Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 680 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 35:34 21:10
Johan Fredrik Braarud Halden SK 29:32 17:34
Daniel Halvorsen OK Moss 24:04 14:19
Alf Kristian Helle Halden SK 10:27 6:13
Felix Herland Indre Østfold OK 27:12 16:11
Agnes Steffensen Johansen Gimle IF 34:07 20:18
Thea Kvalheim Halden SK 17:25 10:22
Solan Løken OK Moss 24:11 14:23
Martin Malme Halden SK 25:21 15:05
Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 25:40 15:16
Philip Orud Hovland Halden SK 20:15 12:03
Guro Ottesen Fredrikstad SK 23:37 14:03
Una Retteraasen Indre Østfold OK 22:33 13:25
Aksel Johan Sandvik Halden SK 24:46 14:44
Marius Selmer Olsen Halden SK 18:37 11:04
Elias Thoresen Halden SK 25:59 15:27
Aksel Torgersen Halden SK 21:48 12:58
Fabian Ulfsby Indre Østfold OK 27:21 16:16
Ville Emil Wingstedt Halden SK 21:12 12:37

D -10

2 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger Anne Braarud Halden SK 39:05 15:16
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 25:54 10:07
Millie Johanne Jonsdatter Halden SK 38:07 14:53

D 11-12

2 560 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 19:05 7:27
2 Emma Helene Olsen Halden SK 19:14 +0:09 7:30
3 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 21:00 +1:55 8:12
4 Helle Kvalheim Halden SK 22:30 +3:25 8:47
5 Mathilde Fossaas Gimle IF 22:46 +3:41 8:53
6 Julie Brenås Varteig OL 25:35 +6:30 9:59
7 Julie Sophie Wold OK Moss 27:16 +8:11 10:39
8 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 28:59 +9:54 11:19
9 Josefin Eylertsen Halden SK 34:50 +15:45 13:36
Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK diskvalifisert

D 13-14

3 090 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 26:13 8:29
2 Nina Pedersen Sarpsborg OL 26:39 +0:26 8:37
3 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 26:40 +0:27 8:37
4 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 27:29 +1:16 8:53
5 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 33:17 +7:04 10:46
6 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 33:23 +7:10 10:48
7 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 41:49 +15:36 13:31

D 15-16

3 680 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 24:08 6:33
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 29:34 +5:26 8:02
3 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 30:29 +6:21 8:17
3 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 30:29 +6:21 8:17
5 Lisa Jenssen Halden SK 31:22 +7:14 8:31
6 Hanna Lye Moum Halden SK 31:45 +7:37 8:37
7 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 32:19 +8:11 8:46
8 Marie Hansen Sarpsborg OL 32:38 +8:30 8:52
9 Elisabeth Brække Halden SK 34:46 +10:38 9:26

D 17-20

4 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 28:19 6:55
2 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 29:12 +0:53 7:08
3 Karoline Aune Halden SK 30:34 +2:15 7:28
4 Nora Torgersen Halden SK 32:01 +3:42 7:49
5 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 33:30 +5:11 8:11
6 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 37:16 +8:57 9:06
7 Siri Pedersen Sarpsborg OL 44:41 +16:22 10:55
Synne Malene Brække Halden SK diskvalifisert

H -10

2 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 23:11 9:03
Abdirahman Hassan OK Moss 34:09 13:20
Sverre Sandvik Halden SK 25:10 9:49
Selmer Løken OK Moss diskvalifisert

H 11-12

2 560 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 13:40 5:20
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 13:47 +0:07 5:23
3 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 15:00 +1:20 5:51
4 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 16:34 +2:54 6:28
5 Herman Lien Backstrøm Halden SK 17:19 +3:39 6:45
6 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 20:35 +6:55 8:02
7 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 23:45 +10:05 9:16
8 Jeremias Ryste Odden Sarpsborg OL 26:45 +13:05 10:26
9 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 28:09 +14:29 10:59

H 13-14

3 090 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odin Sæther Fredrikstad SK 18:12 5:53
2 Christopher Ladim OK Moss 18:58 +0:46 6:08
3 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 19:23 +1:11 6:16
4 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 20:58 +2:46 6:47
5 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 23:34 +5:22 7:37
6 Sivert Poppe Fredrikstad SK 24:58 +6:46 8:04
7 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 28:17 +10:05 9:09
8 Theodor Lier Indre Østfold OK 35:11 +16:59 11:23
9 Jonathan Eylertsen Halden SK 41:50 +23:38 13:32
Thomas Blomkvist Fredrikstad SK diskvalifisert

H 15-16

3 680 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 20:00 5:26
2 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 22:50 +2:50 6:12
3 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 23:45 +3:45 6:27
4 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 24:08 +4:08 6:33
5 Vegar Skinne Indre Østfold OK 25:20 +5:20 6:53
6 Eirik Imrik Fredrikstad SK 25:45 +5:45 6:59
7 Even Storeheier Indre Østfold OK 27:01 +7:01 7:20
8 Jonatan Aune Halden SK 27:46 +7:46 7:32
9 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 27:58 +7:58 7:35
10 Christian Brynildsen Halden SK 31:00 +11:00 8:25
11 Ole Øivind Norsted Halden SK 31:46 +11:46 8:37
12 Erik Kristoffer Sandbæk Grønnerød Halden SK 41:42 +21:42 11:19
Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK diskvalifisert

H 17-20

4 090 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Brendstuen Halden SK 26:02 6:21
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 26:11 +0:09 6:24
3 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 36:03 +10:01 8:48
4 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 36:43 +10:41 8:58
5 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 37:01 +10:59 9:03

D 13-20C

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 20:00 7:48
2 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 21:13 +1:13 8:17

H 13-20C

2 560 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 14:07 5:30
2 Kristian Sletner Indre Østfold OK 17:37 +3:30 6:52
3 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 19:25 +5:18 7:35
4 Halvor Nærby Indre Østfold OK 22:34 +8:27 8:48
5 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 23:11 +9:04 9:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor