Offisiell resultatliste for Coca-Cola Cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Coca-Cola Cup 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: torsdag 3 desember 2015

A-lang

3 670 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Daland Kristiansand OK 19:36 5:20
2 Sjur Hovi Kristiansand OK 20:08 +0:32 5:29
3 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 20:18 +0:42 5:31
4 Holger Hott Kristiansand OK 20:29 +0:53 5:34
5 Marius Aurebekk Kristiansand OK 21:36 +2:00 5:53
6 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 22:05 +2:29 6:01
7 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 22:13 +2:37 6:03
8 Marianne Andersen Konnerud IL 24:14 +4:38 6:36
9 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 26:52 +7:16 7:19
10 Kjell Arne Håland OK Sør 27:12 +7:36 7:24
11 John Runde Kristiansand OK 27:26 +7:50 7:28
12 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 27:52 +8:16 7:35
13 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 27:59 +8:23 7:37
14 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 28:02 +8:26 7:38
15 Vegard Myhre Kristiansand OK 28:33 +8:57 7:46
16 Jonas Myhre Kristiansand OK 28:46 +9:10 7:50
17 Bjarne Færestrand Kristiansand OK 29:17 +9:41 7:58
18 Per Olav Nærestad IF Trauma 29:32 +9:56 8:02
19 Oluf Bøckman Kristiansand OK 29:42 +10:06 8:05
20 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 31:10 +11:34 8:29
21 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 31:12 +11:36 8:30
22 Rune Skogerbø Kristiansand OK 32:22 +12:46 8:49
23 Rune Kittelsen Kristiansand OK 35:04 +15:28 9:33
Dovydas Freimontas Kristiansand OK diskvalifisert
Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK diskvalifisert
Julie Nærestad Vegårshei IL diskvalifisert
Ernst Pytten Kristiansand OK diskvalifisert
Kristian Pytten Kristiansand OK diskvalifisert
Marius Pytten Kristiansand OK diskvalifisert

B

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 19:01 9:03
2 Ingvild Mulen Kristiansand OK 19:35 +0:34 9:19
3 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 21:36 +2:35 10:17
4 Gro Børte Kristiansand OK 23:47 +4:46 11:19
4 Brage Takle Kristiansand OK 23:47 +4:46 11:19
6 Roar Myhre Kristiansand OK 24:45 +5:44 11:47
7 Linda G. Opheim Kristiansand OK 27:17 +8:16 12:59
8 Elena Rosseland Skadberg Birkenes IL 40:00 +20:59 19:02
Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor