrving 50:56 +13:18 9:32
19 Torstein Hole Nydalens SK 51:24 +13:46 9:37
20 Lars Ole Klavestad Fredrikstad SK 52:40 +15:02 9:51
21 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 53:48 +16:10 10:04
22 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 56:28 +18:50 10:34
23 Espen Bekhus Fredrikstad SK 56:41 +19:03 10:36
24 Thomas Lie Fredrikstad SK 1:01:35 +23:57 11:31
25 Lars Berglund Ringerike OL 1:12:25 +34:47 13:33
26 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 1:19:00 +41:22 14:47
27 Erik Giercksky Nydalens SK 1:48:15 +1:10:37 20:16

H 45-

4 810 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Esten Koren Nydalens SK 32:53 6:50
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 33:37 +0:44 6:59
3 Leif Størmer Fossum IF 34:02 +1:09 7:04
4 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 35:02 +2:09 7:17
5 Rune Scheele Nydalens SK 36:02 +3:09 7:29
6 Pål Backstrøm Halden SK 37:12 +4:19 7:44
7 Odd Strand Kongsberg OL 37:31 +4:38 7:47
8 Fridolf Eskilsson IK Hakarpspojkarna 37:59 +5:06 7:53
9 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 38:32 +5:39 8:00
10 Jo Inge Fjellstad Ås-NMBU Orientering 38:43 +5:50 8:02
11 Svein Nygård Lillomarka OL 39:07 +6:14 8:07
12 Tor Brenna Nittedal OL 39:10 +6:17 8:08
13 Espen Bergstrøm Halden SK 39:38 +6:45 8:14
14 Håvard Hågård Konnerud IL 40:27 +7:34 8:24
15 Per Øivind Eger Kongsberg OL 40:28 +7:35 8:24
16 Stig Melling Ringerike OL 40:55 +8:02 8:30
17 Trond Gjelstad Sandefjord OK 41:00 +8:07 8:31
18 Lars Enerhaugen Modum OL 41:18 +8:25 8:35
19 Kjetil Steen Fossum IF 41:20 +8:27 8:35
20 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 41:24 +8:31 8:36
21 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 41:57 +9:04 8:43
22 Jan Erik Isaksen Nydalens SK 43:09 +10:16 8:58
23 Geir Torgersen Halden SK 43:42 +10:49 9:05
24 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 44:14 +11:21 9:11
25 Bjørn Martini Asker Skiklubb 44:46 +11:53 9:18
26 Vidar Gjelstad Oppsal Orientering 44:49 +11:56 9:19
27 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 45:36 +12:43 9:28
28 Kimme Arnesen Heming Orientering 45:45 +12:52 9:30
29 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 46:15 +13:22 9:36
30 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 46:38 +13:45 9:41
31 Morten Rannem Fossum IF 46:46 +13:53 9:43
32 Are Strandlie Gjø-Vard OL 47:12 +14:19 9:48
32 Kent Vidar Kopperud Indre Østfold OK 47:12 +14:19 9:48
34 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 47:45 +14:52 9:55
35 Christian Jomaas Fossum IF 47:52 +14:59 9:57
36 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 48:10 +15:17 10:00
37 Rune Engehult Notodden OL 49:23 +16:30 10:16
38 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 50:08 +17:15 10:25
39 Olav Hasaas Fossum IF 50:10 +17:17 10:25
40 Einar Teslo Hadeland OL 50:54 +18:01 10:34
41 Lars Erik Gjein Fossum IF 51:16 +18:23 10:39
42 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 51:21 +18:28 10:40
43 Terje Blindheim Lillomarka OL 51:37 +18:44 10:43
44 Svein Granerud Asker Skiklubb 51:45 +18:52 10:45
45 Eirik Jørgensen IL Tyrving 52:06 +19:13 10:49
46 Per Olav Andersen Halden SK 53:02 +20:09 11:01
47 Henning Martinsen Fredrikstad SK 53:23 +20:30 11:05
48 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 54:09 +21:16 11:15
49 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 54:14 +21:21 11:16
50 Jens Tjentland Lardal OL 55:20 +22:27 11:30
51 Christian Reusch Heming Orientering 56:37 +23:44 11:46
52 Rune Sørensen Sturla, IF 56:57 +24:04 11:50
53 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 58:45 +25:52 12:12
54 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:00:01 +27:08 12:28
55 Kjell Reidar Mydske Fredrikstad SK 1:00:05 +27:12 12:29
56 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 1:00:32 +27:39 12:35
57 Anders Flågen Heming Orientering 1:00:34 +27:41 12:35
58 Håkon Børli Fossum IF 1:00:49 +27:56 12:38
59 Svein Otterlei Østmarka OK 1:04:08 +31:15 13:20
60 Bjørn Axel Gran Halden SK 1:04:37 +31:44 13:26
61 Pål Angvoll Fredrikstad SK 1:05:30 +32:37 13:37
62 Knut Langeggen Kongsberg OL 1:08:34 +35:41 14:15
63 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:14:06 +41:13 15:24
64 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:14:43 +41:50 15:32
Odd Arwe Lian IL Koll diskvalifisert
Sven Arne Gylterud Fossum IF diskvalifisert

H 50-

4 560 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 34:20 7:31
1 Per Olaussen Fredrikstad SK 34:20 7:31
3 Gjermund Røren Eiker OL 36:10 +1:50 7:55
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 38:09 +3:49 8:21
5 Sigmund Vister Indre Østfold OK 38:28 +4:08 8:26
6 Øystein Holo Fossum IF 38:33 +4:13 8:27
7 Helge Gisholt OK Skeidi 38:51 +4:31 8:31
8 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 39:06 +4:46 8:34
9 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 39:10 +4:50 8:35
10 Are Kristiansen IL Tyrving 39:13 +4:53 8:36
11 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 39:56 +5:36 8:45
12 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 41:02 +6:42 8:59
13 Øystein Østermann Heming Orientering 41:33 +7:13 9:06
14 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 41:56 +7:36 9:11
15 Kristian Kihle Ringerike OL 42:12 +7:52 9:15
16 Einar Lunøe Nydalens SK 43:17 +8:57 9:29
17 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 43:25 +9:05 9:31
18 Øystein Jensen Sarpsborg OL 44:50 +10:30 9:49
19 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 45:58 +11:38 10:04
20 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 46:09 +11:49 10:07
21 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 46:11 +11:51 10:07
22 Idar Brekke Ås-NMBU Orientering 47:30 +13:10 10:25
23 Frank Svarød Idd Sportsklubb 48:24 +14:04 10:36
24 Njål Svingheim Konnerud IL 48:28 +14:08 10:37
25 Håkon Løvli Asker Skiklubb 48:51 +14:31 10:42
26 Lasse Arnesen Heming Orientering 49:23 +15:03 10:49
27 Harald Berge Løten o-lag 50:48 +16:28 11:08
28 Roar Nilsen Sandefjord OK 51:11 +16:51 11:13
29 Harald Kvisli Notodden OL 51:27 +17:07 11:16
30 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 53:28 +19:08 11:43
31 Arild Andresen Fossum IF 54:18 +19:58 11:54
32 Børge Pedersen Nydalens SK 54:37 +20:17 11:58
33 Mons Kr. Løvfald Nydalens SK 54:53 +20:33 12:02
34 Knut Erling Øen Heming Orientering 55:06 +20:46 12:05
35 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 55:09 +20:49 12:05
36 Terje Linløkken Østmarka OK 55:20 +21:00 12:08
37 Nils Bergan Nydalens SK 55:57 +21:37 12:16
38 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 56:50 +22:30 12:27
39 Arne Torgersen Bækkelagets SK 59:23 +25:03 13:01
40 Phil Conway Kongsberg OL 59:55 +25:35 13:08
41 Carl Erik Wasberg Oppsal Orientering 1:00:03 +25:43 13:10
42 Roar Pedersen Oppsal Orientering 1:00:42 +26:22 13:18
43 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:01:07 +26:47 13:24
44 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 1:03:42 +29:22 13:58
45 Torkjel Nesheim IL Tyrving 1:03:58 +29:38 14:01
46 Erlend Haug Kongsberg OL 1:04:12 +29:52 14:04
47 Jarl Øvstedal Nydalens SK 1:04:34 +30:14 14:09
48 Jørn Moe Fet OL 1:06:52 +32:32 14:39
49 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:07:39 +33:19 14:50
50 Tom Gretteberg Botne SK 1:10:34 +36:14 15:28
51 Helge Graffer Ringerike OL 1:14:48 +40:28 16:24
52 Jan Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 1:16:38 +42:18 16:48
53 Sven Simonsen Fredrikstad SK 1:21:29 +47:09 17:52
54 Terje Melsom Fossum IF 1:23:05 +48:45 18:13
55 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:34:38 +1:00:18 20:45
Ottar Wiklund Nydalens SK diskvalifisert
Kjetil Espedal Nydalens SK diskvalifisert

H 55-

4 060 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 31:51 7:50
2 Nils Hæstad Fossum IF 33:06 +1:15 8:09
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 33:10 +1:19 8:10
4 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 33:11 +1:20 8:10
5 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 33:36 +1:45 8:16
6 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 35:19 +3:28 8:41
7 Terje Dengerud Nydalens SK 35:26 +3:35 8:43
8 Lars Fremstad Larvik OK 36:24 +4:33 8:57
9 Knut Aas Ringerike OL 37:08 +5:17 9:08
10 Tom Hollowell OK Tyr 37:09 +5:18 9:09
11 Tore Sagvolden Østmarka OK 37:17 +5:26 9:10
12 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 37:24 +5:33 9:12
13 Sture Ottesen Indre Østfold OK 38:17 +6:26 9:25
14 Frode Løset Ringerike OL 38:19 +6:28 9:26
15 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38:20 +6:29 9:26
16 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 39:05 +7:14 9:37
17 Tormod Strand Måren OK 39:24 +7:33 9:42
18 Martin Granly Lillomarka OL 39:25 +7:34 9:42
19 Egil Eide IL Tyrving 39:29 +7:38 9:43
20 Onno Verberne OL Toten-Troll 39:34 +7:43 9:44
21 Per Schanche Asker Skiklubb 39:41 +7:50 9:46
22 Inge Glittum OK Skeidi 40:04 +8:13 9:52
23 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 40:06 +8:15 9:52
24 Ove Martinsen Hauketo IF 40:20 +8:29 9:56
25 Petter Gullikstad Røros IL 40:23 +8:32 9:56
26 Lars Hjermstad Fossum IF 40:53 +9:02 10:04
27 Hallvard Fjær Lillomarka OL 41:15 +9:24 10:09
28 Jørn Nordbrøden Halden SK 42:38 +10:47 10:30
29 Morten Roger Andersen Halden SK 42:54 +11:03 10:33
30 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 42:58 +11:07 10:34
31 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 43:10 +11:19 10:37
32 Axel Bromander Fredrikstad SK 43:25 +11:34 10:41
33 Trond Baklid Konnerud IL 43:28 +11:37 10:42
34 Arne Fossheim Asker Skiklubb 43:30 +11:39 10:42
35 Bjørn Willadssen Heming Orientering 43:43 +11:52 10:46
36 Morten Karlsen Måren OK 44:03 +12:12 10:50
37 Stein Arne Negård Vang OL 44:22 +12:31 10:55
38 Bård Bjørhei Kolbotn og Skimt OL 44:30 +12:39 10:57
39 Øivind Myhre Kongsberg OL 44:32 +12:41 10:58
40 Øystein Kildahl Østmarka OK 44:49 +12:58 11:02
41 Trond Hegna Asker Skiklubb 44:58 +13:07 11:04
42 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 45:04 +13:13 11:06
43 Tor Strand Raumar Orientering 45:10 +13:19 11:07
44 Ole Johnny Petersen Eiker OL 45:15 +13:24 11:08
45 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 46:19 +14:28 11:24
46 Harald Østbye Elverum OK 46:31 +14:40 11:27
47 Hallvard Berg IL Tyrving 46:53 +15:02 11:32
48 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 47:32 +15:41 11:42
49 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:48 +15:57 11:46
50 Peer Stiansen Nydalens SK 49:08 +17:17 12:06
51 Terje Henriksen Asker Skiklubb 50:04 +18:13 12:19
52 Even Woldstad Hanssen Eiker OL 50:24 +18:33 12:24
53 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 53:41 +21:50 13:13
54 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 54:01 +22:10 13:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
55 Ingvar Braaten Modum OL 54:21 +22:30 13:23
56 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 54:47 +22:56 13:29
57 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 54:52 +23:01 13:30
58 Morten Kongsberg IL Tyrving 56:28 +24:37 13:54
59 Tore Lindaas Elverum OK 57:49 +25:58 14:14
60 Hans Henrik Fremming Heming Orientering 58:01 +26:10 14:17
61 Andreas Erichsen Nydalens SK 1:02:10 +30:19 15:18
62 Trygve Tveterås Fredrikstad SK 1:10:33 +38:42 17:22
63 Pål Hellerud Halden SK 1:20:53 +49:02 19:55
Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

H 60-

4 060 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 31:50 7:50
2 Arve Glittum OK Skeidi 33:49 +1:59 8:19
3 Øyvind Sørlie Hadeland OL 35:26 +3:36 8:43
4 Torgeir Strandhagen Røyken OL 35:42 +3:52 8:47
5 Kjell Westin Porsgrunn OL 36:30 +4:40 8:59
6 Øystein Ruud Fredrikstad SK 36:48 +4:58 9:03
7 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 38:08 +6:18 9:23
8 Morten Dåsnes Ringerike OL 38:16 +6:26 9:25
9 Harald Hovi Skien OK 38:43 +6:53 9:32
10 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 39:47 +7:57 9:47
11 Are Eriksen Oslostudentenes IK 40:12 +8:22 9:54
12 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 40:25 +8:35 9:57
13 Per Furuheim Skien OK 40:54 +9:04 10:04
14 Einar Jensen Nydalens SK 41:02 +9:12 10:06
15 Eirik Nordbrøden Halden SK 41:43 +9:53 10:16
16 Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK 42:34 +10:44 10:29
17 Ola Brox OL Toten-Troll 42:49 +10:59 10:32
18 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 44:09 +12:19 10:52
19 Einar Lien Løten o-lag 44:49 +12:59 11:02
20 Frode Sandersen Nittedal OL 45:08 +13:18 11:06
21 Per Osen Vestre Akers SK 45:35 +13:45 11:13
22 Bård Natvig Nittedal OL 45:38 +13:48 11:14
23 Kjell Magne Nordvi Grue IL 46:54 +15:04 11:33
24 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 47:19 +15:29 11:39
25 Magne Vollen Oslostudentenes IK 47:39 +15:49 11:44
26 Tor Ragnar Andersen Halden SK 48:43 +16:53 11:59
27 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 49:07 +17:17 12:05
28 Kjell Svanberg Røyken OL 49:09 +17:19 12:06
29 Odd Arne Blystad Løten o-lag 50:06 +18:16 12:20
30 Morten Johannessen Røyken OL 50:58 +19:08 12:33
31 Axel Damgaard OL Trollo 52:01 +20:11 12:48
32 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 53:49 +21:59 13:15
33 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 54:58 +23:08 13:32
34 Rolf Lunde Eiker OL 55:15 +23:25 13:36
35 Stein Turtumøygard Måren OK 55:41 +23:51 13:42
36 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 55:48 +23:58 13:44
37 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:02:05 +30:15 15:17
38 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 1:05:49 +33:59 16:12
Per Stenseth Fredrikstad SK diskvalifisert

H 65-

3 490 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 32:19 9:15
2 Willy Grønstad Gimle IF 33:15 +0:56 9:31
3 Svein S Jacobsen IL Tyrving 33:25 +1:06 9:34
4 Kjell Winther Oppsal Orientering 34:13 +1:54 9:48
5 Eldar Børsum Bækkelagets SK 36:40 +4:21 10:30
6 Einar Lund Hamar OK 38:19 +6:00 10:58
7 Knut Malmo Ringsaker OK 42:36 +10:17 12:12
8 Runar Kittilsen Stokke IL 44:13 +11:54 12:40
9 Nils-Petter Wiik Driv IL 45:16 +12:57 12:58
10 Geir Arnesen Bærums Skiklub 45:45 +13:26 13:06
11 Sveinung Rekaa Notodden OL 47:10 +14:51 13:30
12 Lars Klyve Oppsal Orientering 47:45 +15:26 13:40
13 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 48:45 +16:26 13:58
14 Paul Skjaker Hadeland OL 49:00 +16:41 14:02
15 Knut Skjeset Vang OL 49:10 +16:51 14:05
16 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 49:40 +17:21 14:13
17 Hans Lyder Haare Konnerud IL 52:57 +20:38 15:10
18 Dag Kaas Heming Orientering 54:55 +22:36 15:44
19 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 56:28 +24:09 16:10
20 Elling Aakre Andebu IL 57:06 +24:47 16:21
21 Tor Arne Stokseth Fredrikstad SK 58:12 +25:53 16:40
22 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:01:10 +28:51 17:31
23 Harald Bakke Gjø-Vard OL 1:02:55 +30:36 18:01
24 Steinar Mariussen Elverum OK 1:12:51 +40:32 20:52
Widar Trømborg Sande Sportsklubb diskvalifisert

H 70-

2 930 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 34:16 11:41
2 Olav Høiås Vang OL 34:59 +0:43 11:56
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 35:40 +1:24 12:10
4 Trond Feiring Hamar OK 35:47 +1:31 12:12
5 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 36:05 +1:49 12:18
6 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 36:31 +2:15 12:27
7 John Thomas Petersen Nittedal OL 37:05 +2:49 12:39
8 Helge Bjaaland Heming Orientering 37:11 +2:55 12:41
9 Ragnar Hillestad Lardal OL 37:27 +3:11 12:46
10 Tore Aaberg Indre Østfold OK 37:30 +3:14 12:47
11 Eirik Eriksen Sturla, IF 38:03 +3:47 12:59
12 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 38:08 +3:52 13:00
13 Rolf Gjølberg Larvik OK 39:16 +5:00 13:24
14 Bjørn Sandelien Heming Orientering 40:22 +6:06 13:46
15 Øivind Magne Rogndalen Hamar OK 40:41 +6:25 13:53
16 Tore Langaard Oppsal Orientering 41:26 +7:10 14:08
17 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 42:51 +8:35 14:37
18 Lars Martin Gjein Stokke IL 43:45 +9:29 14:55
19 John Ivar Kjellevold Modum OL 43:58 +9:42 15:00
20 Kjell Røkke IL Tyrving 44:18 +10:02 15:07
21 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 44:28 +10:12 15:10
22 Henning Gaarder Konnerud IL 44:31 +10:15 15:11
23 Knut Tore Solheim Nydalens SK 44:44 +10:28 15:16
24 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 45:17 +11:01 15:27
25 Erik Johan Grorud Haslum IL 47:03 +12:47 16:03
26 Magnar Øvreås Botne SK 51:01 +16:45 17:24
27 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 51:16 +17:00 17:29
28 György Horvati IL Tyrving 51:20 +17:04 17:31
29 Åsmund Jahr Driv IL 51:21 +17:05 17:31
30 Roar Bjordal Oppsal Orientering 51:35 +17:19 17:36
31 Thorolf Trolsrud Botne SK 51:58 +17:42 17:44
32 Helge Revhaug Ringerike OL 56:05 +21:49 19:08
33 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:04:39 +30:23 22:03
Kjell Stenstadvold IL Tyrving diskvalifisert
Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF diskvalifisert

H 75-

2 930 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 33:34 11:27
2 Anton Lomme Hedrum OL 40:05 +6:31 13:40
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:49 +7:15 13:55
4 Bjørn Egner Heming Orientering 40:57 +7:23 13:58
5 Odd Kletteli Bækkelagets SK 41:53 +8:19 14:17
6 Elling Frøvoll Sturla, IF 42:07 +8:33 14:22
7 Svein Solerød OL Toten-Troll 43:31 +9:57 14:51
8 Tormod Dahlen Ringerike OL 44:50 +11:16 15:18
9 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 46:03 +12:29 15:43
10 Svein Frimann Kvalheim Årstad IL 46:53 +13:19 16:00
11 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 47:30 +13:56 16:12
12 Trygve Fosse Gimle IF 48:23 +14:49 16:30
13 Steinar Ruud Konnerud IL 49:44 +16:10 16:58
14 Thor Edvardsen Larvik OK 51:21 +17:47 17:31
15 Erling Tidemann Lommedalens IL 53:05 +19:31 18:07
16 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 55:10 +21:36 18:49
17 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:00:16 +26:42 20:34
18 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 1:03:55 +30:21 21:48
19 Tom Sletner Røyken OL 1:03:58 +30:24 21:49
20 Ronald Malcolm Larvik OK 1:04:59 +31:25 22:10
21 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:10:15 +36:41 23:58
22 Per Meiland Lommedalens IL 1:23:04 +49:30 28:21
Roger Torper Indre Østfold OK diskvalifisert
Magnar Reppesgård Hedrum OL diskvalifisert
Terje Throndsen Nittedal OL diskvalifisert

H 80-

2 520 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Drage Haugerud IF 38:36 15:19
2 Arne Lie Stokke IL 41:37 +3:01 16:30
3 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 45:08 +6:32 17:54
4 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 46:30 +7:54 18:27
5 Leiv Hope Kongsberg OL 46:35 +7:59 18:29
6 Bjørn Tveite Ås-NMBU Orientering 51:48 +13:12 20:33
7 Iver Rognstad Hadeland OL 58:19 +19:43 23:08
8 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:09:16 +30:40 27:29
9 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:55:29 +1:16:53 45:49
Tor E. Henriksen Lillomarka OL diskvalifisert

H 85-

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjell Teigland Østmarka OK 48:30 19:14
2 Helge Tvedten Larvik OK 1:01:02 +12:32 24:13
3 Ørnulf Fremming Haugerud IF 1:38:06 +49:36 38:55

D 17-18 E

4 210 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:26 8:24
2 Ane Dyrkorn Eiker OL 35:33 +0:07 8:26
3 Synne Strand Asker Skiklubb 35:44 +0:18 8:29
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 35:51 +0:25 8:30
5 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 37:10 +1:44 8:49
6 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 37:31 +2:05 8:54
7 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 39:02 +3:36 9:16
8 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 39:27 +4:01 9:22
9 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 41:12 +5:46 9:47
10 Silje Hauge Hisøy OK 42:46 +7:20 10:09
11 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 42:58 +7:32 10:12
12 Åse Bergan Nydalens SK 43:10 +7:44 10:15
13 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 43:16 +7:50 10:16
14 Heidi Therese Wiest Vang OL 43:51 +8:25 10:24
15 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 44:58 +9:32 10:40
16 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 45:04 +9:38 10:42
17 Thea Dyrkorn Eiker OL 46:12 +10:46 10:58
18 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 48:10 +12:44 11:26
19 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 48:11 +12:45 11:26
20 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 49:02 +13:36 11:38
21 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 49:13 +13:47 11:41
22 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 49:48 +14:22 11:49
23 Emilie Westin Porsgrunn OL 50:07 +14:41 11:54
24 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 51:10 +15:44 12:09
25 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 51:27 +16:01 12:13
26 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 51:48 +16:22 12:18
27 Karoline Aune Halden SK 52:12 +16:46 12:23
28 Maria Prestbøen Sandefjord OK 53:12 +17:46 12:38
29 Nora Torgersen Halden SK 54:49 +19:23 13:01
30 Synne Skjærstein IL Tyrving 55:08 +19:42 13:05
31 Idunn Haavengen Kongsberg OL 58:13 +22:47 13:49
32 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:00:18 +24:52 14:19
33 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:02:59 +27:33 14:57
34 Julie Bakke Fossum IF 1:04:46 +29:20 15:23
35 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:06:03 +30:37 15:41
36 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:07:18 +31:52 15:59
37 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:08:06 +32:40 16:10
38 Guro Skari Berger Lillehammer OK 1:10:44 +35:18 16:48
39 Marte Bergsland Trøsken IL 1:14:21 +38:55 17:39
Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert
Thea Feiring Haltia IL Tyrving diskvalifisert

D 19-20 E

4 580 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Asheim Birkeland Halden SK 41:14 9:00
2 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 42:15 +1:01 9:13
3 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 43:41 +2:27 9:32
4 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 45:42 +4:28 9:58
5 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 46:12 +4:58 10:05
6 Tonje Vassend Fossum IF 46:56 +5:42 10:14
7 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 58:58 +17:44 12:52
8 Siri Moholth Kongsberg OL 59:34 +18:20 13:00
9 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 1:02:32 +21:18 13:39
Marie Olaussen Fredrikstad SK diskvalifisert
Stine Frogner Tømmervold Hamar OK brutt

D 21-E

5 210 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 37:28 7:11
2 Emma Johansson Fredrikstad SK 41:09 +3:41 7:53
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 41:09 +3:41 7:53
4 Sigrid Alexandersen Fossum IF 41:10 +3:42 7:54
5 Bodil Helgerud Halden SK 43:03 +5:35 8:15
6 Malin Sørensen Nydalens SK 43:13 +5:45 8:17
7 Jo Shepherd Halden SK 43:22 +5:54 8:19
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43:27 +5:59 8:20
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 43:27 +5:59 8:20
10 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43:42 +6:14 8:23
10 Linn Hokholt NTNUI 43:42 +6:14 8:23
12 Mari Jevne Arnesen IL Tyrving 44:03 +6:35 8:27
13 Marianne Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 44:12 +6:44 8:29
14 Louise Oram Bækkelagets SK 44:28 +7:00 8:32
15 Sofie Johansson Løten o-lag 44:29 +7:01 8:32
16 Marit Kahrs Fredrikstad SK 44:33 +7:05 8:33
17 Tone E Lye Nydalens SK 44:49 +7:21 8:36
18 Anette Juveli Konnerud IL 45:03 +7:35 8:38
19 Therese Haare Konnerud IL 45:17 +7:49 8:41
20 Linda Solberg Fredrikstad SK 45:45 +8:17 8:46
21 Sabine Rothaug Halden SK 46:48 +9:20 8:58
22 Line Hagman Bækkelagets SK 46:50 +9:22 8:59
23 Elen Katrine Skjerve Frol IL 47:02 +9:34 9:01
24 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 47:17 +9:49 9:04
25 Elin Bjerva Larvik OK 47:19 +9:51 9:04
26 Guro Torpe Frol IL 47:47 +10:19 9:10
27 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 47:57 +10:29 9:12
28 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 48:46 +11:18 9:21
29 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 49:08 +11:40 9:25
30 Åsa Franzen IL Tyrving 49:15 +11:47 9:27
31 Ida Tiltnes IL Tyrving 50:32 +13:04 9:41
32 Guro Vassend Fossum IF 54:20 +16:52 10:25
33 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 54:39 +17:11 10:29
34 Marie Spångmyr Leksands OK 57:28 +20:00 11:01
35 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:02:17 +24:49 11:57
36 Heidi Stokseth Halden SK 1:03:11 +25:43 12:07
37 Gitte Bromander Fredrikstad SK 1:05:18 +27:50 12:32
38 Marianne Dæhli Halden SK 1:05:25 +27:57 12:33
39 Elin Ekeberg IL Tyrving 1:11:28 +34:00 13:43
40 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:13:41 +36:13 14:08

H 17-18E

4 830 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kasper Fosser Heming Orientering 32:13 6:40
2 Erling Hjermstad Fossum IF 35:55 +3:42 7:26
3 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 36:24 +4:11 7:32
4 Sindre R Holt Hedrum OL 36:41 +4:28 7:35
5 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 37:19 +5:06 7:43
6 Elias Jonsson Nydalens SK 37:27 +5:14 7:45
7 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 37:32 +5:19 7:46
8 Lukas Liland Nydalens SK 37:45 +5:32 7:48
9 Jostein Tandberg Nydalens SK 39:01 +6:48 8:04
10 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 39:05 +6:52 8:05
11 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:25 +8:12 8:22
12 Sam Lunøe Nydalens SK 40:36 +8:23 8:24
13 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 41:04 +8:51 8:30
14 Erlend Brendstuen Halden SK 42:09 +9:56 8:43
15 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 42:33 +10:20 8:48
16 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 42:37 +10:24 8:49
17 Sturla Frydenlund Sturla, IF 42:43 +10:30 8:50
18 Tarjei Holo Fossum IF 42:46 +10:33 8:51
19 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 43:45 +11:32 9:03
20 Tord Strand Kongsberg OL 44:37 +12:24 9:14
21 Håkon Lund Kongsberg OL 44:40 +12:27 9:14
22 Jørgen Baklid Konnerud IL 44:53 +12:40 9:17
23 Joar Oldernes Lillomarka OL 44:58 +12:45 9:18
24 Einar Melsom Fossum IF 45:18 +13:05 9:22
25 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 47:04 +14:51 9:44
26 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 47:05 +14:52 9:44
27 Simen Åmodt Amundsen Lardal OL 47:15 +15:02 9:46
28 Martin Heir Fossum IF 48:45 +16:32 10:05
29 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 49:51 +17:38 10:19
30 Joar Gjerdahl Konnerud IL 50:27 +18:14 10:26
31 Martin Andresen Skotte Fossum IF 50:37 +18:24 10:28
32 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 50:55 +18:42 10:32
33 Tobias Kristensen Larvik OK 51:12 +18:59 10:36
34 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 51:23 +19:10 10:38
35 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 51:42 +19:29 10:42
36 Jørgen Vister Halden SK 52:10 +19:57 10:48
37 Axel Hoveid Asker Skiklubb 52:57 +20:44 10:57
38 Sverre Narum OL Vallset/Stange 53:06 +20:53 10:59
39 Henrik Haug Kongsberg OL 53:22 +21:09 11:02
40 Sander Arnevik Ringerike OL 54:21 +22:08 11:15
41 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 54:37 +22:24 11:18
42 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 55:23 +23:10 11:27
43 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 58:34 +26:21 12:07
44 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:05:28 +33:15 13:33
August Asheim Birkeland Halden SK diskvalifisert

H 19-20E

4 940 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 31:52 6:27
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 33:25 +1:33 6:45
3 Knut Aasheim Oppsal Orientering 33:43 +1:51 6:49
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 35:42 +3:50 7:13
5 Henrik Eijsink Nydalens SK 38:03 +6:11 7:42
6 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 38:34 +6:42 7:48
7 Are Wigaard Oppsal Orientering 41:17 +9:25 8:21
8 Magnus Wølneberg IL Tyrving 42:58 +11:06 8:41
9 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 50:12 +18:20 10:09
10 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:00:17 +28:25 12:12
11 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:49:45 +1:17:53 22:12

H 21-E1

6 400 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Dæhli Halden SK 37:43 5:53
2 Thomas Natvig Årstad Halden SK 37:57 +0:14 5:55
3 Torgeir Nørbech IL Tyrving 38:07 +0:24 5:57
4 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 38:26 +0:43 6:00
5 Emil Wingstedt Halden SK 39:24 +1:41 6:09
6 Borger Melsom Fossum IF 39:49 +2:06 6:13
7 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 40:05 +2:22 6:15
8 Øystein Sørensen Nydalens SK 40:55 +3:12 6:23
9 Anders Vister Nydalens SK 41:11 +3:28 6:26
10 Jostein Andersen Nydalens SK 41:14 +3:31 6:26
11 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 41:22 +3:39 6:27
12 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 41:40 +3:57 6:30
13 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 41:45 +4:02 6:31
14 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 42:19 +4:36 6:36
15 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 42:32 +4:49 6:38
16 Bojan Blumenstein Nydalens SK 42:39 +4:56 6:39
17 Øyvind Helgerud Halden SK 42:53 +5:10 6:42
18 Lukas Peterson IFK Umeå 43:05 +5:22 6:43
19 Håvard Haga Nydalens SK 43:07 +5:24 6:44
20 Fredrik Eliasson Halden SK 43:11 +5:28 6:44
21 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 43:30 +5:47 6:47
22 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 43:39 +5:56 6:49
23 Erik Axelsson Halden SK 43:48 +6:05 6:50
24 Espen Fiskum Halden SK 44:23 +6:40 6:56
25 Anders Felde Olaussen Halden SK 44:24 +6:41 6:56
26 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 44:36 +6:53 6:58
26 Sindre Sandven Fossum IF 44:36 +6:53 6:58
28 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 44:37 +6:54 6:58
29 Thomas Nipen Nydalens SK 44:57 +7:14 7:01
30 Mats Nordbrøden Halden SK 45:35 +7:52 7:07
31 Erik Andersson Järla Orientering 45:37 +7:54 7:07
32 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 45:58 +8:15 7:10
33 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 46:53 +9:10 7:19
34 Peter Nordbrøden Halden SK 46:55 +9:12 7:19
35 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 48:00 +10:17 7:30
36 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 48:08 +10:25 7:31
37 Tore Sandvik Halden SK 49:15 +11:32 7:41
38 Oskar Størmer Fossum IF 50:14 +12:31 7:50
39 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 50:31 +12:48 7:53
40 Håvard Irgens Fossum IF 51:54 +14:11 8:06
Torbjørn Sagberg IL Tyrving diskvalifisert
Olav Lundanes Halden SK diskvalifisert

H 21-E2

6 350 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christian Bøen Kristiansand OK 42:25 6:40
2 Simo Martomaa Kalevan rasti 44:05 +1:40 6:56
3 Asgeir Bakken Rognstad Emblem IL 44:28 +2:03 7:00
4 Karl Fremstad Halden SK 45:10 +2:45 7:06
5 Halvor Saunes Nydalens SK 45:42 +3:17 7:11
6 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 46:27 +4:02 7:18
7 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 46:30 +4:05 7:19
8 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 47:17 +4:52 7:26
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 47:28 +5:03 7:28
10 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 47:47 +5:22 7:31
11 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 48:23 +5:58 7:37
12 Marius Øie Løten o-lag 48:32 +6:07 7:38
13 Øyvind Stokseth Halden SK 48:35 +6:10 7:39
14 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 49:19 +6:54 7:45
15 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 49:29 +7:04 7:47
16 Erik Feyling Haare Konnerud IL 49:53 +7:28 7:51
17 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 50:08 +7:43 7:53
18 Simen Bordal Fossum IF 50:12 +7:47 7:54
19 Henrik Drange Ruud Røyken OL 50:13 +7:48 7:54
20 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 50:47 +8:22 7:59
21 Per Wiréhn Asker Skiklubb 51:11 +8:46 8:03
22 Simen Smestad Bækkelagets SK 51:27 +9:02 8:06
23 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 51:59 +9:34 8:11
23 Morten Severin Saue NTNUI 51:59 +9:34 8:11
25 Jon Pedersen Halden SK 52:09 +9:44 8:12
26 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 53:56 +11:31 8:29
27 Håvard Berget Fredrikstad SK 54:52 +12:27 8:38
28 Stefan Ring OK Löftan 55:19 +12:54 8:42
29 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 56:49 +14:24 8:56
30 Daniel Oliversen Trøsken IL 56:56 +14:31 8:57
31 Jan Andreas Edstrøm Oppsal Orientering 57:40 +15:15 9:04
32 Mathias Nipen IL Tyrving 59:30 +17:05 9:22
33 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:00:07 +17:42 9:28
34 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:03:02 +20:37 9:55
35 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:03:12 +20:47 9:57
36 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 1:08:46 +26:21 10:49
37 Kyongsa Ri Nydalens SK 1:14:46 +32:21 11:46
Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK diskvalifisert

Direkte N

1 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert

Direkte C

2 130 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Brække Halden SK 26:23 12:23
2 Fredrik Gudmestad Fredrikstad SK 28:34 +2:11 13:24
3 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 34:22 +7:59 16:08
4 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 36:21 +9:58 17:03
5 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 37:05 +10:42 17:24
6 Kristin M Kolltveit Fossum IF 37:40 +11:17 17:41
7 Trine N. Bergstrøm Halden SK 40:08 +13:45 18:50
8 Arild Gimse Heming Orientering 41:40 +15:17 19:33
9 Helene Kartomten NOTEAM 44:55 +18:32 21:05
10 Åse Marit Rekkertbø Koren Nydalens SK 51:54 +25:31 24:21
11 Nora Helgeland IL Koll 56:12 +29:49 26:23
12 Thomas Berg IL Tyrving 58:29 +32:06 27:27
13 Hege Prestrud Røyken OL 1:09:49 +43:26 32:46
14 Ann-Ch. J. Fossaas Gimle IF 1:11:39 +45:16 33:38
Onelma Bcomhoff Heming Orientering diskvalifisert
Else Resaland Wiik IL Driv diskvalifisert
Simen Thomsen Ringerike OL diskvalifisert
Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert
Magnus Ryen Ringerike OL diskvalifisert

Direkte B

3 050 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Spångmyr IK Jarl Rättvik 35:50 11:44
2 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 36:19 +0:29 11:54
3 Øyvind Ranestad Hamar OK 37:06 +1:16 12:09
4 Bjørn Baklid Kongsberg OL 37:32 +1:42 12:18
5 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 37:41 +1:51 12:21
6 Trygve Rognstad Hadeland OL 37:42 +1:52 12:21
7 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 39:10 +3:20 12:50
8 Yngve Røe Nydalens SK 39:37 +3:47 12:59
9 Tore Sundtjønn Årvoll IL 39:53 +4:03 13:04
10 Gyda Drage Kleiva Nydalens SK 41:51 +6:01 13:43
11 Markus Knapp Kongsberg IL Tyrving 42:22 +6:32 13:53
12 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 44:07 +8:17 14:27
13 Frøya Hauan Andersen Halden SK 44:59 +9:09 14:44
14 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 45:32 +9:42 14:55
15 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 47:20 +11:30 15:31
16 Anette Schive OK Moss 47:45 +11:55 15:39
17 Bent Kverme Fossum IF 49:01 +13:11 16:04
18 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 49:34 +13:44 16:15
19 Eva Johansen Gimle IF 55:41 +19:51 18:15
20 Tove Sildnes Konnerud IL 55:49 +19:59 18:18
21 Bård Moum Halden SK 56:05 +20:15 18:23
22 Morten Helminsen Fredrikstad SK 56:19 +20:29 18:27
23 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 57:10 +21:20 18:44
24 Kjersti S. Juveli Lillomarka OL 58:05 +22:15 19:02
25 Silje Morlandsto Eiker OL 59:34 +23:44 19:31
26 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa O-lag 1:00:40 +24:50 19:53
27 Anders Gressli OK Moss 1:03:13 +27:23 20:43
28 Geir Helgeland IL Koll 1:04:20 +28:30 21:05
29 Don Skantze IL Tyrving 1:10:01 +34:11 22:57
30 Liv Edle Grønstad Gimle IF 1:36:50 +1:01:00 31:44
31 Ellen Ruud Eiker OL 2:32:52 +1:57:02 50:07
Randi B. Aune Halden SK diskvalifisert
Solveig Sæl Fossum IF diskvalifisert
Anne Gro Styrvold Larvik OK diskvalifisert
Erlend Slokvik OL Toten-Troll diskvalifisert
Katinka Evensen NOTEAM diskvalifisert
Ingunn Schei Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Ellen-Sofie Terland Heming Orientering diskvalifisert
Ingrid Skaarer Nydalens SK diskvalifisert
Jan Edvin Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert

Direkte A

5 260 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnar Tonjer Nydalens SK 41:41 7:55
2 Andreas Johansson Halden SK 45:11 +3:30 8:35
3 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 46:38 +4:57 8:51
4 Knut Aalde Nydalens SK 49:11 +7:30 9:21
5 Anders Sommerstad Juveli Konnerud IL 54:48 +13:07 10:25
6 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 56:37 +14:56 10:45
7 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 57:41 +16:00 10:57
8 Sven Reidar Tonjer IL Tyrving 59:19 +17:38 11:16
9 Atle Fossestøl Nittedal OL 59:24 +17:43 11:17
10 Dag Syversen Sarpsborg OL 1:00:28 +18:47 11:29
11 Jo Wiklund Nydalens SK 1:00:43 +19:02 11:32
12 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:01:29 +19:48 11:41
13 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:02:18 +20:37 11:50
14 Ellen Olsvik Nydalens SK 1:03:05 +21:24 11:59
15 Arve Opheim Måren OK 1:04:55 +23:14 12:20
16 Erik Lindstrøm Modum OL 1:05:14 +23:33 12:24
16 Ole Ingesen Sarpsborg OL 1:05:14 +23:33 12:24
18 Harald Eik Kristiansand OK 1:05:30 +23:49 12:27
19 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 1:11:36 +29:55 13:36
20 Trond Brevik Fossum IF 1:12:58 +31:17 13:52
21 Roger Mostue Oppsal Orientering 1:20:20 +38:39 15:16
22 Anja Heggem Kongsberg OL 1:21:29 +39:48 15:29
23 Selma Tonjer Nydalens SK 1:25:45 +44:04 16:18
24 Pirjo Luchsinger Kongsberg OL 1:29:45 +48:04 17:03
25 Bertil Alexandersen Fredrikstad SK 1:44:15 +1:02:34 19:49
26 Øystein Kambo Tangerås NOTEAM 1:49:49 +1:08:08 20:52
Helene Åsberg Sarpsborg OL diskvalifisert
Øivind Berget Sarpsborg OL diskvalifisert
Elena Grand Nydalens SK diskvalifisert
Sjur Langedal Nydalens SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor